mila0089
17.05.13, 11:00
Witam,
od września chcę rozpocząć studia w Chinach w Nanjing. Dlatego też zbieram pieniądze na podróż. Dlatego zdecydowałam się wziąć udział w Stypendium z Wyboru. Poniżej znajduje się link do mojej aplikacji
stypendiumzwyboru.absolvent.pl/aplikacja/china-here-i-come
Wystarczy kliknąć ,,Oddaj głos" i po krzyku:) Z góry dziękuję za pomoc!!!!!
P.S. Im nas więcej tym lepiej, więc jeśli tylko spodobała się aplikacja proszę o rozesłanie do innych w celu osiągnięcia efektu kuli śnieżnej:))))