Dodaj do ulubionych

Ostatni dzwonek, by założyć dobrą lokatę

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.09, 17:46
No cóż, założyłem roczną lokatę na 8,5% (stałe, kapitalizacja roczna) w
Raiffeisenie, ale nie jestem na 100% pewien czy to taka świetna decyzja. A
może w tym roku wzrosną akcje? :-)
Obserwuj wątek
    • arfer Re: Ostatni dzwonek, by założyć dobrą lokatę 22.01.09, 18:14
      Widzisz, albo rybki, albo akwarium.

    • Gość: zyz dewaluacja zlotego IP: 213.166.220.* 22.01.09, 18:22
      rosnace ceny,wzrost wynagrodzen wskazuje iz
      wartosc zlotego do innych walut bedzie coraz
      bardziej spadac i tej tendencji nieda
      sie w aktualnej sytuacji zatrzymac,kapital spekulacyjny
      uciekl z polski z duzymi zyskami juz rok temu
      wymieniajac zarobione zlotowki na dolary przy
      cenie 2zlp za dolara.
      W obecnej sytuacji rada dla tych ktorzy posiadaja
      wolne zlotowki;skupywc w kantorach dolary
      i lokowac je na kontach dewizowych,nie bawic sie w jakies
      inne kombinacje
      • jan-w Re: dewaluacja zlotego 22.01.09, 19:21
        Gość portalu: zyz napisał(a):

        > rosnace ceny,wzrost wynagrodzen wskazuje iz
        > wartosc zlotego do innych walut bedzie coraz

        Jak wiadomo rosnące ceny wywołują natychmiastowy spadek kursu miejscowej waluty.
        A jeżeli ceny wszędzie rosną to ja z tym sobie poradzisz?

        > wzrost wynagrodzeń
        Wynagrodzenia ostatni raczej maleją. Nawet związki zawodowe to akceptują.
        Wzrasta tez bezrobocie. Zgodnie z twoja teorią, kurs złotówki powinien się
        znacznie poprawić? ;-)
    • Gość: 13xm Re: Ostatni dzwonek, by założyć dobrą lokatę IP: *.tktelekom.pl 22.01.09, 18:28
      przy rocznej kapitalizacji i lokacie rocznej?... nie jestem dobry w te klocki,
      ale chyba ta informacja nie jest potrzebna?
      • Gość: poziomka Re: Ostatni dzwonek, by założyć dobrą lokatę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.09, 08:31
        widać, że jesteś ignorantem. częstotliwość kapitalizacji wcale nie
        musi być związana z okresem umowy
    • Gość: qwerty Ostatni dzwonek, by założyć dobrą lokatę IP: 90.156.118.* 22.01.09, 19:01
      Konto oszczednosciowe w PKO BP to niezla kicha. Przy wyplacie pieniedzy jest oplata, a % moga w kazdej chwili zmienic.
      Co do lokat ogolnie, to troche dziwne jest to naganianie na dlugie okresy, skoro same banki nie pozyczaja sobie nawzajem, na dluzej niz pare dni. Kazdy moze w kazdej chwili oglosic plajte, nie wiadomo co maja w ksiegach, a ja mam ladowac kase na 2 lata?
    • Gość: Shark Bank Pocztowy trzyma dzielnie swoją 10/10 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.09, 21:56
      Ciekawe kiedy zaczną obniżać oprocentowanie swojego killera.
      Jak na razie to chyba jedyna oferta która jest na 10%
    • Gość: zgorzknialy Dobrą lokata to byly USD, CHF IP: *.wro.vectranet.pl 22.01.09, 22:00
      teraz to moze ostatni dzwonek na kupowanie GBP
    • Gość: Ja POLBank IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.09, 22:38
      Jak POLBank padnie to po swoje pieniądze trzeba będzie jechać do Grecji...
      hahahahahahaha....... niezłe
    • Gość: kemi Ostatni dzwonek, by założyć dobrą lokatę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.09, 23:16
      Zapomnieliście dodać ile państwo zabiera z tych odsetek !
    • Gość: wiktor13 Ostatni dzwonek, by założyć dobrą lokatę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.09, 00:12
      Dajcie sobie spokój z lokatami, lepiej kupić za 2-3 miesiące
      mieszkanie albo chociaż hektar ziemi rolnej. Jeśli nawet dostaniecie
      10% w skali roku to za 10.000 zł lokatę 3 miesięczną będzie po
      potrąceniu podatku tylko 200 zł (za rok 800 zł). Natomiast ziemia
      zdrożeje min. o 20% czyli o 2000 zł. Natomiast jeśli złoty będzie
      podlegał dalszej deprecjacji (może nawet urzędowej dewaluacji) to te
      odsetki nie pokryją Wam strat
    • Gość: ALIOR BANK Ostatni dzwonek, by założyć dobrą lokatę IP: *.telpol.net.pl 23.01.09, 00:44
      Witam,
      Do zaoferowania mam rekomendacje w "Konkursie rekomendacyjnym" Alior Banku -
      zakładając osobiście w oddziale konto z kuponem rekomendacyjnym otrzymasz od
      banku 50 zł!

      KONTO ALIOR BANKU:
      - prowadzenie konta za darmo
      - WSZYSTKIE BANKOMATY W POLSCE I EUROPIE za darmo (opłata miesięczna za
      korzystanie z karty 3zł)
      - przelewy krajowe przez Internet za darmo
      - polecenie zapłaty (ustawienie, edytowanie, usunięcie, wykonanie) na dowolne
      konto krajowe za darmo
      - zlecania stałe na dowolne konto krajowe - za darmo
      - oprocentowanie rachunku 5,7 % w skali roku
      - możliwość przeniesienia debetu z innego banku - za darmo

      Po założeniu konta sam możesz je rekomendować znajomym - jeśli ktoś założy z
      twojej rekomendacji konto otrzymasz 50 zł.
      Polecając Konto z lokatą nocną, Konto zakupowe, konto oszczędnościowe lub kartę
      kredytową w Alior Banku, możesz zdobyć nawet 750 zł.

      Konto możesz zamknąć w każdej chwili bez opłat jeśli stwierdzisz, że nie jesteś
      zadowolony (zachowasz 50 zł otrzymane od banku !!! )

      Konkurs ten będzie trwał do 15 marca 2009, a polecone produkty można zakładać do
      27 lutego 2009 - OSOBIŚCIE w oddziale banku!!

      Uwaga !!! Tylko założenie konta osobiście w oddziale premiowane jest 50 zł -
      zakładając telefonicznie lub poprzez internet nie dostaniesz 50 zł.
      Warunkiem odebrania nagrody jest aktywne korzystanie z produktu przez poleconą
      osobę, czyli dokonanie przez nią wpłat na sumę powyżej 1000 zł na konto lub
      wykonanie co najmniej 1 transakcji kartą kredytową.

      Więcej na temat Konkursu dowiesz się z Regulaminie Konkursu Rekomendacyjnego
      Edycja II.
      ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZĘ O KONTAKT
      mail: konkurs.rekomendacyjny@gmail.com
      • Gość: gg Re: Ostatni dzwonek, by założyć dobrą lokatę IP: 90.156.118.* 23.01.09, 01:25
        spie...j z tym spamem
      • billy.the.kid Re: Ostatni dzwonek, by założyć dobrą lokatę 23.01.09, 08:09
        pie...sie.
    • Gość: ixix To by znaczylo, ze inflacja spada IP: *.paylane.park.gdynia.pl 23.01.09, 08:22
      Bo zwykle oprocentowanie lokat jest z nia skorelowane. Oczywiscie oficjalna
      inflacje mielismy niska (stanialy rozne "lokomotywy"), ale rzeczywista byla
      znacznie wyzsza co doskonale czulo sie na zakupach.
    • wioocha Ile GW bierze za to naganianie naiwnych? 07.02.09, 17:28
      Zgarną kasę na lokaty, a potem wytransferują za granicę. A Polska niech sobie
      zdycha. Co więcej, rzekomo wysokie oprocentowanie tych lokat to iluzja, co
      wkrótce stanie się oczywistym faktem w obliczu dewaluacji i inflacji.
      Skąd się biorą te rzesze idiotów, wciąż i od nowa dających się naciągać na
      podobny kit?
      Kredyty na 100% nieruchomości, opcje walutowe, akcje, lokaty bankowe, obligacje
      skarbowe, lotto, systemy argentyńskie, inne piramidy...
      Czy to szkoły produkują te stada głupków, czy też rodzą się już tacy? A może
      telewizja jest aż tak skuteczna?
      Pewnie z 10 doktoratów możnaby o tym napisać i to z różnych dziedzin.

      • Gość: zgorzknialy Faktycznie - naganianie naiwnych? IP: *.wro.vectranet.pl 08.02.09, 23:10
        Po co bankom byly twoje pieniadze na 10 proc. ? Dales w listopadzie,
        bank kupil za nie euro po 3,70, wyjales w lutym, bank dal Ci 102,5
        proc. zlotowek(2,5 proc. przez kwartal - 1/4 z 10 proc.) ale za te
        zlotowki to euro za 4,70 jest...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka