soulfly10
18.04.07, 10:54
witam,
szukalem na forum ale nie znalazlem satysfakcjonujacej mnie odpowiedzi,
jestem zainteresowany kredytem hipotecznym i mam do wyboru 2 opcje:
kredyt 410.000zl, 35 lat, raty rowne
1. CHF - rata: ok. 2.000zl, koszty kredytu (ubezpieczenie niskiego wkladu na
3 lata, prowizja banku) - 6.294zl
2. PLN - rata: 2.356,44, koszty kredytu (ubezpieczenie niskiego wkladu na 3
lata, prowizja banku) - 2.870zl
i teraz pytanie co wybrac?
PLN czy CHF?
CHF strasznie nisko stoi i w koncu sie odbije i zacznie rosnac do tego
podwyzki spowodowane LIBOR'em 3M,
posrednik namawia nas na PLN,
dodam, ze umowa kredytowa przewiduje przewalutowanie z CHF na PLN bez oplat
dodatkowych,
prosze orade co wybrac bo licze licze i sam juz nie wiem,
dziekuje i pozdrawiam,
tb