Dodaj do ulubionych

InfoMonitor: 1,47 mln Polaków zalega ze spłatą ...

02.09.09, 11:47
.. No No podoba mi się to. Smutny koniec czeka te " tygrysy Europy"!!
Obserwuj wątek
    • odchudzacz Ale PKB i rosnie i kryzysu u nas nie ma. :-) 02.09.09, 11:55
      No i zloty to najsilniejsza waluta swiata. Smiac sie chce, gdy sie
      patrzy na te analizy takich fachowcow jak np. Joanna Pluta (tak sie
      chyba ona nazywa), dla ktorej wzrost zlotego to konsolidacja i
      budowanie trendu, a spadek to chwilowa korekta.
      • monster_truck Kłamstwo! 02.09.09, 14:25
        To wszystko kłamstwo! W Polsce nie ma kryzysu! Niemożliwe żeby Polacy mieli problem ze spłacaniem po kilku pożyczek! Nie wierzę też że ktoś mógłby mieć problem ze spłatą kredytu hipotecznego zaciągniętego na 20-30 lat nawet jeżeli stopy procentowe kiedyś wzrosną do kilku procent!

        Pozdro dla jeleni ;)
        • solardragon jak mają się ydostać z problemów 02.09.09, 15:43
          jeśli nikt nie da im pożyczki pod skonsolidowanie tych zaległości gdy są w bazie
          BIK ?


          -----------------------------------------
          www.slodkiezycie.pl -
          portal społecznościowy dla CUKRZYKÓW, ich rodzin i LEKARZY DIABETOLOGÓW
    • 12jarek12 i spłata hipotecznych też się posypie 02.09.09, 12:01
      i spłata hipotecznych też się posypie co oznacza że banki będą miały
      sporo metrażu z którym nie będą wiedziały co robić. Może
      akademiki???
      PS
      Bierzcie kredyty hipoteczne ! Wszak w Polsce ceny mieszkań mogą
      tylko rosnąć !!!
      • maniek_ok Re: i spłata hipotecznych też się posypie 02.09.09, 12:17
        I z tej namiastki artykulu, podajacego nic-nie-warte wiadomosci, bez
        jakiejkolwiek analizy i podania jakichkolwiek danych na temat tego zadluzenia
        wyciagasz tak "przemadre" wnioski? Gratulacje - na pewno masz wielka glowe.

        Nie jest nawet napisane czy chodzi o zadluzenie firm, czy chodzi o limity
        kredytowe, czy o co tam jeszcze. A juz o hipoteki to nie ma co sie martwic - z
        nimi nic sie zlego nie dzieje i nie bedzie sie dziac.
        • bratprezydenta Re: i spłata hipotecznych też się posypie 02.09.09, 12:24
          Kredyt hipoteczny to ostatni kredyt jaki sie niespłaca. Jelonek
          wpadajacy w pętle zadłuzenia, zaczyna od niepłacenia na czas TV
          kablowej, chwilówek, później czynsz, telefony itd, na samym końcu
          jest hipoteka.
          Tak czy inaczej pokazuje to początek prawdziwych kłopotów.
        • Gość: AntyPOlityk Hahaha wesoły ten portal IP: *.computerland.pl 02.09.09, 12:47
          śmieszą mnie ludziki, a szczególnie ci co nazywają się analitykami i ekspertami,
          jak na taką wiadomość takie gadki serwują:
          "spokojnie to tylko kredyty konsumenckie, z hipotekami będzie dobrze"

          taki ekspert czy analityk to albo kłamie, albo ze swojego stanowiska już dawno
          powinien być wyrzucony,
          ludzie przestają spłacać kredyty konsumenckie, przestają płacić rachunki, a
          wierzyciele powiedzą im, "spokojnie my poczekamy, zapłacicie później jak już
          ratę za dom/mieszkanie zapłacicie" ??
          w końcu naślą komornika!! komornik wejdzie na pensje i skąd te raty kredytu będą
          płacone???
          myśleć!! to naprawdę nie boli!!!
        • 12jarek12 Re: i spłata hipotecznych też się posypie 02.09.09, 13:32
          "A juz o hipoteki to nie ma co sie martwic - z
          nimi nic sie zlego nie dzieje i nie bedzie sie dziac."

          Ty Maniuś chyba w Otwartym Fajansie pracujesz...
          • Gość: majkel Re: i spłata hipotecznych też się posypie IP: 195.188.191.* 02.09.09, 14:25
            > "A juz o hipoteki to nie ma co sie martwic - z
            > nimi nic sie zlego nie dzieje i nie bedzie sie dziac."

            bo to takie polskie odkrycie
            samosplacajacy sie kredyt hipoteczny z ktorym nic nie bedzie sie dziac
        • Gość: Eustachy Re: i spłata hipotecznych też się posypie IP: *.gts.entel.pl 02.09.09, 15:01
          Rozumiem, że analizy typu mieszkania w Białymstoku staniały o 3% a w Warszawie
          podrożały o 1% (na podstawie cen ofertowych z jednego czy 2 serwisów) są rzetelne.
    • Gość: Zaloguj się InfoMonitor: 1,47 mln Polaków zalega ze spłatą ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.09, 13:07

      Mam to w doopie,nie mam karty kredytowej ani kredytu mieszkaniowego.
      Zadłużonym polecam Providenta.
      • bratprezydenta Re: InfoMonitor: 1,47 mln Polaków zalega ze spłat 02.09.09, 13:24
        koło ratunkowe w postaci providenta, bardziej przypomina rzucanie
        tonącemu worka z kamieniami na ratunek
        • Gość: Zaloguj się Re: InfoMonitor: 1,47 mln Polaków zalega ze spłat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.09.09, 13:32
          Właśnie taki był cel mojej wypowiedzi...
    • Gość: zadłużony po uszy InfoMonitor: 1,47 mln Polaków zalega ze spłatą ... IP: *.vattenfall.pl 02.09.09, 14:02
      jeśli zabrano nam pracę i nie zarabiamy to z czego mamy spłacać
      kredyt ?
      • Gość: e Re: InfoMonitor: 1,47 mln Polaków zalega ze spłat IP: *.tpnet.pl 02.09.09, 14:13
        inaczej bys gadal jakby to byly twoje pieniadze komus pozyczone i nie oddawane
        wg umowy.
      • terion Re: InfoMonitor: 1,47 mln Polaków zalega ze spłat 02.09.09, 14:14
        > jeśli zabrano nam pracę i nie zarabiamy to z czego mamy spłacać
        kredyt ?

        Vattenfal? To jak wam zabrano i nie zarabiacie to po jaką cholere z
        roboty piszesz? Czy czasem energetyka nie miała niesamowitych
        gwarancji zatrudnienia?
    • Gość: bm Mylicie "nierzetelnych dluznikow" z ludzmi IP: 82.109.210.* 02.09.09, 14:42
      nie majacymi z czego splacac dlugow bo np padli ofiara
      zorganizowanego oszustwa. "Niezawisle sady" w Polsce przyznaja racje
      swoim kumplom a nie tym podobno "nierzetelnym dluznikom"
      • Gość: gugcia0 prawdziwe problemy to dopiero sie zaczna IP: *.dip0.t-ipconnect.de 02.09.09, 18:56
        wiele osob bralo za duze kredyty na swoje mozliwosci liczac,ze gospodarka bedzie
        sie rozwijac i pensje beda rosly, a koszty zycia pozostana stabilne, taka
        optymistyczna wersja tak jakbysmy mieszkali w Luxemburgu lub Norwegii.Niestety
        firmy beda zwalniac, pensje beda spadac, a koszty zycia rosnac - i to
        znacznie!Przypomne tu plany rzadu podniesienia cen paliw,pradu,oplat za
        autostrady.Drozeje tez zywnosc i oplaty mieszkaniowe.Jezeli dolozymy do tego
        smutnego obrazu fakt,ze czesc osob na emigracji tez straci prace , a pomagaly
        one rodzinom placic kredyty lub splacali wlasne, to mozna zobaczyc skale
        problemu.Polacy w latach 2006-08 stracili glowe,prawie wszyscy moi znajomi,
        czesto niezbyt zamozni, kupowali nowe, wielkie auta,domy,mieszkania,AGD -
        wszystko na kredyt. Czulem,ze z tego beda problemy - my nie zarabiamy tak jak na
        Zachodzie aby wygodnie zyc i placic wielkie raty.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka