mark6 02.09.09, 11:47 .. No No podoba mi się to. Smutny koniec czeka te " tygrysy Europy"!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
odchudzacz Ale PKB i rosnie i kryzysu u nas nie ma. :-) 02.09.09, 11:55 No i zloty to najsilniejsza waluta swiata. Smiac sie chce, gdy sie patrzy na te analizy takich fachowcow jak np. Joanna Pluta (tak sie chyba ona nazywa), dla ktorej wzrost zlotego to konsolidacja i budowanie trendu, a spadek to chwilowa korekta. Odpowiedz Link Zgłoś
monster_truck Kłamstwo! 02.09.09, 14:25 To wszystko kłamstwo! W Polsce nie ma kryzysu! Niemożliwe żeby Polacy mieli problem ze spłacaniem po kilku pożyczek! Nie wierzę też że ktoś mógłby mieć problem ze spłatą kredytu hipotecznego zaciągniętego na 20-30 lat nawet jeżeli stopy procentowe kiedyś wzrosną do kilku procent! Pozdro dla jeleni ;) Odpowiedz Link Zgłoś
solardragon jak mają się ydostać z problemów 02.09.09, 15:43 jeśli nikt nie da im pożyczki pod skonsolidowanie tych zaległości gdy są w bazie BIK ? ----------------------------------------- www.slodkiezycie.pl - portal społecznościowy dla CUKRZYKÓW, ich rodzin i LEKARZY DIABETOLOGÓW Odpowiedz Link Zgłoś
12jarek12 i spłata hipotecznych też się posypie 02.09.09, 12:01 i spłata hipotecznych też się posypie co oznacza że banki będą miały sporo metrażu z którym nie będą wiedziały co robić. Może akademiki??? PS Bierzcie kredyty hipoteczne ! Wszak w Polsce ceny mieszkań mogą tylko rosnąć !!! Odpowiedz Link Zgłoś
maniek_ok Re: i spłata hipotecznych też się posypie 02.09.09, 12:17 I z tej namiastki artykulu, podajacego nic-nie-warte wiadomosci, bez jakiejkolwiek analizy i podania jakichkolwiek danych na temat tego zadluzenia wyciagasz tak "przemadre" wnioski? Gratulacje - na pewno masz wielka glowe. Nie jest nawet napisane czy chodzi o zadluzenie firm, czy chodzi o limity kredytowe, czy o co tam jeszcze. A juz o hipoteki to nie ma co sie martwic - z nimi nic sie zlego nie dzieje i nie bedzie sie dziac. Odpowiedz Link Zgłoś
bratprezydenta Re: i spłata hipotecznych też się posypie 02.09.09, 12:24 Kredyt hipoteczny to ostatni kredyt jaki sie niespłaca. Jelonek wpadajacy w pętle zadłuzenia, zaczyna od niepłacenia na czas TV kablowej, chwilówek, później czynsz, telefony itd, na samym końcu jest hipoteka. Tak czy inaczej pokazuje to początek prawdziwych kłopotów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AntyPOlityk Hahaha wesoły ten portal IP: *.computerland.pl 02.09.09, 12:47 śmieszą mnie ludziki, a szczególnie ci co nazywają się analitykami i ekspertami, jak na taką wiadomość takie gadki serwują: "spokojnie to tylko kredyty konsumenckie, z hipotekami będzie dobrze" taki ekspert czy analityk to albo kłamie, albo ze swojego stanowiska już dawno powinien być wyrzucony, ludzie przestają spłacać kredyty konsumenckie, przestają płacić rachunki, a wierzyciele powiedzą im, "spokojnie my poczekamy, zapłacicie później jak już ratę za dom/mieszkanie zapłacicie" ?? w końcu naślą komornika!! komornik wejdzie na pensje i skąd te raty kredytu będą płacone??? myśleć!! to naprawdę nie boli!!! Odpowiedz Link Zgłoś
12jarek12 Re: i spłata hipotecznych też się posypie 02.09.09, 13:32 "A juz o hipoteki to nie ma co sie martwic - z nimi nic sie zlego nie dzieje i nie bedzie sie dziac." Ty Maniuś chyba w Otwartym Fajansie pracujesz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: majkel Re: i spłata hipotecznych też się posypie IP: 195.188.191.* 02.09.09, 14:25 > "A juz o hipoteki to nie ma co sie martwic - z > nimi nic sie zlego nie dzieje i nie bedzie sie dziac." bo to takie polskie odkrycie samosplacajacy sie kredyt hipoteczny z ktorym nic nie bedzie sie dziac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eustachy Re: i spłata hipotecznych też się posypie IP: *.gts.entel.pl 02.09.09, 15:01 Rozumiem, że analizy typu mieszkania w Białymstoku staniały o 3% a w Warszawie podrożały o 1% (na podstawie cen ofertowych z jednego czy 2 serwisów) są rzetelne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zaloguj się InfoMonitor: 1,47 mln Polaków zalega ze spłatą ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.09, 13:07 Mam to w doopie,nie mam karty kredytowej ani kredytu mieszkaniowego. Zadłużonym polecam Providenta. Odpowiedz Link Zgłoś
bratprezydenta Re: InfoMonitor: 1,47 mln Polaków zalega ze spłat 02.09.09, 13:24 koło ratunkowe w postaci providenta, bardziej przypomina rzucanie tonącemu worka z kamieniami na ratunek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zaloguj się Re: InfoMonitor: 1,47 mln Polaków zalega ze spłat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.09, 13:32 Właśnie taki był cel mojej wypowiedzi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zadłużony po uszy InfoMonitor: 1,47 mln Polaków zalega ze spłatą ... IP: *.vattenfall.pl 02.09.09, 14:02 jeśli zabrano nam pracę i nie zarabiamy to z czego mamy spłacać kredyt ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e Re: InfoMonitor: 1,47 mln Polaków zalega ze spłat IP: *.tpnet.pl 02.09.09, 14:13 inaczej bys gadal jakby to byly twoje pieniadze komus pozyczone i nie oddawane wg umowy. Odpowiedz Link Zgłoś
terion Re: InfoMonitor: 1,47 mln Polaków zalega ze spłat 02.09.09, 14:14 > jeśli zabrano nam pracę i nie zarabiamy to z czego mamy spłacać kredyt ? Vattenfal? To jak wam zabrano i nie zarabiacie to po jaką cholere z roboty piszesz? Czy czasem energetyka nie miała niesamowitych gwarancji zatrudnienia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bm Mylicie "nierzetelnych dluznikow" z ludzmi IP: 82.109.210.* 02.09.09, 14:42 nie majacymi z czego splacac dlugow bo np padli ofiara zorganizowanego oszustwa. "Niezawisle sady" w Polsce przyznaja racje swoim kumplom a nie tym podobno "nierzetelnym dluznikom" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gugcia0 prawdziwe problemy to dopiero sie zaczna IP: *.dip0.t-ipconnect.de 02.09.09, 18:56 wiele osob bralo za duze kredyty na swoje mozliwosci liczac,ze gospodarka bedzie sie rozwijac i pensje beda rosly, a koszty zycia pozostana stabilne, taka optymistyczna wersja tak jakbysmy mieszkali w Luxemburgu lub Norwegii.Niestety firmy beda zwalniac, pensje beda spadac, a koszty zycia rosnac - i to znacznie!Przypomne tu plany rzadu podniesienia cen paliw,pradu,oplat za autostrady.Drozeje tez zywnosc i oplaty mieszkaniowe.Jezeli dolozymy do tego smutnego obrazu fakt,ze czesc osob na emigracji tez straci prace , a pomagaly one rodzinom placic kredyty lub splacali wlasne, to mozna zobaczyc skale problemu.Polacy w latach 2006-08 stracili glowe,prawie wszyscy moi znajomi, czesto niezbyt zamozni, kupowali nowe, wielkie auta,domy,mieszkania,AGD - wszystko na kredyt. Czulem,ze z tego beda problemy - my nie zarabiamy tak jak na Zachodzie aby wygodnie zyc i placic wielkie raty. Odpowiedz Link Zgłoś