24.07.09, 06:01
Sprzedamy kazda ilosc licencji programu Kaspersky Internet Security.
Wersje na jedno,dwa i trzy stanowiska. Licencje od roku do trzech.
Cena rocznej licencji 45 zl na jedno stanowisko, trzyletniej na 2
stanowiska 198 zl- czyli tyle ile roczna na jedno stanowisko w
polskim sklepie.
Obserwuj wątek
    • gallen Re: KIS 24.07.09, 11:58
      45zł dobra cena ale patrze na mojego kaspa to jeszcze 263 dni mam wiec na ta chwile nie skorzystam
      • mooreland Re: KIS 25.07.09, 00:15
        Za 2 miesiace beda wersje na 3 lata na 3 stanowiska po 99zl. Sa
        jednak ludzie w Polsce ktorzy wola programy z gazetek. Darmowe
        oczywiscie. Z drugiej strony pazernosc, brak zaradnosci i kontaktow
        z dystrybutorem w USA powoduje iz ceny wszystkich internet security
        sa NIE DO PRZYJECIA!
        Na europejski rynek wchodzi telefon komorkowy firmy PHILIPS. Jeden z
        modeli XENIUM. Ustalono cene na okolo 2300 zl. Bez problemu, z pelna
        gwarancja oraz z duzymi sukcesami sprzedajemy ten model za 800 zl
        zarabiajac sporo na kazdym egzemplarzu. Tak wlasnie wyglada
        eurokolchoz ze swoimi doplatami dla Polski i innych krajow.
        Zapominamy przy tym, ze juz w dwojnasob zaplacilismy haracz w
        postaci wysokich cen towarow. Szczytem pruderii sa ceny i jakosc
        materialow budowlanych na naszym rynku. KAZDY material scienny
        kosztuje w swojej klasie okolo 150% wiecej niz w Niemczech. To co w
        USA i na zachodzie Europy wypracowywano pokoleniami czesc Polaczkow
        chce zdobyc w 5-10 lat. I tylko dzieki glupocie ogolnonarodowej
        udaje im sie to.
        Czytajac dzisiejsze serwisy widze , ze bedzie mozna zajac sie
        handlem marihuana czy LSD. Majac przy sobie 2-3 dzialki nie jestem
        dealerem. Wspanialy pomysl Tuska! Argumenty jeszcze lepsze. Bedziemy
        wsadzac do wiezien nie bioracych, ale dealerow. Coz za glupota!
        Od 1 wrzesnia prowadzona bedzie sprzedaz chlodziarko-zamrazarek
        marki BOSH model KGV36X27 w cenie 830 zl. Cena w polskich sklepach
        to min 1400 zl. Clodziarki objete sa gwarancja producenta na 2 lata
        z mozliwoscia przedluzenia na 7 lat. Towar pochodzi z fabryk w
        Czechach.
        Dobry komputer z procesorem 2 rdzeniowym, taktowany zegarem 3,1
        kazdy rdzen, plyta glowna z najwyzszej polki, dyskiem 360 GB itd
        mozna juz miec za 999 zl ( zasilacz TAGAN 500W). Przyklady
        pazernosci sklepow w Polsce mozna mnozyc. Ale dlaczego ludzie
        przeplacaja po 100 i wiecej procent tego juz nie rozumiem.
        Pozdrawiam
        • heymdall Re: KIS 25.07.09, 11:28
          mam darmowy antywir i firewall - nie narzekam .. po drugie, mam partycję
          linuksową, co zmniejsz jeszcze mój poziom marudności względem maszyn .. co
          ciekawe, z gazetką dostałem ashampoo burning studio - legalny program do
          nagrywania płyt .. nie rozumiem, po co mam kupować Nero (którego i tak nie
          trawię za obciążenie komputera) skoro istnieje idea open source lub są o wiele
          tańsze programy o odpowiadającej mi funkcjonalności
          --------------------------------------------------------------------
          - Żyje nam się coraz lepiej - oznajmił w expose sejmowym premier.
          - To fajnie macie... - pomyślał naród
          • mooreland Re: KIS 27.07.09, 05:47
            Ashampoo burning studio jest programem REWELACYJNYM! Sam korzystam
            wylacznie z niego. Nigdy nie spalil plytki! Jest rzecza oczywista ze
            Linux zmniejsza szanse zlapania czegokolwiek i to znacznie. Zapewne
            zdarza Ci sie sluchac muzyki , wiec dorzuc sobie jeszcze Media
            Monkey Player.Polecam.
            • heymdall Re: KIS 27.07.09, 13:59
              na linuksowej mam amaroK .. bije wszystko na łeb funkcjonalnością ..a na win
              wolę foobar player
              --------------------------------------------------------------------
              - Żyje nam się coraz lepiej - oznajmił w expose sejmowym premier.
              - To fajnie macie... - pomyślał naród
    • www88www Re: KIS 25.07.09, 00:52
      Czy ty czasem nie sprzedajesz licencji ESD?
      • mooreland Re: KIS 27.07.09, 05:55
        W tym przypadku nie jest to wersja elektroniczna. Z drugiej strony
        czy widzisz jakakolwiek roznice pomiedzy zakupem antyvirusa z
        licencja ESD a z plytka?. Ja nie. Od wrzesnia, moze pazdziernika
        bedzie mozna sciagnac z naszego serwera po wniesieniu pelnej oplaty
        WINDOWSA. Cena szcunkowa to za XP 210 zl za VISTA 230 zl. Lepiej z
        plytka za 550 zl? Jezeli reinstalujesz system a posiadasz kod
        mozeszWindowsa sciagac tyle razy ile zechcesz. Widoczne zawsze
        jestIP komputera na ktory zostala zakupiona licencja. Oczywiscie ,
        mozesz przyniesc 100 komputerow do siebie do domu i powgrywac
        znajomym sadzisz. NIE! Od razu widac bedzie ze jest wgrywany na obcy
        komputer.
        Pozdrawiam
        • rostalski.l Re: KIS 27.07.09, 09:17
          mooreland napisał:

          > W tym przypadku nie jest to wersja elektroniczna. Z drugiej strony
          > czy widzisz jakakolwiek roznice pomiedzy zakupem antyvirusa z
          > licencja ESD a z plytka?. Ja nie. Od wrzesnia, moze pazdziernika
          > bedzie mozna sciagnac z naszego serwera po wniesieniu pelnej oplaty
          > WINDOWSA. Cena szcunkowa to za XP 210 zl za VISTA 230 zl. Lepiej z
          > plytka za 550 zl?

          Hmm zaciekawiłeś mnie tym tematem. Na jakiej zasadzie to jest licencjonowane? Bo
          z tego co wiem to o legalności np. systemu xp w wersji OEM świadczy faktura
          zakupu, naklejka, płytka i o ile bez płytki to się mogę obejść to jak to wygląda
          z tą naklejką, która jest wymagana? Może masz gdzieś do poczytania o tym.
          • mooreland Re: KIS 27.07.09, 17:11
            Na KAZDY zakupiony towar wystawiana jest faktura. Poza tym tajemnic
            handlowych sie nie podaje do publicznej wiadomoscismile Cena
            proponowana przez nas i tak jest niebotycznie wysoka od cen w USA.
            Mamy oczywiscie wersje polskie.
            Zyjemy w takim a nie innym rejonie geograficznym i cena za 1 kg
            karpia okolo 13 zl wydaje nam sie droga ale normalna. Po
            wypatroszeniu i odcieciu glowy zostaje okolo 50%. Wystarczy pojechac
            do Czech i takiego samego karpia kupimy za polowe ceny.
            Przekraczajac granice Slowcka nalezy zaplacic juz okolo 80% drozej
            niz u nas.
            Dla ciekawosci. Niedzielne ceny wna Slowacji (te ktore zanotowalem)
            Olej napedowy- 1,25 euro
            Woda mineralna od 1 euro do 3,50
            Piwo- od 1,45 euro (0,5 l)
            Obiad w zajezdzie (skromny)- 18 euro
            Chleb- 1,8 euro
            Ze wszad wyziera bieda. Slowacy w liczbie okolo 1 mln dziennie
            przekraczaja polska granice i robia zakupy u nas. Nie spieszmy sie
            do euro bo furtki odwrotnej juz nie bedzie. Pojedzcie i zobaczcie na
            wlasne oczy, co stalo sie z krajem ktory goscil setki tysiecy
            Polakow.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka