Gość: jimmy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.05, 13:30 Wiatm, Mam propozycję pracy w efl (przedstawiciel handlowy). Czy możecie mi powidziec coś o tej firmie (tj jak sie tam pracuje, jaka atmosfera itp)? dzieki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj