ludzie kochani co się z Wami dzieje???????????????
mówię do bywalców forum...
ludzi którzy są tu dłuższy czas....
jestem po dyzurze i tak zanim położę się spać czytam sobie,
co tu nabroiliście wczoraj...
i jestem.. zdziwona, zaskoczona
ale Waszym zachowaniem...
nie spodziewałam sie takiej agresji
na zaczepki mozna róznie reagowac, mozna sie wkurzyc,ale sorry..sa granice
jak dla mnie
nawet na forum, gdzie jestesmy odrobine anonimowi
i wychodzi na to,że nie potrafimy rozmawiać nie tylko z frustatami,
obrzucającymi nas błotem...
a przeciez można olać takiego,porobic sobie jaja...ale nie zniżać sie do ich
poziomu...
niektórzy odstawiają tu taką jazdę,że zamiast się wkurzać ogarnia mnie
smiech ..na diabełka np.

)))
ale Tamara i Mariola..mistrzynie w dowcipnym prowadzeniu rozmÓwek z
takimi..ludzikami
chociaz czasem nerwy mogą ponieść,ale czy warto?
ale nie potrafimy rozmawiać takze z ludzmi, którzy nie zgadzają się z naszym
zdaniem!!!!
nie mamy argumantów to od razu w błoto ich...i to zauwazam ostanio niestety
coraz częściej...
rozmawiajmy
wymianiajmy się myślami
żartujmy...
brońmy swojego zdania..
czy to od tej wypowiedzi sie zaczęło???
,,....do Ratched001
robert78 05.03.2005 18:27 + odpowiedz
<Oczywiście, że ukryj i zmień nazwę na Kukułcze gniazdo

<Większość Twoich pacjentów jest tu z własnej woli,
a nie powiedzial prawdy?
nie jestescie tu z własnej woli?
<wobec poczucia zagubienia w świecie i samotności i tylko Ty jesteś w stanie
zapewnić im bezpieczeństwo odgradzając ich od społeczeństwa, w którym czują
się sami lub nie dają sobie rady. Zlikwidujesz w
ten sposób przyczynę ich problemów

>
przeciez to ironia
a nie czujecie sie czasem zagubieni,samotni???????
czy nie potraficie sie do tego przyznać komus obcemu??
bo ja sie czuję..ale czasem
<Ja jestem tylko świrem i frustratem i uważam, że w ten sposób ludzie samotni
stają się jeszcze bardziej wyalienowani, ponieważ
zamiast wychodzić do ludzi, uciekają od nich.>
i ma rację..chcecie naprawde się izolować?
i zauważcie,sam siebie nazywa świrem i wariatem

)
Gratuluję i życzę następnych świetnych pomysłów...">
no każdy z nas czasem miewa lepsze i gorsze pomysły, prawda?
i można się unieść trochę,ale przeciez nikt w szefową forum nie rzucał
inwektywami....
tylko skrytykował pomysł...
ps.chyba tyle , bo spanie mnie ogarnia...
literki zaczynają się mylić
i wiem,ze sprawa już zamknięta,ale ...musze to napisać
Konrad przesadziłeś trochę
wiesz,że Cię lubię,ale nie spodziewałam sie takiej reakcji;{
jak mnie ktoś wku***liczę do 10
pomaga..czasem