31.12.20, 00:48
Dziś pożegnamy stary rok i powitamy Nowy.Zajrzałam w horoskop dowiedziałam się ,że przede mną sylwester radosny, sympatyczny i pełen miłych zbiegów okoliczności.
Raźniej od razu na duszy się zrobiło.Planety są po mojej stronie i będą robić wszystko
abym się dobrze bawiła .
Szukam więc wśród tych nakazów i zakazów coś co by można było robić i znalazłam .Na przykład w Danii zeskakiwano z krzesła o północy....chyba oznaczało to skok w Nowy Rok.Solidny by był ten skok bo wagi piórkowej dawno nie mam po tych kwarantannach a może macie jakieś radośniejsze pomysły na powitanie tego Nowego...
Obserwuj wątek
    • engine8 Re: Sylwester 31.12.20, 03:10
      Pierwsze to dotrwac do polnocy i nie zasnac....
      A poniewaz Nowy Rok trwa na naszej ziemi prawie 24 godziny to jakie to ma znaczenie co MY zrobimy o polnocy naszego czasu? Jak u Was bedzie Nowy Rok to u mnie 15:00..starego roku wiec teoretycznie mam 9 godzin aby podgladac co u was pracowalo a co nie smile .
      Tylko z praktyki juz wiem ze Wy zamiast napisac to spac pojdziecie ta ze i tak sie pewnie niczego na zapas nie dowiem.. i jak zwykle jedyna rzcza bedzie oproznienie butelki szampana..
      • came_lia Re: Sylwester 31.12.20, 09:05
        Zwykle bywały szampanskie zabawy więc nikt nie miał czasu pisać.W tym roku szampan kupiony z duzym wyprzedzeniem na domówkę bo grożono godzina policyjną .Nigdy nie mialam problemu aby dotrwać do północy, lubiłam to radosne witanie ....
        Taka nowość będzie koncert noworoczny z opery na youtube .Więc kto wie czy nie usnę.Ale pocieszyles mnie będzie to trwało 24 godziny na naszej ziemi .
    • came_lia Re: Sylwester 01.01.21, 00:11
      Szampansko przywitany 🥂🍾😍
      Rok 2021 zaraz do nas zawita
      i z 2020 bądźmy już kwita.
      Dajmy zatem szczęśliwego susa,
      do Nowego Roku bez koronawirusa.
      Byśmy maski ściągnąć mogli bez strachu,
      i tańczyć na stole, a nie myśleć o piachu.
      Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
    • stasi1 Re: Sylwester 01.01.21, 11:23
      Ja ze Zdzisiem patrzyłem jakie fajerwerki są nad Wawą. I dziwne w samym Centrum(nasza baza wypadowa0 prawie ich nie było. Nie to co kiedyś że w Centrum jest ich najwięcej
      • came_lia Re: Sylwester 01.01.21, 17:48
        Są miasta które rezygnuja z pokazu fajewerkow .W tym roku zalecenia były aby strzelać tylko na terenie swojej posesji.Mieszkam na obrzeżach więc był huk petard i widowisko sztucznych ogni.
        Tak z ciekawości pytam kto to jest Zdzsiek? smile
        • stasi1 Re: Sylwester 02.01.21, 21:46
          Kolega, nie partner. A w Centrum pewnie nie ma mieszkańców co by wypuszczali coś w kosmos. Tak przy okazji na rondzie Dmowskiego stało w tym czasie z 10 radiowozów
          • came_lia Re: Sylwester 02.01.21, 22:45
            Nie obraź sie ale przeszło mi przez myśl,że wyszedleś na spacer z psem smile
            Radiowozy czekały na zapowiadanych gości sylwestrowych .
            A tu zdjecie z netu.
            Tekst linku
            Smutny Sylwester w tym roku był.

• stasi1 Re: Sylwester 04.01.21, 20:39
                  Imiona może i tak tylko że w Sylwestra raczej nikt z psem po ulicy nie chodzi. Kiedyś znajomy miał dużego psa, fajny. Po pierwszym Sylwestrze zniknął a miał wysoki płot. Swoją drogą znajoma ma psa który przez płot(dokładnie siatkę) przechodzi. Wskakuje tak w połowie później się wspina. Ilokroć to widzę chciałbym to nagrać ale zwykle nie noszę telefonu
        • stasi1 Re: Sylwester 23.01.21, 09:51
          Zdzisio jest o rok młodszy niż ja a już ma wrzody na żołądku. Podobno go karetka zabrała z pracy. Ale nic dziwnego co przynosił do pracy to o pomstę do nieba wołało, tak o niego żona dbała

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka