Dodaj do ulubionych

Koleżeńskość.

01.09.16, 19:01
tiaaa
przyznam się ,że wyginam ciało śmiało na gimnastyce - mus się przygotować przed operacją.
Umęczona czepiłam się nadziei ,że może chociaż trochę schudłam. Oznajmiłam to w pracy , na co mój kolega : tak , coś upadło.
Obserwuj wątek
    • cambria1.2 Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 10:00
      Hmmm... Nie rozumiem kolegi twego uncertain
      Gdyby spadło, to tak...
      • anus-hka Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 10:10
        Upadło...pewnie biust bo to pierwsze się zmniejsza....
        • cambria1.2 Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 10:14
          Policzki też. No ale można było powiedzieć: tu i ówdzie się zredukowało...
          • anus-hka Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 10:44
            Myślisz, że uwagę kolegi, skupiły Tropci policzki smile
            • cambria1.2 Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 11:49
              wink
              Tak naprawdę, to "to upadło" mogło odnosić się do... mydła, noża, widelca.
    • apersona Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 13:14
      Jakoś nie a propos kolega
    • anus-hka Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 14:44
      Już wiem!! Upadła mu "kopara" na widok Tropci...suspicious
      • cambria1.2 Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 15:04
        A może on ogłosił... upadłość firmy? A Tropcia, przejęta i zmęczona, odniosła to do siebie?
        • tropem_misia1 Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 19:31
          oj tam oj tam
          Uśmiałam się jak dziki bawółsmile)))

Sie rozchodzi o to ,że ja rzekłam : straciłam na wadze, a ony wyszeptał : że coś spadło

Najbardziej mię ucieszyła kopara kolegi smile))
          żadna ze mnie nimfa wodna
          raczej taki chomiczek i szaloną grzywką
          • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 19:37
            Jakoś tak mnie najszłowink
            że Tropcia nigdy się "nie pokazała"
            albo to tylko ja nie widziałem.......
            • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 19:50
              Pamiętam tylko zdjęcie Majki z wyszczerzonymi Ząbkachwink
              • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 19:51
                Ząbkami
            • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 19:51
              Za to inni sie 'pokazywali', tylko mały pikuś był w tym....
              nie une na tych fotach byli....
              big_grin
              • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 20:12
                Ale ci "inni" to chyba nie ja???????????????????????
                • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 20:19
                  Nieeeeeeeeeeeeeeeeeee smile.....
                  jak mogłes tak pomyśleć w ogóle, Grześ smile)
                  • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 20:24
                    Krew nie rozrzedzona to i myśli biegną....jakoś inaczej wink)
                    • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 20:27
                      To trzeba się wspomóc....zdrowie najważniejsze przecież wink
                      ile trzeba kropel zażyć, by się rozrzedziła? wink)
                      • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 20:30
                        Nieeee,rano wsiadam za kółko,nie ma co ryzykować !
                        • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 21:01
                          Do rana nie wyparuje, więc lepiej sie wstrzymać, nic narobić kłopotu sobie, komuś...
                          • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 21:02
                            niż*
                            • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 21:07
                              Święta racja,chociaż nie zawsze trafia do przekonania wink
                              • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 21:09
                                Ludziom odpowiedzialnym trafia.....
                                zwykła kalkulacja...opłaca się, czy nie...i...
                                ile można stracić....ile zyskać wink
                                • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 21:16
                                  Czasem się musiało opłacić,życie sprawia różne niespodzianki
                                  • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 21:20
                                    Całe szczęście, że dochodzi sie do takiego punktu w życiu, że już się wiecej nie musi....nie kusi sie losu smile
                                  • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 21:20
                                    Całe szczęście, że dochodzi sie do takiego punktu w życiu, że już się wiecej nie musi....nie kusi sie losu smile
                                    • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 21:21
                                      Staram się nie kusić wink))))
                                      • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 21:24
                                        Niby sie tak unika, a z drugiej strony...ten z różkami kusi...
                                        diabeł jeden wink)
                                        • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 21:25
                                          ^(--)^
                                          • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 21:28
                                            źle mu z oczu patrzy wink
                                          • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 21:28
                                            źle mu z oczu patrzy wink
                                            • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 21:29
                                              Ale różki już nie takie ostre !
                                              • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 21:35
                                                Przez doświadczenie spiłowane smile wink)
                                                • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 21:36
                                                  Pewnie w nie jedno miejsce kolnęły wink)
                                                  • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 21:38
                                                    ..ten błysk w oczach sugeruje, że dobre z niego ziółko jest smile
                                                    wielu zawarło..pakt z diabłem wink
                                                  • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 21:40
                                                    Bo czarne pociąga,chociaż czasem siarką zalatuje wink
                                                  • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 21:46
                                                    Jakos tak jest, że to, co zakazane, to pociaga...
                                                    i stąd czasem różne hocki - klocki wink
                                                  • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 21:46
                                                    Jakos tak jest, że to, co zakazane, to pociaga...
                                                    i stąd czasem różne hocki - klocki wink
                                                  • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 21:49
                                                    Z klocków wyrosłem,
                                                    ale hocki mnie jeszcze rajcują wink)
                                                  • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 21:53
                                                    Nie miałam czasu na klocki...pociagały mnie...budziki wink
                                                    intrygowało mnie, co tam też jest w środku wink
                                                    co powoduje, że piesek szczeka, a kotem miauczy wink
                                                    notorycznie i uparcie psułam zabawki, by..sie dowiedzieć..wink
                                                  • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 21:55
                                                    Mnie do dzisiaj pociąga i intryguje,co jest w środku !
                                                    Pewnie dlatego pcham się z paluchami ! ! !
                                                  • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 21:59
                                                    Aaaha, czyli to taki test porównawczy wink niby sie wie, a liczy, że...inne wink)))
                                                  • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 22:01
                                                    Bo za każdym razem w środku może być coś innego !
                                                  • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 22:03
                                                    Az tak bardzo sie różniące, ale człowiek, to taki mały odkrywca jest wink
                                                    chciałby wynaleźć to, co juz dawno...odkryte jest wink
                                                  • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 22:04
                                                    Satysfakcja,że "po swojemu"
                                                  • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 22:06
                                                    "To coś" jest tylko podpowiadaczem wink
                                                    taki wewnetrzny, ukryty sufler wink
                                                  • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 22:09
                                                    Ten podpowiadający głosik to i tak nasze drugie ja !
                                                    Raz szepcze do prawego,raz do lewego ucha !
                                                    wink
                                                  • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 22:12
                                                    Czyli jest w nas..niespokojny duszek wink
                                                  • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 22:12
                                                    Czyli jest w nas..niespokojny duszek wink
                                                  • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 22:14
                                                    Dobrze to ujęłaś : niespokojny !
                                                    I póki jest niespokojny jeszcze jesteśmy czegoś warci!
                                                  • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 22:17
                                                    Dopóki bryka, to znaczy, że jeszcze wigor jest, jak zejdzie powietrze, to już d..a blada...
                                                    po młodości wink)
                                                  • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 22:18
                                                    Dopóki bryka, to znaczy, że jeszcze wigor jest, jak zejdzie powietrze, to już d..a blada...
                                                    po młodości wink)
                                                  • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 22:20
                                                    Jak powietrze zejdzie,to dęteczka dziurawa wink
                                                    Młodość duchem,ot co !
                                                  • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 22:23
                                                    Pewnie smile chociaż oszukuję się, ale to pomaga, by uśmiech nie schodził z mojego lica smile
                                                  • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 22:26
                                                    Ja widząc panów w moim wieku mówię sobie : No ja taki staruch nie jestem wink)
                                                  • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 22:34
                                                    A to mamy tak samo wink
                                                    nas to nie dotyczy przecież wink
                                                    ale lusterko jest bezlitosne.....
                                                    i to poranne skrzypienie w .........wink
                                                    ale to przecież chwilowe smile))))))
                                                  • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 22:39
                                                    Ja nie słyszę żadnego skrzypienia ! Lata pracy w hałasie,słaby słuch wink)
                                                  • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 22:42
                                                    big_grin hahaha big_grin
                                                    daj - nie słyszysz!
                                                    a..masz!? smile)))))))
                                                  • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 22:44
                                                    To rozumiem bez słów big_grin
                                                  • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 22:51
                                                    To cierpimy na tę sama przypadłość...ale tego sie nie leczy!
                                                    nie ma na to żadnych ziółek, chyba, że w..płynie wink
                                                    https://www.bdsklep.pl/gfx/300x400/4067700013057-jogermeister-500ml-likier-ziolowy.jpg
                                                  • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 22:51
                                                    To cierpimy na tę sama przypadłość...ale tego sie nie leczy!
                                                    nie ma na to żadnych ziółek, chyba, że w..płynie wink
                                                    https://www.bdsklep.pl/gfx/300x400/4067700013057-jogermeister-500ml-likier-ziolowy.jpg
                                                  • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 22:52
                                                    O, coś znów zaszalało i dubluje wink)
                                                  • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 22:52
                                                    O, coś znów zaszalało i dubluje wink)
                                                  • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 22:54
                                                    Gazeta nam w licznik bije wink)
                                                  • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 22:55
                                                    Nie lubię się powtarzać, ale nic z tym nie moge zrobić wink
                                                  • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 22:56
                                                    Oj sad
                                                    coś mi fiksuje sad
                                                  • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 22:56
                                                    O,jesteś już....w trzech osobach big_grin
                                                  • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 23:03
                                                    Zrestartowałam się, jak..robot wink pomoże, czy nie? wink))))
                                                  • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 23:04
                                                    Pomogło,teraz jesteś tylko jedna....wink
                                                  • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 23:06
                                                    Takie dwie..to o jedną za dużo wink smile)))
                                                  • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 23:07
                                                    Jedna jedyna ?????
                                                    wink
                                                  • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 23:08
                                                    Jedyna w swoim rodzaju wink
                                                  • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 23:11
                                                    Jak każdy..ma sie te wady i zalety smile
                                                    głupio tak być ideałem, kiedy wokół taka różnorodność ludzka smile
                                                  • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 23:11
                                                    No i to w ogóle jest niemożliwe, by być takim cacy wink
                                                  • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 23:12
                                                    No i to w ogóle jest niemożliwe, by być takim cacy wink
                                                  • rudka-a Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 23:18
                                                    Idę to przemysleć w samotności wink dobrej nocy Grześ smile))
                                                    kolorowych snów smile
                                                  • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 23:20
                                                    Śpij Ewuś spokojnie big_grin
            • tropem_misia1 Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 21:13
              zegor napisał:

> Jakoś tak mnie najszłowink
              > że Tropcia nigdy się "nie pokazała"
              > albo to tylko ja nie widziałem.......

widział mało kto
              jak jeszcze miałam siły iść na spotkania forumowe
              • zegor Re: Koleżeńskość. 02.09.16, 21:17
                Cóż,spotkanie forumowe.....to już wyższa forma obcowania wink)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka