21.04.05, 09:12
byłaś we wtorek? I jak wrażenia? Może już to gdzieś napisałaś, ale za dużo
muszę czytać wink
Obserwuj wątek
    • ancia_m Re: Qula 21.04.05, 09:20
      a w ogóle to ja o "Tulipany" pytam, czego zapomniałam dodać wink
    • herezja Re: Qula 21.04.05, 09:21
      Nie wiem czemu, ale spojrzawszy na temat myślałam, że to wątek o bilardzie smile)
      Głodnemu chleb na myśli smile
      • ancia_m Re: Qula 21.04.05, 09:23
        Hihi, a qula to taka fajna ksywka naszej drogiej koleżanki smile
        • herezja Re: Qula 21.04.05, 09:26
          Qula - kulki - bilki - bilard smile
          Ciekawe czemu nie skojarzyło mi sie z kręglami... big_grin
          A właśnie! ktoś chętny na kręgle? hi hi
          • herezja Re: Qula 21.04.05, 09:27
            Ups, zdaje się, że zaśmiecam twój wątek...
            Przepraszam, już nie będe smile
          • ancia_m Re: Qula 21.04.05, 09:29
            ja tam się nie gniewam, ważne aby w końcu dała znać wink

            A jeśli chodzi o kręgla to ja chętnie - raz w zyciu grałam, chyba z 4 lata temu
            z miłością mego życia... ale było fajnie smile
            • herezja Re: Qula 21.04.05, 09:32
              Ja tez nie potrafie grać, ale właśnie stwierdziłam, że chce sie nauczyć big_grin
              Kiedy będziesz w Gdańsku?? smile)
              • ancia_m Re: Qula 21.04.05, 09:39
                Gdańsk powiadasz... Wczoraj byłam dośc blisko, ale tylko na szybki wywiadzik wink

                Chwilowo nie wiem kiedy, ale te kręgle brzmią zachęcająco smile)
                • herezja Re: Qula 21.04.05, 09:42
                  Zachęcająco, nęcąco i kusząco smile)
                  To ja spróbuje zebrać tymczasem kilku tubylców, żeby potrenować smile
                  • ancia_m Re: Qula 21.04.05, 09:50
                    W takim razie zobaczymy co da się zrobić wink
    • qula Re: Qula 21.04.05, 21:09
      Uwaga uwaga specjalnie dla anci super wypasiona recenzja tulipanow

      Tulipany. Tuli-pany. Tulcie-panów kobietki drogie bo oni bez tego jak bez reki i
      nogi. Potrzebuja 60 lat zeby oswiadczyc sie kobiecie swojego zycia. Potrzebuja
      jakis 40 lat zeby zapomniec o kobiecie swojego zycia, ktora niestety zmarla.
      Uprawiaja seks ze swoja kobieta wtedy gdy ona zalozy bluzke zmarlej
      przedwczesnie matki. Nie ma innych opcji - alez jest! Mozna jeszcze byc pedalem!
      Za to niewątpliwie pozytywne jest ze: pan nr 1 w końcu sie oświadczyl, ozenil i
      zostal bardzo szczesliwy, pan nr 2 dal sie wyrwac pielegniarce, pan nr 3
      naprawde gleboko kocha swoja kobiete, pan nr 4 byl w stanie sie przyznac przed
      swoim przyjacielem, a na dodatek prezentowal postawe dumnego bycia
      ponad-swoje-sklonnosci. Wiec jest nadzieja i w kazdym wieku mozna znalezc to
      czego sie szuka, czyli generalnie szczescia, a szczescie plynie z milosci, ale
      tez z samoakceptacji i akceptacji otoczenia, przyjazni, mozliwosci realizowania
      swoich pasji, z nawiazywania dojrzalego kontaktu ze swoimi doroslymi dziecmi.
      Humorku tez troszke bylo.
      Forma - caly film nakrecony w sepii, w bezo-brazach, ujecia czesto i czasem bez
      logicznego uzasadnienia robione przez szyby (w ktorych zreszta odbijal sie swiat
      zza plecow kamerzysty), co generalnie sprawialo wrazenie jakby ogladalo sie
      wystawe splowialych zdjec wywieszonych w gablocie przed fotografem przez wlasnie
      lekko przybrudzona kurzem szybe. Ale wrazenie to bylo naprawde mile i adekwatne
      do opowiadanej historii.
      Braunek rewelacyjna. Boska muzyka.
      Generalnie dla mnie ok.

      Jesli podpytacie thomixa to moze podzieli sie swoja teoria. Ja chyba nie mam
      autoryzacji zeby puszcac ja w swiat (nawet według singli) a jest naprawde
      interesujaca.

      U mnie teraz w weekndowych planach Lato milosci.
      • ancia_m Należą się podziękowania 21.04.05, 21:17
        za tą recenzję, a więc dziękuję smile

        Jakbym wiedziałą, że thomix tez jednak był to bym go już rano pomęczyła, ale
        nic straconego jeszcze wink

        Lato miłości powiadasz... Och jak mi się chce do kina!
        • qula Re: Należą się podziękowania 21.04.05, 21:23
          Pewnie jeszcze kiedys sie pojawi to go pomeczysz.
          A skoro Ci sie chce to do dziela! Czyli do kina!
          • ancia_m Re: Należą się podziękowania 21.04.05, 21:26
            qula napisała:

            > Pewnie jeszcze kiedys sie pojawi

            No, nie widzę inaczej...

            > to go pomeczysz.

            niech się chłopak boi wink

            > A skoro Ci sie chce to do dziela! Czyli do kina!

            Bardzo chętnie, ale weekend mam tak zajęty, że nie dam rady sad No chyba, że
            jutro... W zasadzie to niezła myśl smile
            • qula Re: Należą się podziękowania 21.04.05, 21:37
              No widzisz? Wiec Ty jutro do kina a ja czekam na recenzje
              trzymam kciuki zeby udalo Ci sie znalezc czas i oczywiscie zeby film okazal sie
              co najmniej tak dobry jak pisza
              smile))))
              • ancia_m Re: Należą się podziękowania 21.04.05, 21:42
                Postaram się smile Tylko bardzo mnie kusi jeszcze jeden film - 5x2, ale do póki
                nie wiem, że sie wybiore to nie planuję...

                A Ty idziesz na "Lato miłości" jak mniemam?
                • qula Re: Należą się podziękowania 21.04.05, 21:47
                  Ide ale raczej nie jutro bo jestem umowiona. A Ty jak rozumiem mozesz tylko jutro?
                  Zreszta mam troszke zawalony weekend i bede sie starac wrzucic kino w jakas luke
                  co znacznie utrudnia jakiekolwiek umawianie sie sad((
                  • ancia_m Re: Należą się podziękowania 21.04.05, 21:52
                    Tak, jak będę szła to chyba jedynie jutro, bo w weekend mam pracę, szkołę,
                    spotkanie i nie wiem co jeszcze...
                    Znam ten ból, też często do kina idę spontanicznie, bo akurat mam chwilke
                    czasu smile
                    Miłego filmu więc życzę smile
                    • qula Re: Należą się podziękowania 21.04.05, 21:56
                      nawzajemnie smile

                      ps. uciekam spac bo oczka same mi sie juz zamykaja, wiec - dobrej nocy! i prosze
                      nie siedz za dlugo nad robota....
                      • ancia_m Re: Należą się podziękowania 21.04.05, 23:18
                        Właśnie skończyłam i mykam spać, bo mnie nie tylko oczka, ale i gowka boli sad
            • thomix Re: Należą się podziękowania 23.04.05, 18:33
              to co ja tu miałem napisać i czego sie bać?wink))
      • ancia_m i małe przepraszam 21.04.05, 21:21
        za to, że ja nie piszę superwypasionych tekstow teraz, ale cały czas zmagam się
        z pracą i zniechęcenie do pisania mnie ogarnia...

        Ale odwdzięczę się następnym razem wink
        • qula Re: i małe przepraszam 21.04.05, 21:24
          wiec bede czekac z utesknieniem smile))
          i mam nadzieje ze uporasz sie szybciutko z praca smile
          • ancia_m Re: i małe przepraszam 21.04.05, 21:28
            własnie robię sobie dłuższą przerwę, bo mózg mi się lansuje uncertain
            a uporać się uporam, ale chyba teraz juz tak dużo tego będzie zawsze, ale nie
            jest źle smile
            • qula Re: i małe przepraszam 21.04.05, 21:38
              nie martw sie - nie zawsze - za kilkadziesiat lat przejdziesz na emeryture wink
              • ancia_m Re: i małe przepraszam 21.04.05, 21:43
                no własnie, dlatego się nie martwię big_grin

                Poza tym ja bezczynnie nie umiem siedzieć, więc nie jest źle smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka