alter50
27.04.06, 21:45
szukam opiekunki,dlaczego takie korki na Puławskiej,czemu Ci lekarze tacy do
dupy,kiedy Piaseczno będzie ładniejsze,gdzie dobry fryzjer,jak wam sie
mieszka w Piasecznie.......taka nasza Polska piekna cała,a to wy nie wiecie
gdzie mieszkacie? ....jesoooooooooooooooo jak ja wam wspólczuję ,wasze życie
musi byc upiorne,a do cholery nie widzicie,że kwiaty zakwitły,że ptaki co
rano śpiewają swoje przeboje,że każdy dzień juz nigdy nie wróci,że warto sie
na chwile zatrzymać i zrobic jakies głupstwo,tak głupstwo ,dla komfortu
psychicznego.......................biedni moi sąsiedzi