Dodaj do ulubionych

poręczyciel

11.04.06, 10:24
Dostałam dotacje z UE i muszę miec 2 żyrantów myślałam o szwagrze który
pracuje w niemczech na stałe w dodatku też u polaka i dziś się dowiaduje od
pani z urzędu pracy że nie może taka osoba byc poręczycielem bo wrazie czego
będzie z niej ciężko ściągnąc.
A ja nie miałam wątpliwości byłam pewna że nie będzie problemu ale mocno się
zdziwiłam. Proszę powiedzcie czy żeczywiście tak jest ???
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka