Dodaj do ulubionych

Wybory Parlamentarne

26.07.05, 17:10
Z Piechowic do Sejmu startuje pan Maciej Jablonski z listy Sojuszu Lewicy
Demokratycznej. Czy ktos wie wiecej na temat tej osoby? W koncu startuje
Piechowiczanin wiec ktos powinien miec przynajmniej minimalne informacje o
tej osobie. Jak chce dzialac dla Piechowiczan i ziemi jeleniogorskiej.
Obserwuj wątek
      • loonapark Re: Wybory Parlamentarne 28.07.05, 15:49
        Ustal gdzie mieszka i spytaj sąsiadów. Na pewno ma jakichś wścibskich, którzy
        wszystko wiedzą. Na tym forum można poczytać kto z kim sypia, gdzie co jada i z
        kim, więc na pewno coś ciekawego tu też się dowiemy.
        • osa50 Re: Wybory Parlamentarne 28.07.05, 17:47
          Masz dobry wątek,poważny,mógłyś coś napisać z sensem,a ty loonapark znów
          powracasz do rzekomych plotek,intryg i pomowień,które są według ciebie głownym
          tematem tego forum.Na dodatek zmyślasz,bo piszesz,że"na tym forum można
          poczytać kto z kim sypia.."a to nieprawda.Jedynie ziuta poruszyła
          wątek "sypialniany"chwaląc sie lustrem nad łóżkiem w sypialni a ty na temat
          tego lustra i seksu starszych pań się rozwodziłeś.
          Pozostali forumowicze okazali sie od was bardziej powściągliwi w pisaniu o tych
          sprawach.
          Temat poruszony przez inferno_ma jest bardzo poważny,na pewno na ten temat
          toczyc się będa dyskusje,rozmowy a nawet spory.Może ten pan ma swoją stronę
          internetową i tam coś o sobie zamieści.
          • syfon11 Re: Wybory Parlamentarne 28.07.05, 19:55
            Jeśli ten młody człowiek chce reprezentować Piechowice w Sejmie, to dobrze by
            było aby się określił w poglądach na tematy związane z naszym miastem.
            Być może ma szczęście i posiada dostęp do internetu i czasami zagląda na forum.
            A moży by tak napisać parę zdań do forumowiczów? Chyba, że jesteśmy "trędowaci"
            i lepiej nas omijać.
          • chester_74 Re: Wybory Parlamentarne 29.07.05, 02:20
            • Re: Tak sobie zagadka
            omega_7 27.06.2005 23:06 + odpowiedz
            Jak nazywa się żona błazna? Często rządzi błaznem.
            Piechowicka rzeczywistość to potwierdza
            • Re: Tak sobie zagadka
            queenfan1 28.06.2005 08:16 + odpowiedz
            żona owszem ale czasem większe przebicie ma KOCHANKA :P
            • Re: Czynne do 23:30
            osa50 24.06.2005 06:28 + odpowiedz
            A może to ekipa remontowa przygotowuje jakąś niespodziankę dla właścicieli
            gabinetów?
            Albo tez miasto w ramach doskonalenia swej pracy rozszerzyło godziny pracy i
            przyjmuje interesantów całą dobę?
            • Re: Czynne do 23:30
            queenfan1 24.06.2005 08:33 + odpowiedz
            a może burmistrz z KOCHANKĄ
            ********************************************************************
            • Liderzy Piechowic - Omne trinum Perfectum
            queenfan1 10.04.2005 13:11 + odpowiedz
            Na pierwszy plan wysuwa się postać legenda Staś Ejnik - gospodarz z dużą
            ilością trzody i "złotym ciągnikiem" ze znaczkiem Mercedes. Posiada on ponad
            300 świń, którymi sie opiekuje w tym jedna ma miano świnki KOCHANKI....
            ********************************************************************
            • Re: W 2004 UM dostał ~1.320.000 zł
            alexis21 11.02.2005 20:11 + odpowiedz

Premie się należą dla takich wspaniałych i dobrych urzędników jak ci w
            urzędzie! /A swoja drogą to zaskoczyłeś mnie informacjami nt. sekretarz p.
            Latto, nie wiedziałem, że to taka znana osoba w kotlinie/. Oni maja wybitne
            zasługi dla miejscowej ludnośći! Przeciez nie śpią po nocach i uzupełniaja BIP-
            y, a co ważniejsze pisza na siebie donosy, w czy specjalizuje się znana
            wszystkim pewna osoba! urzędniczka? KOCHANKA?......
            *************************************************************************

:):):):):):):):):):):):)
              • alter4 Re: ciekawe czy Osa ma dość ikry, żeby 29.07.05, 10:47
                Dlaczego pracownik urzędu w czasie swojej pracy zamiast wykonywać powierzone zadania wynikające z jego funkcji pisze sobie na forum i potwierdza swoje nieróbstwo? Opłacana z pieniedzy publicznych ma jeszcze czelność?Moze należałoby wysłać odpowiednie organa do sprawdzenia twardych dysków potwierdzających owocną prace?Pozdrowienia dla pani konsultującej treści z pięcioma kompetencjami -).
              • osa50 Re: ciekawe czy Osa ma dość ikry, żeby 29.07.05, 15:29
                loonapark,co ty się wtrącasz między osę a chestera?Masz rozdwojenie jażni?A niby to za co ja mam przepraszać?Za to,że na wątku o wyborach parlamentarnych on znowu o kochankach zamiast o kandydacie na posła?W dalszym ciągu twierdzę,że na forum o tym kto z kim spi się nie pisze,A że ktoś ma kochanke to niech się nie afiszuje,nie będą pisac
                  • 1111x Re: osa z ikrą ryba z żądłem 30.07.05, 11:10
                    chester chyba nie masz racji,przeczytałem wszystko co napisałeś i dalej nie
                    wiem kto z kim sypia,ale postać tej tajemniczej KOCHANKI wydaje mi się bardziej
                    intrygująca niż kandydat na posła.
                    Mają jednak rację to wątek o wyborach a nie o romansach.Ze swoimi żalami
                    przenieś się gdzie indziej
                    • inferno_m Re: osa z ikrą ryba z żądłem 04.08.05, 15:31
                      Watek zostal "rozmyty" przez prosze panstwa rozmowe o sprawach nieistotnych.
                      Rozumiem ze panstwo sie ni wybieraja do urn, i ich to nieinteresuje. A moze
                      znacie kandydata na przyszlego parlamentarzyste i jest to zabieg celowy? Bo
                      niby jakim cudem watek zszedl ponownie na tematy lozkowe?
                      Wiec moze teraz zaczniemy jeszcze raz.
                      Czy ktos zna tego pana i9 czy cos moze o nim powiedziec?
                      • syfon11 Re: osa z ikrą ryba z żądłem 04.08.05, 20:45
                        Rozmywanie jest jak najbardziej celowe. Wielu wyborom (i konkursom) towarzyszy
                        dziwna atmosfera. Kandydat na posła zapewne słyszał o forum, ale ze względu na
                        ryzyko utraty pewnego elektoratu zapewne woli nie ujawniać się. Dziwnym trafem
                        forum jest miejscem "pieniaczy", i nikt nie wierzy w ich siłę. Być może
                        faktycznie to bardzo mała i nie wpływowa grupa ludzi ?
                        • osa50 Re: kandydat na posła 04.08.05, 22:14
                          Myślę,że pan Jabłoński ma pomysł na swoją kampanię wyborczą i wkrótce ją
                          rozpocznie.Pamiętam,że startował w wyborach uzupełniających do rady miasta i
                          przegral z panem Zackiewiczem 1(jednym)głosem.
                          syfon11,co ty wypisujesz?Dlaczego nazywasz piszących na forum "pieniaczami"?
                          Może to jest i mała grupa ludzi,ale za to bardzo wpływowa:ich głosy docierają
                          do najdalszych zakątków świata.!To mało?
                          • syfon11 Re: kandydat na posła 05.08.05, 15:17
                            Udało mi się. Ja również zaliczam się do tej grupy. Dlaczego tak nazwałem? Bo
                            tylko forum jawnie porusza pewne ważne dla miasta problemy. Robi to anonimowo i
                            dlatego słyszałem opinię o piszących, że są to "pieniacze". Co do wpływów tej
                            grupy to szczerze mówiąc wątpię. Dlaczego? Pogadajcie ze znajomymi na temat
                            przyszłych wyborów. Pogdajcie ze znajomymi na temat zmian w mieście. ???
                            • inferno_m Re: kandydat na posła 05.08.05, 16:20
                              Duzio ludzi mowi ze ma dosc obecnego stanu rzeczy w Piechowicach a pomimo tego
                              nic nie robi aby wprowadzic zminy mam tu na myslui wybory. Bo co moga zrobic
                              jako obywatele raz na kilka lat zbytnio sie nie wysilajac? Tylko zaglosowac w
                              wyborach, a i tego sie nie chce. A jak sie cche to sie glosuje jakos dziwnie,
                              jest to zjawisko niewytlumaczalne.
                            • mgr12 Re: kandydat na posła 05.08.05, 16:28
                              Przepraszam, że się wtrącę ale "pieniaczami" to oni nazywają takich ludzi
                              którzy dążą do prawdy i swoich praw. To wybitnie im się nie podoba i nie
                              potrafią znaleźć innego określenia jak tylko "pieniacz". A na temat przyszłych
                              wyborów to szkoda gadać, pewnie znowu wejdą tylko tzw. "wybrańcy".
                              • syfon11 Re: kandydat na posła 05.08.05, 17:21
                                Mamy tutaj taką małą Białoruś. Mocne rządy, podporządkowanych radnych i
                                pracowników, moralne niszczenie osób o innych poglądach, odpowiednia propaganda
                                informująca (deinformująca!!!) mieszkańców o sukcesach (biuletyn, tablica
                                propagandowa), drobni pijaczkowie którzy za butelkę piwa rozpowiadają pochwały.
                                I jak tutaj coś zmienić???
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka