Dodaj do ulubionych

Anka z Peło.

03.12.10, 20:18
Ciekawy okaz aktywistki. Jakby wyrwana z lat pięćdziesiątych z obozu ZMS. Zawsze jak pies przy boku swojego pryncypała. Ciekawy jestem jaka będzie jako radna?
Obserwuj wątek
  • Gość: Karol Burmistrz w 2030 roku IP: *.xdsl.centertel.pl 03.12.10, 21:10
   Inteligentna Mądra dziewczyna, która daleko zajdzie. Spytaj sąsiadów.
   Mówią o niej w samych superlatywach.
   A przy tym ma charyzmę i w wyborach na burmistrza w 2030 roku pokona 85 letniego Października, gdy oławianie w końcu przejrzą na oczy, że będziemy ostatnim miastem w Polsce, w którym nie ma obwodnicy, porządnej hali sportowej, basen nadal będzie budowany,
   wciąż będą łatane dziury na drogach, bo nie ma obwodnicy dla tirów, a dług miasta będzie największy w Polsce.

   Jednak nie musimy czekać do 2030 roku, gdyż wystarczy, że Przemysław Pawłowicz wygra
   5 grudnia.
   • poodzian Re:Anka z Peło. 03.12.10, 21:21
    Karolek wynik wyborów na burmistrza w tym roku jest przesądzony.
    Co do Anki z Peło, to charyzmę i inteligencję zdobyła na oławskim targowisku, gdzie sprzedawała ciuchy?. Domyślam, się, że będzie tak merytoryczna i aktywna na sesjach jak jej dotychczasowy pracodawca poseł Roman K. w sejmie...
    • Gość: Karol Re:Anka z Peło. IP: *.xdsl.centertel.pl 03.12.10, 21:50
     Poodzian napisał

     > Karolek wynik wyborów na burmistrza w tym roku jest przesądzony.<

     Skąd ty już wiesz, jaki będzie wynik? Mamy patrzeć na ręce komisji wyborczych?
     Dokładnie się przyglądać, czy nie fałszują kart wyborczych?
     Na to wygląda, skoro piszesz, że wynik jest już przesądzony.

     Słuchaj Poodzian, Ania dostała się do Rady Miejskiej, widać, że dziewczyna poczyniła ogrom pracy, stara się, jest duszą towarzystwa, a ty Poodzian co masz kompleksy, że startowałeś i się nie dostałeś czy o co chodzi? To źle, że młodzi dostają się do Rady Miejskiej?
     Wolałbyś Miłosza pewnie, nie martw się, jeśli wygra Październik, to na pewno pana Czesia nie zostawi w potrzebie.
     Może kiedyś będziesz miał do czynienia z Anią, będziesz z nią rozmawiał na spotkaniu sztabów, na debatach, albo jeszcze w innej sytuacji i co, nie będzie ci głupio, że próbujesz ją oczerniać tutaj na internecie?
     Widać, dziewczyna ma charakter, charyzmę i iinteligencję, skoro zaszła tak daleko, widzę, że idziesz Poodzian po trupach, by tylko Październik wygrał.
     Mam nadzieję, że nie siedzisz w komisji wyborczej?
    • Gość: kolega Re:Anka z Peło. IP: *.222.38.84.otvk.pl 03.12.10, 21:53
     Anka pracowała i na targu i w sklepach i w MOPSIe i była kuratorem, a teraz jest jedną z najlepszych studentek na politoligii- to tylko pokazuje, że nie stoi w miejscu, rozwija się, ciągle kształci i idzie do przodu (czego o tobie nie można powiedzieć, przecież wszyscy wiemy na czym ty się zatrzymałeś)
     a co do jej szefa to są ludzie którzy go cenią i tyle w temacie
   • Gość: obserwator Re: Anka z Peło. IP: 217.153.67.* 03.12.10, 23:03
    poodzian masz rację w mopsie jej nie chcieli z kuratora ją wyrzucili... ale charyzma i inteligencja, jak się patrzy...najlepsza studentka a na jakiej uczelni...chyba na tej co biorą wszystkich bo zależy im na czesnym.porozmawiajcie z ludżmi którzy kończyli z nią wieczorówkę to wszystko wam powiedzą...śmiechu warta radna
    • poodzian Re: Anka z Peło. 03.12.10, 23:08
     Oława to małe miasto, wszyscy się znają. Tak jak się nie udało kłamstwo posłowi, że skończył oławski ogólniak, tak nie uda się zmienić życiorysu Ani. Pełowcy, ja na waszym miejscu zaszyłbym się w norze i nie odzywał. Jacy jesteście to widać słychać i czuć.
     Ostatnia wasza afera wyszła w Wałbrzychu.
     • Gość: kolo Re: Anka z Peło. IP: *.222.38.84.otvk.pl 03.12.10, 23:16
      obserwator i poodzian- oj biedaki z was tzn. życiowe łamagi, że musicie wypisywać kłamstwa, żeby podnieść swoja wartość. obserwatorze gdybyś ją znał, nie wypisywałbyś głupot i nie ośmieszał się tak- wystarczy sprawdzić w MOPSIE i w Sądzie jaką miała opinię
      ....dlaczego tak wam żal dupę ściska, bo co jest młoda, ambitna,ładna czy co -bo już się zgubiłem
      p.s. a jeśli chodzi o wieczorówkę to była jedną z lepszych uczennic matołku
      i faktycznie życiorysu nie można zmienić ona ma nienaganny- nie karana, bez afer, wszystko co ma to dzięki swojej pracy

     • Gość: Karol Re: Anka z Peło. IP: *.xdsl.centertel.pl 03.12.10, 23:37
      Platforma jest duża i szeroka, partia ogólnopolska, więc nie jest w dobrym tonie podawanie jakichś na razie poszlak i domniemywań z Wałbrzycha.
      Kogo to obchodzi?
      Czy ktoś z Platformy oławskiej zna tego pana z Wałbrzycha, że o nim piszesz Poodzian?

      Poodzian zanim kogoś skrytykujesz, wytłumacz się dlaczego nie potrafisz liczyć, i piszesz brawo wyborcy, skoro to Platforma ma, gdy podsumuje się wszystkich, najwięcej radnych.
      Sam jesteś miernotą matematyczną, popełniasz błędy ortograficzne, co kiedyś ci już wytknąłem, a teraz się wymądrzasz.

      A tu link do strony forum, na którym Poodzian, kompletny laik w sprawach polityki międzynarodowej, próbuje tłumaczyć mobilizację Amerykanów w Korei, po tym jak Korea Północna zbombardowała Koreę Południową.
      Poodzian, jako wierny obrońca komunistów pod wszelaką postacią i tym razem okazał czujność i przystąpił do walki z amerykańskim imperializmem.
      forum.gazeta.pl/forum/w,24395,119239387,,Amerykanski_imperializm_.html?v=2
      A tu link do tego samego forum, gdzie forumowicze śmieją się z Poodziana i wykazują jego niezdolność do zrozumienia mechanizmów, które rządzą polityką, historią i światem. forum.gazeta.pl/forum/w,24395,87032874,,Poodzian_glupek_czy_prowokator_.html?v=2

      Jak taki człowiek może stanowić autorytet jakikolwiek, wzór do naśladowania,
      jak to kompletny ignorant we wszelkich tematach, w których bierze udział.
     • Gość: Terapeuta Re: Anka z Peło. IP: *.208.38.84.otvk.pl 07.01.11, 10:29
      Ratujmy poodziana, przecież to też istota, choć może mniej udany egzemplarz. Proponuję zrzutkę na terapie odchamiania dla tego człeka. Od ujadania wypadły mu już wszystkie zęby- pozostanie mu już tylko buczenie.
      poodzian -czemu nie słuchasz głosu ogółu na tym forum - zejdź człeku zagubiony do kanału- tam będziesz mógł buczeć do woli
  • Gość: Olaw Re: Anka z Peło. IP: 109.207.48.* 04.12.10, 22:49
   Poodzian, przyznaj się , że kochasz się w Ance! Ta dziewczyna po prostu Ci impomuje i zachwyca Cię! Ona faktycznie ma w sobie coś. Nie da się to ukryć. Ale nie jest to dziewczyna dla Ciebie, o której możesz marzyć! Założyłeś jej odrębny wątek, poco? Tak Cię fascynuje? Ona ma męża, którego kocha, zostaw ją w spokoju! Ania zawsze była Anią, nigdy nie ukrywala się pod nickem tak jak Ty. W przeciwieństwie do Ciebie zawsze miala cywilną odwagę mówić w swoim imieniu, a nie ukrywac sie pod pseudonimem tak jak Ty, choć wszyscy wiemy kim jesteś. Ania jest niepowtarzalną Anią , a Ty jesteś ...... , którą wszyscy gardzą. Gdybyś miał choć trochę ambicji to byś zniknął z tego forum.
  • Gość: ania Re: Anka z Peło. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.12.10, 08:40
   Poodzian i Malwina przestańcie w reszcie pisać na Ankę głupoty tylko pójdźcie do jej pracy i dajcie upust swoim emocjom, wykrzyczcie wszystko co macie mądrego na jej temat, nawrzucajcie jej ile chcecie i może wtedy poczujecie się lepiej- gwarantuję Wam, że nie będzie na Was krzyczała i na pewno Wam w tej waszej frustracji pomoże
   p.s. albo jak ją widzicie na mieści to miejcie odwagę z nią zagadać i powiedzieć to co o niej sądzicie....
   co za dużo od Was wymagam? no tak co ja mogę od was wymagać, to tak jak bym chciała, aby świnia została motylem
   pozdrawiam Was ciepło wy moje ujadaczki:)
  • berks Re: Anka z Peło. 26.02.11, 10:00
   Widzę poodzian po twoich wypowiedziach, że jesteś jednym z przydupasów paździocha. czego się czepiasz ludzi co mają powszechne poparcie, znam Anię, jest to super dziewczyna, no przepraszam kobieta, w nawiasem pisz a to chyba wiele byście dali, aby taka Ania była u was w bbsie. Tylko że tam nie chcą iść inteligentne osoby.
   • Gość: Ajax Re: Anka z Peło. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.02.11, 15:00
    :berks tam trzeba być wiernym. Ciekawe, jak by im wodzu kazał skoczyć z wieżowca ilu by się sprzeciwiło? Patrząc na ostatnie głosowania to chyba nikt :).
    Ktoś tu wcześniej rozpisywał się o chodzeniu na czyimś pasku, Poodzian nie pamiętasz o kim mowa <rotfl>

    I nastała taka niezręczna cisza.....
   • Gość: york Re: Anka z Peło. IP: *.222.38.84.otvk.pl 29.03.12, 22:42
    Interpelacja 1: dot. nowo wybranego zarządu Zakładu Gospodarki Odpadami w Gaci sp. z.o.o.
    Panie Przewodniczący, Wysoka Rado, Panie Burmistrzu!
    Moja interpelacja dot. wyboru nowego zarządu Zakładu Gospodarki Odpadami w Gaci sp. z.o.o. Byłabym wdzięczna gdy Pan Burmistrz zechciał mi wyczerpująco odpowiedzieć na następujące pytania:
    1. Co było przyczyną, że Rada Nadzorcza podjęła decyzję po pierwsze o zmianie zarządu spółki, a po drugie o obsadzeniu tak ważnych stanowisk (jak np. wiceprezes ds. finansowych) bez ogłoszenia konkursu ?
    2. Kto zgłosił kandydaturę Pana syna, Pana Jacka Października na stanowisko wiceprezesa ds. finansowych ?
    3. Czy w przypadku tego rodzaju powiązań nie zachodzi konflikt interesów pomiędzy takimi stanowiskami jak wiceprezes ds. finansów, któremu domniemam zależeć powinno na uzyskaniu możliwie wysokiej ceny wywozu śmieci (no bo na tym przecież zarabia spółka), a stanowiskiem burmistrza, któremu wręcz przeciwnie -zależeć powinno na tym, aby koszty te były niewielkie?
    4. Czy według Pana Burmistrza obsadzanie tak strategicznych stanowisk w spółkach bez ogłaszania konkursów jest dobrym kierunkiem polityki kadrowej i czy stanowi dobrą praktykę? - mimo, że odbywa się to zgodnie z literą prawa oraz czy wg. Pana jest to etyczne?

    Interpelacja 2: dot. promocji Oławy na zewnątrz w związku z Euro 2012 oraz bliskim sąsiedztwem z miastem Wrocław

    Panie Przewodniczący, Wysoka Rado, Panie Burmistrzu,
    Moja druga interpelacja dot. promocji naszego miasta na zewnątrz w związku z zbliżającymi się rozgrywkami Euro 2012 oraz sąsiedztwem z miastem Wrocław.
    Nie ukrywam, że jest również podyktowana tym co usłyszałam, a także przeczytała w prasie odnośnie wizji promocji miasta wg. Pani Naczelnik. Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że zarówno w ocenie mojej, mieszkańców z którymi się spotykam, a także osób które od wielu lat zawodowo i profesjonalnie zajmują się działaniami z zakresu reklamy, promocji, wizerunku czy PR- promocja Oławy na zewnątrz mocno kuleje, a nawet zaryzykowałbym stwierdzenie, że nie ma jej wcale.
    Jeden z niewielu pomysłów dot. promocji Oławy kręci się głównie wokół festiwalu na Odrze „Piana Bosmana”, którego notabene pomysłodawcą jest mieszkaniec Oławy. Oczywiście pomysł jest jak najbardziej trafiony i cieszy mnie to, że miasto w tym roku wspólnie z Brzegiem będzie współorganizatorem imprezy, nie mniej jednak imprezy, która jest pomysłem mieszkańca.
    Uważam, że działania dot. promocji i rozwoju Oławy powinny być głównym zdaniem Wydziału Promocji czyli jednostki za to odpowiedzialnej. Jednostki, która powinna mieć:
    - pomysł i plan na wizerunek Oławy, na zwiększenie jej rozpoznawalności, atrakcyjności wśród mieszkańców, a także zagranicznych turystów zwłaszcza w kontekście zbliżających się mistrzostw Euro 2012.
    Przyznam się szczerze, że gdy usłyszałam i przeczytałam, że działania te w dużej mierze mają opierać się na przebudowie strony internetowej miasta (która ma trwać o zgrozo rok), redagowaniu biuletynu 3S, zakupie pamiątek i gadżetów z herbem i hasłem promocyjnym miasta, wydawaniem ulotek czy współpracy z mediami oławskimi (co jest przynajmniej dla mnie oczywistością) nie wspominając nic o mediach zewnętrznych tak istotnych i pomocnych w kreowaniu wizerunku Oławy na zewnątrz- to absolutnie nie chcąc być złośliwa niestety z przykrością muszę stwierdzić, że takie działania sprawdzały się 15,20 lat temu, a nie obecnie.
    Wobec powyższego:
    1. Chciałabym się dowiedzieć czy wizja rozwoju miasta przedstawiona przez Panią Naczelnik (zgodna zresztą z strategią przyjętą na lata 2010-2015) w pełni Panu Burmistrzowi odpowiada i czy wg. Pana jest optymalna ?
    2. Czy Oława podobnie jak inne samorządy sąsiadujące z miastami gdzie odbywać się będą mecze, promuje się w tych miastach, zachęcając turystów do odwiedzenia Oławy?
    3. Czy brał Pan Burmistrz pod uwagę zoorganizowanie w Oławie miasteczka piłkarskiego lub zamieszczenie na rynku telebimu, aby Oławianie mogli wspólnie oglądać mecz np. naszej reprezentacji?

    Pytania dot. sprawozdania z działalności MOPS
    1. Czy środki finansowe przekazywanie MOPS w pełni wystarczają na wypłatę świadczeń z tytułu zasiłków celowych dla mieszkańców składających wnioski?
    2. Do jakich najbliższych placówek kierowane były osoby bezdomne z naszego terenu?
    3. Jaka jest łączna kwota nienależnie pobranych świadczeń w 2011r. ?


   • djmixer1 Re: Anka z Peło. 22.08.12, 08:05
    Raczej ze wstydu co robią jej koledzy i pryncypałowie zaszyła się w głuszy leśnej. A może koledzy dali jej w nagrodę jakąś synekurkę? Nie upchali jej czasem do jakiejś spółeczki?
     • Gość: koleś Re: Anka z Peło. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.12, 14:09
      Anka z PO była przeciwko koalicji i swoje mówi, przecież jako jedyna się odezwała w sprawie zatrudnienia synka burmistrza w spółce gdzie miasto ma udział i jako jedyna go krytykuje w radzie no i ma coś do powiedzenia, to raczej reszta siedzi cicho i się nie wychyl. Ewa nie jesteś na bieżąco, zostałaś z informacjami w tyle, a do spółki to się dopiero szykuje
      • Gość: Ewka Re: Anka z Peło. IP: *.ronus.pl 29.08.12, 14:13
       To Ty koleś nie jesteś na bieżąco. Wtedy kiedy odzywała się w sprawie synka burmistrza nie było jeszcze koalicji. Wtedy był przewodniczący z PiSu (Regiec). Później się dogadali i wsadzili na przewodniczącego swojego z PO (Mikoda).
       • playolawa Re: Anka z Peło. 29.08.12, 15:44
        Jednak nie ulega wątpliwości, że sytuacja w oławskim klubie PO jest delikatnie mówiąc, nie najlepsza. Szczególnie po wejściu w koalicję z Październikiem.
       • Gość: york Re: Anka z Peło. IP: *.208.38.84.otvk.pl 29.08.12, 22:12
        Ewka ma rację wtedy PO i BBS nie byli w koalicji, ale przecież Leszczyńska w gazecie powiatowej udzieliła wywiadu, że jest przeciw koalicji i powiedziała dlaczego tak jest, tak jak Koprowski. Mają odmienne zdanie na ten temat i na sesjach zabierają głos w przeciwieństwie do innych bezimiennych siedzących na stołeczkach i podnoszących łapki w górę i nawet burmistrz się do tego przyzwyczaił i im normalnie odpowiada
        • Gość: Karol Re: Anka z Peło. IP: *.xdsl.centertel.pl 30.08.12, 11:10
         Od lutego trąbiono już o koalicji Platformy z BBS, w kwietniu podpisano umowę koalicyjną, więc faktycznie PIS już w kwietniu nie był w koalicji z Październikiem, więc radni A. Leszczyńska i Mieczysław Koprowski odzywając się w sprawie syna burmistrza de facto byli już w koalicji, a że do połowy czerwca Regiec z PIS był przewodniczącym to już niezwykłe przywiązanie do stołka tego pana.
         Ewka nie jesteś na bieżąco, albo z doskoku interesujesz się polityką, że nie ogarniasz tematu.
         Zastanów się, pomyśl, a może coś w przyszłości z tego wyjdzie.
         To, że Regiec był przewodniczącym do czerwca wcale nie oznacza, że była koalicja BBS z PIS, bo takiej koalicji już nie było od kwietnia. To na przyszłość, zanim głupio się odezwiesz.

         PISowscy radni już wiedzieli, że nie są w koalicji z Październikiem, a o synu burmistrza siedzieli cicho, bo jednak stołek dla Regieca był ważniejszy, niż wszelkie afery z nepotyzmem w tle.
         IdźEwka i porozmawiaj jeszcze raz z politykami, pytaj ich po dziesięc razy, może wtedy coś do twojej tępej głowy dojdzie.
         Jeden Regiec nie stanowił koalicji, bo ta BBS-PIS przestała istnieć już w kwietniu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka