Dodaj do ulubionych

Dziwnów zimą - pytanie

13.01.11, 10:45
Witam. Wybieram się z dzieckiem na 4 tygodnie do Dziwnowa, od 29 stycznia. Noclegi mamy już zarezerwowane, ale bez wyżywienia. Zastanawiam się, jak będzie z jedzeniem obiadów. Ze względu na dziecko (3,5 roku) wolałabym, żeby to były regularne obiady "domowe", nie pizza, kebab itp., ale zupa i drugie danie, np. w barze mlecznym, czy jakiejś stołówce. Czy ktoś z Państwa mógłby mi udzielić informacji, czy teraz, poza sezonem letnim, jest możliwość wykupienia gdzieś takich obiadów? Będę wdzięczna za odpowiedzi.
Obserwuj wątek
    • ziaja87 Re: Dziwnów zimą - pytanie 15.01.11, 17:22
      Witam, domowe obiady na pewno zjecie na szkolnej stołówce (szkole podstawowa jaki i liceum). Jest jeszcze ala restauracja Zachęta- ale jak na cztery tygodnie to raczej się nie opłaca. Inne stołówki i knajpki są pozamykane w zimę. Pozdrawiam i życzę udanego urlopu!
    • lesio113 Re: Dziwnów zimą - pytanie 16.01.11, 13:13
      metanira napisała:

      > Witam. Wybieram się z dzieckiem na 4 tygodnie do Dziwnowa, od 29 stycznia. Nocl
      > egi mamy już zarezerwowane, ale bez wyżywienia. Zastanawiam się, jak będzie z j
      > edzeniem obiadów. Ze względu na dziecko (3,5 roku) wolałabym, żeby to były regu
      > larne obiady "domowe", nie pizza, kebab itp., ale zupa i drugie danie, np. w ba
      > rze mlecznym, czy jakiejś stołówce. Czy ktoś z Państwa mógłby mi udzielić infor
      > macji, czy teraz, poza sezonem letnim, jest możliwość wykupienia gdzieś takich
      > obiadów? Będę wdzięczna za odpowiedzi.

      Witam. Proponuję bar "Zachęta" vis a vis "Żeglarskiej", jest tam całkiem smacznie i raczej ceny przyzwoite. Czasami jadamy atm z rodziną i znajomymi w sezonie ale knajpka jest całoroczna. Polecam spróbować i proszę pozdrowić Dziwnów.
    • metanira Re: Dziwnów zimą - pytanie 26.01.11, 12:34
      Bardzo dziękuję za odpowiedzi. O Zachęcie już słyszałam, zorientuję się w cenach i jakości i zdecyduję. Nie wiedziałam, że w szkołach też może wykupić obiady ktoś z zewnątrz, w ferie pewnie nie, a załapiemy się dwoma tygodniami właśnie na ferie w Zachodniopomorskiem.
      Dziwnów pozdrowię oczywiście ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka