godzianow 30.10.06, 07:53 witam czy ktoś miał okazję wypoczywać zimą w tym hotelu ?? www.postfusch.at rafał Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
siejest Re: www.postfusch.at 30.10.06, 09:08 Hej, znam Slawka osobiscie, jestesmy prawie säsiadami. Troche daleko od stokow lezy Fusch i Hotel ale atmosfera polsko-przyjemna. Odpowiedz Link
tralalumpek Re: www.postfusch.at 30.10.06, 21:54 bylam zarowno w zimie jak i w lecie swietny punkt wypadowy, fantastyczna,przemila obsluga Odpowiedz Link
godzianow Re: www.postfusch.at 31.10.06, 09:47 witajcie proszę o informacje, jak daleko z hotelu jest do skibusa i dokąd on jeździ ?? jak długo się jedzie ?? pozdrawiam Odpowiedz Link
siejest Re: www.postfusch.at 02.11.06, 19:00 Skibus jest bliziutko hotelu. Na narty jezdzi sie do Zell am See albo Kaprun, albo Saalbach, albo Hinterglemm albo, Leogang od Slawka. Czas jazdy okolo Zell am See -ok. 15 min ( zalezy jaki wyciag ) Kaprun - ok. 30 min Saalbach, Hinterglemm, Leogang okolo 40 min. Odpowiedz Link