Dodaj do ulubionych

Bankowe kantory internetowe

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.13, 22:36
Czy są jakieś banki, które uruchomiły kantory internetowe? Słyszałem tylko o Aliorze, ale może są jakieś inne? Doświadczonych pytam, co wybrać na comiesięczną wymianę kilkuset euro. Istotny oczywiście kurs, ale i łatwość użycia. Najlepiej, gdyby po przyjściu przelewu w euro bank wymieniał po aktualnym kursie internetowym.
Obserwuj wątek
    • Gość: karola78 Re: Bankowe kantory internetowe IP: 212.127.65.* 10.09.13, 14:10
      Z tego co się orientuje, to tylko Alior Bank ma uruchomione kantory internetowe.
      Ja tez co miesiąc spłacam 'wiadomoco' i zastanawiam się dlaczego chcesz wymieniac tylko przez bank. Ponad trzyletnie doświadczenie w spłacaniu już mnie nauczyło, że w bankach na przewalutowywaniu można mocno przepłacić. Jak zaczynałam spłacać kredyt, tez uważałam, że to najlepsze rozwiązanie, bo wydaje się być najbezpieczniejsze. Jednak z biegiem lat i doświadczenia, przy comiesięcznych ratach zaczęłam korzystać z kantorów internetowych. Musze jednak przyznać, że nie ma jednego najlepszego, którego śmiało można polecić. Mam kilka kont w kilku e-kantorach. Najważniejsze jest teraz dla mnie, żeby kursy były jak najniższe, dlatego za każdym razem przed wymianą, porównuje ich kursy na quantor.pl/.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka