mariolka99 17.03.05, 21:48 Coś czuję ze zostanę jej chwilę wierna...Mniam;D Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zapalniczka Re: Czekolada Lindta 17.03.05, 21:59 aaaaaa mariolka nie jedz tyle bo Cie jumar nie zechce Odpowiedz Link
mariolka99 Re: Czekolada Lindta 17.03.05, 22:02 Eeee tam, ten argument do mnie nie trafił;P Odpowiedz Link
jumar1 Re: Czekolada Lindta 17.03.05, 22:03 Eeeeeeeeeeetam...przyjmę Ją nawet z wielkim zadem...najwyżej na dworze bedę Ją trzymałPPPPP Jumar Odpowiedz Link
zapalniczka Re: Czekolada Lindta 17.03.05, 22:05 oj jaki Ty niedobry... masz ja przyzwoicie traktowac!!!! Odpowiedz Link
mariolka99 Re: Czekolada Lindta 17.03.05, 22:05 Eeeee tam...ona najpierw musi chcieć być przyjęta...a tutaj jeszcze dłuuuga droga przed Toba Kotek;P Odpowiedz Link