pkowalski123 20.03.08, 19:16 Jak rozumiem przepis par. 8 pkt 3 proponowanego regulaminu osiedla mówiący o wyprowadzaniu psów na smyczy dotyczy WSZYSTKICH psów i WSZYSTKICH lokatorów? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alabama1982 Re: kundle na smycz 20.03.08, 20:26 Zapewne wszystkich ale nie dajmy sie zwariowac, czy pies ( nie agresywny ) bez smyczy na osiedlu to takie wielkie wykroczenie? Osobiście nie posiadam czworonoga ale nie dajmy sie zwariować, komu to szkodzi? Odpowiedz Link
eminence Re: kundle na smycz 20.03.08, 21:19 Niestety szkodzi, na osiedlu są oprócz psów dzieci, a pies jest tylko zwierzęciem. Często słyszy się o wypadkach pogryzień przez "nieagresywne" dotąd psy! Odpowiedz Link
bacy Re: kundle na smycz 25.03.08, 10:10 A jeżeli taki york doskoczy z ujadaniem do mojego dużego, niezbyt agresywnego psa, który zawsze wyprowadzany jest na smyczy, a ten odruchowo kłapnie pyskiem, to kto będzie winny? Odpowiedz Link
rescue1112 Re: kundle na smycz 25.03.08, 10:42 alabama1982 napisała: > Zapewne wszystkich ale nie dajmy sie zwariowac, czy pies ( nie agresywny ) bez > smyczy na osiedlu to takie wielkie wykroczenie? Osobiście nie posiadam > czworonoga ale nie dajmy sie zwariować, komu to szkodzi? Witam... no właśnie...nie dajmy się zwariować,ale niestety muszę zmartwić bo jeżeli regulamin osiedla wejdzie w życie niezmieniony,czyli taki jaki jest w projekcie,to wszyscy mamy przechlapane,Ci co mają psy,samochody,palą papierosy i piją piwo- i to na własną prośbę...pod kierownictwem...nie powiem kogo... Osiedle Horowa Góra będzie przypominało dawne koszary zomo na których jest zbudowane,z prawie takim samym regulaminem...i niespełnionymi esbekami włącznie. Czasami odnoszę wrażenie że ten kto tworzył ten regulamin został w dawnej epoce,gdzie nie można było pierdnąć za głośno bo było to karalne... Pozdrawiam Piotr Odpowiedz Link
jarez Re: kundle na smycz 25.03.08, 23:04 Proponuję w myśl jaka przyświeca Pany rescu1112: otworzyć bramę rozgonić ochronę, podnieść szlaban i niech się dzieje, pełna wolność, psy wszystkie z okolicy wstęp wolny zapraszamy, samochody z okolicznych lasów także te kradzione i przeznaczone do spalenia w okolicznych lasach, piwo może się lać strumieniami łącznie z małoletnimi, małolaty niech palą na klatkach, na tarasach i gdzie popadnie, mamy w pobliżu interesującą okolicę, zapewne umilą nam Czas . Pozdrawiam rescu1112 i wszystkich z wyobraźnią. Odpowiedz Link
rescue1112 Re: kundle na smycz 26.03.08, 05:15 jarez napisał: > Proponuję w myśl jaka przyświeca Pany rescu1112: > otworzyć bramę rozgonić ochronę, podnieść szlaban i niech się dzieje, pełna > wolność, psy wszystkie z okolicy wstęp wolny zapraszamy, > samochody z okolicznych lasów także te kradzione i przeznaczone do spalenia w > okolicznych lasach, piwo może się lać strumieniami łącznie z małoletnimi, > małolaty niech palą na klatkach, na tarasach i gdzie popadnie, mamy w pobliżu > interesującą okolicę, zapewne umilą nam Czas . > Pozdrawiam rescu1112 i wszystkich z wyobraźnią. Szanowny Panie, widzę że się lubimy,więc jeszcze raz Panu odpiszę: Chodzi mi wyłącznie o to że twórcy regulaminu kombinują jakie i gdzie zakazy wprowadzić i jakie kary nakładać(chora sprawa,i tutaj się ktoś zagalopował),a nie potrafią wyegzekwować od lokatora zadłużenia wynikającego z niepłacenia czunszu za okres 25 miesięcy!!! Chyba należało coś z tym zrobić wcześniej?! Pozdrawiam Pana Panie Jarez, wierny Pana kibic Piotr. Odpowiedz Link
karczmarz68 każdy sobie rzepkę skrobie. 20.03.08, 21:32 Moje małe spostrzeżenie:czy chociaż jeden z przepisów regulaminu jest w 100%wypełniany przez mieszkańców? Odpowiedz Link
karczmarz68 Przybysze z za miedzy. 20.03.08, 22:00 Według Mnie większym zagrożeniem(nosiciele chorób zwierzęcych,brak aktualnych szczepień,głodne-więc agresywne,napięcie seksualne-więc poddenerwowane,itd...)są pieski odwiedzające HG z okolic! Odpowiedz Link
mati9957 Re: kundle na smycz 28.04.08, 17:19 a ja chcialbym zeby yorki przegryzaly opony tym ktorzy parkuja na chodniku Odpowiedz Link
5791k Re: kundle na smycz 02.05.08, 11:07 Ależ ty mati zabawny jesteś? niech zaczną od twojego, chociaż z tego co wiem yorki są bardzo łagodne tylko szczekliwe. Niejeden człowiek im ię nie równa. Odpowiedz Link
mati9957 Re: kundle na smycz 04.05.08, 16:17 Czytaj uwaznie. napisalem tym co zle parkuja a kto zle parkuje to sam wie Odpowiedz Link
zbynek997 Re: PISZ UWAŻNIEJ mati9957 09.05.08, 14:51 Temacik jest o kundlach a ty piszesz znowu o źle zaparkowanych samochodach. ŻYGAĆ mi się chce jak znowu pojawia się temat srających psów chodzących po osiedlu bez smyczy lub źle parkowanych aut. Człowieku idź na browar wtedy po paru piwkach życie jest kolorowe i nic Ci nie będzie przeszkadzało. Pozdrawiam WSZYSTKICH sąsiadów Odpowiedz Link
kasia-2828 Re: PISZ UWAŻNIEJ mati9957 09.05.08, 22:35 A ja posiadam mieszkanko z tarasem i 2 yorki i powiem Wam ze najwiekszy plus tarasu to to ze z psem nie musze wychodzic...wyrzuce w kwietniu zgarne koło listopada i jak nasra to pod moim oknem a jak sasiad zajrzy i smrodem mu zaleci to jego sprawa niech nosa nie wtyka na moje M hehe to tak w formie zartobliwej..ale wlasnie tak bede robic chyba ze zechce mi sie na lasek ruszyc... ps..temat słuszny ale nie liczyłabym na efekty...kto miła wyprowadzac na smyczy to wyprowadzał a z reszty jak to mówią z CHAMA NIE ZROBISZ PANA i juz...przymknąc oko przejsc druga stroną chodnika ominąc kupe a jak w nią wejdziesz to na szczęście pozdrawiam sąsiadów... Odpowiedz Link
evocar trochę z głową 12.05.08, 21:04 to lepiej w domu niech robią. Nawóz do kwiatów będzie i nie przeziębią się. Ja osobiście jestem wielkim sympatykiem psów ale nie ich gówien na butach, smycz jak smycz aby nie pogryzły nikogo te wasze pupile, mam małego synka który jest na etapie odkrywcy i nie jest przyjemne jak chce złapać rączką niespodziankę Odpowiedz Link