24.04.09, 21:16
trzymaj sie smile
bedzie dobrze smile kiedys na bank bedzie dobrze
ja zostalam z dwuletnia coreczka, ktora "tatus" sie nie interesuje sad
i nie placi...
ja nie pracuje, mam Tate, ktory nam pomaga.
Obserwuj wątek
    • fightmore Re: fightmore 28.04.09, 13:23
      dzieki. jeszcze sie trzymam. wlasnie złozylam wniosek o pelnomocnika. sama nie
      dam rady w tej sprawie. mam nadzieje ze moj nie bedzie sie wymigiwal od zapłaty
      i bedzie sie zajmowal córkami bo najstarsza strasznie go kocha... typowa
      córeczka tatusia. dobrze ze tobie ktos pomaga. ja finansowo jeszcze jestem
      uzalezniona od meza staram sie jak moge zeby tak nie bylo. niestety w miescie
      jestem sama rodzina daleko... i czasami brakuje mi wsparcia kogos doroslego.
      wiec naprawde sie ciesz ze masz Tatęsmile trzymam za was kciuki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka