Dodaj do ulubionych

Mebelki do kuchni

24.04.05, 12:45
Witam zainteresowanych kupnem mebli do kuchni,
Wczoraj byliśmy się zorjentować w cenach szafek. I trafiliśmy do firmy "Black
Red White". na ul. Radzymińskiej 328 w Ząbkach. Dowiedziałam się, że osoby
które wykupiły mieszkania na Osiedlu Horowa Góra mają specjalny rabat. Od
ceny wyjściowej mamy zniżkę 3%, oraz projekt za darmo. Jeżeli chcemy aby
został projekt dokładnie narysowany możemy umówić się ze specjalistą sklepu
meblowego, koszt wymiaru będzie wynosił 100,- zł. Ale możemy zrobić to sami
tylko radze wszystko uwzględnić wszystkie detale, czyli wymiar od ściany
rurek, kaloryfera odległości od odpływu wody, gazu, kontaktów itp. Termin
realizacji i odbioru szafek to 2 tygodnie.

Pozdrawiam wiosennie smile
Agnieszka
Obserwuj wątek
      • agac1_21 Re: Mebelki do kuchni 25.04.05, 12:52
        jutro napisze wam wszytko dokładnie.
        Moja kuchnia ma 9 m. ale przecież zamawiam tylko szafki na dwie ściany
        wyliczyli mi za same szafki (już ze zniżką) na około 4.000. I do tego 650 zł.
        koszt skręcenia i montażu. A może macie jakąś osobę (godą polecenia), która
        wykonałaby mi taki montaż(oczywiście za kasę). Potrzebuję również osoby która
        potrafi zamotować szafę wnękową i półki do garderoby. Jutro wezmę dokumenty na
        których mi kobieta wyliczyła koszty.

Serdeczności
        Aga
        • betina99 Re: Mebelki do kuchni 25.04.05, 13:35
          o to fajnie, bede czekać na dane bo moja kuchnia ma 9,7 m,wiec chyba taki sam
          koszt bedzie. My myslimy raczej o szafkach z jednej strony,z drugiej strony
          moze tylko 1 lub dwie cienkie szafki wiszące, takie np.na kieliszki, szklanki a
          na dole stół polokrągły, coś w stylu "wyspa" żeby można tam jesc posiłki.Duzo
          chyba zalezy od materialu z ktorego to wykonają. Ja mam poleconą babke z firmy
          Stolmar,są tez w internecie.Nie spotkałam sie z nią jeszcze wiec cen nie znam.
          to na razie
          Beata
          • donleon Re: Mebelki do kuchni 25.04.05, 15:48
            tel. do babki z BRW - 331 79 60, nie pamiętam niestety imienia. Projekt za
            darmo to standardowa oferta BRW, nie dostaniesz wydruku projektu, chyba ze
            zaplacisz 100 zl. Warto również wypytać o promocje, również te planowane,
            czasem na niektóre meble jest nawet 40% obniżki.
            • agac1_21 Re: Mebelki do kuchni 26.04.05, 08:15
              Witam z samego ranka!
              Telefon do firmy Black Red White: 331 79 90 ul. Radzymińska 328 Ząbki.
              Moja kuchnia ma 9,56. Długość dłuższej ściany 288m. a ściany pod oknem 136 m.
              Na podstawie tych wymiarów wyliczyła mi sprzedawca przykładowe szafki:30 cm.,60
              cm. (kuchenka), 45 cm., 45 cm (zmywarka zabudowana) szafka narożna(na niej ma
              być umieszczony zlewozmywak), 90 cm. (pod oknem)60cm. 25cm. A teraz koszty(od
              razu sie przyznaję, że nie dokońca rozczytałam sprzedawcę) za same szafki:
              2648,- blat:644, uchwyty:273,-(relingi)cokoły: 180,- elementy maskujące= 180,-
              listwa= 210,- szyba= 60,- Ogólny koszt z uwzględnionym 3% upustem= 4,165. Do
              tego koszt montażu 624. Do tego zestawu chę mieć barek, który będzie łączył
              kuchnie z pokojem: blat na barek=200,- noga=80,- panel:105,-. Koszt ogólny 385,-
              Dla porównania podaję cenę ogólna firmy meblowej Forte podobnych szafek: 4,872
              zł. oraz 15% montaż.
              Acha, jeszcze jedno, podobno jeżeli chcemy mieć blat pod oknem to musimy
              wyburzyć parapet. Dzwoniłam i dowiadywałam się na jakiej wysokości jest
              wbudowany. Podobno na wysokość około 85 cm. U mnie niestety jest już
              zamonowany, chociaż Pan mnie posieszył, że szkodaby było wyburzać taki ładny
              parapet smile.

Pozdrawiam Wszystkich
              Agnieszka
              • betina99 Re: Mebelki do kuchni 26.04.05, 12:11
                dzięki serdeczne za ten kosztorys, my mamy taką samą kuchnię i podobny plan
                rozmieszczenia szafek, zmywarki i zlewozmywaka, więc cena pewnie bedzie
                zbliżona.
                pozdrowienia
                Beata
                  • piotrp0 Re: Mebelki do kuchni 26.04.05, 17:16
                    w maju ma byc fachowiec polecony przez znajomego.
                    u nas kuchnia 9,7 m2 . zobaczymy jak nas podliczy,ale B&R&W wydaje mi sie drogo.
                    a pozostaja jeszcze drobiazgi ( dla mnie wazne) takie jak listewki maskujace
                    grubosc glazury,uszczelnienia szafek przy podlodze itp.
                    u znajomego wyglada to bardzo porzadnie i dopieszczone.
                    jak bede mial wycene to sie pochwale
                    p&m
    • evocar Re: Mebelki do kuchni 03.05.05, 20:21
      Witam serdecznie drogich sąsiadów! Tak się składa że mogę zaproponowac osobę
      godną polecenia ktora robi meble na zamówienie. Głównie do kuchni , ale
      szafy ,sypialnie itd też można zamówić. Osoba solidna tania i odpowiedzialna!
      Ręcze własną głową napewno będziecie mogli obejżeć meble u mnie w domu po
      oddaniu lokalu. Ta osoba to mój tata ma na imie Antoni tel 0601 96 52 83 lub
      wieczorem 638 90 39. Powołajcie się na to że będziemy sąsiadami a napewno uda
      się wam wynegocjować dobrą cenę. Nie pobiera żadnych opłat za spotkanie i
      projekty!!! Pozdrawiam Paweł
    • blon14 Re: Mebelki do kuchni 12.05.05, 09:43
      amatorom osobistego projektowania wnętrz polecam świetną stronę na temat
      urządzania kuchni www.meblekuchenne.pl/. są tam wprawdzie drogie meble,
      których nie można kupić na naszym terenie, jednak serwis zawiera mnóstwo
      ciekawych informacji. począwszy od trendów, optymalnych wymiarów i odległości
      między meblami, sprzętu agd, oświetlenia, skończywszy na doborze właściwej
      barwy ścian do koloru mebli i blatów smile
      pozdrawiam blon
        • neuron8 Re: Mebelki do kuchni 12.05.05, 10:02
          Dzięki.

To od nas wklejam nasz zbiór linków w tej tematyce.

Jedne są godne uwagi inne nie. Zawsze można popatrzeć i jakiś ciekawy pomysł
          zaczerpnąć:

www.artform.net.pl/
          www.kolorowe-kuchnie.pl/oferta.htm
          www.andoor.prv.pl/
          www.brw.com.pl/ - to pewnie wiadomo smile
          www.laura.com.pl/
          www.cucine.pl/
          www.rust.com.pl/
          www.perfectline.com.pl/
          www.sekpol.com.pl/ofirmie.htm
          www.marzenie.com.pl/
          miłego ogladania
          • blon14 Re: Mebelki do kuchni 12.05.05, 15:28
            polecam także interaktywny kreator kolorów. żeby przekonać się jak w
            rzeczywistości będą prezentowały się wybrane przez Was zestawienia
            kolorystyczne, możecie bezkarnie zmieniać barwy ścian, podłóg, sufitów i mebli.
            takie same próby w “realu” mogą być bardziej praco- i koszto-chłonne smile.
            możemy poszaleć z kolorami m.in. w kuchni, sypialni, salonie i łazience.
            www.schoener-wohnen-farbe.de/farbdesigner/home.html?id=133&subnavzust=u31pozdrawiam
            blon
            • agac1_21 Re: Mebelki do kuchni 19.05.05, 09:10
              Hej!
              Mam rewelacyjny telefon do człowieka, który robi szafki do kuchni, szafy,
              zabudowy i garderoby. Nie wiem czy czytaliście moje wcześniejsze wiadomości ale
              uwierzcie latałam po różnych sklepach i dzwoniłam do różnych fachowców. Za ten
              sam wymiar do kuchni 9,56 i taką samą długość ścian zabudowanych (w kształcie
              litery L) są różne ceny od firm 9.600,- czy 4550,- (firma Black Red White), po
              osoby prywatne koszt około 5300,- .

A teraz do rzeczy człowiek, na którego się w końcu zdecydowałam to:
              Pan Bogusław Mielczarek tel. 501 – 726 – 379 wyliczył mi oriętacyjny koszt
              kuchni wraz z barkiem na kwotę 3300,- (jest różnica!). Osoba ta jest sprawdzona
              robiła szafki do kuchni u mojej koleżanki bardzo ładne wykończenie. I dlatego
              się zdecyduję. Tymbardziej, że mam w planie mam zabudowę garderoby i szafy w
              przedpokoju, więc nie ukrywam, że kasa popłynie mi jak woda sad..... ale za
              przyjemności się płaci. A niestety zabudowa kuchni i szafa to dla mnie
              podstawa.

Acha.... podam jeszcze telefon, który zdobyłam od znajomej p. Mariusz Koziołek
              (048) 676-20-20 oraz tel. kom. 601309086. Koszt mojej kuchni (bez barku)
              wyliczył mi planowo na 3000,- Ale roboty nie widziałam, więc decyzję zostawiam
              Wam. .........

Wiosennie pozdrawiam moich sąsiadki/sąsiadów czekając do lata..........
              (wiadomo dla czego)smile)
              Agnieszka

• anula86 Re: Mebelki do kuchni 23.05.05, 16:34
                Chciałabym zamieścić informację dla entuzjastów brw, że znalazłam firmę o
                wiele!!!!! tańszą na ulicy Modlińskiej robią po prostu wszystko drewno mdf
                fronty drewniane itp.... pełna gama wzorów dodatków nawet wzory witrazy na
                szybach wg własnych pomysłów klienta , nietypowe kształty ceny bardzo niskie
                wystawiali swoja ofertę na targach. Zainteresowanym mogę podać numer telefonu.
                pozdrawiam
                ANULA
    • neuron8 Re: Mebelki do kuchni 26.05.05, 19:59
      Ja sie na meblach nie znam - ale znalazłem taki post
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=653&w=24395958&a=24395958
      jak ktos zainteresowany niech poczyta

A tak na marginesie - to jest bardzo ciekawe forum w tematyce wykonczenia
      lazienek, kuchni, AGD itp wiec warto to i owo poczytac - wiedza nie kosztuje:
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=653

Pozdrawiamy WACKENDOWO (uwielbiam to słowo) smile
      • 5791k Re: Mebelki do kuchni 28.05.05, 11:33
        Moi znajomi ostatnio zamawiali kuchnie w firmie AMARENA meble. Ponoć
        profesjonalnie i z dużą gamą kolorów, frontów itd. Naprawdę jeżeli ktoś chce
        coś innego jak oklepane BRW to wstąpcie tam. Biuro jest na Al. Krakowskkiej.
        Adres internetowy www.amarena.com.pl
        • julia.glazowska Re: Mebelki do kuchni 15.06.05, 22:44
          Witam
          my zdecydowaliśmy się na brw. każdą kuchnię i tak się robi na zamówienie według własnych gustów więc trudno mówić że to oklepane. Kuchnię robi nam TMC- hurtownia mebli. Cena szafek z montażem płytą gazową, okapem, zlewozmywakiem światełkami holeganowymi 6500 zł
          jesteśmy zadowoleni sprzedawca do naszego projektu zaproponował naprawdę kilka fajnych rozwiązań.
          pozdrawiam Julia C1/33
          • andrzejek66 Re: Mebelki do kuchni 04.08.05, 10:30
            Podaję namiar na tanie meble do kuchni - na zamówienie. Ok. 600 zł/m. Koszt do mieszkania dwupoziomowego ok. 3000zł. Szybko robią i dość solidnie. Można obejrzeć w mieszk. E 21.
            tel. 608 235 841; 608 235 999
              • gocha66 Re: Mebelki do kuchni 04.08.05, 11:31
                Kochani jesteście!
                Właśnie stoimy przed dylematem zrobienia kuchni i spędziliśmy już wiele godzin
                na szukaniu firm w internecie. Wszytsko jednak na nic, bo jak już meble fajne
                to za drogie, a jak tańsze to daleko poza Warszawą.
                Jednak dzięki Waszym informacjom nie mamy już problemu. Zadzwonimy do którejś z
                osób, do której podaliście numer telefonu i uda nam się sprawę załatwić fachowo
                i w miarę tanio. A może uda nam się również kogoś z Was odwiedzić, bo to w
                końcu najlepsza rekomendacja.
                Pozdrawiamy
                Sąsiedzi z bloku E
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka