darino 17.11.04, 20:41 Byłem ich wiernym czytelnikiem. Były redagowane przez pana Józefa Piotrowskiego i ukazywały się od 1995 do 2000 roku. Nie wiem czy nadal się ukazują ? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
holejnik Re: czy "Wiadomości Birczańskie" są nadal wydawan 17.11.04, 21:21 Witam. Prawdopodobnie sie już nie ukazują, ale zapytaj Mieczysława Jabłeckiego. Odpowiedz Link
darino mam propozycję ! 18.11.04, 13:13 Prośba do administratora strony www.bircza.pl - może zamieściłbyś na stronie wszystkie archiwalne numery "Wiadomości Birczańskich" ? Jeżeli ukazują się nowe, też można je zamieszczać na stronie ! Odpowiedz Link
holejnik Re: mam propozycję ! 19.11.04, 21:59 Witam ! Darino - to wspaniały pomysł - POPIERAM i czekam na pozytywne rozstrzygnięcie!!! Odpowiedz Link
upowiec "Wiadomości Birczańskie" to już historia ! 08.01.05, 18:40 Pytałem w święta o "Wiadomości", ale moja rodzina twierdzi, że już od kilku lat się nie ukazują. Odpowiedz Link
boskajaga Re: "Wiadomości Birczańskie" to już historia ! 12.01.05, 16:22 jkaich kilku?!!!Jeszvcze w 2003 roku czytałam tą pożal się Bożę gazetę...ubaw po pachy gwarantwany... Odpowiedz Link
darino Cześć boska Jago ! 12.01.05, 17:10 Cieszę się, że pojawiłaś się na naszym forum ! Co do "Wiadomości" to poziom rzeczywiście nie był najwyższy, ale znajdowałem tam wiele ciekawostek. Mam nadzieję, że będziesz pojawiać się częściej !? Odpowiedz Link
nina40 Re: "Wiadomości Birczańskie" to już historia ! 12.01.05, 19:43 Muszę przyznać,że nie bardzo rozumiem wypowiedz "boskiejjagi"(może ze względu na pisownię) a szczególnie tak ostrej krytyki. Przecież tę gazetę redagowali amatorzy i robili to całkiem dobrze. Moi rodzice zawsze zachowywali dla mnie każdy numer a ja kiedy przyjeżdżałam w odwiedziny czytałam je od deski do deski. Myślę,że kiedy darzy się coś wielkim sentymentem to do uchybień czy błędów podchodzi się ze zrozumieniem a nie krytyką. Odpowiedz Link
mamud Koniec Wiadomosci !!!! 16.03.05, 18:29 Wiadomoci Birczanskie mialy byc oddolnym spolecznym forum dyskusyjnym o sprawach gminy !!! Zostaly najpierw zamienione w tube samorzadowa a pozniej padly poniewaz byly nieciekawe i smetnie glosily chwale samorzadowcow !!!! Odpowiedz Link
darino a kto je finansował ? 16.03.05, 18:42 Nie należało kąsać ręki, która je karmiła !!!! Odpowiedz Link
dymek25 Re: "Wiadomości Birczańskie" to już historia ! 20.12.05, 17:51 Ale jednak czytałaś! Baba Jaga Odpowiedz Link
darino "Wiadomości Birczańskie" - świetlana przyszłość ! 18.03.05, 17:20 Dziś na naszej birczańskiej stronie administrator Pol napisał, że podjęto działania w celu reaktywowania gazetki ! Odpowiedz Link
darino "Wiadomości Birczańskie" powracają !!!! 19.12.05, 19:16 "Po wielu zapowiedziach i długim okresie oczekiwania do druku powróciła "Gazeta Birczańska". obecnie jest w fazie drukowania i zostanie wydana jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Na jej treść będą składać się wiadomości z lat poprzednich gdy nie była publikowana jak również wiadomości bieżące. Zachęcamy wszystkich do lektury." www.bircza.pl/index.php Odpowiedz Link
darino sugestie / propozycje 19.12.05, 19:23 Ta wiadomość to wspaniały prezent na święta. Mimo, że prowadzone dość nieporadnie, zawierały wiele bieżących wiadomości z zycia gminy. Być może ktoś z twórców tej gazety czytuje to forum, w związku z tym mam kilka pytań i sugestii: 1. Przydałoby się założyć "Wiadomościom" osobną skrzynkę mailową, aby mieć z autorami bezpośredni kontakt. 2. Pytanie - czy będzie możliwa prenumerata i sprzedaż wysyłkowa ? 3. Czy formuła redakcji jest otwarta - chętnie podesłałbym od czasu do czasu jakiś krótki artykulik. Może jeszcze ktoś się przyłączy ??? Odpowiedz Link
pol17 sugestie / propozycje - JAK NAJBARDZIEJ !!! 20.12.05, 09:11 W końcu ktoś wyszedł z taką propozycją :))) 1. do skrzyniki to oge założyć tylko ktoś musi się podjąć odbierania poczty na razie proponuję oby były wysyłane na nieużywany adres BIP@bircza.pl 2. o to trzeba zapytać w GOK-u i zrobie to przy najbliżeszej okazji myśle że będzie to możliwe ale nie mam pojęcia jak wyglądało z praktycznej strony 3. Oczywiście że można przesyłać w birczy jakoś jest deficyt na "pisarzy" Można wysyłać, przesyłać produkować pisać itd - gazeta zawsze będzie bogatsza jeśli mozna bdzie wybrać z wielu materiałów które ktoś z chęcią napisał a njie trzeba pisać na siłę nie wiadomo o czym (ja mam teproblemy ze stroną nad czym bardzo ubolewam bo proszenie przez 2 miesiące kogoś aby przygotował parę zdań jest dołujące a jak w końcu napiszę po swojemu to zarzuca się że jest źle) mozna się pokusić o napisanie wierszyków jakie tutaj widziałem na forum myśle że też zostaną umieszczone ZAPRASZAMY WSZYSTKICH !!! Odpowiedz Link
darino wspaniale ! 20.12.05, 09:20 Mam pomysł na 2-3 tematy, ale to chyba dopiero po połowie stycznia :))) Mam jeszcze pytanie do Ciebie - widziałem na stronie Dynowa, że tam mają zaprezentowane wszystkie numery "Dynowinki". Czy u nas mozna umieścić tak "Wiadomości Birczańskie", czy też brak na to miejsca ? Odpowiedz Link
pol17 Re: wspaniale ! 20.12.05, 12:35 HMmmmmmmmmmmm nikt nie mówił że nie ma na to miejsca tylko w jakiej formie zamieścić archiwalne numery wiadomości birczanskich skanować wszystko i wklejać jako pliki JPG nie wiem czy jest sens a znowu przepisywac wszystkie numery (czy też rozpoznawać przez OCR) to zajęcie dość żudne i długotrwałe jeżeli uzyskam zgode naczelnego to umieszcze numer który wyjdzie teraz ale chyba już w nowym roku Odpowiedz Link
darino nowy numer 20.12.05, 12:50 Ale to chyba po sprzedaży w postaci papierowej - żeby nie robić konkurencji ? Dla zobrazowania wypowiedzi o "Dynowince" przesyłam link: www.dynow.pl/lf-37,ls-6.html?PROTHOM=f34dd89ba80784b9defba7a3c6bdd9f0 Odpowiedz Link
dymek25 Re: sugestie / propozycje - JAK NAJBARDZIEJ !!! 20.12.05, 11:48 Jeśli chodzi o mój wierszyk, to się zgadzam z entuzjazmem. Odpowiedz Link
nina40 Re: sugestie / propozycje - JAK NAJBARDZIEJ !!! 22.12.05, 16:23 Poprosiłam znajomych o zakup"Wiadomości Birczańskich" i dzisiaj otrzymałam z Birczy odpowiedz. Pani w kiosku Ruchu powiedziała,ze gazeta ta jest wydawana nielegalnie i nigdy przez jej kiosk nie była rozprowadzana a w sklepie jarzynowym(który rozprowadzał tę gazetę)powiedziano,że nic nie wiedzą na temat wznowienia druku. Myśałam,że przed świętam już ją dostanę a tu nikt nic o niej nie wie. Szkoda, będę polować nadal. Odpowiedz Link
pol17 bedzie gazeta 23.12.05, 08:18 wczoraj zaczeli drukowac gazeta ma być dzisiaj po 12 trzeba pytac w GOKU koszt to ok 3 złote jak ktoś jest zainteresowany wysyłką to trzebaby podac ades i wyślą najlepiej dzwonic do GOku i tam wyjaśnią Odpowiedz Link
darino Re: będzie gazeta 23.12.05, 09:03 A jak myślisz, czy w sobotę rano (Wigilia) GOK będzie jeszcze czynny ? Dopiero wtdy przyjadę do Birczy. Odpowiedz Link
darino "Wiadomości Birczańskie" - chyba czas na następne 19.06.06, 11:24 Chciałbym zapytac,co się dzieje z "Wiadomościami", bo chyba czas na nowy numer ? Miały też pojawiać się w internecie ... Odpowiedz Link
dymek25 Re: czy "Wiadomości Birczańskie" są nadal wydawan 19.04.07, 08:04 Co się z nimi dzieje? Odpowiedz Link
darino Re: czy "Wiadomości Birczańskie" są nadal wydawan 15.12.07, 13:00 Jak podaje oficjalna strona gminy, "WB" zaczną być znowu wydawane os początku 2008 roku. Odpowiedz Link
warszawa17 Re: czy "Wiadomości Birczańskie" są nadal wydawan 18.12.07, 18:00 A może ktoś wie ,kto je założył? Odpowiedz Link