Dodaj do ulubionych

Moja kolej

07.03.06, 08:02
Dzisiaj na mnie przyszłą kolej .Rozprawa o 9.00. Mam poczucie klęski .
Smutno mi
Obserwuj wątek
    • mindsailor Re: Moja kolej 07.03.06, 08:14
      będę trzymać za Ciebie kciuki.
      to uczucie na szczęście mijasmile)
      powodzeniasmile
    • joasia69 Re: Moja kolej 07.03.06, 08:33
      będzie ok smile
      Zobaczysz.
      Pozdrawiam smile)
    • yashka I ja trzymam mocno 07.03.06, 09:28
      kciuki! Mnie to czeka za 3 tygodnie sad Ty już wtedy będziesz PO. Życzę Tobie
      wszystkiego dobrego i pozdrawiam
    • szarafela1 Re: Moja kolej 07.03.06, 10:53
      Dzięki wielkie za słowa otuchy. Bardzo tego potrzebuję.Podczas sprawy ok, choc
      wydawało się ,ze mowimy o rożnym małzenstwie i życiu TAk odmienne opienie i
      wspomnienia.Dobrze ,ze na jednej sprawie skonczyło się.
      • zwierciadlo0 Re: Moja kolej 07.03.06, 12:08
        Ja tez mialam/mam poczucie kleski. Ale nie wrocilabym do tamtych czasow, a
        jedynie nie wyszla za tego czlowieka, chco zly nie jest. Inna inszosc jednak.
        Czuje sie skazona i tyle, z krecha. Nie wiem czy to minie.
      • an.ex Re: Moja kolej 07.03.06, 14:59
        szarafela1 , gdzie miałaś rozprawe? w wawie? ja mam za dwa dni... moge napisac
        do ciebie na priva albo na gg? ja zaczynam mieć stresa co i jak...
        • szarafela1 Re: Moja kolej 07.03.06, 15:10
          Oczywiscie napisz, jezeli masz ochote na gaetowy adres. W Warszawie nie
          mieszkam, sprawę miałam w innym sądzie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka