Gość: Erre IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.08.11, 13:36 WOW ale zaskoczenie, że polski rynek nieruchomości jest większy niż czeski czy słowacki, biorąc pod uwagę, że jesteśmy kilkukrotnie większym krajem... Normalnie szkok! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wymiatator1 Re: Polska deweloperską potęgą 28.08.11, 20:06 Widzę, że mareczek po urlopie musi nadrobić zaległości :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zastępcaKierownika to wiele tłumaczy dlaczego cenki+1% tygodniowo :-) IP: *.acn.waw.pl 28.08.11, 20:33 jeszcze jakieś wątpliwości? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hm Dojrzali developerzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.11, 20:16 a nie tacy jak ich koledzy z hiszpanii, czy portugalii, ktorzy budowali bez grosza w kieszeni, wszystko opierajac na przekonaniu, ze nic zlego sie stac nie moze. Odpowiedz Link Zgłoś
johanek4e Developerzy potęgą w polsce. 28.08.11, 20:40 Liźnięcie tematu budowania mieszkań.Nie sztuka budować dużo i drogo,i nie mówię tu tylko o cenach oferowanych przez naszych "dyvidendoperów".Koszt obsługi kredytów hipotecznych,koszty stałe (ogrzewanie i inne media,usługi komunalne) są najwyższe w całej europie(w stosunku do zarobków).Budownictwo mieszkaniowe zamiast być lokomotywą staje się hamulcem gospodarki(gwałtowny z w/w powodów spadek sprzedaży nowych mieszkań).Fakt,że najlepsi fachowcy przeszli do budowania infrastruktury pod EURO tego nie tłumaczy. Odpowiedz Link Zgłoś
dinowar Rzeczywiście konkurencja. 28.08.11, 20:45 Pozostałe państwa razem obywateli mają prawie jak Polska. No może trochę wiecej. Odpowiedz Link Zgłoś
markamiasto.pl Polska deweloperską potęgą 28.08.11, 20:58 ...nie dodano w tytule "w Europie Środkowo - Wschodniej' Hmm nic dziwnego przecież jesteśmy największym krajem... Możemy się porównywac do Ukrainy..., ale poczekajmy jak ta się rozpędzi, a zdaje się że zaczyna brac wiatr w żagle...!? Odpowiedz Link Zgłoś
ben-oni Polska deweloperską potęgą 28.08.11, 21:11 Przepraszam, kurfa, ale nie mogę się powstrzymać... Kur Mać, co to jest??!! Notatka, plotka, artykuł, zajawka, analiza czy... po prostu ktoś coś napisał, bo musiał? Ten tekst nie niesie w sobie ani grama przydatnej informacji. To że polskie spółki deweloperskie są dużo większe od węgierskich czy rumuńskich to wie każdy, kto porówna wielkości rynków. No i... co z tego? Nie piszecie, co budują, jak budują, za ile, kto za to płaci. No, po prostu Gazeta walnęła kompletnie amatorski tekst. I już, wierszówka się zgadza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cinsson żaden artykuł mnie tak nie zaskoczył IP: *.adsl.inetia.pl 28.08.11, 21:26 bardzo ciekawe i mało szczegółowy artykuł Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dvlper Polska deweloperską potęgą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.11, 21:42 polska potęgą korupcji Odpowiedz Link Zgłoś
papigo Polska deweloperską potęgą 28.08.11, 21:59 Pan redaktor zapomnial dodac, ze polska potega deweloperska ma po swojej stronie zle dla klienta luki prawne w kodeksie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zbanowany Polska deweloperską potęgą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.08.11, 23:07 W liczbie wydymanych klientow przez firmy dewloperskie tez na pewno jestesmy w czolowce. Odpowiedz Link Zgłoś
ropuch1pincet Polska deweloperską potęgą 28.08.11, 23:15 czy notki,eseje,materialy propagandowe Mareczka maja jeszcze jakas wartosc? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k Taki poziom artykulu jak badania REASa IP: *.play-internet.pl 29.08.11, 00:19 REAS to smieszna firma ktora przy pomocy kilku dziennikarzy kreci sie mediach a jeszcze nigdy nie widzialem nic ciekawego co by wyszlo od nich. Taki typowy pseudoconsulting,nie wiadomo po co,dla kogo i dlaczego. Zarzucaja tonami idiotycznych analiz z ktorych nic nie wynika,tabelkami ktore moze zrobic srednio rozgarniety gimnazjalista.I sa frajerzy ktorzy im za to placa. W jednym z glownych zalozen consultingu REAS osiagnal mistrzostwo-w dojeniu klientow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lolo Geniusz Ostblocku? IP: *.dclient.hispeed.ch 29.08.11, 00:37 Kogo to obchodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł No baa IP: *.finemedia.pl 29.08.11, 05:55 Jestem pewien, że nasze firmy developerskie w ilości stawianych mieszkań są lepsze od tych z Luksemburga, Monako, a nawet Watykanu !!!111 (choć za to ostatnie twierdzenie nie dam sobie głowy uciąć). Co by nie mówić przegoniliśmy zachód Europy jak nic. Co do jakości wykonania oraz relacji ceny do jakości wolę nic nie pisać. Pozostawiam temat do opisania ekspertom takim jak Pan Marek W. - cenionym za profesjonalizm i obiektywność. Odpowiedz Link Zgłoś
aliveinchains Polska deweloperską potęgą 29.08.11, 07:22 GW od pewnego czasu staje się brukowcem..np. wiadomość dnia - brat zabił przy grilu brata.. wchodzę na dział Gospodarka, ciekawy tytuł i co czytam...? Artykuł godny gazetki szkolnej "Kartkówka"...żadnej ciut glębszej analizy (np. ilość mieszkań budowana czy oddana do uzytku na 100 mieszkańcow), nic o relacji średnich zarobkow do ceny m2, żadnych konkretniejszych danych co do poszczegolnych miast.. dlaczego zatrudniacie tak marnych fachowców? Dlaczego redaktor wypuszcza takie teksty w świat? Odpowiedz Link Zgłoś
ciasteczkojan Polska deweloperską potęgą 29.08.11, 08:50 Co z tego jak Polaków nie stać na nowe mieszkania! Odpowiedz Link Zgłoś