szarafela1 07.03.06, 08:02 Dzisiaj na mnie przyszłą kolej .Rozprawa o 9.00. Mam poczucie klęski . Smutno mi Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mindsailor Re: Moja kolej 07.03.06, 08:14 będę trzymać za Ciebie kciuki. to uczucie na szczęście mija) powodzenia Odpowiedz Link
yashka I ja trzymam mocno 07.03.06, 09:28 kciuki! Mnie to czeka za 3 tygodnie Ty już wtedy będziesz PO. Życzę Tobie wszystkiego dobrego i pozdrawiam Odpowiedz Link
szarafela1 Re: Moja kolej 07.03.06, 10:53 Dzięki wielkie za słowa otuchy. Bardzo tego potrzebuję.Podczas sprawy ok, choc wydawało się ,ze mowimy o rożnym małzenstwie i życiu TAk odmienne opienie i wspomnienia.Dobrze ,ze na jednej sprawie skonczyło się. Odpowiedz Link
zwierciadlo0 Re: Moja kolej 07.03.06, 12:08 Ja tez mialam/mam poczucie kleski. Ale nie wrocilabym do tamtych czasow, a jedynie nie wyszla za tego czlowieka, chco zly nie jest. Inna inszosc jednak. Czuje sie skazona i tyle, z krecha. Nie wiem czy to minie. Odpowiedz Link
an.ex Re: Moja kolej 07.03.06, 14:59 szarafela1 , gdzie miałaś rozprawe? w wawie? ja mam za dwa dni... moge napisac do ciebie na priva albo na gg? ja zaczynam mieć stresa co i jak... Odpowiedz Link
szarafela1 Re: Moja kolej 07.03.06, 15:10 Oczywiscie napisz, jezeli masz ochote na gaetowy adres. W Warszawie nie mieszkam, sprawę miałam w innym sądzie Odpowiedz Link