Dodaj do ulubionych

DOMINO - rewelacja na TVN

17.11.06, 22:46
Włączajcie, to jest tylko raz w roku, program się już zaczął.
Obserwuj wątek
    • natla Re: DOMINO - rewelacja na TVN 17.11.06, 22:59
      Dzięki Joluchna smile WQ życiu bym na ten program nie wlazła, bo juz zgasiłam TV.
      Tylko te przerwy......ale cóż zrobic. Znów się przez Ciebie nie wyspie wink))
      • dankarol Re: DOMINO - rewelacja na TVN 17.11.06, 23:11
        Bardzo lubię ogladać, szkoda, że to tylko raz do roku.
        • kasia573 Re: DOMINO - rewelacja na TVN 17.11.06, 23:20
          Włączyłam, pierwszy raz to oglądam. Dzięki za informację. Inaczej nie
          włączyłabym telewizora.
        • fleur1 Re: DOMINO - rewelacja na TVN 17.11.06, 23:27
          Trzymam mocno, bardzo mocno kciuki aby sie mlodym udalo...
          • fleur1 Re: DOMINO - rewelacja na TVN 17.11.06, 23:29
            Buuuuuuuuuuuuu nie udalo sie kolejny raz.
            • wiktoria53 Re: DOMINO - rewelacja na TVN 12.11.07, 22:02

              • wiktoria53 Domino Day 2007 12.11.07, 22:02
                Już 11 listopada smile
                • wiktoria53 Re: Domino Day 2007 18 listopada. 12.11.07, 22:04
                  Ja już chyba śpię. Oczywiście 18 listopada smile
                  • regine Re: Domino Day 2007 . 16.11.07, 21:22
                    Dziś o 22:10 na TVN. Warto oglądać, te misternie poukładane
                    prostokaty, jak rozsypują się w ciągu kilku minut.
                    Baśniowy pokaz smile Oby się udał...
                    • malwina52 Re: Domino Day 2007 . 16.11.07, 21:26
                      nie mam programu a bym przegapiła,
                      Reniu Ty skarbnico wiedzy i madrowsci
                      dzieki
                      • dankarol Re: Domino Day 2007 . 16.11.07, 21:56
                        dzięki za przypomnienie lecę oglądać
                        • del.wa.57 Re: Domino Day 2007 . 16.11.07, 22:11
                          Dzieki Reniu,lece oglądać....
                          • regine Re: Domino Day 2007 . 17.11.07, 10:35
                            Nie udało się pobić rekordu świata. Dwoje młodych ludzi przy
                            ostatniej planszy nie wytrzymało napięcia...Szkoda...Popłakali się
                            prawie wszyscy, którzy włożyli w to tyle pracy, 2 miesięcznej,
                            żmudnej pracy, ustawiając kostkę za kostką. Ale sam pokaz był
                            super smile Co tam rekordy...Może za rok się uda.
                            • del.wa.57 Re: Domino Day 2007 . 17.11.07, 15:22
                              Ja nie obejrzałam do końca...zasnęłamsmile))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka