buffka
06.06.06, 09:45
wiatam jestem tutaj now, jako forumowiczka, io za jakiś czas rozwiedziona
(czyt.panna z odzysku).Dzisiaj sie tylko witam i pytam czy zaglądają tutaj
ludzie z Suwałk lub okolic, bo na kawke do Warszawy za daleko.
Pozdrawiam ciepło