27.04.06, 21:45
szukam opiekunki,dlaczego takie korki na Puławskiej,czemu Ci lekarze tacy do
dupy,kiedy Piaseczno będzie ładniejsze,gdzie dobry fryzjer,jak wam sie
mieszka w Piasecznie.......taka nasza Polska piekna cała,a to wy nie wiecie
gdzie mieszkacie? ....jesoooooooooooooooo jak ja wam wspólczuję ,wasze życie
musi byc upiorne,a do cholery nie widzicie,że kwiaty zakwitły,że ptaki co
rano śpiewają swoje przeboje,że każdy dzień juz nigdy nie wróci,że warto sie
na chwile zatrzymać i zrobic jakies głupstwo,tak głupstwo ,dla komfortu
psychicznego.......................biedni moi sąsiedzi
Obserwuj wątek
    • lamia34 Re: szukam 27.04.06, 22:20
      alter50 już cię lubię za takie podejście :)
    • natretna Re: szukam 28.04.06, 17:48
      Ja lubi Piseczno i Zalesie i czywiscie wiosne wiec nie mam powodow do narzekan :)
      • kulfon26 Re: szukam 29.04.06, 12:11
        Taaak jest pięknie , a Piaseczno to cudne miasto i w tych słowach nie ma ani
        grama ironi .Pozdrawiam Kulfon.
    • kurant78 Re: szukam 29.04.06, 14:08
      Przyjdz na nasze spotkanie. Zobaczysz ze są fajniejsze sposoby spędzania wolnego
      czasu.
      • natretna Re: szukam 29.04.06, 17:47
        Fajniejsze od czego ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka