Dodaj do ulubionych

SZOK I ZDZIWIENIE;/

06.03.05, 08:11
ludzie kochani co się z Wami dzieje???????????????
mówię do bywalców forum...
ludzi którzy są tu dłuższy czas....

jestem po dyzurze i tak zanim położę się spać czytam sobie,
co tu nabroiliście wczoraj...
i jestem.. zdziwona, zaskoczona
ale Waszym zachowaniem...
nie spodziewałam sie takiej agresji
na zaczepki mozna róznie reagowac, mozna sie wkurzyc,ale sorry..sa granice
jak dla mnie
nawet na forum, gdzie jestesmy odrobine anonimowi
i wychodzi na to,że nie potrafimy rozmawiać nie tylko z frustatami,
obrzucającymi nas błotem...
a przeciez można olać takiego,porobic sobie jaja...ale nie zniżać sie do ich
poziomu...
niektórzy odstawiają tu taką jazdę,że zamiast się wkurzać ogarnia mnie
smiech ..na diabełka np.wink)))
ale Tamara i Mariola..mistrzynie w dowcipnym prowadzeniu rozmÓwek z
takimi..ludzikamismile

chociaz czasem nerwy mogą ponieść,ale czy warto?

ale nie potrafimy rozmawiać takze z ludzmi, którzy nie zgadzają się z naszym
zdaniem!!!!
nie mamy argumantów to od razu w błoto ich...i to zauwazam ostanio niestety
coraz częściej...
rozmawiajmy
wymianiajmy się myślami
żartujmy...
brońmy swojego zdania..


czy to od tej wypowiedzi sie zaczęło???
,,....do Ratched001
robert78 05.03.2005 18:27 + odpowiedz


<Oczywiście, że ukryj i zmień nazwę na Kukułcze gniazdosmile
<Większość Twoich pacjentów jest tu z własnej woli,

a nie powiedzial prawdy?
nie jestescie tu z własnej woli?


<wobec poczucia zagubienia w świecie i samotności i tylko Ty jesteś w stanie
zapewnić im bezpieczeństwo odgradzając ich od społeczeństwa, w którym czują
się sami lub nie dają sobie rady. Zlikwidujesz w
ten sposób przyczynę ich problemówsmile>

przeciez to ironia
a nie czujecie sie czasem zagubieni,samotni???????
czy nie potraficie sie do tego przyznać komus obcemu??
bo ja sie czuję..ale czasem wink

<Ja jestem tylko świrem i frustratem i uważam, że w ten sposób ludzie samotni
stają się jeszcze bardziej wyalienowani, ponieważ
zamiast wychodzić do ludzi, uciekają od nich.>

i ma rację..chcecie naprawde się izolować?
i zauważcie,sam siebie nazywa świrem i wariatemwink)


Gratuluję i życzę następnych świetnych pomysłów...">

no każdy z nas czasem miewa lepsze i gorsze pomysły, prawda?
i można się unieść trochę,ale przeciez nikt w szefową forum nie rzucał
inwektywami....
tylko skrytykował pomysł...

ps.chyba tyle , bo spanie mnie ogarnia...
literki zaczynają się mylićwink

i wiem,ze sprawa już zamknięta,ale ...musze to napisać
Konrad przesadziłeś trochę
wiesz,że Cię lubię,ale nie spodziewałam sie takiej reakcji;{

jak mnie ktoś wku***liczę do 10
pomaga..czasemwink
Obserwuj wątek
    • mariolka99 Re: SZOK I ZDZIWIENIE;/ 06.03.05, 10:22
      Anisua, Mariolka sobie jaja robiła, tym lepiej sie bawiąc że niektórzy sie nie
      połapai;DDDD
    • tamara_t Re: SZOK I ZDZIWIENIE;/ 06.03.05, 14:32
      Ja chyba nie do końca zrozumiałam czy nas chwalisz czy do pręgierza
      przywiązujesz, ale jeśli mam mówić za siebie - ani jedna wczorajsza wypowiedź
      nei była na serio. Poza dwoma do krzysztofa - bo uważam, że niepotrzebnie
      poczuł się do obowiązku zrobienia nam terapii psychologicznej, co już nie jest
      wymianą poglądów jak dla mnie.
      Poproszę o wyjaśnienie smile)))
      • anisua Re: SZOK I ZDZIWIENIE;/ 06.03.05, 17:07
        ożesz ...
        no przecież mówię,że jaja sobie robicie niezłe,
        zwłaszcza,że czasem to jedyne wyjscie z napiętej sytuacjii...wink)

        do pregięzrza ?? Was?
        nieee.....
        czasem rozwalają nmie Wasze dowcipywink)
        zwlaszcza jak niektórzy nie kumają..wink
        • robert78 Re: Anisua 06.03.05, 17:18
          Jeśli możesz napisz dlaczego ten post został skasowany. Nie pytam Anuli001, bo skasowała też swój cały wątek, wolę nie wnikać w motywy. Interesuje mnie Twoje zdanie, bo wykazujesz trochę dystansu w tej sprawie.
          Dziękuje i pozdrawiamsmile

          Czy te posty to balsam na Twoje serce?
          Autor: robert78
          Data: 06.03.2005 12:03
          + dodaj do ulubionych wątków

          + odpowiedz cytując + odpowiedz
          > ale tylko raz klikniesz na link
          > i po chwili dostajesz pozwolenie
          no tak, Tobie pozwolenie niepotrzebne, ale ja się boję, że nie dostanę wink

          czyli wlasciwie nie dostan go wszyscy hmm ciekawe czy ja dostane mimo ze
          zagladam tu od niedawna i tylko w weekndy?

          Anula też o wyrozumiałość proszę, bo w pracy różnie bywa, a w domu się jeszcze
          nie dorobiłam netu smile)))))

          mam nadzieje, ze i ja sie dostane bez problemow, chociaz nowa jestemsmile
          ale nie rozrabiamsmile (za bardzowink)

          Mój post był skierowany tylko i wyłącznie do Ciebie, ale Twoja reakcja przeszła moje oczekiwania. Nie wątpię, że jesteś
          inteligentną osobą i doskonale zdajesz sobie sprawę, że w/w książka czy film opisuje przede wszystkim życie jakie jest i absurd
          układów między władzą a jednostką, a nie tylko szpital psychiatryczny, nie jestem natomiast pewien, że zdajesz sobie sprawę, że
          manipulując swoimi przyjaciółmi czy kolegami z forum (no cóż dla Ciebie to tylko pacjenci) sugerując, że to oni są porąbani a nie
          Ty, świadomie lub nie wchodzisz dokładnie w rolę oddziałowej.

          Do wszystkich, którzy odebrali mój post jako atak na siebie:
          W tytule postu wyraźnie napisałem do kogo jest zaadresowany i miałem na myśli sposób w jaki admin tego forum widzi jego
          uczestników i bynajmniej nie uważam nikogo z tu piszących za pacjenta szpitala psychiatrycznego. I chociaż samotność czy nie
          dawanie sobie rady w życiu może być problemem części singli, mój post był tylko i wyłącznie odpowiedzią na manipulację i arogancję
          admina.
          Jest to oczywiście nie moja sprawa i nie znam ludzi tu piszących (przeczytałem tylko posty z kilku dni), ale znam sam problem,
          gdyż znalazłem się w podobnej sytuacji, w jakiej znalazłoby się pewnie parę osób po przeprowadzeniu pomysłu Anuli001.
          Jakiś czas temu zostałem przyjęty na forum Prawdziwy mężczyzna. Przyciągnęła mnie tam reklama któregoś z założycieli, że jest to
          forum bez cenzury. Nawet spodobały mi się wątki i ludzie tam piszący. Dlatego tym bardziej się wkurzyłem, gdy niedawno chcąc tam
          wejść okazało się, że zostałem z niego wyrzucony. Nie muszę chyba mówić jak to świadczy o kulturze i inteligencji tamtejszego
          admina, który najpierw zaprasza na forum nie stawiając żadnych warunków, a później zmieniając reguły gry stosuje je wstecz nie
          informując o tym wyrzucanych uczestników forum. Mógłbym się też założyć, że nie przeprowadzono żadnej dyskusji ze zwykłymi
          forumowiczami, a podobnie jak tutaj admin ogłosił, że następnego dnia zmienia status forum i żeby go grzecznie prosić o dostęp.
          Po forum prywatnym spodziewałem się jednak czegoś więcej.
          • anula001 Do Roberta 06.03.05, 19:01
            witaj Robercie, nie skasowalam ani jednego Twojego posta dzisiaj,zreszta gwoli
            scislosci robie to niezmieranie rzadko, bo ja juz pewnie zauwazyles nie ma tu
            cenzury.. Na forum jest procz mnie 4 moderatorow.
            To po pierwsze.
            Po drugie nie wdalam sie wczoraj w zadna dyskusje z Toba, bo czasu nia mialam
            ani ochoty, zreszta widze ze inni "interweniowali". Nie zgadzam sie z Twoja
            opinia, ale przeciez mozemy sie nie zgadzac ze soba, prawda? nie mam Ci
            absolutnie za zle w zwiazku z tym co napisales..No moze troche poczulam sie
            dotknieta ta Ratched..ale...
            • robert78 Re: Do Roberta 06.03.05, 20:39
              Nawet w tym poście wkładasz mi w usta swoje własne zdanie. Nie, nie zauważyłem. Odniosłem wrażenie, że słowa, że VIPy mogą wszystko nie są żartem. Wycinanie wątków to nie cenzura? Co to znaczy moderator, co poza wycinaniem wątków według własnego widzimisię należy do jego obowiązków czy praw? Dlaczego odpowiedzialność jest rozmydlona pomiędzy 5 osób? Czy jak mi ktoś wytnie wątek mam się kolejno pytać wszystkich, który to? Czy do dobrego obyczaju należy kasowanie w całości własnych wątków, z jakichś sobie tylko znanych powodów, na których wypowiadali się inni forumowicze?
              Nie widzę powodów dla których moje posty miałabyś traktować emocjonalnie, pisałem do Ciebie jako do admina. Nie wątpię, że prywatnie jesteś sympatyczną dziewczynąsmile
          • anisua Re: Robert 06.03.05, 19:31
            dlaczego został skasowany?...nie wiem, mogę się domyślać....
            i tak naprwade nie wiadomo kto skasowal,bo wladza lezy w rękach kilku osob...wink

            a moje zdanie ...
            ok, wyjaśnię Ci , co myślę
            jest pewna kwestia , którą warto poruszyć
            jesteś i pewnie czytasz to forum od niedawna i wybiórczo
            a ono trwa juz pare dobrych miesięcy
            częśc ludzi zna sie tutaj, rozmawia ze sobą poza forum, spotkało się itp..
            dlatego pewne ,,ataki''nawet słowne są różnie odbierane
            jak w rodziniewink)
            a ostatnio takich napastliwych ludzi, facetów i kobiet było kilku
            i nie kazdy rozmawiał tak jak Ty..
            Ty miales kulturę, choc niektórzy moga Ci zarzucać rózne rzeczy...
            zreszta nie czytałam całej sprawy do konca, bo szkoda mi czasuwink

            więc atmosfera jest odrobinę napieta jak zauważyłeśwink

            dlaczego został skasowany?
            nie wiem,
            wypadałoby zapytać ..kasownikawink
            może ironiczny tytul?
            balsam dla duszy?
            a gdybyś znał Anule wiedziałbyś ,ze nie szuka pochlebstw!!!!
            ale jest zmęczona atmosferą tego forum , podobnie jak inni, którzy ostatnio
            nawet nie mają ochoty pisac...przez paru takich...
            my też mamy uczucia...wink

            czytając te posty dochodzę do wniosku,że ludzie obawiają sie,
            że mogą nie wejść potem na forum...
            bo się przyzwyczaili, niektórzy polubili specyficzne poczucie humoru innych,
            odreagowywują stresy dnia codziennego

            > Do wszystkich, którzy odebrali mój post jako atak na siebie:
            > W tytule postu wyraźnie napisałem do kogo jest zaadresowany i miałem na myśli
            s
            > posób w jaki admin tego forum widzi jego
            > uczestników i bynajmniej nie uważam nikogo z tu piszących za pacjenta
            szpitala
            > psychiatrycznego. I chociaż samotność czy nie
            > dawanie sobie rady w życiu może być problemem części singli, mój post był
            tylko
            > i wyłącznie odpowiedzią na manipulację i arogancję
            > admina.


            jaka manipulacja? jaka arogancja?
            sorry,ale ja tego nie zauważam...
            to,że pyta nas czy zamknąć?
            czy chcemy spokojnie pisać bez obecności niektórych ...frustratów?
            może też sama zdecydować, w koncu jest adminemwink

            mogę nie być tutaj obiektywna, bo z Anią znamy się trochę lepiej,
            takie kumpele internetowewink


            > Jest to oczywiście nie moja sprawa i nie znam ludzi tu piszących
            (przeczytałem
            > tylko posty z kilku dni), ale znam sam problem,
            > gdyż znalazłem się w podobnej sytuacji, w jakiej znalazłoby się pewnie parę
            osó
            > b po przeprowadzeniu pomysłu Anuli001.

            wiesz wiekszośc i tak nie miałaby problemu wejśc na forum, Anula o tym
            wspominała
            zamknięta furtka byłaby pewnie tylko dla niektórych....którzy ostatnio tu
            wpadali i wprowadzali trochę zamieszania...

            a co do wariatów i dystansu..
            to pracując tam, gdzie pracuję...
            trzeba ogromne pokłady dystansu, cierpliwości,spokoju dla ludzi
            i domyślam się,że nikogo nie chciałeś obrazić... tak to odebrałamwink

            a ja czasem czuję się jak ..wariatka
            a wokół mnie prawdziwe wariatkowowink)
            pozdrawiam
            • robert78 Re: Robert 06.03.05, 21:11
              Nie wiedziałem, że forum istnieje dopiero od paru miesięcy, mogę tylko pogratulować tak dużej liczby wpisówsmile jeszcze jeden argument za tym, aby nie zmieniać jego formuły.
              Czy ironiczny tytuł to wystarczający powód do skasowania?
              Tak chodziło mi o pochlebstwa i zaniepokojenie niektórych forumowiczów.
              Manipulacją jest a raczej był, bo już zniknął, post o siostrze Ratched001.
              Nie chodzi o to czy ktoś miałby problem czy nie, a o fakt, że zmienionoby zasady wobec osób które już były na forum i musiałyby prosić o dostęp.
              Tak niestety rzeczywistość często bardzo przypomina wariatkowowink)
              Nie ma powodu, żeby się jeszcze do tego dokładać, w końcu to tylko forum towarzyskie i nie ma powodu przesadnie reagować, co zresztą już napisałaśsmile
          • anula001 Re: Anisua 06.03.05, 19:46
            Robercie, wybacz, zbyt krotko, zbyt powierzchownie i tylko wirtualnie znasz mnie
            zebys ocenial mnie i posadzal o manipulacje ludzmi i arogancje..
            Gdybym chciala zrobic to co chodzilo mi po glowie, bo wladza uderzylaby mi do
            glowki (tak na marginesie ciekawe jaka wladza..) to ukrylabym forum i wpuszczala
            tu ludzi wg kryteriow tylko sobie znanych.. Zrobilam jednak glosowanie, bo to
            ofrum wielu ludzi a nie moje, i widze ze wola jednak forumowiczeby pozostalo
            otwarte..

            w jaki sposob widze wg Ciebie uczestnikow tego forum?? bo nie za bardzo rozumiem
            te czesc Twego posta..
            • robert78 Re: Anisua 06.03.05, 20:40
              Autor: anula001
              Data: 05.03.2005 10:08
              Forum nasze zmienia status z otwartego na ukryte..Chcialam napisac zbiorczego
              maila, ale gazetowy mail dziala 100 lat za tendencjami swiatowymi...W ten
              weekend zmienie status..potrzebny bedzie Wam dostepsmile

              Jak mam inaczej nazwać taki post? Głosowanie zrobiłaś dopiero po uwadze jednego z zaprzyjaźnionych forumowiczów. Jeśli nie widzisz w tym poście problemu to nie będę się więcej narzucał.

              Widzisz ich jako osoby wymagające opieki i kierowania.
        • pacio Re: SZOK I ZDZIWIENIE;/ 06.03.05, 21:26
          anisua napisała:

          > ożesz ...
          > no przecież mówię,że jaja sobie robicie niezłe,
          > zwłaszcza,że czasem to jedyne wyjscie z napiętej sytuacjii...wink)
          >
          > do pregięzrza ?? Was?

          dobry pomysł....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka