Dodaj do ulubionych

do GEMMAWERY

06.01.06, 18:29
ODEZWIJ SIĘ DO MNIE PROSZĘ. PODAŁAS MI NAZWY OŚRODKÓW GDZIE PROWADZI SIĘ SI I
MIAŁAŚ PODAC DANE PSYCHOLOGA NA PRYW. WIZYTĘ. PISAŁAM DO CIEBIE NA PRIV ALE
NIE ODPISAŁAŚ.
CZYTAŁAM TĘ STRONĘ O DZIECIACH Z ZA - TYLE CECH MI PASUJE. LEKARZE MNIE
ODSYŁAJĄ OD JEDNEGO DO DRUGIEGO. MUSZĘ WYKONAC BADANIA GENETYCZNE ALE ZNÓW
PROBLEM ZE SKIEROWANIEM ITP. JESTEM W TYM TAKA ZAGUBIONA - PROSZĘ ODPISZ
NA PRYV. CHCIAŁABYM Z TOBĄ POROZMAWIAC. WIDZE NA FORUM ZE JESTEŚ Z TYM LEPIEJ
OBYTA NIŻ JA
hadin_p@poczta.onet.pl
Obserwuj wątek
    • gemmavera Re: do GEMMAWERY 06.01.06, 23:23
      Efka, ale ja Ci wtedy odpisalam na temat psychologa - pewnie nie dostalaś tego
      maila. Wyślę go jeszcze raz - na priv gazetowy.
      A z samodzielnym diagnozowaniem dziecka na podstawie tego, co sie przeczyta na
      necie naprawdę trzeba uważać... Nie martw się na zapas, naprawdę - lepiej zdaj
      się na psychologa albo psychiatrę, bo to może być co innego...
      Może idź od razu do psychiatry, jeśli podejrzewasz autyzm? Rzucę Ci namiary na
      dra Gorczycę. Wizyta u niego kosztuje 70 zł (bez czekania), ale przynajmniej
      będziesz wiedziała, czy to jest to.
      Dam Ci też namiar na super panią neurolog, która zna się na autyzmie, więc też
      na pewno Ci pomoże. Od niej właśnie dostałam skierowanie do genetyka, chodzimy
      na Powstańców w Katowicach i co dziwne, nie ma tam wielkich kolejek.
      Daj znać, jeśli otrzymasz maila (piszę na gazetowy).
      Pozdrawiam :)
      gemma
    • gemmavera Re: do GEMMAWERY 06.01.06, 23:39
      Efka, napisalam maila na oba adresy - na efka24@gazeta.pl i na
      hadin_p@poczta.onet.pl.
      Ten adres na onecie coś Ci szwankuje, bo wychodzi mi, że kilka Twoich maili nie
      dotarło do mnie. Dlatego lepiej korzystaj z gazety, ok?

      Bardzo proszę, daj znać, że dostalaś maila - bo potem ja jestem święcie
      przekonana, że informacje do Ciebie dotarly, a po miesiącu okazuje się, że nadal
      pozostajesz z niczym.
      Czekam na wieści.
      Ściskam :)
      gemma

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka