Dodaj do ulubionych

Informacja

03.06.20, 18:19
Witam was serdecznie, wczoraj usunęłam konto x94x ( z przyczyn osobistych) pod którym mogę jeszcze pisać 6 dni. W każdym razie już teraz chciałam wam serdecznie podziękować za okazywaną mi życzliwość i pomoc, pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • came_lia Re: Informacja 04.06.20, 16:30
      Nie wiem czy Ci się uda usunąć konto ,
      Ja usunelam kiedyś i z ciekawości za jakis czas się zalogowałam ,było czynne.
      Internet jest dla osób o mocnych nerwach .Więc się zbytnio nie denerwuj ,jakieś doświadczenie zdobyłaś.Pozdrawiam
      • x94x Re: Informacja 04.06.20, 20:49
        Jestem bardzo wrażliwym człowiekiem i przejmuję się przykrymi słowami skierowanymi do mnie, zwłaszcza, gdy mi się nie należą. Nie należę do osób o mocnych nerwach. Po 7 dniach nie będę się mogła zalogować na to konto. Pozdrawiam
    • uoia Re: Informacja 11.06.20, 14:51
      x94x, zachowujesz sie jak gowniara. Chcesz byc proszona? Nie bylo Ciebie swiat istnial, nie bedzie Ciebie swiat bedzie istnial. Nic sie nie zmieni. Mysle, ze gdyby wszyscy mysleli tak samo, byloby nudno i nie byloby zadnej rozmowy. Obrazanie sie jest bez sensu.
        • uoia Re: Informacja 15.06.20, 23:47
          x49x napisała:

> Od rozmówców wymagam szacunku, wg Ciebie jestem gówniarą, więc z Tobą nie będę
          > rozmawiać.
          To ja nazwalam Ciebie gowniara, pewnie ze mna nie chcesz rozmawiac. Mysle, ze jestes bardzo samotna, Twoj watek jest krzykiem i blaganiem o zainteresowanie. Myle sie?
          • engine8 Re: Informacja 15.06.20, 23:56
            I przyznajesz sie do tego ze kogos blagajacego o pomoc nazwalas gowniara?
            I co wstydzisz sie i blagasz o przebaczenie czy tez przyszlas tu jej jeszcze dolozyc?
            • uoia Re: Informacja 16.06.20, 00:07
              engine8 napisał(a):

> I przyznajesz sie do tego ze kogos blagajacego o pomoc nazwalas gowniara?
              > I co wstydzisz sie i blagasz o przebaczenie czy tez przyszlas tu jej jeszcze do
              > lozyc?
              Nie, nie chce blagac ani sie nie wstydze. Mysle, ze ja rozumiem, ale zawsze moge sie mylic.
              • zolza670 Re: Informacja 16.06.20, 09:14
                Nie masz czego się wstydzić...wyraziłaś swoje zdania i masz do tego prawo...od człowieka dojrzałego oczekuje się dojrzałego zachowania a nie wiecznej dziecinady.
            • zolza670 Re: Informacja 16.06.20, 09:18
              Pomoc? Nie żartuj...tu chodzi o zupełnie coś innego wink ...no ale pojawiłeś się Ty...książę na białym koniu wink ...i cała reszta już nie jest potrzebna...zwłaszcza płci żeńskiej wink
            • pixma59 Re: Informacja 16.06.20, 08:09
              O jejku, jejku, a co takiego się stało, że dobitnie wyraziła swoje odczucia, jest to dla Ciebie takie krzywdzące? To nie powód by się obrażać. Należy bronić swoich racji, bo inaczej pomyślę, że jest tak naprawdę. Złośliwość? Nie, w jej pisaniu jest wiele prawdy.
              • engine8 Re: Informacja 17.06.20, 18:44
                A ty wogole masz jakies pojecie o piwach, smaku, zasadach i temp w jakich sie je pic powinno czy jak zwykle wtracasz sie nie majac nic do powiedzenia i klepiesz byle klepac?
                Moze jakbys sie napila - nawet cieplego piwa to by ci sie humor poprawil?
                • pixma59 Re: Informacja 17.06.20, 19:35
                  Nie potrzebuję alkoholu by tryskać humorem. Wystarczy, że poczytam Twoje wpisy i na mojej twarzy zawsze gości uśmiech. By zaspokoić Twoją ciekawość napiszę skromnie, że moje Książęce Irish Ale zawsze jest na 10-chę, mój Ty koneserze.
                  • engine8 Re: Informacja 17.06.20, 19:44
                    To widocznie masz bardzo specyficzne poczucie humoru....i jego wlasna ocene.
                    Takie jak Irlandczycy po pijanemu..
                    BTW, koneserem piw nie jestem - zdalem jedynie pytanie a Ty juz do tego dorobilas sobie swoja teorie.
                    A po moich wpisach wolabym aby sie zamiast sie usmiechac - czasami sie zastanowila... ale widocznie nie kazdy reaguje tak samo na moje wpisy.
                    i podobne masz jakies takie babskie oceny piwa czego pojac niestety nie potrafie
                    Co to niby znaczy "Książęce Irish Ale zawsze jest na 10-chę"??
      • x49x Re: Informacja 23.07.20, 12:03
        Jest informacja w tym wątku:
        "x94x
        Re: Informacja
        03.06.20, 21:52
        Internet mnie ostatnio bardzo dołuję, jak się odbiję, to wrócę. Pozdrawiam"
          • x49x Re: Informacja 26.07.20, 10:06
            Prawdopodobnie koronawirus miał też na to ogromny wpływ i brak kontaktu z ludźmi. Nie widziałam też swoich dzieci kilka miesięcy, nie były na Wielkanoc i to mnie ogromnie zdołowało. Nie byłam w pracy od polowy marca, nie liczę zdalnego nauczania, bo to nie to samo. Różnijmy się pięknie, pozdrawiam.
                  • x49x Re: Informacja 30.07.20, 11:12
                    Też usłyszałam ostatnio przykre słowa od mężczyzny, którego lubię i szanuję, takie życie. Trzeba wybaczać w nieskończoność, choć to czasem trudne. Wróciłam z jagód w lesie, zjadłam teraz lody owocowe z jagodami, jednym słowem trzeba: carpe diemsmile Może nie natrafiłeś na odpowiednią kobietę, nie poddawaj się, pozdrawiam.

PS Kobiety mają trudne charaktery, ale da się z nami wytrzymaćsmile
                    • engine8 Re: Informacja 31.07.20, 00:59
                      "PS Kobiety mają trudne charaktery, ale da się z nami wytrzyma"
                      Ta....
                      Ale nie z dobrej i nieprzymuszonej woli ani na ochotnika...
                      Ja to np z glodu bym umarl jakby mnie zona zostawila... a wiec to kwesta zyc albo nie zyc.
                            • engine8 Re: Informacja 01.08.20, 20:01
                              No i pojecie "umienia gotowac" to pojecie wzgledne.. Mam znajomych co on umie gotwac a ja nie moje ni eumienie produkuje lepsze jedzenie niz jego umienie smile
                              To chyba raczej kwestial "lubienia "

A Jak mmoja zne pytaj czy ja gotouje to zawsze mowi ze oczywiscie...
                              A co najlepszego robie? - rezerwacje w restauracji.
                              I to prawda bo jak zona mowi "dzis ty gotujesz " to wszem i wobec wiadomo dokladnie co to znaczy..
                                • engine8 Re: Informacja 01.08.20, 23:35
                                  Ja tez jestem domatorem smile A do restaracji my ostatnio tez nie czesto.... W czasie pandemii - 3 czy 4 razy tylko.... a tak to zwykle pare razy w miesiacu. Nigdy nie zmawiam np pizzy do domu - bo cala przyjemnosc aby miec podane, zjesc goraca prosto z pieca i garow nie myc ani nie miec zapachu pizzy w domu...
                                  • x49x Re: Informacja 01.08.20, 23:41
                                    My kiedyś wzięliśmy pizze na wynos i to był błąd, wystygła i już tak nie smakowała. Z powodu koronawirusa rzadko się z domu ruszam. Nie liczę wypadów do rodziców, bo jestem u nich często, kilka razy w tygodniu, 20 minut rowerem w jedną stronę.
                                            • engine8 Re: Informacja 07.08.20, 05:10
                                              Kupcie 2..
                                              U mnie nie ma problemu.. Zona od dawna mi mowi ze u nas to jest tak ze ona wszytko wybiera i o wszytkim decyduje a potem ja robie po swojemu.
                                              A ja preciez tylko ja przekonuje o sowoich racjach smile W domu nie moze byc rownouprawnienia - najlepiej podzilic zycie i dom na "sektory" - w kazdym kto inny rzadzi. I garaz oraz cokolwiek tytam jest to zwykle ja decyduje.... A w garazu oprocz aut mamy pralke i suszarke.. ja te rzeczy wybieram a ona uzywa i jak sie psuje to ja naprawiam.
                                              • x49x Re: Informacja 07.08.20, 06:22
                                                Mam już jeden w domu, cały czas miałam 2. W ubiegłym roku sprzedałam i tak mi schodzi. Tak , jakbym męża słyszała. On też mnie przekonuje, ja chcę kupić tańszego, on droższego, już dzieci przekabacił na swoją stronę. Kolor mi się za bardzo nie podoba, ale córcie są nim zachwycone, może ja się nie znam? Może kolor nie jest najważniejszy w aucie? Pozdrawiam
                                                • engine8 Re: Informacja 07.08.20, 21:39
                                                  Hehehehe tak to jest z kobietami - najwazniejszy jest kolor i to kolor blachy i siedzen... A reszta? - "ma po prostu pracowac"
                                                  Dla mnie najwazniejsza jest pojemnosc i moc silnika. Potem kolor srodka (bo tam spedam nawiecej czasu), pozniej kolor blachy.
                                                  I takie to rozmowy o samochodach prowadzimy;;;
                                                  "Dlaczego dla Ciebie najwazniejsza moc"?
                                                  No bo szybko sie rozpedzisz i to nawet bezpieczne bo z duzo moca mozesz szbybciej ucieknac od wypadku hehehehhehe...
                                                  "A ile to ty tych koni potrzebujesz"? No Potrzebuje do jazdy niewiele ale dobrze miec wiecej..
                                                  "Aha, to tak jak z reszta - masz - i to nawet duzo ale tego nie uzywasz ? Wiec po co to ciagniesz za soba? Zeby sie chwalic kolegom ze masz"
                                                  O i klotnia gotowa. smile)
                                                  • x49x Re: Informacja 07.08.20, 21:52
                                                    Stwierdziłam, że podczas jazdy i tak nie widać koloru auta, a środek jest ładny, ustąpiłam, jak zwykle, może się przyzwyczaję do tego koloru, na razie go widziałam tylko w komputerze, może na żywo będzie ładniejszy. Trzeba się czasem o coś pokłócićsmile Gdy się ludzie nie kłócą , nie rozmawiają, to znaczy, że się już nie kochają i jest im wszystko jedno!
                                                  • engine8 Re: Informacja 08.08.20, 18:10
                                                    Gdy się ludzie nie kłócą , nie rozmawiają, to znaczy, że się już nie kochają i jest im wszystko jedno!

No toz ja to w domu czesto slysze..... widac to typwo damskie podejscie..
                                                    Kiedys jak maz nie bil to znaczylo ze juz nie kocha a teraz bic nie wolno to trzeba gebe drzec - i kto zwykle drze? Nie ja.
                                                    I chyba dlatego dlugo zyja bo wszytkie zale wywala i jeszcze przy tym pluca potrenuja... Jedynie to co sie dzije potem jest rozne... Jedne przchodz do porzdku dziennego jak gdyby nigdy nic a inne musza stress zabic i ida wydac kupe kasy na ciuchy..
                        • stasi1 Re: Informacja 07.08.20, 09:04
                          Dwóch kumpli po dłuższym nie widzeniu spotyka się.
                          - o widać że się ożeniłeś, koszula idealnie wyprasowana
                          _Tak! Pierwsze co mnie żona nauczyła robić to prasować koszule.
                          • x49x Re: Informacja 07.08.20, 10:19
                            Ja mężowi prasuję koszule, pracuje w biurze, mam czasem tego dość, zwłaszcza w te upałysmile

PS Kiedyś spotkała mnie na ulicy koleżanka i krzyknęła; ooo wyszłaś za mąż! Zapytałam:skąd wiesz? Odparła: nigdy nie chodziłaś w sukienkach! Miała rację, lubię spodnie, bo tak mi wygodniesmileU nas skwar, żar się leje z nieba, pozdrawiam.
                              • x49x Re: Informacja 07.08.20, 14:08
                                Cały tydzień jeździłam do rodziców, woziłam drewno, sprzątałam szopy, jeździłam za bizonem, wdrapałam się na kołówkę, by zboże zwalić. Trochę wysoka, dobrze,ze mam mocne ręce. W sukienkach chodzę do kościoła, do pracy chodzę w spodniach. Chodzę w lecie po domu w krótkich spodenkach i bluzeczce na ramiączka, mnie zawsze gorąco. Ciężki dzień dzisiaj, nawet na wsi.
                                • pixma59 Re: Informacja 07.08.20, 16:41
                                  Po co tyle zbędnych wylewnych informacji? Lato, upał, przyjemniej spędzić czas nad wodą. Zimne lody dla ochłody będą dobrym "panaceum" na schłodzenie organizmu.
                                  • x49x Re: Informacja 07.08.20, 16:47
                                    "pixma59
                                    Re: Co o tym sądzicie?
                                    17.05.20, 08:07
                                    " Wtrącać się, czy nie?" Dwa słowa do wszystkich tych matek, które lubią się wtrącać w życie innych, pouczać, nawracać czy zwracać uwagę: GOŃ SIĘ. Po prostu się kobieto goń. Nie masz własnych problemów, zmartwień, widać masz za dużo wolnego czasu. Tyle jest przyjemności w życiu, warto z nich korzystać, nie zawracać sobie głowy bzdetami. Miłego dzionka życzę."
                                  • x49x Re: Informacja 08.08.20, 18:59
                                    Bizon= kombajn. Dla mnie to nie jest koszmar, lubię pracę fizyczną, wychowałam się pomiędzy kurami i krowami. Nawet raz odbierałam poród cielaka, bo nie miał kto.
                                    • x49x Re: Informacja 08.08.20, 19:12
                                      Uprosiłam kombajnistę, by nam skosił zboże, bo brat był w pracy. Rodzice już nie mają siły, by jeździć rowerem po polach i szukać kombajnu. Takie tu mamy atrakcje. Wczoraj zrobiliśmy dzieciakom z Gdańska atrakcję- przejażdżkę wozem z ciągnikiem. Załapałam się na opiekunkę, ale nas wytrzepało na tych polnych drogach, dzieciaki były zachwycone, ja mniesmile Gałęzie nas smagały po głowach, chroniłam dzieci, a sama czasem oberwałam, na szczęście to były cienkie gałęziesmile Teraz drogi polne są pozarastane, mało kto uprawia rolę, nie opłaca się. Starsi nie mają już siły, a młodzi pracują w miastach. Mam na myśli kilkuhektarowe gospodarstwa. Teraz trudno u nas spotkać na wsi krowę na łące.
                                    • stasi1 Re: Informacja 09.08.20, 10:33
                                      Równie dobrze mógłby być Class. A jaki kolor? Po tym najłatwiej poznać. Ale sama odbierałaś ten poród czy tylko asystowałaś przy odbieraniu?
    • aksiegowy3 Re: Informacja 27.07.20, 19:00
      po prostu zablokuj gada i tyle.
      ta osoba nie jest zdolna do empati i nigdy nie bedzie w stanie zrozumiec.
      po co sie meczyc. jak zrobi nowy nik to znawu zablokujesz. i tyle w temacie
      zero tolerancji dla durniow

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka