Dodaj do ulubionych

www.postfusch.at

30.10.06, 07:53
witam

czy ktoś miał okazję wypoczywać zimą w tym hotelu ??
www.postfusch.at

rafał
Obserwuj wątek
    • siejest Re: www.postfusch.at 30.10.06, 09:08
      Hej, znam Slawka osobiscie, jestesmy prawie säsiadami.
      Troche daleko od stokow lezy Fusch i Hotel ale atmosfera polsko-przyjemna.
    • tralalumpek Re: www.postfusch.at 30.10.06, 21:54
      bylam zarowno w zimie jak i w lecie
      swietny punkt wypadowy, fantastyczna,przemila obsluga
      • godzianow Re: www.postfusch.at 31.10.06, 09:47
        witajcie

        proszę o informacje, jak daleko z hotelu jest do skibusa i dokąd on jeździ ??
        jak długo się jedzie ??

        pozdrawiam
        • siejest Re: www.postfusch.at 02.11.06, 19:00
          Skibus jest bliziutko hotelu. Na narty jezdzi sie do Zell am See albo Kaprun,
          albo Saalbach, albo Hinterglemm albo, Leogang od Slawka.
          Czas jazdy okolo
          Zell am See -ok. 15 min ( zalezy jaki wyciag )
          Kaprun - ok. 30 min
          Saalbach, Hinterglemm, Leogang okolo 40 min.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka