Dodaj do ulubionych

Kolejny wygłup kartofla :D

    • poodzian Re: Kolejny wygłup kartofla :D 29.05.08, 10:21
      Ocena Polaków jest dla prezydenta druzgocąca, gdyby dziś były wybory dostałby
      tylko 8% głosów. Dlaczego nie wyciąga z tego wniosków.
      wiadomosci.onet.pl/1757906,11,item.html
    • librys Re: Kolejny wygłup kartofla :D 17.06.08, 18:12
      Kaczyński kibic:
      www.angora.com.pl/
      • poodzian Re: Kolejny wygłup kartofla :D 04.08.08, 17:54
        "Pomruk niezadowolenia, gwizdy, a nawet pojedyncze
        okrzyki "skandal" - tak tłum czekający na wiślańskim pl. Hoffa na
        przyjazd prezydenta Kaczyńskiego zareagował na informację, że głowa
        państwa jednak się nie pojawi. - Sprawił nam zawód - mówią górale."
        www.prosciej.pl/kaczor%20wystarszył%20się%20wody/
    • petit7 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 10.08.08, 18:25
      Znów nasz prezydent nie umiał się znaleść w rzczywistości. Stanął w
      obronie awanturnika z Gruzji i ośmieszył nasz kraj.
      • aldiss Re: Kolejny wygłup kartofla :D 10.08.08, 19:56
        Nie przepadam za obecnym prezydentem, jednak w tej sprawie Kaczyński jako jeden z nielicznych umie odnaleść się w rzeczywistości obecnego konfliktu. W przeciwieństwie do innych przywódców państw, ONZ, UE, ciężko przestraszonych koniecznością "pogrożenia palcem" Rosji, mówiących dość delikatnym tonem o "niewłaściwym zachowaniu" mateczki Rosji, on jako jedyny domaga się zdecydowanych działań.
    • makler4 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 11.08.08, 17:14
      Jak prezydent krzywo trzymał flagę lub nie umiał zaśpiewać hymnu to
      mogłem to zdzierżyć. Nie mogę zrozumieć dlaczego swoimi ostatnimi
      decyzjami naraża nasz kraj problemy z sąsiadami?! Po co się pcha
      między wódkę a zakąskę? Jego zachowanie jest jakby był sterowany
      przez amerykanów. Ci widządz, że nasz minister spraw zagranicznych i
      premier niechcą aby powstała w Polsce amerykańska baza rakietowa,
      specjalnie podsyca konflikt na Kaukazie, wyrażnie prowokując Rosjan
      za pomocą Gruzinów. Teraz myślą, że będą mieli więcej zwolenników
      tzw. tarczy. Mam nadzieję, że Polacy nie dadzą się zwieść w te
      prowokacje.
      • neologin Re: Kolejny wygłup kartofla :D 11.08.08, 17:32
        Ciekawe wnioski wyciągnąłeś makler. Sprawa wojny na Zakaukaziu ma
        głębsze treści ale trudno się z tobą nie zgodzić, że to prowokacja
        Gruzji i że została zrobiona pod dyktando USA.
        Co do naszego prezydenta to na dyplomacji nie zna się w ogóle.
        Niepotrzebnie rozdrażnia i psuje i tak trudne stosunki między
        naszymi krajami.
      • jasfinks Re: Kolejny wygłup kartofla :D 11.08.08, 17:45
        makler4 napisał:

        >...widządz(?), że nasz minister spraw zagranicznych i
        > premier niechcą aby powstała w Polsce amerykańska baza rakietowa...<

        Kłamstwo! Pokaż mi choć jedną ich wypowiedź że nie chcą w ogóle tarczy.A może
        też tak jak dla j.laskowice, dla ciebie najbardziej miarodajne są ruskojęzyczne
        wiadomości z Moskwy? : )

        >...Teraz myślą, że będą mieli więcej zwolenników
        > tzw. tarczy...<

        Po tej bandyckiej napaści Rosji na Gruzję jest jasne, że ten bandycki kraj może
        napaść na każdego sąsiada...Robił to już nieraz...Ale nie zdarzyło się jeszcze
        aby napadł na kraj gdzie stacjonują wojska amerykańskie! I już samo to jest,
        moim zdaniem, wystarczającym powodem aby zgodzić się na tarczę antyrakietową w
        Polsce. Rozumieją to już chyba wszyscy oprócz lewackich przygłupów...; )
        • djmixer1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 11.08.08, 22:43
          Teraz to Kaczor przesadził. Ciekawe czy on naprawdę jest zdrowy?
          Jeśli tak to czemu boi się ujawnić wyniki badań?
    • poodzian Re: Kolejny wygłup kartofla :D 12.08.08, 13:17
      Wylot dziś do Gruzji i poparcie tylko jednej strony konfliktu (oprócz Gruzinów i
      Rosjan są tam Osetyńcy) można śmiało zakwalifikować jako wygłup.
    • djmixer1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 26.08.08, 22:50
      Ten facet jest śmieszny. Jego szanse na ponowny wybór są równe zero.
    • librys Re: Kolejny wygłup kartofla :D 27.08.08, 11:14
      Należy powstrzymać tego szaleńca przed rozpętaniem wojny z Rosją
      Kaczyńscy to mściwi ludzie w odwecie na społeczeństwie, za ich odrzucenie w
      ostatnich wyborach gotowi są wrzucić nas w piekło wojny.
      • mikoj50 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 27.08.08, 11:25
        To co napisałeś jest porażające. Nie przepadałem za "bliźniakami",
        ale to zdanie, jakoby "bracia" chcieli mścić się w taki sposób na
        społeczeństwie jest bzdurą do kwadratu. Nie wiem jak na to wpadłeś?
        Wnioskuję, że "braci" kochasz tak jak naszego Ks. proboszcza.
        Ubolewam i współczuję Ci, bo takie podejście do tematu tylko na to
        zasługuje.
        POZDRAWIAM. Taszi Delek. Tavisupleba.
    • j.laskowice Re: Kolejny wygłup kartofla :D 01.09.08, 22:36
      Właśnie mineła kolejna rocznica wydarzeń gdańskiego sierpnia.
      Prezydent kraju wymieniając osoby, dzięki którym te wydarzenia miały
      miejsce pominął Lecha Wałęsę. Ja te czasy pamiętam z autopsji.
      Pomiajnie Wałęsy w rocznicę tych wydarzeń uważam za wielki nietakt i
      przekręcanie historii.
      • heymdall Re: Kolejny wygłup kartofla :D 02.09.08, 11:30
        Ja te czasy pamiętam z autopsji

        .. praca na podsłuchu czy zbieranie materiałów na opozycję ??
    • j.laskowice Re: Kolejny wygłup kartofla :D 01.09.08, 22:40
      Jeszcze jeden kamyczek do ogródka prezydenta:
      wiadomosci.onet.pl/1816523,11,byly_premier_pis_prowadzi_polityke_histeryczna,item.html
    • djmixer1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 06.09.08, 11:26
      wiadomosci.onet.pl/1820363,11,item.html
      Kartofel widządz jak słabnie jego poparcie kuma się czerwonymi. I co
      wy na to czarnuszki.
      • poodzian Re: Kolejny wygłup kartofla :D 06.09.08, 20:33
        Po jego głupkowatych wyczynach w Gruzji, poparcie drastycznie
        zmalało. Unia Europejskaa nie poparła sankcji dla Rosji. Ten
        konflikt to amerykańska rozgrywka i udała się jankesom, bo
        przestraszone katole z Polski podpisały umowę na wyrzutnie
        amerykańskie w Polsce. Te wyrzutnie miały być ponoć na irańskie
        rakiety, a jak wiemy będzie tak jak z więzieniami CIA.
    • djmixer1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 09.09.08, 13:38
      Teraz podobno bedzie bal organizował dla prezydentów i premierów. Zobaczymy go w
      jako pierwsza para ze swoja małżonką. Ale będzie ciekawie.
      • poodzian Re: Kolejny wygłup kartofla :D 09.09.08, 21:44
        Propagandziści z kancelarii prezydenta dwoją się i troją, żeby coś
        zrobić z marnym wizerunkiem swojego szefa. Same wpadki, seplenienie
        i zagubienie w rzeczywistości chcą nadrobić zorganizowaniem balu z
        okazji odzyskania niepodległości. Pomysł może i dobry, gdyby był pół
        roku wcześniej i z inną obsadą w roli gospodarzy.
    • j.laskowice Re: 19.09.08, 21:21
      "Lech Kaczyński zdymisjonował ponad dwudziestu członków Społecznego
      Komitetu Odnowy Zabytków Krakowa. Wśród odwołanych są wieloletnia
      publicystka ,,Tygodnika Powszechnego'' Józefa Hennelowa, Wiesław
      Ochman, prof. Jacek Woźniakowski, Krystyna Zachwatowicz, Jerzy
      Meysztowicz, bp Tadeusz Pieronek. Jako powód posunięcia prezydenta
      jego kancelaria podała ,,niedopełnienie przez niektórych członków
      SKOZK ustawowego obowiązku złożenia oświadczenia lustracyjnego''.
      Kolejny wygłup kartofla big_grin
    • petit7 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 20.09.08, 13:18
      A miał się poprawić sad
      • augusta13 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 20.09.08, 14:13
        Solidaryzując się z "wyrzuconymi" kilka osób również wycofuje sie z
        tego szacownego gremium. Kartofel pozostanie kartoflem for ever.
        • mono80 Re: Kolejne wpisy wsiowych głupków 20.09.08, 15:11
          aby coś napisać trzeba coś wiedzieć a nie kierować się tylko nienawiścią do
          Kaczyńskich

          ustawa z dnia 18 października 2006 r.
          Dz. U. z 2006 r.: nr 218, poz. 1592, nr 249, poz. 1832 oraz Dz.U. z 2007 r. nr
          25, poz. 162


          Art. 4. [Osoby pełniące funkcje publiczne] Osobami pełniącymi funkcje publiczne
          w rozumieniu ustawy są:

          pkt 12) osoby powołane lub mianowane na podstawie przepisów innych ustaw na
          inne, niż wymienione w pkt 3-11 i 14, stanowiska przez Prezydenta
          Rzeczypospolitej Polskiej, Sejm, Prezydium Sejmu, Senat, Prezydium Senatu, Sejm
          i Senat, Marszałka Sejmu, Marszałka Senatu lub Prezesa Rady Ministrów;

          Art. 7. [Obowiązek złożenia oświadczenia] 1. Obowiązek złożenia oświadczenia,
          dotyczącego pracy lub służby w organach bezpieczeństwa państwa lub współpracy z
          tymi organami w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r.,
          zwanego dalej „oświadczeniem lustracyjnym”, mają osoby, o których mowa w art. 4,
          urodzone przed dniem 1 sierpnia 1972 r.

          2. Oświadczenie lustracyjne składa się w chwili wyrażenia zgody na kandydowanie
          lub zgody na objęcie lub wykonywanie funkcji.

          3. Złożenie oświadczenia lustracyjnego powoduje wygaśnięcie obowiązku jego
          powtórnego złożenia w przypadku późniejszego kandydowania lub wykonywania
          funkcji publicznej, z którą związany jest obowiązek złożenia oświadczenia.

          3a. W przypadku, o którym mowa w ust. 3, osoba zobowiązana do złożenia
          oświadczenia lustracyjnego składa organowi właściwemu do przedłożenia
          oświadczenia informację o uprzednim złożeniu oświadczenia lustracyjnego.

          4. Tryb składania oświadczeń przez osoby, o których mowa w art. 4 pkt 1, 2 i 17,
          pochodzące z wyborów powszechnych, określają przepisy odpowiednich ustaw
          regulujących zasady przeprowadzania wyborów.

          5. Organy, którym składane są oświadczenia lustracyjne, przekazują je
          niezwłocznie do Biura Lustracyjnego Instytutu Pamięci Narodowej celem
          rozpoznania w trybie określonym w ustawie z dnia 18 grudnia 1998 r. o Instytucie
          Pamięci Narodowej - Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu (Dz.
          U. z 1998 r. Nr 155, poz. 1016, z późn. zm.), chyba że z przepisów odrębnych
          wynika obowiązek przekazania oświadczenia do oddziałowego biura lustracyjnego
          Instytutu Pamięci Narodowej, z zastrzeżeniem art. 21c.

          nie będę przytaczał całej ustawy bo można samemu znaleźć,
          ale osoby nie dopełniły obowiązku złożenia oświadczenia lustracyjnego lub nie
          poinformowały prezydenta o złożeniu takiego oświadczenia z mocy prawa nie mogą
          zasiadać w tym gremium,
          a zostały one poinformowane przez kancelarię prezydenta,że zgodnie z
          obowiązującym prawem muszą złożyć takie oświadczenia więc w czym rzecz, ale
          takie wiejskie głupki nie wiedzą,ale dyskutują a czy w Polsce jest inne prawo
          dla różnych ludzi w tym dla biskupa Pieronka czy p. Henelowej,to dopiero
          poodzian miałby pole do popisu gdyby od biskupa nie wymagano przestrzegania
          prawa, ale co takie wsiowe głupki mogą wiedzieć,ważne żeby napisać coś na
          prezydenta i móc powiedzieć kartofel to się tylko dla was liczy "czerwone pieski"
          • djmixer1 Re: Kartofel ma swój pomnik! 20.09.08, 20:03
            url.ceplus.pl/87
    • poodzian Re: Kolejny wygłup kartofla :D 08.10.08, 14:44
      Zrozumieliście coś z wczorajszego bełkotu? Ktoś chce koniecznie zaistnieć w
      polityce, a porusza się w niej jak słoń w fabryce porcelany.
      • augusta13 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 08.10.08, 18:27
        I coś logopeda za bardzo nie pomógł,naszpanprezydencikkochany
        bełkotał jak zwykle.
        • djmixer1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 08.10.08, 22:40
          Jak widzę to co wyrabia Kaczyński to mi go szkoda. Miota się męczy
          póbuje a wychodzi jak zwykle opłakanie. Ciekawe co z balem to już za
          miesiąc, kto przyjedzie?
    • djmixer1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 09.10.08, 22:05
      pl.youtube.com/watch?v=CloeZFD_do4
      pl.youtube.com/watch?v=_FGfl9zaA-Y&feature=related
      Pamiętacie tych oszołomów?
      • poodzian Re: Kolejny wygłup kartofla :D 12.10.08, 10:08
        Kartofel zamiast organizować bal na 11 listopada koniecznie chce
        pokazać jaki jest pracowity. Jeździ po Polsce wygaduje głupoty, chce
        organizować referenda. Na spotkania z nim przychodzi garstka ludzi,
        mają juz dość jego mlaskania i seplenienia.
    • djmixer1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 13.10.08, 22:32
      Kartoflowi odbiło. Zamiast siedzieć na dupie i rozdawać medale pcha
      się tam gdzie go nie trzeba. Kpina i wstyd.
    • j.laskowice Re: Kolejny wygłup kartofla :D 13.10.08, 22:36
      Polska się ośmiesza poraz kolejny. Prezydent jest najważniejszą
      osobą w kraju. Nie może robic co chce. Zbrakło mu rozsądku. Chce
      jechać tam gdzie będą przedstawiciele rządów. Palikot maił rację,
      trzeba sprawdzić jego stan zdrowia.
    • djmixer1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 13.10.08, 22:39
      Po co nam rząd jak mamy geniusza kurdupla za prezydenta?. Po co
      sejm,senat?. Konstytucja mówi tez że za politykę miedzynarodową
      odpowiada premier.
      • heymdall Re: Kolejny wygłup kartofla :D 20.10.08, 13:10
        no cóż: szanowny mixerek opuścił nobliwe środowisko matematyków i historyków
        (według niego liczba zamordowanych przez inkwizycję oraz ofiar KK to około
        kilkadziesiąt miliardow ludzi - tak by wychodziło z podanych przez niego danych
        "tysiąc razy więcej zabił niż komunizm") .. mixerek postanowił dołączyć więc do
        nobliwego grona znawców konstytucji .. ale chyba nie polskiej - znamiennym jest,
        że nie szermowano w tym sporze konstytucją .. mixerek jednak na poczekaniu
        stworzył nową ustawę .. tak naprawdę, to obowiązki prezydenta i premiera ma
        regulować ustawa kompetencyjna .. nie została dopracowana, nie mówiąc o wejściu
        w życie .. za to mixerek miał okazję popisać się znajomością konstytucji - nie
        wiem tylko: jakiego państwa .. bo polskiej to raczej nie
        • augusta13 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 20.10.08, 14:31
          Jestem ciekawa, jak zachowano by się wobec zwykłego obywatela, gdyby
          nazwał prezydenta "małpą w czerwonym","spieprzaj dziadu", czy jak
          ostatnio w stosunku do pani Olejnik "ja panią załatwię"? Niestety, w
          naszym kraju tak zachowuje się prezydenti jeste bezkarny.Zachowuje
          sie jak święta kr.., oj, nie krowa,święta kaczka.
          • heymdall Re: Kolejny wygłup kartofla :D 21.10.08, 13:53
            .. nie wiem, jak zachowano by się .. nie interesuje mnie sf - na pewno tak samo
            jak w innych krajach .. ja nie wiem, bo cały czas szermujesz taką światłością:
            na Ukrainie, Rumunii, w Czechach i w ogóle w Europie tego typu kryzysy i wpadki
            są normą - ludzie wszędzie są tacy sami - a przedstawiciele władzy to w ogóle ..
            czy my o tym tu na forum dyskutujemy ? czy na przykład omawiamy identyczną jak z
            samolotem sytuację, która wydarzyła się niedawno an Ukrainie ?? a ty każesz
            biednym Niemcom, Anglikom i Francuzom nic, tylko siedzieć i myśleć nad kaczkami
            .. jakby nie mieli innych zainteresowań i wpadek swoich polityków - nie jesteśmy
            pępkiem świata .. śmiać to się można z ciebie, że każesz się wszystkim naokoło z
            tym rozliczać ..
            • wygadana Re: Kolejny wygłup kartofla :D 21.10.08, 13:59
              Ludzie popełnili błąd i zaufali Kaczyńskim. Teraz trzeba wszystko zrobić aby
              pokazać jak bardzo się mylili ich wyborcy, aby nikt więcej tego błędu nie popełnił.
              • augusta13 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 21.10.08, 18:40
                Pewnie, wpadki zdarzają się wszędzie i wszystkim. Ale same wpadki
                jednemu człowiekowi?
          • djmixer1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 27.10.08, 14:16
            Rocznie prezydent kosztuje nas 160 mln zł. Wychodzi po 438 000 zł dziennie. W
            przyszłym roku chcieli 30 milionów podwyżki. Nie dostaną:
            wiadomosci.onet.pl/1851518,11,item.html
            Idzie kryzys trzeba oszczędzać.
            • djmixer1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 06.11.08, 07:49
              wiadomosci.onet.pl/1857939,11,item.html
              Kartofel na antenie grozi dziennikarce, mówi, że ją wykończy a KRT mówi, że nic
              do tego nie ma?!! Gdzie my żyjemy! Co musi jeszcze kartofel zrobić aby mieć
              poparcie równe "0"?
    • petit7 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 14.10.08, 19:56
      Ciekawe czy jakby byl premierem byl jego brat Jarek, to tez pchalby sie na szczyt?
    • djmixer1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 14.10.08, 22:58
      Kaczor nie umie fruwać?:
      wiadomosci.onet.pl/1844036,11,item.html
      Chyba zbliżają się wykopki dla drugiego kartofla...
    • aureolka1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 15.10.08, 10:56
      Co sądzą Polacy o ostatnich wydarzeniach:
      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/9,80269,5812193.html
      • mikoj50 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 15.10.08, 11:51
        Sprawa jest trochę bardziej poważna i skomplikowana niż nam się
        wydaje. Jestem aż do bólu w zdecydowanej mniejszości, ponieważ
        zagłosowałem na opcję, gdzie "każdy z nich ma trochę racji". Tutaj
        nie widzę potrzeby kierowania się emocjami lub sym albo antypatią do
        któregoś z wymienionych polityków. Dlatego każdy z nich ma trochę
        racji, ponieważ nasza Konstytucja dopuszcza do takiej dwuwładzy.
        Wypowiedział się na ten tamat na jednym z portali J. Oleksy. Co
        jakiś czas odżywa dyskusja, czy lepszym dla Polski, dla naszej racji
        stanu będzie wprowadzić system prezydencki czy ograniczyć rolę
        Prezydenta i wzmocnić system rządowy z Premierem na czele. Tak czy
        inaczej czeka nas zmiana Konstytucji. Zastanawiam się tylko co znów
        uda się politykom "przemycić" do niej ze spraw ważnych dla swojego
        interesu partyjnego lub prywatnego (Sawicka). Jak opracowywana była
        Konstytucja, to świadomie w komisji wyrażono zgodę na takie
        rozwiązanie, ponieważ wówczas obawiali się, że Wałęsa może pozostać
        na drugą kadencję. I tak to, po latach ujawniane są zakulisowe
        sprawy pracy Sejmu, tajniki tworzenia ustaw wręcz pod pojedyncze
        osoby. Tylko my otumanieni, emocjonujemy się wieloma sprawami,
        okazuje się, że zupełnie niepotrzebnie. W świetle ujawnionych
        informacji w sprawie Konstytucji sprawa Rywina wydaje się tak
        oczywista, że wręcz banalna. Jednak prawdą jest, że dla osiągnięcia
        korzyści materialnej lub zwycięstwa politycznego, politycy są w
        stanie posunąć się do największych świństw. Musimy dążyć do
        normalności, a nadzieję na nią daje nam ruch Prezydenta Wrocławia
        Rafała Dutkiewicza.
        POZDRAWIAM. Taszi Delek. Tavisupleba.
        • augusta13 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 15.10.08, 12:13
          A ja po tych żenujących ostatnich posunięciach naszych wodzów nie
          mam nadziei na normalność.
          • djmixer1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 15.10.08, 14:13
            Kolumna prezydencka nie udała się więc wprost na lotnisko, lecz skierowała się
            jeszcze na warszawski Żoliborz, gdzie mieszka mamusia Lecha Kaczyńskiego. Przed
            wylotem na wycieczkę do Brukseli prezydent koniecznie chciał ją odwiedzić, by
            złożyć życzenia i wręczyć prezent - informuje serwis wprost.pl.
            • mooreland Re: Kolejny wygłup kartofla :D 15.10.08, 14:35
              I "kartoflowi" przyznali akredytacje. jezeli On jest kartoflem
              wedlug ciebie to ty obrzezancem na 100%.
              Pozdrawiam
              • augusta13 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 15.10.08, 17:35
                Gdybym była facetem,wolałabym byc obrzezańcem niż nazywana głupim
                kartoflem czy tam burakiem.
                • inmarco Re: Kolejny wygłup kartofla :D 16.10.08, 11:43
                  A najgorsze w tym wszystkim jest to,że nie wszyscy na tego kartofla
                  głosowali, a wstyd przynosi wszystkim.
                  • j.laskowice Re: Kolejny wygłup kartofla :D 16.10.08, 21:33
                    Palikot miał rację. Trzeba go przebadać. Nikt o zdrowych zmysłach
                    tak nie postępuje.
                    • augusta13 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 17.10.08, 07:39
                      A najgorsze jest to,że to nie ostatni wygłup tego"wybrańca"narodu.
              • poodzian Re: Kolejny wygłup kartofla :D 23.12.08, 19:13
                Nasze odczuczucia są zgodne z badaniami OBOPu najwiekszym brakiem
                zaufania cieszą się bracia Kaczyńscy, później Gosiewski.
                tnij.com/NJ82
              • djmixer1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 28.01.09, 22:02
                kaczor.uk.pl/
                www.satyryczny.com/kaczynski.htm
                • hersst Re: Kolejny wygłup kartofla :D 29.01.09, 09:44
                  To jest naprawdę wiadomość dnia ( oczywiście na miarę Twojego
                  intelektu).
                  Właśnie takie wątki podnoszą poziom naszej dyskusji.
                  Gratuluję.
    • djmixer1 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 17.10.08, 09:41
      m.onet.pl/_m/f88f9c3ad13eb5ec2a18e46571f2062b,5,1.jpg
      • augusta13 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 17.10.08, 16:48
        Wygląda prawie jak mądry, ale jak wiemy, prawie robi wielką różnicę.
    • poodzian Re: Kolejny wygłup kartofla :D 20.10.08, 09:59
      Kolejny wygłup kartofla:
      wiadomosci.onet.pl/1846920,327,item.html
    • petit7 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 09.11.08, 14:02
      "Miejsce dla pana Lecha Wałęsy powinno być jednym z pierwszych,
      jednym z najważniejszych pośród zaproszonych osób - powiedział abp
      Tadeusz Gocłowski. Duchowny skomentował w ten sposób fakt
      niezaproszenia Lecha Wałęsy przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego na
      uroczystości związane z 90. rocznicą odzyskania niepodległości przez
      Polskę.
      - To dzięki Wałęsie suwerenna Polska weszła do wolnego świata i do
      zjednoczonej Europy, to właśnie Lech Wałęsa odegrał w tym wszystkim
      dominującą rolę - ocenił abp Gocłowski."
      Aktealny prezydent nie zapraszając prezydenta Wałęsy sam sobie
      szczelił w stopę i potwierdził, że nie jest godzień aby piastować
      tak zaszczytne stanowisko.
    • poodzian Re: Kolejny wygłup kartofla :D 09.11.08, 14:36
      Kaczor ukradł szczyt: to prawda o 120 sekundach Lecha Kaczyńskiego w
      Brukseli.
      Zagubiony, speszony, słabo rozumiejący po obcemu, nieznający się na
      rzeczy, pozbawiony doradców i przewodników, poruszający się
      niczym "pijane dziecko we mgle" – to polski prezydent Kaczyński.
      Znów staliśmy się pośmiewiskiem świata, przez małego
      zakompleksionego człowieczka.
      • mono80 Re: Kolejny wygłup kartofla :D 09.11.08, 18:30
        Durny debilu wskaż jak to napisałeś
        "Znów staliśmy się pośmiewiskiem świata, przez małego
        > zakompleksionego człowieczka." jaka agencja to podała chyba czerwone wypierdki
        Stalina z poodzianem na czele
        • poodzian Re: Kolejny wygłup kartofla :D 09.11.08, 18:49
          Mono byłeś dzisiaj w kościele? Znasz dziesięć przykazań? Ty za te
          brednie i wyzwiska jakie tu wypisujesz do nieba nie trafisz.
          Ja chciałbym być dumny z prezydenta Polski ale wstydzę się za niego
          jak większość Polaków.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka