tomfix1 25.10.07, 14:56 napiszcie mi jak wygląda praca w sikorskim? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gslawik Re: Sikorski 27.10.07, 15:37 a co chcesz wiedzieć?? www.pzlmielec.pl i tam znajdziesz na dole w zakładce kariera informacje na jakie stanowiska przyjmują Odpowiedz Link Zgłoś
gslawik Re: Sikorski 27.10.07, 15:38 Poza tym to się pisze przez "y" na końcu... czyli Sikorsky Odpowiedz Link Zgłoś
tomfix1 Re: Sikorski 27.10.07, 16:37 dzięki za info i poprawę błędu. Chciałbym wiedzieć jak tam wygląda praca jako ślusarz-blacharz Odpowiedz Link Zgłoś
gslawik Re: Sikorski 30.10.07, 13:08 mówią, że wpożo, że firma daje ciekawe rzeczy, mimo, że płace nie są najwyższe. jak ktoś chce studiować, to mu firma płaci za studia i książki. No i robota w światowej firmie... Odpowiedz Link Zgłoś
tomfix1 Re: Sikorski 30.10.07, 15:08 a warunki? typu ogrzewanie w zimie czy klimatyzacja w lecie? jakieś normy? czy to jest linia produkcyjna? itp? Odpowiedz Link Zgłoś
gslawik Re: Sikorski 31.10.07, 07:32 złóż papiery i idź na rozmowę... zobaczysz coś nowego. Coś co zaczyna przybierać kształty nie widziane jeszcze w Mielcu, na Podkarpaciu, w Polsce... Jeszcze parę chwil potrwa zanim to będzie wyglądać jak należy, ale z tego co wiem Amerykanie szaleją na punkcie BHP i wszystko musi grać jak należy. Odpowiedz Link Zgłoś
gslawik Re: Sikorski 02.11.07, 10:14 za dużo chcesz wiedzieć jesteś ciekawy - złóż papiery, idź się dowiedz jak tam jest Odpowiedz Link Zgłoś
tomfix1 Re: Sikorski 02.11.07, 11:17 jestem ciekawy bo już złożyłem papiery i jestem na szkoleniu od nich. dlatego się tak pytam Odpowiedz Link Zgłoś
gslawik Re: Sikorski 02.11.07, 18:47 To szkolenie ci robią?? Znaczy że poważna firma, znaczy że im zależy, znaczy że powinieneś się cieszyć. Poza tym, jak znasz trochę angielski, to wejdż na stronę Sikosky'ego w Stanach i zobacz co oni produkują, jak podchodzą do kupienia PZL. Dla nich to inwestycja priorytetowa w Europie, więc będziesz miał możliwość pracy w firmie, jakiej tu jeszcze nie było. O ile wiem, obecne warunki tam nie wyglądają ciekawie, ale ludzie mówią, że wszystko idzie ku lepszemu. W jakim zawodzie to szkolenie Ci robią?? Odpowiedz Link Zgłoś
gslawik Re: Sikorski 18.11.07, 15:03 no i jak szkolenie?? jak w Sikorskim?? Byłeś już?? Odpowiedz Link Zgłoś
karol.kowalik5 Re: Sikorski 18.11.07, 15:04 Były wiceszef MON Antoni Macierewicz ukrywał się. Decyzję o odwołaniu go ze stanowiska wiceszefa MON musieli dostarczyć mu żandarmi - powiedział minister obrony narodowej Bogdan Klich. Odpowiedz Link Zgłoś
tomfix1 Re: Sikorski 18.11.07, 16:47 szkolenie jest fajne. trwa miesiąc i teraz jestem na praktyce w zakładzie. Na razie hale remontują i jest bardzo mało pracy. Ale nie wiem czy będę tam pracował? Odpowiedz Link Zgłoś
marmk7 Re: Sikorski 18.11.07, 17:16 Robi Cię w banbuko. Pracuje w kadrach (szkolenia)i Cię wypuszcza. Szacunek. Odpowiedz Link Zgłoś