pomysl.po.wypiciu 12.04.07, 23:24 forum "Pozytywne wibracja" oraz nasze forum jest na pierwwszej stronie gazety w zwiazku z tym dla kamuflazu zmienilem nazwe ;D Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
histeryczka Re: o cholercia 12.04.07, 23:33 do czego to doszło doprawdy. proszę zgasic światła. Odpowiedz Link
ivone7 Re: o cholercia 13.04.07, 00:26 a ja zdziwiona nie wiedzialam co czytam...az oczy przetarlam...hihi Odpowiedz Link
zeppelia Re: o cholercia 13.04.07, 08:54 teraz możemy robić za bandę niestabilnych emocjonalnie człowieków, co spowoduje, że na forum, nie zagości już nikt, z wyjątkiem idealistów, chcących ratować każdą, nawet najbardziej zbłądzoną jednostkę... strzeżmy się Odpowiedz Link
herezja Re: o cholercia 13.04.07, 09:14 Czyli tzw mesjaszy? Ciekawe co wywieszczą Może koniec świata? a może koniec forów gazetowych ;D Odpowiedz Link
pomysl.po.wypiciu Re: o cholercia 13.04.07, 09:29 kamuflaz nic nie dal wciaz jestesmy na gazeta.pl jak swiat wg singli Odpowiedz Link
zeppelia Re: o cholercia 13.04.07, 10:29 czyli tak, jak mówili, nic nie da sie zmienić w Matrixie Odpowiedz Link
herezja Re: o cholercia 13.04.07, 10:51 Matrix matrixem, a mesjaszy jak nie było, tak nie ma... Chyba sama zacznę wieszczyć ... ciemność widze, ciemność... A w tej ciemności Pomysl... a w objęciach Pomyśla... No nie! Bez jaj!!... Odpowiedz Link
altu Re: o cholercia 13.04.07, 10:57 no coś ty, Pomyśl bez jaj? toż to być nie może !! Odpowiedz Link
zeppelia Re: o cholercia 13.04.07, 11:41 eee to marny z Ciebie mesjasz może konkurs na mesjasza? kto widział więcej Pomyśla, ten wygrywa, hyhy Odpowiedz Link
herezja Re: o cholercia 13.04.07, 12:12 no wiesz... chyba sie zaraz skupie i spróbuje zobaczyc coś więcej... A z tym konkursem to dobry pomysł... Żeby wyodrębnić zwycięzcę Pomysl prześle mi swoje zdjęcie i bedę weryfikować odpowiedzi potencjalnych mesjaszy Odpowiedz Link
pomysl.po.wypiciu Re: o cholercia 13.04.07, 11:44 komisja wojskowa przyznala mi kategorie A. jaja wiec posiadam Odpowiedz Link
emzecik Re: o cholercia 13.04.07, 11:59 obecność jaj wcale nie wymagana na komisji pamiętaj, tam gdzie kończy się logika tam zaczyna się wojsko ;P (co mi przez 12 miesięcy służby wpajano) Odpowiedz Link
fleshless dla kamuflażu? 13.04.07, 09:55 to nie chcesz być populares? ;> w dzisiejszych czasach wszyscy o tym marzą... ;> Odpowiedz Link
herezja Re: dla kamuflażu? 13.04.07, 10:49 Czy to sie teraz nie nazywa celebrity? Hi hi Pomyśl byłby nękany o wywiad i sesję zdjęciową przez panie z Gali i Życia na Gorąco... Odpowiedz Link
altu Re: dla kamuflażu? 13.04.07, 11:00 a ciekawe, co z sesją foto a potem K.K-Piotrowska i T.Kin mieliby używanie Odpowiedz Link
herezja Re: dla kamuflażu? 13.04.07, 11:33 K.K-Piotrowska i T.Kin? a co to za dwie używające sobie bestie? Odpowiedz Link
emzecik Re: dla kamuflażu? 13.04.07, 11:57 to zboczeńcy są :] tvnstyle.pl/1326120,programy.html Odpowiedz Link