Dodaj do ulubionych

060606....;)

06.06.06, 08:38
Taka data! Na wszelki wypadek złamałam te diabelskie szóstki zerami. smile
Obserwuj wątek
    • tofika Re: 060606....;) 06.06.06, 08:43
      Natlusiu,nie nie!!! nic zadna zalamka,wczoraj mowiono o tym,
      gdyby same kolejne :666 ,to prawdopodobnie tak ,ale mowia ze tak ,nawet nie ma
      mozliwosci zeby pojawil taki zapis daty,
      ja tylko powtarzam to co wczoraj ,, mowiono w tv ,,Wiec Wszystkiego naj...
      • malwina52 Re: 060606....;) 06.06.06, 09:54
        szatański dzien!!!
        na wszelki wypadek pilnuje
        swojego biurowego stołkasmile
        • tesunia Re: 060606....;) 06.06.06, 10:14
          w USA w miasteczu Hel,
          ludziska zafascynowani ta data,komers kwitnie ,
          a pozatem te cyfry wiaza sie z judaizmem,tak nasz Kurier podaje.
          • jana2706 Re: 060606....;) 06.06.06, 11:01
            az strach sie bac wink
            • del.wa.57 Re: 060606....;) 06.06.06, 11:44
              Dla mnie szczęsliwa data,dzisiaj właśnie załatwiłam wszystkie sprawy urzędowe
              pomyślnie a miałam odłożyć to na jutro....dobrze zrobiłamsmile)
              • dankarol Re: 060606....;) 06.06.06, 12:10
                No to gratulacje Halutka. Ja też np. w piątek 13 wszystko szybko załatwiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka