Gość: oszczędzacz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.09, 17:46 No cóż, założyłem roczną lokatę na 8,5% (stałe, kapitalizacja roczna) w Raiffeisenie, ale nie jestem na 100% pewien czy to taka świetna decyzja. A może w tym roku wzrosną akcje? :-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
arfer Re: Ostatni dzwonek, by założyć dobrą lokatę 22.01.09, 18:14 Widzisz, albo rybki, albo akwarium. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zyz dewaluacja zlotego IP: 213.166.220.* 22.01.09, 18:22 rosnace ceny,wzrost wynagrodzen wskazuje iz wartosc zlotego do innych walut bedzie coraz bardziej spadac i tej tendencji nieda sie w aktualnej sytuacji zatrzymac,kapital spekulacyjny uciekl z polski z duzymi zyskami juz rok temu wymieniajac zarobione zlotowki na dolary przy cenie 2zlp za dolara. W obecnej sytuacji rada dla tych ktorzy posiadaja wolne zlotowki;skupywc w kantorach dolary i lokowac je na kontach dewizowych,nie bawic sie w jakies inne kombinacje Odpowiedz Link Zgłoś
jan-w Re: dewaluacja zlotego 22.01.09, 19:21 Gość portalu: zyz napisał(a): > rosnace ceny,wzrost wynagrodzen wskazuje iz > wartosc zlotego do innych walut bedzie coraz Jak wiadomo rosnące ceny wywołują natychmiastowy spadek kursu miejscowej waluty. A jeżeli ceny wszędzie rosną to ja z tym sobie poradzisz? > wzrost wynagrodzeń Wynagrodzenia ostatni raczej maleją. Nawet związki zawodowe to akceptują. Wzrasta tez bezrobocie. Zgodnie z twoja teorią, kurs złotówki powinien się znacznie poprawić? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 13xm Re: Ostatni dzwonek, by założyć dobrą lokatę IP: *.tktelekom.pl 22.01.09, 18:28 przy rocznej kapitalizacji i lokacie rocznej?... nie jestem dobry w te klocki, ale chyba ta informacja nie jest potrzebna? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poziomka Re: Ostatni dzwonek, by założyć dobrą lokatę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.09, 08:31 widać, że jesteś ignorantem. częstotliwość kapitalizacji wcale nie musi być związana z okresem umowy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: qwerty Ostatni dzwonek, by założyć dobrą lokatę IP: 90.156.118.* 22.01.09, 19:01 Konto oszczednosciowe w PKO BP to niezla kicha. Przy wyplacie pieniedzy jest oplata, a % moga w kazdej chwili zmienic. Co do lokat ogolnie, to troche dziwne jest to naganianie na dlugie okresy, skoro same banki nie pozyczaja sobie nawzajem, na dluzej niz pare dni. Kazdy moze w kazdej chwili oglosic plajte, nie wiadomo co maja w ksiegach, a ja mam ladowac kase na 2 lata? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Shark Bank Pocztowy trzyma dzielnie swoją 10/10 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.09, 21:56 Ciekawe kiedy zaczną obniżać oprocentowanie swojego killera. Jak na razie to chyba jedyna oferta która jest na 10% Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zgorzknialy Dobrą lokata to byly USD, CHF IP: *.wro.vectranet.pl 22.01.09, 22:00 teraz to moze ostatni dzwonek na kupowanie GBP Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja POLBank IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.09, 22:38 Jak POLBank padnie to po swoje pieniądze trzeba będzie jechać do Grecji... hahahahahahaha....... niezłe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kemi Ostatni dzwonek, by założyć dobrą lokatę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.09, 23:16 Zapomnieliście dodać ile państwo zabiera z tych odsetek ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiktor13 Ostatni dzwonek, by założyć dobrą lokatę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.09, 00:12 Dajcie sobie spokój z lokatami, lepiej kupić za 2-3 miesiące mieszkanie albo chociaż hektar ziemi rolnej. Jeśli nawet dostaniecie 10% w skali roku to za 10.000 zł lokatę 3 miesięczną będzie po potrąceniu podatku tylko 200 zł (za rok 800 zł). Natomiast ziemia zdrożeje min. o 20% czyli o 2000 zł. Natomiast jeśli złoty będzie podlegał dalszej deprecjacji (może nawet urzędowej dewaluacji) to te odsetki nie pokryją Wam strat Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ALIOR BANK Ostatni dzwonek, by założyć dobrą lokatę IP: *.telpol.net.pl 23.01.09, 00:44 Witam, Do zaoferowania mam rekomendacje w "Konkursie rekomendacyjnym" Alior Banku - zakładając osobiście w oddziale konto z kuponem rekomendacyjnym otrzymasz od banku 50 zł! KONTO ALIOR BANKU: - prowadzenie konta za darmo - WSZYSTKIE BANKOMATY W POLSCE I EUROPIE za darmo (opłata miesięczna za korzystanie z karty 3zł) - przelewy krajowe przez Internet za darmo - polecenie zapłaty (ustawienie, edytowanie, usunięcie, wykonanie) na dowolne konto krajowe za darmo - zlecania stałe na dowolne konto krajowe - za darmo - oprocentowanie rachunku 5,7 % w skali roku - możliwość przeniesienia debetu z innego banku - za darmo Po założeniu konta sam możesz je rekomendować znajomym - jeśli ktoś założy z twojej rekomendacji konto otrzymasz 50 zł. Polecając Konto z lokatą nocną, Konto zakupowe, konto oszczędnościowe lub kartę kredytową w Alior Banku, możesz zdobyć nawet 750 zł. Konto możesz zamknąć w każdej chwili bez opłat jeśli stwierdzisz, że nie jesteś zadowolony (zachowasz 50 zł otrzymane od banku !!! ) Konkurs ten będzie trwał do 15 marca 2009, a polecone produkty można zakładać do 27 lutego 2009 - OSOBIŚCIE w oddziale banku!! Uwaga !!! Tylko założenie konta osobiście w oddziale premiowane jest 50 zł - zakładając telefonicznie lub poprzez internet nie dostaniesz 50 zł. Warunkiem odebrania nagrody jest aktywne korzystanie z produktu przez poleconą osobę, czyli dokonanie przez nią wpłat na sumę powyżej 1000 zł na konto lub wykonanie co najmniej 1 transakcji kartą kredytową. Więcej na temat Konkursu dowiesz się z Regulaminie Konkursu Rekomendacyjnego Edycja II. ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZĘ O KONTAKT mail: konkurs.rekomendacyjny@gmail.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gg Re: Ostatni dzwonek, by założyć dobrą lokatę IP: 90.156.118.* 23.01.09, 01:25 spie...j z tym spamem Odpowiedz Link Zgłoś
billy.the.kid Re: Ostatni dzwonek, by założyć dobrą lokatę 23.01.09, 08:09 pie...sie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ixix To by znaczylo, ze inflacja spada IP: *.paylane.park.gdynia.pl 23.01.09, 08:22 Bo zwykle oprocentowanie lokat jest z nia skorelowane. Oczywiscie oficjalna inflacje mielismy niska (stanialy rozne "lokomotywy"), ale rzeczywista byla znacznie wyzsza co doskonale czulo sie na zakupach. Odpowiedz Link Zgłoś
wioocha Ile GW bierze za to naganianie naiwnych? 07.02.09, 17:28 Zgarną kasę na lokaty, a potem wytransferują za granicę. A Polska niech sobie zdycha. Co więcej, rzekomo wysokie oprocentowanie tych lokat to iluzja, co wkrótce stanie się oczywistym faktem w obliczu dewaluacji i inflacji. Skąd się biorą te rzesze idiotów, wciąż i od nowa dających się naciągać na podobny kit? Kredyty na 100% nieruchomości, opcje walutowe, akcje, lokaty bankowe, obligacje skarbowe, lotto, systemy argentyńskie, inne piramidy... Czy to szkoły produkują te stada głupków, czy też rodzą się już tacy? A może telewizja jest aż tak skuteczna? Pewnie z 10 doktoratów możnaby o tym napisać i to z różnych dziedzin. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zgorzknialy Faktycznie - naganianie naiwnych? IP: *.wro.vectranet.pl 08.02.09, 23:10 Po co bankom byly twoje pieniadze na 10 proc. ? Dales w listopadzie, bank kupil za nie euro po 3,70, wyjales w lutym, bank dal Ci 102,5 proc. zlotowek(2,5 proc. przez kwartal - 1/4 z 10 proc.) ale za te zlotowki to euro za 4,70 jest... Odpowiedz Link Zgłoś