01.07.05, 15:25
Macie jakiś pomysł na drobiazg dla bliskiej znajomej, która właśnie zdobyła
tytuł mgr? Chciałam podarować jej jakiś drobiazg, ale nie mam pojęcia co to
może być.
Obserwuj wątek
    • krzysiek_dwadziesciapare Re: prezent 01.07.05, 15:28
      ozdobna tabliczka na drzwi z napisem mgr.inż
      • ancia_m Re: prezent 01.07.05, 15:34
        super pomysł!
        A gdzie się takie robi/kupuje?
        • herezja Re: prezent 01.07.05, 15:43
          U grawera?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka