06.06.06, 09:45
wiatam jestem tutaj now, jako forumowiczka, io za jakiś czas rozwiedziona
(czyt.panna z odzysku).Dzisiaj sie tylko witam i pytam czy zaglądają tutaj
ludzie z Suwałk lub okolic, bo na kawke do Warszawy za daleko.
Pozdrawiam ciepło
Obserwuj wątek
    • phokara Re: witam 06.06.06, 10:16
      Witamy cieplo.

      Acha... ludzie z Warszawy czesto zagladaja do Suwalk w drodze nad jeziora. Powaga.
      • brzoza75 Re: witam 06.06.06, 10:31
        witaj ludzie z Wawy to ostatnio nie mają ochoty się spotykac na kawęsad
        bu
        • phokara Re: witam 06.06.06, 10:36
          o rety ... jacy ludzie? Trzeba ich chyba postawic do pionu!
          • julka1800 Re: protestuję... 06.06.06, 11:49
            odnosnie ludzi z W-wy co to nie mają ochoty....!

            Mają!! smile))
            • buffka kawka 06.06.06, 12:38
              A więc w drodze na jeziora kawka w Suwałkchwink
              dziekuję za miłe przyjęcie.
            • brzoza75 protesty uwzględnione:-) 06.06.06, 12:58
              kto z was jeszcze ma ochotę?
    • crazysoma Re: witam 06.06.06, 14:18
      czesc buffka ja tez jestem tu z tych nowych. W pieknych okolicach mieszkasz az
      dziw, ze wciaz tak malo ludzi tam jezdzi na wakacje.
      a odnosnie kawy w warszawie to ja chcialabym i ... boje sie smilei jeszcze czasu
      nie mam bo... sie boje smile

      pozdrawiam
      • brzoza75 Re: witam 06.06.06, 14:48
        jesu czego Ty się boisz co?smile
        • phokara Re: witam 06.06.06, 15:05
          No chyba nas.
          Wlasciwie to ma dziewczyna racje... ja to na przyklad straszna zolza jestem!!!
          • brzoza75 Re: witam 06.06.06, 15:18
            kurcze jak na siebie tak popatrzę to ja też....
            • phokara Re: witam 06.06.06, 15:26
              No to sama widzisz...

              Ale niech dziewczyna niebiosom dziekuje, ze taki wredziol Tri jest z Wroclawia...
              • brzoza75 Re: witam 06.06.06, 15:34
                smile))))))))))))))))))))))))))
                • crazysoma Re: witam 06.06.06, 16:05
                  smile))
                  no wlasnie same widzicie ze jest sie Kogo i czego bac smile

                  pozdrawiam
                  • buffka Re: witam 06.06.06, 19:26
                    to ja się teraz przyznaję, że czytam forum od jakiegoś czasu i dopiero
                    odwazyłam się napisać,czy to ze strachu było..hmm?
                    ???
                    crazysoma, to fakt piękne mam okolice, zapraszam na kawkę
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka