kategemi 25.11.12, 23:03 www.youtube.com/watch?v=YysCb1WTgGc Moi drodzy. Trafiłam na koncert i gdy to usłyszałam, pomyślałam, że to dla nas piosenka. Pozdrawiam serdecznie. Trzymajcie sie Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
blue_ania37 Re: Z dedykacją dla RiCD 25.11.12, 23:12 zajefajna, naprawdę, i muszę iść wytrzeć łzy...... A ...Niemożliwe po prostu wymaga, trochę więcej czasu..... Odpowiedz Link
jakkamien Re: Z dedykacją dla RiCD 26.11.12, 02:54 takie do pochlipania w samotnosci... wlasnie chlipie Odpowiedz Link
inna_nowa_ja Re: Z dedykacją dla RiCD 26.11.12, 10:07 "w ciszy została tylko wspólna wina... nic nie ma sensu za to... spokój". fajna i tak zwyczajnie prawdziwa Odpowiedz Link
ekscytujacemaleliterki Re: Z dedykacją dla RiCD 27.11.12, 12:08 Kate, filmik skasowany. Wrzuć na FB Odpowiedz Link