natla 06.06.06, 08:38 Taka data! Na wszelki wypadek złamałam te diabelskie szóstki zerami. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tofika Re: 060606....;) 06.06.06, 08:43 Natlusiu,nie nie!!! nic zadna zalamka,wczoraj mowiono o tym, gdyby same kolejne :666 ,to prawdopodobnie tak ,ale mowia ze tak ,nawet nie ma mozliwosci zeby pojawil taki zapis daty, ja tylko powtarzam to co wczoraj ,, mowiono w tv ,,Wiec Wszystkiego naj... Odpowiedz Link
malwina52 Re: 060606....;) 06.06.06, 09:54 szatański dzien!!! na wszelki wypadek pilnuje swojego biurowego stołka Odpowiedz Link
tesunia Re: 060606....;) 06.06.06, 10:14 w USA w miasteczu Hel, ludziska zafascynowani ta data,komers kwitnie , a pozatem te cyfry wiaza sie z judaizmem,tak nasz Kurier podaje. Odpowiedz Link
del.wa.57 Re: 060606....;) 06.06.06, 11:44 Dla mnie szczęsliwa data,dzisiaj właśnie załatwiłam wszystkie sprawy urzędowe pomyślnie a miałam odłożyć to na jutro....dobrze zrobiłam) Odpowiedz Link
dankarol Re: 060606....;) 06.06.06, 12:10 No to gratulacje Halutka. Ja też np. w piątek 13 wszystko szybko załatwiam. Odpowiedz Link