Dodaj do ulubionych

o cholercia

12.04.07, 23:24
forum "Pozytywne wibracja" oraz nasze forum jest na pierwwszej stronie
gazety smile
w zwiazku z tym dla kamuflazu zmienilem nazwe ;D
Obserwuj wątek
    • histeryczka Re: o cholercia 12.04.07, 23:33
      do czego to doszło doprawdy.
      proszę zgasic światła.
    • ivone7 Re: o cholercia 13.04.07, 00:26
      a ja zdziwiona nie wiedzialam co czytam...az oczy przetarlam...hihi
    • zeppelia Re: o cholercia 13.04.07, 08:54
      teraz możemy robić za bandę niestabilnych emocjonalnie człowieków, co spowoduje,
      że na forum, nie zagości już nikt, z wyjątkiem idealistów, chcących ratować
      każdą, nawet najbardziej zbłądzoną jednostkę...
      strzeżmy się
      • herezja Re: o cholercia 13.04.07, 09:14
        Czyli tzw mesjaszy? wink
        Ciekawe co wywieszczą wink
        Może koniec świata? a może koniec forów gazetowych ;D
        • pomysl.po.wypiciu Re: o cholercia 13.04.07, 09:29
          kamuflaz nic nie dal wciaz jestesmy na gazeta.pl jak swiat wg singli big_grin
          • zeppelia Re: o cholercia 13.04.07, 10:29
            czyli tak, jak mówili, nic nie da sie zmienić w Matrixie wink
            • herezja Re: o cholercia 13.04.07, 10:51
              Matrix matrixem, a mesjaszy jak nie było, tak nie ma...
              Chyba sama zacznę wieszczyć big_grin

              ... ciemność widze, ciemność... A w tej ciemności Pomysl... a w objęciach
              Pomyśla... No nie! Bez jaj!!...
              • altu Re: o cholercia 13.04.07, 10:57
                no coś ty, Pomyśl bez jaj?
                toż to być nie może smile!!
                • herezja Re: o cholercia 13.04.07, 11:32
                  hi hi aż tak dobrze to go nie widziałam...
                  • zeppelia Re: o cholercia 13.04.07, 11:41
                    eee to marny z Ciebie mesjasz wink

                    może konkurs na mesjasza?
                    kto widział więcej Pomyśla, ten wygrywa, hyhy smile
                    • herezja Re: o cholercia 13.04.07, 12:12
                      no wiesz... chyba sie zaraz skupie i spróbuje zobaczyc coś więcej...

                      A z tym konkursem to dobry pomysł... Żeby wyodrębnić zwycięzcę Pomysl prześle
                      mi swoje zdjęcie i bedę weryfikować odpowiedzi potencjalnych mesjaszy wink
              • pomysl.po.wypiciu Re: o cholercia 13.04.07, 11:44
                komisja wojskowa przyznala mi kategorie A. jaja wiec posiadam tongue_out
                • emzecik Re: o cholercia 13.04.07, 11:59
                  obecność jaj wcale nie wymagana na komisji
                  pamiętaj, tam gdzie kończy się logika tam zaczyna się wojsko ;P
                  (co mi przez 12 miesięcy służby wpajano)
    • fleshless dla kamuflażu? 13.04.07, 09:55
      to nie chcesz być populares? ;>

      w dzisiejszych czasach wszyscy o tym marzą... ;>
      • herezja Re: dla kamuflażu? 13.04.07, 10:49
        Czy to sie teraz nie nazywa celebrity?
        Hi hi Pomyśl byłby nękany o wywiad i sesję zdjęciową przez panie z Gali i Życia
        na Gorąco...
        • altu Re: dla kamuflażu? 13.04.07, 11:00
          a ciekawe, co z sesją foto wink

          a potem K.K-Piotrowska i T.Kin mieliby używanie wink
          • herezja Re: dla kamuflażu? 13.04.07, 11:33
            K.K-Piotrowska i T.Kin? a co to za dwie używające sobie bestie?
            • emzecik Re: dla kamuflażu? 13.04.07, 11:57
              to zboczeńcy są :]
              tvnstyle.pl/1326120,programy.html
              • herezja Re: dla kamuflażu? 13.04.07, 12:14
                Dobry zboczeniec nie jest zły wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka