Dodaj do ulubionych

Czekolada Lindta

17.03.05, 21:48
Coś czuję ze zostanę jej chwilę wierna...Mniam;D
Obserwuj wątek
    • zapalniczka Re: Czekolada Lindta 17.03.05, 21:59
      pistacjowa rulez!!!!!
    • zapalniczka Re: Czekolada Lindta 17.03.05, 21:59
      aaaaaa mariolka nie jedz tyle bo Cie jumar nie zechce wink
      • mariolka99 Re: Czekolada Lindta 17.03.05, 22:02
        Eeee tam, ten argument do mnie nie trafił;P
        • jumar1 Re: Czekolada Lindta 17.03.05, 22:03
          Eeeeeeeeeeetam...przyjmę Ją nawet z wielkim zadem...najwyżej na dworze bedę Ją
          trzymałtongue_outPPPPP

          Jumar
          • zapalniczka Re: Czekolada Lindta 17.03.05, 22:05
            oj jaki Ty niedobry... masz ja przyzwoicie traktowac!!!!
          • mariolka99 Re: Czekolada Lindta 17.03.05, 22:05
            Eeeee tam...ona najpierw musi chcieć być przyjęta...a tutaj jeszcze dłuuuga
            droga przed Toba Kotek;P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka