monikson 30.01.05, 17:17 Znalazłam sposob na zimno... i na wkurzenie się również)))) www.bucuticam.com/index.html www.allegroantigua.com/webcam/poolhugesize.htm )) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
verdifirst Re: Komu zimno? 30.01.05, 17:37 Mnie zimno nie jest!!! Dla mnie jest bardzo ciepło. Ja uwielbiam zime i śnieg i ten dźwięk skrzypiącego śniegu pod butami. W Bydgoszczy obecnie jest 0 stopni więc jest ciepło. Odpowiedz Link
anula001 Re: Komu zimno? 30.01.05, 17:42 a jak komus goraco bo sie na plaze napatrzyl to prosze oto Alpy i zachod slonca: www.webcam-montblanc.com/webcam/ Odpowiedz Link
monikson Re: Komu zimno? 30.01.05, 17:54 Piękne! Godzinami mogę oglądać widoki ze świata Odpowiedz Link
anula001 Re: Komu zimno? 30.01.05, 17:55 oj mozna, tu wenecja: turismo.regione.veneto.it/webcam/ Odpowiedz Link
anula001 Re: Komu zimno? 30.01.05, 17:56 warto wejsc jak bedzie jasno, coz za widoki, pieknie tam!!! Odpowiedz Link
anula001 Re: Komu zimno? 30.01.05, 17:58 i jeszcze Santorini: www.santorini.com/cgi-bin/zoom.pl?photo=sunset/sun07b.jpg Odpowiedz Link
monikson Re: Komu zimno? 30.01.05, 17:58 No to ja rzucę moją ulubioną stronę, najfajniesze jest to, ze jest z podziałem na strefy czasowe i jasno-ciemno))) search.earthcam.com/mapsearch/index.html Odpowiedz Link
monikson Re: Komu zimno? 30.01.05, 20:34 Nie mogłam się oprzeć i musze Wam pokazać jeszcze to: www.mauimanakai.com/laniview.htm Chyba odlecę do ciepłych krajów...))))) Odpowiedz Link
coobad sami masochiści jacyś 02.02.05, 19:39 Litości! czy Wy nie macie sumienia?! w Gdańsku i Berlinie śniegu w tym roku było najwyżej 72 godziny w co najmniej 4 ratach! Jak tu do PRACY sie zabrać, jak człowiekowi aidoki z Alp i Tropików pokazują?! Już mi plecak i mapy skrzypią i raki poszczękują! A urlopu ani widu ani słychu... chlip chlip.. Odpowiedz Link
iberka mnie:-) 02.02.05, 19:43 założyłam blezer,na nogi położyłam komputer i to on właśnie świetnie grzeje iza Odpowiedz Link
konrado80 Re: mnie:-) 02.02.05, 20:35 a zapraszalem do siebie ) mi jak zwykle juz goraco ) Odpowiedz Link
iberka Re: mnie:-) 02.02.05, 20:43 Ty jakis goracy chlopak jestes...moze zdradzisz mi co robisz aby tak bylo? Odpowiedz Link
konrado80 Re: mnie:-) 02.02.05, 20:48 zakladam podkoszulek na ramiaczka koszulka i kurtka puchowa ))))))))))) Odpowiedz Link
iberka Re: mnie:-) 02.02.05, 20:49 nie ma kurtki puchowej....wygladalabym w niej jak balonik,hihihi Odpowiedz Link
konrado80 Re: mnie:-) 02.02.05, 20:55 znaczy sie w tym roku puchowa zakladam tylko jak jade na pilke a na codzien jak jest bardzo zimno to zakladam kurtke z podpinka z polaru rozumiem ze chodzisz w plaszczu? Odpowiedz Link
iberka Re: mnie:-) 02.02.05, 21:08 nie,nawet zimowej nie kupilam,bo zimy nie bylo,haha a ja marzne tylko w domu Odpowiedz Link
konrado80 Re: mnie:-) 02.02.05, 21:10 to musisz sie przeprowadzic do mnie to wtedy juz nie bedziesz marzla ))hehe Odpowiedz Link
iberka Re: mnie:-) 02.02.05, 21:28 mmmmmm,no kusisz kusisz...ale Ty przeciez w pracy jestes Odpowiedz Link
konrado80 Re: mnie:-) 02.02.05, 22:03 ze mna nie musisz sie bac a tym bardziej mnie )) Odpowiedz Link
iberka Re: mnie:-) 02.02.05, 22:09 i 4 do domu to akurat cala noc,a a wnocy jest niebezpiecznie w pociagu mnie ktos zbije Odpowiedz Link
anula001 ZIMNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 02.02.05, 21:18 zimnoooooooo, a grypa trzyma(((((((((((((( Odpowiedz Link
konrado80 Re: ZIMNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 02.02.05, 21:20 Aniu <przytul> i bedzie dobrze do lozka pod ciepla posciel kladz sie szybko Odpowiedz Link
anula001 Re: ZIMNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 02.02.05, 21:23 dzieki, ale mnie sie nie chce lezec, tyle sie dzieje, mam pomysl dzis fajny, potem powiem co to Odpowiedz Link
dziubkaa Re: Komu zimno? 02.02.05, 22:09 na finskich webcamach teraz ciemno prawie na okraglo (albo sniegiem zasypane) wiec dla rownowagi inne moje ulubione miejsce: www.tahitinuitravel.com/island/borabora/default.asp Odpowiedz Link