Dodaj do ulubionych

Z dedykacją dla RiCD

25.11.12, 23:03
www.youtube.com/watch?v=YysCb1WTgGc
Moi drodzy. Trafiłam na koncert i gdy to usłyszałam, pomyślałam, że to dla nas piosenka.
Pozdrawiam serdecznie. Trzymajcie sie smile
Obserwuj wątek
    • blue_ania37 Re: Z dedykacją dla RiCD 25.11.12, 23:12
      zajefajna, naprawdę, i muszę iść wytrzeć łzy......
      A
      ...Niemożliwe po prostu wymaga, trochę więcej czasu.....
    • logicman Re: Z dedykacją dla RiCD 25.11.12, 23:13
      Bardzo fajne, dzięki.
    • jakkamien Re: Z dedykacją dla RiCD 26.11.12, 02:54
      takie do pochlipania w samotnosci... wlasnie chlipie
    • inna_nowa_ja Re: Z dedykacją dla RiCD 26.11.12, 10:07
      "w ciszy została tylko wspólna wina...
      nic nie ma sensu za to... spokój".
      fajna i tak zwyczajnie prawdziwa
    • ekscytujacemaleliterki Re: Z dedykacją dla RiCD 27.11.12, 12:08
      Kate,
      filmik skasowany. Wrzuć na FB smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka