great-1981 24.04.09, 21:16 trzymaj sie bedzie dobrze kiedys na bank bedzie dobrze ja zostalam z dwuletnia coreczka, ktora "tatus" sie nie interesuje i nie placi... ja nie pracuje, mam Tate, ktory nam pomaga. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fightmore Re: fightmore 28.04.09, 13:23 dzieki. jeszcze sie trzymam. wlasnie złozylam wniosek o pelnomocnika. sama nie dam rady w tej sprawie. mam nadzieje ze moj nie bedzie sie wymigiwal od zapłaty i bedzie sie zajmowal córkami bo najstarsza strasznie go kocha... typowa córeczka tatusia. dobrze ze tobie ktos pomaga. ja finansowo jeszcze jestem uzalezniona od meza staram sie jak moge zeby tak nie bylo. niestety w miescie jestem sama rodzina daleko... i czasami brakuje mi wsparcia kogos doroslego. wiec naprawde sie ciesz ze masz Tatę trzymam za was kciuki Odpowiedz Link