Dodaj do ulubionych

witaj Austrio

18.06.09, 18:40
ostatnie pakowanie i jutro wyjazd w drogę. Przestane pytać, po powrocie coś opowiem- jak będziecie chcieli smile
Obserwuj wątek
    • siejest Re: witaj Austrio 18.06.09, 20:32
      Chcemy ale martwi mnie zmiana pogody na minus sad
      • dorcia1234 Re: witaj Austrio 18.06.09, 21:55
        może się jeszcze zmieni???? do Austrii przyjeżdżamy w poniedziałek dopiero, po drodze zwiedzamy jeszcze Polskę

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka