Dodaj do ulubionych

My first coffee

22.12.06, 07:23
Muszę się podzielić rozdelektowaniemsmile - od tygodnia nie piłam kawy (jedno z
postanowień przednoworocznych - wziąć sie za siebie, czyt. zdrowszy tryb
życia). Dziś, w ostatnim przedświątecznym dniu pracy, pozwoliłam sobie - taka,
jak lubię, latte do kwadratu, do tego kamisowska przyprawa korzenna...
Mmmmmmmmmm.....smile
Co za rozkosz...smaku....smile....
Obserwuj wątek
    • mumuja Re: My first coffee 22.12.06, 07:34
      no i to jest właśnie zdrowe... smile))
    • konrado80 Re: My first coffee 22.12.06, 08:15
      nie wiem czy to dlatego ze jeszcze oczu dobrze nie otworzylem, ale siakos tak
      przeczytalem ze "rozdekoltowana" smile))
      a ja z rana napije sie fanty big_grin
      milego dnia wink


      PS. Feliciae, bo lubie wink
    • blue_a Re: My first coffee 22.12.06, 10:41
      Kiedy pierwszy raz piliście kawę? ja chyba jako 13-latka. Nie smakowała mi wcale a wcale. Ale działała. Teraz juz smakuje smile
      • megan.72 Re: My first coffee 22.12.06, 16:35
        próbowałam tak jak to robią dzieci, z ciekawości, pfie...
        zaczęłam pić kawę na studiach i tak już zosatło, teraz też pijęsmile
      • zeppelia Re: My first coffee 22.12.06, 17:04
        w liceum zaczęłam regularnie pochłaniać sagan rozpuszczalnej,
        z mlekiem i powalającą ilością cukru, czarnej nie trawię do dziś.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka