Dodaj do ulubionych

Komu zimno?

30.01.05, 17:17
Znalazłam sposob na zimno... i na wkurzenie się równieżwink))))
www.bucuticam.com/index.html
www.allegroantigua.com/webcam/poolhugesize.htm
smile))
Obserwuj wątek
    • verdifirst Re: Komu zimno? 30.01.05, 17:37
      Mnie zimno nie jest!!! Dla mnie jest bardzo ciepło. Ja uwielbiam zime i śnieg i
      ten dźwięk skrzypiącego śniegu pod butami.

      W Bydgoszczy obecnie jest 0 stopni więc jest ciepło.
      • anula001 Re: Komu zimno? 30.01.05, 17:42
        a jak komus goraco bo sie na plaze napatrzyl to prosze oto Alpy i zachod slonca:
        www.webcam-montblanc.com/webcam/
        • monikson Re: Komu zimno? 30.01.05, 17:54
          Piękne!smile
          Godzinami mogę oglądać widoki ze światasmile
          • anula001 Re: Komu zimno? 30.01.05, 17:55
            oj mozna, tu wenecja:
            turismo.regione.veneto.it/webcam/
            • anula001 Re: Komu zimno? 30.01.05, 17:56
              warto wejsc jak bedzie jasno, coz za widoki, pieknie tam!!!
              • anula001 Re: Komu zimno? 30.01.05, 17:58
                i jeszcze Santorini:
                www.santorini.com/cgi-bin/zoom.pl?photo=sunset/sun07b.jpg
            • monikson Re: Komu zimno? 30.01.05, 17:58
              No to ja rzucę moją ulubioną stronę, najfajniesze jest to, ze jest z podziałem
              na strefy czasowe i jasno-ciemnowink)))
              search.earthcam.com/mapsearch/index.html
    • monikson Re: Komu zimno? 30.01.05, 20:34
      Nie mogłam się oprzeć i musze Wam pokazać jeszcze to:
      www.mauimanakai.com/laniview.htm
      Chyba odlecę do ciepłych krajów...wink)))))
      • anula001 Re: Komu zimno? 30.01.05, 20:35
        Ty babo jago jednasmile) suuuuuuuuuuuupersmile)
    • coobad sami masochiści jacyś 02.02.05, 19:39
      Litości!

      czy Wy nie macie sumienia?!

      w Gdańsku i Berlinie śniegu w tym roku było najwyżej 72 godziny w co najmniej 4
      ratach!

      Jak tu do PRACY sie zabrać, jak człowiekowi aidoki z Alp i Tropików pokazują?!

      Już mi plecak i mapy skrzypią i raki poszczękują!
      A urlopu ani widu ani słychu... chlip chlip.. wink
    • iberka mnie:-) 02.02.05, 19:43
      założyłam blezer,na nogi położyłam komputer i to on właśnie świetnie grzejesmile
      iza
      • konrado80 Re: mnie:-) 02.02.05, 20:35
        a zapraszalem do siebie smile)
        mi jak zwykle juz goraco smile)
        • iberka Re: mnie:-) 02.02.05, 20:43
          Ty jakis goracy chlopak jestes...moze zdradzisz mi co robisz aby tak bylo?wink
          • konrado80 Re: mnie:-) 02.02.05, 20:48
            zakladam podkoszulek na ramiaczka
            koszulka i kurtka puchowa smile)))))))))))
            • iberka Re: mnie:-) 02.02.05, 20:49
              nie ma kurtki puchowej....wygladalabym w niej jak balonik,hihihi
              • konrado80 Re: mnie:-) 02.02.05, 20:55
                znaczy sie w tym roku puchowa zakladam tylko jak jade na pilke
                a na codzien jak jest bardzo zimno to zakladam kurtke z podpinka z polaru smile
                rozumiem ze chodzisz w plaszczu? wink
                • iberka Re: mnie:-) 02.02.05, 21:08
                  nie,nawet zimowej nie kupilam,bo zimy nie bylo,haha
                  a ja marzne tylko w domusmile
                  • konrado80 Re: mnie:-) 02.02.05, 21:10
                    to musisz sie przeprowadzic do mnie to wtedy juz nie bedziesz marzla smile))hehe
                    • iberka Re: mnie:-) 02.02.05, 21:12
                      ale Ty masz kota w łóżkuwink
                      • konrado80 Re: mnie:-) 02.02.05, 21:17
                        ale moze spac na fotelu smile)
                        • iberka Re: mnie:-) 02.02.05, 21:20
                          no nie wiem,nie wiem
                          a jak na mnie wskoczywink
                          • konrado80 Re: mnie:-) 02.02.05, 21:22
                            to Cie obronie smile
                            • iberka Re: mnie:-) 02.02.05, 21:28
                              mmmmmm,no kusisz kusisz...ale Ty przeciez w pracy jesteswink
                              • konrado80 Re: mnie:-) 02.02.05, 21:29
                                ale od jutra bede w domu smile)
                                • iberka Re: mnie:-) 02.02.05, 21:30
                                  a ja jutro akurat zajeta jestemwink
                                  • konrado80 Re: mnie:-) 02.02.05, 21:31
                                    na cala noc? smile))
                                    • iberka Re: mnie:-) 02.02.05, 21:35
                                      nieeee,zajeta jestem na caaaaly dzienwink
                                      • konrado80 Re: mnie:-) 02.02.05, 21:37
                                        to na noc zapraszam do mnie smile)
                                        • iberka Re: mnie:-) 02.02.05, 21:38
                                          no nie wiem......i chcialabym i boje siewink))))))))
                                          • konrado80 Re: mnie:-) 02.02.05, 22:03
                                            ze mna nie musisz sie bac
                                            a tym bardziej mnie smile))
                                            • iberka Re: mnie:-) 02.02.05, 22:04
                                              ale ja do ceibie daleko mam,cała noc jechac bedewink
                                              • konrado80 Re: mnie:-) 02.02.05, 22:06
                                                to tylko 4 godz jazdy smile)
                                                • iberka Re: mnie:-) 02.02.05, 22:09
                                                  i 4 do domu
                                                  to akurat cala noc,a a wnocy jest niebezpieczniesmile
                                                  w pociagu mnie ktos zbijewink
                                                  • konrado80 Re: mnie:-) 02.02.05, 22:14
                                                    trzeba wymyslec cos innego smile)
    • anula001 ZIMNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 02.02.05, 21:18
      zimnoooooooo, a grypa trzymasad((((((((((((((
      • konrado80 Re: ZIMNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 02.02.05, 21:20
        Aniu <przytul> i bedzie dobrze wink
        do lozka pod ciepla posciel kladz sie szybko
        • anula001 Re: ZIMNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 02.02.05, 21:23
          dzieki, ale mnie sie nie chce lezec, tyle sie dzieje, mam pomysl dzis fajny,
          potem powiem co tosmile
    • dziubkaa Re: Komu zimno? 02.02.05, 22:09
      na finskich webcamach teraz ciemno prawie na okraglo (albo sniegiem zasypane)
      wiec dla rownowagi inne moje ulubione miejsce:
      www.tahitinuitravel.com/island/borabora/default.asp

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka