IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.05, 13:30
Wiatm,

Mam propozycję pracy w efl (przedstawiciel handlowy). Czy możecie mi
powidziec coś o tej firmie (tj jak sie tam pracuje, jaka atmosfera itp)?

dzieki
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka