fleur1 17.11.06, 22:46 Włączajcie, to jest tylko raz w roku, program się już zaczął. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
natla Re: DOMINO - rewelacja na TVN 17.11.06, 22:59 Dzięki Joluchna WQ życiu bym na ten program nie wlazła, bo juz zgasiłam TV. Tylko te przerwy......ale cóż zrobic. Znów się przez Ciebie nie wyspie )) Odpowiedz Link
dankarol Re: DOMINO - rewelacja na TVN 17.11.06, 23:11 Bardzo lubię ogladać, szkoda, że to tylko raz do roku. Odpowiedz Link
kasia573 Re: DOMINO - rewelacja na TVN 17.11.06, 23:20 Włączyłam, pierwszy raz to oglądam. Dzięki za informację. Inaczej nie włączyłabym telewizora. Odpowiedz Link
fleur1 Re: DOMINO - rewelacja na TVN 17.11.06, 23:27 Trzymam mocno, bardzo mocno kciuki aby sie mlodym udalo... Odpowiedz Link
fleur1 Re: DOMINO - rewelacja na TVN 17.11.06, 23:29 Buuuuuuuuuuuuu nie udalo sie kolejny raz. Odpowiedz Link
wiktoria53 Re: Domino Day 2007 18 listopada. 12.11.07, 22:04 Ja już chyba śpię. Oczywiście 18 listopada Odpowiedz Link
regine Re: Domino Day 2007 . 16.11.07, 21:22 Dziś o 22:10 na TVN. Warto oglądać, te misternie poukładane prostokaty, jak rozsypują się w ciągu kilku minut. Baśniowy pokaz Oby się udał... Odpowiedz Link
malwina52 Re: Domino Day 2007 . 16.11.07, 21:26 nie mam programu a bym przegapiła, Reniu Ty skarbnico wiedzy i madrowsci dzieki Odpowiedz Link
regine Re: Domino Day 2007 . 17.11.07, 10:35 Nie udało się pobić rekordu świata. Dwoje młodych ludzi przy ostatniej planszy nie wytrzymało napięcia...Szkoda...Popłakali się prawie wszyscy, którzy włożyli w to tyle pracy, 2 miesięcznej, żmudnej pracy, ustawiając kostkę za kostką. Ale sam pokaz był super Co tam rekordy...Może za rok się uda. Odpowiedz Link
del.wa.57 Re: Domino Day 2007 . 17.11.07, 15:22 Ja nie obejrzałam do końca...zasnęłam)))) Odpowiedz Link