Dodaj do ulubionych

CHF czy PLN

18.04.07, 10:54
witam,
szukalem na forum ale nie znalazlem satysfakcjonujacej mnie odpowiedzi,
jestem zainteresowany kredytem hipotecznym i mam do wyboru 2 opcje:
kredyt 410.000zl, 35 lat, raty rowne

1. CHF - rata: ok. 2.000zl, koszty kredytu (ubezpieczenie niskiego wkladu na
3 lata, prowizja banku) - 6.294zl

2. PLN - rata: 2.356,44, koszty kredytu (ubezpieczenie niskiego wkladu na 3
lata, prowizja banku) - 2.870zl

i teraz pytanie co wybrac?

PLN czy CHF?

CHF strasznie nisko stoi i w koncu sie odbije i zacznie rosnac do tego
podwyzki spowodowane LIBOR'em 3M,

posrednik namawia nas na PLN,

dodam, ze umowa kredytowa przewiduje przewalutowanie z CHF na PLN bez oplat
dodatkowych,

prosze orade co wybrac bo licze licze i sam juz nie wiem,

dziekuje i pozdrawiam,

tb
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka