Dodaj do ulubionych

kundle na smycz

20.03.08, 19:16
Jak rozumiem przepis par. 8 pkt 3 proponowanego regulaminu osiedla mówiący o wyprowadzaniu psów na smyczy dotyczy WSZYSTKICH psów i WSZYSTKICH lokatorów?
Obserwuj wątek
    • alabama1982 Re: kundle na smycz 20.03.08, 20:26
      Zapewne wszystkich ale nie dajmy sie zwariowac, czy pies ( nie agresywny ) bez
      smyczy na osiedlu to takie wielkie wykroczenie? Osobiście nie posiadam
      czworonoga ale nie dajmy sie zwariować, komu to szkodzi?
      • eminence Re: kundle na smycz 20.03.08, 21:19
        Niestety szkodzi, na osiedlu są oprócz psów dzieci, a pies jest tylko
        zwierzęciem. Często słyszy się o wypadkach pogryzień przez "nieagresywne" dotąd psy!
        • karczmarz68 Re: kundle na smycz 20.03.08, 21:29
          A yorki też ten przepis dotyczy?
          • bacy Re: kundle na smycz 25.03.08, 10:10
            A jeżeli taki york doskoczy z ujadaniem do mojego dużego, niezbyt
            agresywnego psa, który zawsze wyprowadzany jest na smyczy, a ten
            odruchowo kłapnie pyskiem, to kto będzie winny?
          • farbowanylis Re: kundle na smycz 27.04.08, 23:56
            no raczej. chyba że to kaczka.....
      • rescue1112 Re: kundle na smycz 25.03.08, 10:42
        alabama1982 napisała:

        > Zapewne wszystkich ale nie dajmy sie zwariowac, czy pies ( nie
        agresywny ) bez
        > smyczy na osiedlu to takie wielkie wykroczenie? Osobiście nie
        posiadam
        > czworonoga ale nie dajmy sie zwariować, komu to szkodzi?


        Witam...
        no właśnie...nie dajmy się zwariować,ale niestety muszę zmartwić bo
        jeżeli regulamin osiedla wejdzie w życie niezmieniony,czyli taki
        jaki jest w projekcie,to wszyscy mamy przechlapane,Ci co mają
        psy,samochody,palą papierosy i piją piwo- i to na własną
        prośbę...pod kierownictwem...nie powiem kogo...
        Osiedle Horowa Góra będzie przypominało dawne koszary zomo na
        których jest zbudowane,z prawie takim samym regulaminem...i
        niespełnionymi esbekami włącznie.
        Czasami odnoszę wrażenie że ten kto tworzył ten regulamin został w
        dawnej epoce,gdzie nie można było pierdnąć za głośno bo było to
        karalne...
        Pozdrawiam
        Piotr
        • jarez Re: kundle na smycz 25.03.08, 23:04
          Proponuję w myśl jaka przyświeca Pany rescu1112:
          otworzyć bramę rozgonić ochronę, podnieść szlaban i niech się dzieje, pełna
          wolność, psy wszystkie z okolicy wstęp wolny zapraszamy,
          samochody z okolicznych lasów także te kradzione i przeznaczone do spalenia w
          okolicznych lasach, piwo może się lać strumieniami łącznie z małoletnimi,
          małolaty niech palą na klatkach, na tarasach i gdzie popadnie, mamy w pobliżu
          interesującą okolicę, zapewne umilą nam Czas .
          Pozdrawiam rescu1112 i wszystkich z wyobraźnią.
          • rescue1112 Re: kundle na smycz 26.03.08, 05:15
            jarez napisał:

            > Proponuję w myśl jaka przyświeca Pany rescu1112:
            > otworzyć bramę rozgonić ochronę, podnieść szlaban i niech się
            dzieje, pełna
            > wolność, psy wszystkie z okolicy wstęp wolny zapraszamy,
            > samochody z okolicznych lasów także te kradzione i przeznaczone do
            spalenia w
            > okolicznych lasach, piwo może się lać strumieniami łącznie z
            małoletnimi,
            > małolaty niech palą na klatkach, na tarasach i gdzie popadnie,
            mamy w pobliżu
            > interesującą okolicę, zapewne umilą nam Czas .
            > Pozdrawiam rescu1112 i wszystkich z wyobraźnią.


            Szanowny Panie,
            widzę że się lubimy,więc jeszcze raz Panu odpiszę:

            Chodzi mi wyłącznie o to że twórcy regulaminu kombinują jakie i
            gdzie zakazy wprowadzić i jakie kary nakładać(chora sprawa,i tutaj
            się ktoś zagalopował),a nie potrafią wyegzekwować od lokatora
            zadłużenia wynikającego z niepłacenia czunszu za okres 25
            miesięcy!!!
            Chyba należało coś z tym zrobić wcześniej?!
            Pozdrawiam Pana Panie Jarez,
            wierny Pana kibic
            Piotr.
    • karczmarz68 każdy sobie rzepkę skrobie. 20.03.08, 21:32
      Moje małe spostrzeżenie:czy chociaż jeden z przepisów regulaminu jest w
      100%wypełniany przez mieszkańców?
      • karczmarz68 Przybysze z za miedzy. 20.03.08, 22:00
        Według Mnie większym zagrożeniem(nosiciele chorób zwierzęcych,brak aktualnych
        szczepień,głodne-więc agresywne,napięcie seksualne-więc poddenerwowane,itd...)są
        pieski odwiedzające HG z okolic!
    • mati9957 Re: kundle na smycz 28.04.08, 17:19
      a ja chcialbym zeby yorki przegryzaly opony tym ktorzy parkuja na
      chodniku
      • 5791k Re: kundle na smycz 02.05.08, 11:07
        Ależ ty mati zabawny jesteś? niech zaczną od twojego, chociaż z tego
        co wiem yorki są bardzo łagodne tylko szczekliwe. Niejeden człowiek
        im ię nie równa.
        • mati9957 Re: kundle na smycz 04.05.08, 16:17
          Czytaj uwaznie. napisalem tym co zle parkuja smile a kto zle parkuje to
          sam wie
          • zbynek997 Re: PISZ UWAŻNIEJ mati9957 09.05.08, 14:51
            Temacik jest o kundlach a ty piszesz znowu o źle zaparkowanych samochodach.
            ŻYGAĆ mi się chce jak znowu pojawia się temat srających psów chodzących po
            osiedlu bez smyczy lub źle parkowanych aut.
            Człowieku idź na browar wtedy po paru piwkach życie jest kolorowe i nic Ci nie
            będzie przeszkadzało.

            Pozdrawiam WSZYSTKICH sąsiadów
            • kasia-2828 Re: PISZ UWAŻNIEJ mati9957 09.05.08, 22:35
              A ja posiadam mieszkanko z tarasem i 2 yorki i powiem Wam ze
              najwiekszy plus tarasu to to ze z psem nie musze wychodzic...wyrzuce
              w kwietniu zgarne koło listopada i jak nasra to pod moim oknem a jak
              sasiad zajrzy i smrodem mu zaleci to jego sprawa niech nosa nie
              wtyka na moje M hehe smile to tak w formie zartobliwej..ale wlasnie tak
              bede robic chyba ze zechce mi sie na lasek ruszyc...
              ps..temat słuszny ale nie liczyłabym na efekty...kto miła
              wyprowadzac na smyczy to wyprowadzał a z reszty jak to mówią z CHAMA
              NIE ZROBISZ PANA i juz...przymknąc oko przejsc druga stroną chodnika
              ominąc kupe a jak w nią wejdziesz to na szczęście smile
              pozdrawiam sąsiadów...
              • evocar trochę z głową 12.05.08, 21:04
                to lepiej w domu niech robią. Nawóz do kwiatów będzie i nie
                przeziębią się. Ja osobiście jestem wielkim sympatykiem psów ale nie
                ich gówien na butach, smycz jak smycz aby nie pogryzły nikogo te
                wasze pupile, mam małego synka który jest na etapie odkrywcy i nie
                jest przyjemne jak chce złapać rączką niespodziankę smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka