Dodaj do ulubionych

Zespół-CLIF

09.12.06, 13:44
Co sadzicie o naszym zespole ? Chcecie by grał w sezonie letnim 2007?
Obserwuj wątek
    • przedziwna1 Re: Zespół-CLIF 10.12.06, 14:07
      A nie bedziecie juz zwierzecego marketingu uprawiac? :)) Jesli nie-to chcemy :)
      Clif jest i tak wystarczajaco dobry, i zespol ma bardzo dobry ( moze tylko
      odrobine za glosny? ), nie potrzebujecie zwierzaczkow :)
      • clif-norbert1 Re: Zespół-CLIF 10.12.06, 14:32
        Możesz byc pewna że nie , pozdrawiam N.D.
        • romkalee Re: Zespół-CLIF 16.12.06, 21:23
          no jasne ze ma byc zespol!!! ja chodzilam do Clifu tylko dla tego zespolu:)
          • romkalee Re: Zespół-CLIF 16.12.06, 21:54
            aha zapomnialam spytac ;p a Ty spiewales tam w tym roku?? czy jestes
            wlascicielem clifu??
    • marttuniaa Re: Zespół-CLIF 17.01.07, 18:55
      Też uważam że zespół powinien być wspaniała muzyka przy której można potańczyć
      przyciąga wszystkich nie ukrywam że mnie też;):D super gracie ile razy jestem w
      Clifie to sobie zawsze potanytany ;):D dla mnie Clif bez zespołu to tak jakby
      Go nie było wogóle, sama gram na syntezatorze wiec muzyka dla mnie ma ogromne
      znaczenie:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka