poodzian Re: Kolejny wygłup kartofla :D 29.05.08, 10:21 Ocena Polaków jest dla prezydenta druzgocąca, gdyby dziś były wybory dostałby tylko 8% głosów. Dlaczego nie wyciąga z tego wniosków. wiadomosci.onet.pl/1757906,11,item.html Odpowiedz Link
librys Re: Kolejny wygłup kartofla :D 17.06.08, 18:12 Kaczyński kibic: www.angora.com.pl/ Odpowiedz Link
poodzian Re: Kolejny wygłup kartofla :D 04.08.08, 17:54 "Pomruk niezadowolenia, gwizdy, a nawet pojedyncze okrzyki "skandal" - tak tłum czekający na wiślańskim pl. Hoffa na przyjazd prezydenta Kaczyńskiego zareagował na informację, że głowa państwa jednak się nie pojawi. - Sprawił nam zawód - mówią górale." www.prosciej.pl/kaczor%20wystarszył%20się%20wody/ Odpowiedz Link
petit7 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 10.08.08, 18:25 Znów nasz prezydent nie umiał się znaleść w rzczywistości. Stanął w obronie awanturnika z Gruzji i ośmieszył nasz kraj. Odpowiedz Link
aldiss Re: Kolejny wygłup kartofla :D 10.08.08, 19:56 Nie przepadam za obecnym prezydentem, jednak w tej sprawie Kaczyński jako jeden z nielicznych umie odnaleść się w rzeczywistości obecnego konfliktu. W przeciwieństwie do innych przywódców państw, ONZ, UE, ciężko przestraszonych koniecznością "pogrożenia palcem" Rosji, mówiących dość delikatnym tonem o "niewłaściwym zachowaniu" mateczki Rosji, on jako jedyny domaga się zdecydowanych działań. Odpowiedz Link
makler4 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 11.08.08, 17:14 Jak prezydent krzywo trzymał flagę lub nie umiał zaśpiewać hymnu to mogłem to zdzierżyć. Nie mogę zrozumieć dlaczego swoimi ostatnimi decyzjami naraża nasz kraj problemy z sąsiadami?! Po co się pcha między wódkę a zakąskę? Jego zachowanie jest jakby był sterowany przez amerykanów. Ci widządz, że nasz minister spraw zagranicznych i premier niechcą aby powstała w Polsce amerykańska baza rakietowa, specjalnie podsyca konflikt na Kaukazie, wyrażnie prowokując Rosjan za pomocą Gruzinów. Teraz myślą, że będą mieli więcej zwolenników tzw. tarczy. Mam nadzieję, że Polacy nie dadzą się zwieść w te prowokacje. Odpowiedz Link
neologin Re: Kolejny wygłup kartofla :D 11.08.08, 17:32 Ciekawe wnioski wyciągnąłeś makler. Sprawa wojny na Zakaukaziu ma głębsze treści ale trudno się z tobą nie zgodzić, że to prowokacja Gruzji i że została zrobiona pod dyktando USA. Co do naszego prezydenta to na dyplomacji nie zna się w ogóle. Niepotrzebnie rozdrażnia i psuje i tak trudne stosunki między naszymi krajami. Odpowiedz Link
jasfinks Re: Kolejny wygłup kartofla :D 11.08.08, 17:45 makler4 napisał: >...widządz(?), że nasz minister spraw zagranicznych i > premier niechcą aby powstała w Polsce amerykańska baza rakietowa...< Kłamstwo! Pokaż mi choć jedną ich wypowiedź że nie chcą w ogóle tarczy.A może też tak jak dla j.laskowice, dla ciebie najbardziej miarodajne są ruskojęzyczne wiadomości z Moskwy? : ) >...Teraz myślą, że będą mieli więcej zwolenników > tzw. tarczy...< Po tej bandyckiej napaści Rosji na Gruzję jest jasne, że ten bandycki kraj może napaść na każdego sąsiada...Robił to już nieraz...Ale nie zdarzyło się jeszcze aby napadł na kraj gdzie stacjonują wojska amerykańskie! I już samo to jest, moim zdaniem, wystarczającym powodem aby zgodzić się na tarczę antyrakietową w Polsce. Rozumieją to już chyba wszyscy oprócz lewackich przygłupów...; ) Odpowiedz Link
djmixer1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 11.08.08, 22:43 Teraz to Kaczor przesadził. Ciekawe czy on naprawdę jest zdrowy? Jeśli tak to czemu boi się ujawnić wyniki badań? Odpowiedz Link
poodzian Re: Kolejny wygłup kartofla :D 12.08.08, 13:17 Wylot dziś do Gruzji i poparcie tylko jednej strony konfliktu (oprócz Gruzinów i Rosjan są tam Osetyńcy) można śmiało zakwalifikować jako wygłup. Odpowiedz Link
djmixer1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 26.08.08, 22:50 Ten facet jest śmieszny. Jego szanse na ponowny wybór są równe zero. Odpowiedz Link
librys Re: Kolejny wygłup kartofla :D 27.08.08, 11:14 Należy powstrzymać tego szaleńca przed rozpętaniem wojny z Rosją Kaczyńscy to mściwi ludzie w odwecie na społeczeństwie, za ich odrzucenie w ostatnich wyborach gotowi są wrzucić nas w piekło wojny. Odpowiedz Link
mikoj50 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 27.08.08, 11:25 To co napisałeś jest porażające. Nie przepadałem za "bliźniakami", ale to zdanie, jakoby "bracia" chcieli mścić się w taki sposób na społeczeństwie jest bzdurą do kwadratu. Nie wiem jak na to wpadłeś? Wnioskuję, że "braci" kochasz tak jak naszego Ks. proboszcza. Ubolewam i współczuję Ci, bo takie podejście do tematu tylko na to zasługuje. POZDRAWIAM. Taszi Delek. Tavisupleba. Odpowiedz Link
j.laskowice Re: Kolejny wygłup kartofla :D 01.09.08, 22:36 Właśnie mineła kolejna rocznica wydarzeń gdańskiego sierpnia. Prezydent kraju wymieniając osoby, dzięki którym te wydarzenia miały miejsce pominął Lecha Wałęsę. Ja te czasy pamiętam z autopsji. Pomiajnie Wałęsy w rocznicę tych wydarzeń uważam za wielki nietakt i przekręcanie historii. Odpowiedz Link
heymdall Re: Kolejny wygłup kartofla :D 02.09.08, 11:30 Ja te czasy pamiętam z autopsji .. praca na podsłuchu czy zbieranie materiałów na opozycję ?? Odpowiedz Link
j.laskowice Re: Kolejny wygłup kartofla :D 01.09.08, 22:40 Jeszcze jeden kamyczek do ogródka prezydenta: wiadomosci.onet.pl/1816523,11,byly_premier_pis_prowadzi_polityke_histeryczna,item.html Odpowiedz Link
djmixer1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 06.09.08, 11:26 wiadomosci.onet.pl/1820363,11,item.html Kartofel widządz jak słabnie jego poparcie kuma się czerwonymi. I co wy na to czarnuszki. Odpowiedz Link
poodzian Re: Kolejny wygłup kartofla :D 06.09.08, 20:33 Po jego głupkowatych wyczynach w Gruzji, poparcie drastycznie zmalało. Unia Europejskaa nie poparła sankcji dla Rosji. Ten konflikt to amerykańska rozgrywka i udała się jankesom, bo przestraszone katole z Polski podpisały umowę na wyrzutnie amerykańskie w Polsce. Te wyrzutnie miały być ponoć na irańskie rakiety, a jak wiemy będzie tak jak z więzieniami CIA. Odpowiedz Link
djmixer1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 09.09.08, 13:38 Teraz podobno bedzie bal organizował dla prezydentów i premierów. Zobaczymy go w jako pierwsza para ze swoja małżonką. Ale będzie ciekawie. Odpowiedz Link
poodzian Re: Kolejny wygłup kartofla :D 09.09.08, 21:44 Propagandziści z kancelarii prezydenta dwoją się i troją, żeby coś zrobić z marnym wizerunkiem swojego szefa. Same wpadki, seplenienie i zagubienie w rzeczywistości chcą nadrobić zorganizowaniem balu z okazji odzyskania niepodległości. Pomysł może i dobry, gdyby był pół roku wcześniej i z inną obsadą w roli gospodarzy. Odpowiedz Link
j.laskowice Re: 19.09.08, 21:21 "Lech Kaczyński zdymisjonował ponad dwudziestu członków Społecznego Komitetu Odnowy Zabytków Krakowa. Wśród odwołanych są wieloletnia publicystka ,,Tygodnika Powszechnego'' Józefa Hennelowa, Wiesław Ochman, prof. Jacek Woźniakowski, Krystyna Zachwatowicz, Jerzy Meysztowicz, bp Tadeusz Pieronek. Jako powód posunięcia prezydenta jego kancelaria podała ,,niedopełnienie przez niektórych członków SKOZK ustawowego obowiązku złożenia oświadczenia lustracyjnego''. Kolejny wygłup kartofla – Odpowiedz Link
augusta13 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 20.09.08, 14:13 Solidaryzując się z "wyrzuconymi" kilka osób również wycofuje sie z tego szacownego gremium. Kartofel pozostanie kartoflem for ever. Odpowiedz Link
mono80 Re: Kolejne wpisy wsiowych głupków 20.09.08, 15:11 aby coś napisać trzeba coś wiedzieć a nie kierować się tylko nienawiścią do Kaczyńskich ustawa z dnia 18 października 2006 r. Dz. U. z 2006 r.: nr 218, poz. 1592, nr 249, poz. 1832 oraz Dz.U. z 2007 r. nr 25, poz. 162 Art. 4. [Osoby pełniące funkcje publiczne] Osobami pełniącymi funkcje publiczne w rozumieniu ustawy są: pkt 12) osoby powołane lub mianowane na podstawie przepisów innych ustaw na inne, niż wymienione w pkt 3-11 i 14, stanowiska przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Sejm, Prezydium Sejmu, Senat, Prezydium Senatu, Sejm i Senat, Marszałka Sejmu, Marszałka Senatu lub Prezesa Rady Ministrów; Art. 7. [Obowiązek złożenia oświadczenia] 1. Obowiązek złożenia oświadczenia, dotyczącego pracy lub służby w organach bezpieczeństwa państwa lub współpracy z tymi organami w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r., zwanego dalej „oświadczeniem lustracyjnym”, mają osoby, o których mowa w art. 4, urodzone przed dniem 1 sierpnia 1972 r. 2. Oświadczenie lustracyjne składa się w chwili wyrażenia zgody na kandydowanie lub zgody na objęcie lub wykonywanie funkcji. 3. Złożenie oświadczenia lustracyjnego powoduje wygaśnięcie obowiązku jego powtórnego złożenia w przypadku późniejszego kandydowania lub wykonywania funkcji publicznej, z którą związany jest obowiązek złożenia oświadczenia. 3a. W przypadku, o którym mowa w ust. 3, osoba zobowiązana do złożenia oświadczenia lustracyjnego składa organowi właściwemu do przedłożenia oświadczenia informację o uprzednim złożeniu oświadczenia lustracyjnego. 4. Tryb składania oświadczeń przez osoby, o których mowa w art. 4 pkt 1, 2 i 17, pochodzące z wyborów powszechnych, określają przepisy odpowiednich ustaw regulujących zasady przeprowadzania wyborów. 5. Organy, którym składane są oświadczenia lustracyjne, przekazują je niezwłocznie do Biura Lustracyjnego Instytutu Pamięci Narodowej celem rozpoznania w trybie określonym w ustawie z dnia 18 grudnia 1998 r. o Instytucie Pamięci Narodowej - Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu (Dz. U. z 1998 r. Nr 155, poz. 1016, z późn. zm.), chyba że z przepisów odrębnych wynika obowiązek przekazania oświadczenia do oddziałowego biura lustracyjnego Instytutu Pamięci Narodowej, z zastrzeżeniem art. 21c. nie będę przytaczał całej ustawy bo można samemu znaleźć, ale osoby nie dopełniły obowiązku złożenia oświadczenia lustracyjnego lub nie poinformowały prezydenta o złożeniu takiego oświadczenia z mocy prawa nie mogą zasiadać w tym gremium, a zostały one poinformowane przez kancelarię prezydenta,że zgodnie z obowiązującym prawem muszą złożyć takie oświadczenia więc w czym rzecz, ale takie wiejskie głupki nie wiedzą,ale dyskutują a czy w Polsce jest inne prawo dla różnych ludzi w tym dla biskupa Pieronka czy p. Henelowej,to dopiero poodzian miałby pole do popisu gdyby od biskupa nie wymagano przestrzegania prawa, ale co takie wsiowe głupki mogą wiedzieć,ważne żeby napisać coś na prezydenta i móc powiedzieć kartofel to się tylko dla was liczy "czerwone pieski" Odpowiedz Link
poodzian Re: Kolejny wygłup kartofla :D 08.10.08, 14:44 Zrozumieliście coś z wczorajszego bełkotu? Ktoś chce koniecznie zaistnieć w polityce, a porusza się w niej jak słoń w fabryce porcelany. Odpowiedz Link
augusta13 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 08.10.08, 18:27 I coś logopeda za bardzo nie pomógł,naszpanprezydencikkochany bełkotał jak zwykle. Odpowiedz Link
djmixer1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 08.10.08, 22:40 Jak widzę to co wyrabia Kaczyński to mi go szkoda. Miota się męczy póbuje a wychodzi jak zwykle opłakanie. Ciekawe co z balem to już za miesiąc, kto przyjedzie? Odpowiedz Link
djmixer1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 09.10.08, 22:05 pl.youtube.com/watch?v=CloeZFD_do4 pl.youtube.com/watch?v=_FGfl9zaA-Y&feature=related Pamiętacie tych oszołomów? Odpowiedz Link
poodzian Re: Kolejny wygłup kartofla :D 12.10.08, 10:08 Kartofel zamiast organizować bal na 11 listopada koniecznie chce pokazać jaki jest pracowity. Jeździ po Polsce wygaduje głupoty, chce organizować referenda. Na spotkania z nim przychodzi garstka ludzi, mają juz dość jego mlaskania i seplenienia. Odpowiedz Link
djmixer1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 13.10.08, 22:32 Kartoflowi odbiło. Zamiast siedzieć na dupie i rozdawać medale pcha się tam gdzie go nie trzeba. Kpina i wstyd. Odpowiedz Link
j.laskowice Re: Kolejny wygłup kartofla :D 13.10.08, 22:36 Polska się ośmiesza poraz kolejny. Prezydent jest najważniejszą osobą w kraju. Nie może robic co chce. Zbrakło mu rozsądku. Chce jechać tam gdzie będą przedstawiciele rządów. Palikot maił rację, trzeba sprawdzić jego stan zdrowia. Odpowiedz Link
djmixer1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 13.10.08, 22:39 Po co nam rząd jak mamy geniusza kurdupla za prezydenta?. Po co sejm,senat?. Konstytucja mówi tez że za politykę miedzynarodową odpowiada premier. Odpowiedz Link
heymdall Re: Kolejny wygłup kartofla :D 20.10.08, 13:10 no cóż: szanowny mixerek opuścił nobliwe środowisko matematyków i historyków (według niego liczba zamordowanych przez inkwizycję oraz ofiar KK to około kilkadziesiąt miliardow ludzi - tak by wychodziło z podanych przez niego danych "tysiąc razy więcej zabił niż komunizm") .. mixerek postanowił dołączyć więc do nobliwego grona znawców konstytucji .. ale chyba nie polskiej - znamiennym jest, że nie szermowano w tym sporze konstytucją .. mixerek jednak na poczekaniu stworzył nową ustawę .. tak naprawdę, to obowiązki prezydenta i premiera ma regulować ustawa kompetencyjna .. nie została dopracowana, nie mówiąc o wejściu w życie .. za to mixerek miał okazję popisać się znajomością konstytucji - nie wiem tylko: jakiego państwa .. bo polskiej to raczej nie Odpowiedz Link
augusta13 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 20.10.08, 14:31 Jestem ciekawa, jak zachowano by się wobec zwykłego obywatela, gdyby nazwał prezydenta "małpą w czerwonym","spieprzaj dziadu", czy jak ostatnio w stosunku do pani Olejnik "ja panią załatwię"? Niestety, w naszym kraju tak zachowuje się prezydenti jeste bezkarny.Zachowuje sie jak święta kr.., oj, nie krowa,święta kaczka. Odpowiedz Link
heymdall Re: Kolejny wygłup kartofla :D 21.10.08, 13:53 .. nie wiem, jak zachowano by się .. nie interesuje mnie sf - na pewno tak samo jak w innych krajach .. ja nie wiem, bo cały czas szermujesz taką światłością: na Ukrainie, Rumunii, w Czechach i w ogóle w Europie tego typu kryzysy i wpadki są normą - ludzie wszędzie są tacy sami - a przedstawiciele władzy to w ogóle .. czy my o tym tu na forum dyskutujemy ? czy na przykład omawiamy identyczną jak z samolotem sytuację, która wydarzyła się niedawno an Ukrainie ?? a ty każesz biednym Niemcom, Anglikom i Francuzom nic, tylko siedzieć i myśleć nad kaczkami .. jakby nie mieli innych zainteresowań i wpadek swoich polityków - nie jesteśmy pępkiem świata .. śmiać to się można z ciebie, że każesz się wszystkim naokoło z tym rozliczać .. Odpowiedz Link
wygadana Re: Kolejny wygłup kartofla :D 21.10.08, 13:59 Ludzie popełnili błąd i zaufali Kaczyńskim. Teraz trzeba wszystko zrobić aby pokazać jak bardzo się mylili ich wyborcy, aby nikt więcej tego błędu nie popełnił. Odpowiedz Link
augusta13 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 21.10.08, 18:40 Pewnie, wpadki zdarzają się wszędzie i wszystkim. Ale same wpadki jednemu człowiekowi? Odpowiedz Link
djmixer1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 27.10.08, 14:16 Rocznie prezydent kosztuje nas 160 mln zł. Wychodzi po 438 000 zł dziennie. W przyszłym roku chcieli 30 milionów podwyżki. Nie dostaną: wiadomosci.onet.pl/1851518,11,item.html Idzie kryzys trzeba oszczędzać. Odpowiedz Link
djmixer1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 06.11.08, 07:49 wiadomosci.onet.pl/1857939,11,item.html Kartofel na antenie grozi dziennikarce, mówi, że ją wykończy a KRT mówi, że nic do tego nie ma?!! Gdzie my żyjemy! Co musi jeszcze kartofel zrobić aby mieć poparcie równe "0"? Odpowiedz Link
petit7 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 14.10.08, 19:56 Ciekawe czy jakby byl premierem byl jego brat Jarek, to tez pchalby sie na szczyt? Odpowiedz Link
djmixer1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 14.10.08, 22:58 Kaczor nie umie fruwać?: wiadomosci.onet.pl/1844036,11,item.html Chyba zbliżają się wykopki dla drugiego kartofla... Odpowiedz Link
aureolka1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 15.10.08, 10:56 Co sądzą Polacy o ostatnich wydarzeniach: wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/9,80269,5812193.html Odpowiedz Link
mikoj50 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 15.10.08, 11:51 Sprawa jest trochę bardziej poważna i skomplikowana niż nam się wydaje. Jestem aż do bólu w zdecydowanej mniejszości, ponieważ zagłosowałem na opcję, gdzie "każdy z nich ma trochę racji". Tutaj nie widzę potrzeby kierowania się emocjami lub sym albo antypatią do któregoś z wymienionych polityków. Dlatego każdy z nich ma trochę racji, ponieważ nasza Konstytucja dopuszcza do takiej dwuwładzy. Wypowiedział się na ten tamat na jednym z portali J. Oleksy. Co jakiś czas odżywa dyskusja, czy lepszym dla Polski, dla naszej racji stanu będzie wprowadzić system prezydencki czy ograniczyć rolę Prezydenta i wzmocnić system rządowy z Premierem na czele. Tak czy inaczej czeka nas zmiana Konstytucji. Zastanawiam się tylko co znów uda się politykom "przemycić" do niej ze spraw ważnych dla swojego interesu partyjnego lub prywatnego (Sawicka). Jak opracowywana była Konstytucja, to świadomie w komisji wyrażono zgodę na takie rozwiązanie, ponieważ wówczas obawiali się, że Wałęsa może pozostać na drugą kadencję. I tak to, po latach ujawniane są zakulisowe sprawy pracy Sejmu, tajniki tworzenia ustaw wręcz pod pojedyncze osoby. Tylko my otumanieni, emocjonujemy się wieloma sprawami, okazuje się, że zupełnie niepotrzebnie. W świetle ujawnionych informacji w sprawie Konstytucji sprawa Rywina wydaje się tak oczywista, że wręcz banalna. Jednak prawdą jest, że dla osiągnięcia korzyści materialnej lub zwycięstwa politycznego, politycy są w stanie posunąć się do największych świństw. Musimy dążyć do normalności, a nadzieję na nią daje nam ruch Prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza. POZDRAWIAM. Taszi Delek. Tavisupleba. Odpowiedz Link
augusta13 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 15.10.08, 12:13 A ja po tych żenujących ostatnich posunięciach naszych wodzów nie mam nadziei na normalność. Odpowiedz Link
djmixer1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 15.10.08, 14:13 Kolumna prezydencka nie udała się więc wprost na lotnisko, lecz skierowała się jeszcze na warszawski Żoliborz, gdzie mieszka mamusia Lecha Kaczyńskiego. Przed wylotem na wycieczkę do Brukseli prezydent koniecznie chciał ją odwiedzić, by złożyć życzenia i wręczyć prezent - informuje serwis wprost.pl. Odpowiedz Link
mooreland Re: Kolejny wygłup kartofla :D 15.10.08, 14:35 I "kartoflowi" przyznali akredytacje. jezeli On jest kartoflem wedlug ciebie to ty obrzezancem na 100%. Pozdrawiam Odpowiedz Link
augusta13 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 15.10.08, 17:35 Gdybym była facetem,wolałabym byc obrzezańcem niż nazywana głupim kartoflem czy tam burakiem. Odpowiedz Link
inmarco Re: Kolejny wygłup kartofla :D 16.10.08, 11:43 A najgorsze w tym wszystkim jest to,że nie wszyscy na tego kartofla głosowali, a wstyd przynosi wszystkim. Odpowiedz Link
j.laskowice Re: Kolejny wygłup kartofla :D 16.10.08, 21:33 Palikot miał rację. Trzeba go przebadać. Nikt o zdrowych zmysłach tak nie postępuje. Odpowiedz Link
augusta13 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 17.10.08, 07:39 A najgorsze jest to,że to nie ostatni wygłup tego"wybrańca"narodu. Odpowiedz Link
poodzian Re: Kolejny wygłup kartofla :D 23.12.08, 19:13 Nasze odczuczucia są zgodne z badaniami OBOPu najwiekszym brakiem zaufania cieszą się bracia Kaczyńscy, później Gosiewski. tnij.com/NJ82 Odpowiedz Link
djmixer1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 28.01.09, 22:02 kaczor.uk.pl/ www.satyryczny.com/kaczynski.htm Odpowiedz Link
hersst Re: Kolejny wygłup kartofla :D 29.01.09, 09:44 To jest naprawdę wiadomość dnia ( oczywiście na miarę Twojego intelektu). Właśnie takie wątki podnoszą poziom naszej dyskusji. Gratuluję. Odpowiedz Link
djmixer1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 17.10.08, 09:41 m.onet.pl/_m/f88f9c3ad13eb5ec2a18e46571f2062b,5,1.jpg Odpowiedz Link
augusta13 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 17.10.08, 16:48 Wygląda prawie jak mądry, ale jak wiemy, prawie robi wielką różnicę. Odpowiedz Link
poodzian Re: Kolejny wygłup kartofla :D 20.10.08, 09:59 Kolejny wygłup kartofla: wiadomosci.onet.pl/1846920,327,item.html Odpowiedz Link
petit7 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 09.11.08, 14:02 "Miejsce dla pana Lecha Wałęsy powinno być jednym z pierwszych, jednym z najważniejszych pośród zaproszonych osób - powiedział abp Tadeusz Gocłowski. Duchowny skomentował w ten sposób fakt niezaproszenia Lecha Wałęsy przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego na uroczystości związane z 90. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę. - To dzięki Wałęsie suwerenna Polska weszła do wolnego świata i do zjednoczonej Europy, to właśnie Lech Wałęsa odegrał w tym wszystkim dominującą rolę - ocenił abp Gocłowski." Aktealny prezydent nie zapraszając prezydenta Wałęsy sam sobie szczelił w stopę i potwierdził, że nie jest godzień aby piastować tak zaszczytne stanowisko. Odpowiedz Link
poodzian Re: Kolejny wygłup kartofla :D 09.11.08, 14:36 Kaczor ukradł szczyt: to prawda o 120 sekundach Lecha Kaczyńskiego w Brukseli. Zagubiony, speszony, słabo rozumiejący po obcemu, nieznający się na rzeczy, pozbawiony doradców i przewodników, poruszający się niczym "pijane dziecko we mgle" – to polski prezydent Kaczyński. Znów staliśmy się pośmiewiskiem świata, przez małego zakompleksionego człowieczka. Odpowiedz Link
mono80 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 09.11.08, 18:30 Durny debilu wskaż jak to napisałeś "Znów staliśmy się pośmiewiskiem świata, przez małego > zakompleksionego człowieczka." jaka agencja to podała chyba czerwone wypierdki Stalina z poodzianem na czele Odpowiedz Link
poodzian Re: Kolejny wygłup kartofla :D 09.11.08, 18:49 Mono byłeś dzisiaj w kościele? Znasz dziesięć przykazań? Ty za te brednie i wyzwiska jakie tu wypisujesz do nieba nie trafisz. Ja chciałbym być dumny z prezydenta Polski ale wstydzę się za niego jak większość Polaków. Odpowiedz Link