Dodaj do ulubionych

chętnie rozłożę karty

23.07.14, 11:34
Hej wszystkim,

chętnie postawie karty każdemu, kto tylko zechcesmile proszę tylko o pytanie. A później ewentualnie o krótką odpowiedź, na ile się sprawdziło.
pozdrawiam
Obserwuj wątek
        • jasmirah Re: dla Ing. 23.07.14, 13:24
          No do dupy za przeproszeniem wyszły mi karty.
          Przełożenie: 4 Monet - 9 Buław - 7 Buław
          Z obecnej pracy zadowolona nie jesteś, ale cos cię tam trzyma, a bo tyle się przepracowało, a bo to znany teren itd. Ostatnio masz sporo stresów i potrzebujesz odetchnąć. Odetchnąć żeby stawić czoła irytującym ludziom bądź wydarzeniom w 7B.
          1. Obraz sytuacji - 2 Buław - póki co siedzisz i czekasz, masz dwie sytuacje do wyboru. Ale ani jedno ani drugie wyjście cię w pełni nie satysfakcjonuje. Ale póki co to takie siedzenie na gorącym krześle, nie wiesz czy masz odejść, a zdrugiej strony się nie odzywają i każa ci czekać.
          2. Stara praca - 7 Monet - nie czujesz się tam do konca szczęśliwa. Ciągle pracujesz, dajesz z siebie to i owo lub wszystko. A tu tylko czekanie i czekanie. Może pochwała przyjdzie, może mnie zauważą, ale kiedy i czy w ogóle...?
          3. Niezadowolenie - 9 Mieczy - coś cię tam męczy, coś odbiera energię.
          4. Perspektywy i przyszłość - Paź Buław - ciągle coś nowego, drobne zlecenia, drobne pochwały, małe wyzwania. Niby zawsze to coś nowego, tylko nie o to nam do końca chodzi.
          5. Nowa Praca - Zawieszony - każą ci czekać
          6. Plusy - Paź Monet - to zaczynanie wszystkiego od początku, na nowo przekonywanie szefostwa do siebie, podnoszenie kwalifikacji, nowe obowiązki. Ale zaczynamy z pozycji nowicjusza.
          7. To co ukryte, o czym powinnaś wiedzieć - Rycerz Monet - i jak to ugryźć. Obiecują ci stanowisko wyższe, a dostaniesz niższe, warunki pracy będą nie do końca w porządku. Może jakiś gryzipiórek będzie się zbyt mądrzył. Albo będzie nudno.
          8. Tak będzie - 10 Mieczy - chyba trzeba brać nogi za pas...
          9. Tak nie będzie - Księżyc - może prześwietl tą całą firmę, czy nie mają czegoś do ukrycia.
          10. Wynik - 3 Mieczy - blleee (mówiłam, że kijowe te karty)sad
          • inguszetia_2006 Re: dla Ing. 23.07.14, 14:48
            Witam
            Bardzo ci dziękuje. Ale długaśny rozkład;-D Wiesz, to oni za mną latają jak kot z pęcherzem, dzwonią, dopytują, molestują, kuszą. To duży projekt, przygotowania ruszają dopiero na jesieni, ale jeszcze się nie zdecydowałam, bo tu gdzie jestem jest mi dobrze. Nie muszę się mocno wysilać i mam dużą swobodę działania;-P Za dużą, co mnie rozleniwia.
            Ten Wisielec to mi mówi, że będzie obsuwa czasowa. Ale wynik w 10 mieczy i 3 mieczy nieładny jest. Zbankrutują, czyżby?
            Pzdr.
            Ing
      • jasmirah Re: dla nagietka 23.07.14, 12:59
        będzie długooosmile
        Słuchaj takie Ci karty wyciągnęłam jeden Wielki Arkan za drugim.
        Z przełożenia masz: Sąd – Siła – Koło Fortuny
        W życiu dużo przeżyłaś, może długie lata czułaś się jak w więzieniu. Teraz przyszedł czas na oczyszczenie, odrodzenie. Zamknięcie za sobą raz na zawsze tego co było. Nie jest łatwe tak po prostu zerwać ze starymi nawykami, skończyć z zadręczaniem się, na to potrzeba dużo Siły. Ale ty tą siłę masz w sobie. Pytasz niemożliwe – zaufaj losowi, a co ma być to i tak będzie.
        1. Obraz sytuacji – 5 Kielichów (smutek, zły, na wasz związek mają duży wpływ relacje i wydarzenia z przeszłości, coś dusi was w środku i nie pozwala zapomnieć o bólu)
        2. Twoje uczucia wobec W. – Umiarkowanie – trzymasz go na dystans, jesteś bardzo ostrożna w relacji, dyplomatyczna i taktowna.
        Uczucia W. wobec ciebie – Sprawiedliwość – W. ma uczciwe zamiary wobec ciebie. Sprawiedliwy, dostojny, stateczny, tak jakby za wszelką cenę chciał ciebie przekonać o uczciwości swoich zamiarów.
        3. Twoje uczucia skrywane do W. – 10 Mieczy – boisz się, że ciebie zrani, że znowu będziesz cierpieć.
        W. i jego uczucia skrywane – Król Mieczy – W. zdaje się być dojrzałym mężczyzną, dość twardym i konkretnym. On się nie cacka i nie rozczula. Chce na zawsze odgrodzić przeszłość od przyszłości i być dla ciebie lojalnym partnerem.
        Wydaje mi się, że to dość dojrzała relacja. Dużo tu rozważania i dyplomacji.
        4. Kim W. jest dla ciebie – Królowa Kielichów – dobrym i czułym partnerem, wyrozumiałym, umiejącym pocieszyć, podać pomocne ramię i dodać otuchy, gdy jest źle.
        Kim ty jesteś dla W. – As Kielichów – nowym powiewem, radością, przy tobie znowu czuje, że ma motyle w brzuchu.
        5. Jak się zachowujesz wobec W. – 3 Monet – ostrożnie, ale krok po kroku chcesz budować waszą relację. Dajesz mu szansę na stworzenie relacji, ale nie odsłoniłaś jeszcze wszystkich kartwink
        Zachowanie W. – Mag – bardzo dobry towarzysz, potrafi zabawić cię rozmową, zaprosić na miłą kolację, na wystawę, do kina. Dzięki niemu możesz bywać w miejscach, gdzie dotąd nie byłaś. On chce pokazać się jak z najlepszej strony i ci zaimponować.
        6. Twoje plany związane z W. – Świat – jesteś otwarta na nowy związek, chcesz dać mu szansę
        W. i jego plany – Wieża – on chce zacząć wszystko od nowa, zostawić wszystko co było. Tylko, że on się boi, że ciebie straci. Nie ta Wieża mnie sama w sobie niepokoi, ale ten Król Mieczy. On może teraz na zimno i chłodno rozważać, co zrobić z waszym związkiem. Ale zakończyć go definitywnie nie chce.
        7. Twoje obawy i nadzieje związane z W. – As Mieczy – słuchasz głosu rozsądku, a nie serca. Na chłodno rozważasz wszystkie za i przeciw. Chcesz jasnych deklaracji i szybkich odpowiedzi.
        W. i jego nadzieje i obawy – 4 Buław – wasza relacja, jest jeszcze dość świeża, 4 Buławy dom, ściany, mamy już coś. Ale to wszystko jest jeszcze luźne. Zawsze można wyjść bez wyrzutów sumienia. Nic nas wiążącego nie trzyma. Ale W. wiąże z tobą przyszłe plany. Może chodzić o wspólne zamieszkanie. 4B. pokazuje mi się zawsze na nieruchomości.
        8. Karta Anioł (to co patronuje nad waszym związkiem) – 5 Buław – teraz jest okres docierania się, kto ma rację, demonstrowanie sił. Trzeba to zostawić, nie wściekać się na siebie. Wyjaśnić na spokojnie nieporozumienia.
        9. Przeszkody do pokonania – 5 Monet – przeboleć stratę z przeszłości, zostawić za sobą strach przed porzuceniem, ból i postarac się znowu komuś zaufać.
        10. Przyszłość relacji do m-ca – Rycerz Monet – 10 Kielichów – Rydwan
        Wyciągnąć do siebie rękę, nie boczyć się na siebie i czekać, aż druga osoba pierwsza przyjdzie. Wyjaśnienie nieporozumień, pracowanie nad relacją. Powinno znowu zaświecić słońce, Może jakiś wspólny wyjazd. Tylko żebyście znowu w tym rydwanie nie zaczęli się nawzajem przepychać.
        11. Przyszłość relacji do końca września – As Monet – 9 Buław – Zawieszony
        Szansa na wspólną przyszłość jest i to całkiem dobra – ale trzeba będzie wylizać rany z przeszłości i poczekać na rozwój sytuacji.
        Jak się teraz patrzę u ciebie na Świat potem Rydwan i As Monet – nie kroi się jakiś wyjazd zarobkowy do 2 m-cy, co raczej by utrudniał relację?
        • nagietek123 Re: dla nagietka 23.07.14, 21:52
          Bardzo Ci dziękuję za karty. Są adekwatne do sytuacji, relacji jeszcze nie ma, ale jest prawdopodobna. Najgorzej, że boję się zaufać, bo a nuż to zupełnie nie to? Wiem, że nie przekonam się jak nie spróbuję... Ten Król mieczy tez mnie zastanawia...
          Czas pokaże. Jeszcze raz dziękuję.
        • jasmirah Re: dla Kashy 23.07.14, 18:49
          1. Wspólna karta: 4 Buławy - związek idzie w dobrym kierunku, to osiągnięcie kolejnego etapu. Angażujecie się coraz bardziej, ale pomimo tego zostawiacie sobie przestrzeń do życia.
          2. Twoje uczucia do P. - 8 Mieczy - jesteś trochę nieufna do niego, z dystansem podchodzisz jeszcze do waszej relacji. Nic dziwnego, facet to stworzenie, które trzeba kochać, ale z rozwagą! Ale może warto pokonać własne lęki i obawy i otworzyć się na uczucie.
          3. Jego uczucia do ciebie - Rycerz Kielichów - rozkochany on w tobie po same uszy, romantyczny i przytulak na dodatek. Ale do stałego związku spieszy się powoli. Więc może tematy ślub i dzieci zostaw póki co. (Mój Rycerz Kielichów na te magiczne słowa rzucił mnie w oka mgnieniu)
          4. Twoje plany związane z P. - Król Monet - w P. widziałabyś dobrą partię na stałego partnera, a może i cos więcej. P. ma przynajmniej zadatki na to, żeby pomyśleć o nim poważniej.
          5. Jego plany z tobą - Moc - imponujesz mu i to bardzo. Widzi w tobie przebojową, niezależną i samodzielną kobietę. Chętnie by ci bardziej zaimponował, ale jego męskość jako Rycerz Kielichów blednie przy twoim temperamencie. Daj się chłopowi wykazać.
          6. Rozwój relacji w najbliższym czasie - 8 Buław - będziecie w stałym kontakcie, smsy, telefony. Będziecie chcieli jak najwięcej czasu spędzać ze sobą. Dobra komunikacja między wami. Może jakiś wspólny wyjazd lub wypad za miasto.
          7. Dalszy rozwój relacji - 6 Monet. Harmonijnie. Dobre porozumienie, partnerstwo. Szanujecie siebie nawzajem i swoje potrzeby.
          • kashaa_35 Re: dla Kashy 23.07.14, 22:07
            Jasmirah, wszystko sie zgadza.. Co mam powiedziec, z mojej strony brak uczucia .. On za to oszala£ , swietnie sie rozumiemy i ufamy sobie, ... on bardzo podkresla , ze mu zalezy.. czeka na mnie ,rzeczywiscie jesli zwiazek to bez slubu i dzieci..deklaracja z obu stron, jednak on spieszy sie do zwiazku .. Moze i chcia£abym sie zakochac ... No faktycznie musze dac mu sie wykazac... To cos sie ruszy. Dzieki serdeczne smile
        • bronxi Re: do Bronxi 23.07.14, 13:48
          właśnie nie było za dobrze, z przebłyskami dobrych dni, ale kłótnie też były.. i tak w kratkę raz lepiej i fajnie, a raz kiepsko..
          • jasmirah Re: do Bronxi 23.07.14, 17:13
            Wolałam zapytać, czy mi karty twoją sytuację pokazują, czy przypadkiem moją...
            Kart z przełożenia masz piękne: Gwiazda - Sąd - Cesarz
            Nadzieja, nowe uczucie, nowa szansa - odnowa, odcięcie się od negatywnych relacji, wyjaśnienie nieporozumień - nowy mężczyzna, nowa praca, nowe cele

Jego uczucia - 5 Mieczy - i to mi się nie podobało, coś zrobił, zranił ciebie..., a może po kłótni jest strasznym uparciuchem i nie chce ustąpić.
            Twoje uczucia - Rydwan - związek daje ci dużo adrenaliny, na pewno nie jest nudno. Oboje macie silne osobowości i często każde chce postawić na swoim.
            Teraźń: 10 Mieczy, Papież, 6 Buław - Jeżeli było źle to będzie już tylko lepiej. Należy się dogadać i jasno wyjaśnić czego każde oczekuje i do czego dąży. Może jakiś mały kroczek do legalizacji związku? A wtedy zapanuje zgodasmile
            Przyszłość: Rycerz Monet, Diabeł, 3 Kielichów - dalsze budowanie związku, praca nad nim, tylko się nie nakręcać czarnymi myślami. A wszystko powinno skończyć się bardzo dobrze, może jakieś weselisko będziesmile
            • bronxi Re: do Bronxi 24.07.14, 07:12
              Czytając odpowiedź to wiem, że to napewno karty opisały moją sytuację..
              Tak zawiódł moje zaufanie jakieś pół roku temu, ale mam nadzieję, że to już za nami chociaż ja nie umiem jeszcze na ten moment do końca zapomnieć, ale próbuje..
              I powiem szczerze, że aż jestem zdziwiona, że takie dobre karty wyszły smile ja bym chciała już zalegalizować związek, bo takie życie osobno nie wpływa na nas dobrze, a inaczej jest jak jesteśmy razem, wtedy spokój jest i fajnie spędzamy czas.
              Bardzo dziękuję za poświęcony mi czassmile
            • bronxi Re: do Bronxi 24.07.14, 07:24
              Tylko mam jeszcze zapytaanie co oznacza, że wyszło: nowa praca, nowy mężczyzna, nowe uczucie, nowe cele?
              To znaczy, że zmienię pracę, faceta?
              a obecny mnie kocha pomimo, że tam wyszło, że mnie zranił?
        • jasmirah Re: chętnie rozłożę karty 23.07.14, 18:23
          Droga Babowosmile oto twój rozkład na pracę

1. Obecna sytuacja - 9 Buław - takiego pracownika jak Ty tylko ze świecą szukaćsmile w pracy oddajesz całą siebie, aż pot się leje z czoła. Dlatego wieczorem padnięta siadasz na kanapie z zimnym piwkiem. Jako oddany pracownik należy ci się mały odpoczynek w postaci np. urlopu!
          2. Atmosfera w pracy - As Buław - tworzycie zgrany team, pełni wigoru i werwy. 8 godzin w pracy mija wam jak jedna chwila. Każdy kipi dobrym nastrojem, a może nawet jakiś romansik by się szykował.
          3. Jak Ty siebie widzisz w pracy - Paź Kielichów - wiecznie młoda i piękna, tryskająca optymizmem z lekką nutką melancholiismile Zawsze masz dobre słowo dla kolegów, pocieszysz, dbasz o dobry nastrój. Ale niech nikt nie zapomina, że cicha woda brzegi rwiesmile
          4. Trudności/ wyzwanie - Rydwan - czekają jakieś zmiany, może być jakieś przeniesienie, może jakaś podróż służbowa nie w tym momencie co trzeba, bo byś np. chętniej zjadła kolację z ukochanym. Albo jakieś zmiany na górze się szykują - nowe szefostwo, nowe projekty.
          5. Nowe perspektywy - Rycerz Mieczy - tam gdzie ktoś narozrabia, ty z gracją pozamiatasz i zrobisz porządek.
          6. Rozwój sytuacji do 3 m-cy - 6 Kielichów - sielsko i spokojnie
          7. Do końca roku - 5 Mieczy - hmm cóż cieszyć się tam należy, że wtedy rok się skończysmile
          • babowa Re: chętnie rozłożę karty 23.07.14, 19:15
            droga jasmirahsmile
            doczekac sie nie mogłam, bo ty pieknie opisujesz a nie strzelasz słowami jak ja:0
            ale kurcze, cos za dobrze ci tam wyszło chyba:p
            1. Obecna sytuacja - 9 Buław - takiego pracownika jak Ty tylko ze świecą szukać
            > smile w pracy oddajesz całą siebie, aż pot się leje z czoła. Dlatego wieczorem pad
            > nięta siadasz na kanapie z zimnym piwkiem. Jako oddany pracownik należy ci się
            > mały odpoczynek w postaci np. urlopu!

tu tak, nie umiem z boku stanac i angazuje sie za mocno, praca mnie wykoncza, najbardziej psychicznie

2. Atmosfera w pracy - As Buław - tworzycie zgrany team, pełni wigoru i werwy.
            > 8 godzin w pracy mija wam jak jedna chwila. Każdy kipi dobrym nastrojem, a może
            > nawet jakiś romansik by się szykował.

o tu to mi szczeka opadła, naprawde
            u mnie nie ma zgrania w pracy, brakuje lojalnosci i solidarnosci
            no chyba ze, w co srednio wierze, zmieni sie podejscie co poniektorych, albo ten as

3. Jak Ty siebie widzisz w pracy - Paź Kielichów - wiecznie młoda i piękna, try
            > skająca optymizmem z lekką nutką melancholiismile Zawsze masz dobre słowo dla kole
            > gów, pocieszysz, dbasz o dobry nastrój. Ale niech nikt nie zapomina, że cicha w
            > oda brzegi rwiesmile

no niech ci bedzie :p, dodałabym tu jeszcze mało wiary w swoje umiejetnosci, mam poczucie ze ciagle za mało wiem

4. Trudności/ wyzwanie - Rydwan - czekają jakieś zmiany, może być jakieś przeni
            > esienie, może jakaś podróż służbowa nie w tym momencie co trzeba, bo byś np. ch
            > ętniej zjadła kolację z ukochanym. Albo jakieś zmiany na górze się szykują - no
            > we szefostwo, nowe projekty.

taak, chce zmian bo oszaleje

Nowe perspektywy - Rycerz Mieczy - tam gdzie ktoś narozrabia, ty z gracją po
            > zamiatasz i zrobisz porządek.

a moze to je ten ryc mi?
            bo ja pyskacz i elektryczny precik
            oszz, oby nie

[i]. Rozwój sytuacji do 3 m-cy - 6 Kielichów - sielsko i spokojnie
            > 7. Do końca roku - 5 Mieczy - hmm cóż cieszyć się tam należy, że wtedy rok się
            > skończysmile[i]
            smile
            sie odniose napewno, na biezaco bede meldowac
            i naprawde zyczyłabym sobie sielsko i anielsko w pracy miec
            dziekujee za czas , bardzosmile

• jasmirah Re: babowo droga:) 23.07.14, 19:53
              bo jak ja sobie pomyślałam, że może tak tego Tarota na inaczej czasem trzeba... bo wiesz, jak czasem sobie kładę karty, to mi same miecze się sypią, albo jakąś pałką przez łeb dostanę. Tarot jest naszą pasją, a tutaj same stresy. Więc teraz jak ciągnę 10 Mieczy - to myślę, oh jak słodko jakiś zabieg akupunktury mi się szykuje. a jak wieża - oh zawsze chciałam do Paryża na wieżę Eiflasmile bo tu chyba te karty pod włos trzeba, to może się odmieniąsmile
                • jasmirah Re: babowo droga:) 23.07.14, 20:32
                  lukrować to raczej nie, wersja dla optymistów.
                  Jak mi się cały dzień do łapy 5, 10 i Rycerze Mieczy do łapy kleją, to już człowiek nie wytrzyma i musi cos optymistycznego napisać. I tak się zastanawiam, czy to ja moją energię na rozkłady innych przenoszę, czy my tu wszystkie na same łajzy trafiamy, w pracy to bez kija nie podchodź itp.smile
                  Normalnie bym napisała
                  9 buław - moja droga, ostatnio dużo stresów, ale co nas nie zabije to nas wzmocni.
                  As Buław - no jak masz nie być padnięta, jak w pracy sami awanturnicy, każdego dnia coś nowego, nudno to wy tam nie macie.
                  Paź Kielichów - podtrzymuję, ty jesteś dobrą duszą tego miejsca. Może i potrafisz odpowiedzieć i nie dasz sobie w kaszę dmuchać, ale raczej łagodzisz konflikty i często bierzesz do siebie głupie uwagi innych.
                  Trudności w Rydwanie - to będą zmiany na szczeblach, sporo ruchu, nowe przedsięwzięcia. Nawał pracy, nadgodziny, często sama nie będziesz wiedziała w co pierwsze włożyć ręce.
                  Perspektywy - jak już ten Rycerz Mieczy przeleci i oczyści atmosferę, to będzie już tylko lepiej. Często są to zmiany nagłe i nieproszone. Ale nie wszystkie zmiany są złe. Słuchaj może ciebie awansują do końca roku, bo to nie wszystkim by się mogło podobać - zawsze są jacyś zawistnicy, a tutaj byłaby ta 5 mieczy. Ale ty zaciśnij zęby i rób swoje. I na klatę!!! weź zawistnikówbig_grin
                  • babowa Re: babowo droga:) 23.07.14, 21:01
                    big_grin
                    az sie zasmiałam
                    po zołniersku karty opowiedziałas, po mojemu:p
                    i chyba ta interpretacja jest blizsza prawdy
                    tylko szans na awans nie ma, no taka kolej rzeczy
                    taa, to do mnie prosze w formie ostrej:0
              • caro-caro Re: babowo droga:) 23.07.14, 20:14
                A propos 10 mieczy to dziś pokazały mi moje włosy (i całe szczęście, że nie te na plecach), razem z Q monet i Sądem - farbowanie smile - jestem po renowacji piękna i powabna cały czas przeglądałam się w lustrze
      • jasmirah Re: dla Gosi 23.07.14, 18:36

wklejam jeszcze raz, bo zapomniałam wpisać, że to dla ciebie Gosiu.
        Na uczucia
        1. Przeszłość - Rycerz Mieczy - był ktoś, pojawił się z nienacka, wziął z zaskoczenia. Na drania trochę wygląda, ale miał dużo uroku, ale w sercu zostawił niepokój.
        2. Teraźń. - Królowa Buław - na powodzenie nie masz co narzekać, podobasz się mężczyznom, wodzą za tobą wzrokiem. A ty masz to wykorzystywać. Królowa Buław jest pewna siebie, pełna temperamentu, zniewalająca.
        3. Przyszłość - 7 Buław. Będziesz miała takie powodzenie, że będziesz musiała się kijem od nich opędzać. Ale bądź ostrożna, bo możesz pogonić kogoś wartego uwagismile
        4. Czy spotkasz miłość do 3 m-cy - As Buław - romans na horyzoncie się szykuję.
        • gosia44114 Re: dla Gosi 23.07.14, 18:53
          dziękuję slicznie,obiecująco to brzmi smile bedę bacznie się rozglądać smile hmm...a ten rycerz mieczy...wciaż w myslach mi siedzi i nie ukrywam,że liczyłam na coś więcej...a ten romans to z kimś znanym mi już,czy zupełnie nowa osoba?
          Mam jeszcze jedną ogromna prośbę smile
          jestem obecnie u koleżanki na urlopie, z zaciekawieniem czytała posty i jesli może chciałby poprosic o wróżbe na przyszłe relacje z pewnym panem P. Pare lat temu było coś większego między nimi , obecnie stosunki te ochłodziły się i Aga jest w potrzasku...zerwania nie było , chemia wciąż jest, ale kontakty słabną, czy cos z tego jeszcze będzie?
          • jasmirah Re: dla Gosi 23.07.14, 19:42
            Hej Gosiu, to tak, co do ciebie. Ten Cały Rycerz Mieczy, w sercu namieszał, a potem się ulotnił. On gdzieś się tam kręci koło ciebie (8 Monet), czasem coś tam w pracy nie było między wami? Pamiętaj, że to ty jesteś Królową Buław, więc nawet jeśli się kręci lub coś chce, to on ma za tobą latać, pokaż mu swoją wartość. Niech wie, co straci. Będziesz się trochę biła z myślami, co z nim zrobić - ta 7 Buław, ale zweryfikuj swoje oczekiwania wobec związków i mężczyzn (6 Monet). Należy ci się prawdziwy partner, a nie jakiś łoś, co tylko bierze, a potem się zabiera. Ten romans to coś nowego, bo dołożyłam "Głupca" - może to nie będzie relacja na całe życie (o to nie pytałam), ale wniesie powiew świeżości do twojego życia.

Co do Agaty. Ja bym na jej miejscu bardzo mocno prześwietliła tego faceta, pod lupę go weźcie dziewczyny!
            1. Wspólna karta - Diabeł - Chemia pomiędzy nimi jest niesamowita, pożądanie, co robią we dwoje nie pytam... czy któreś z nich jest w związku, bo Diabeł tutaj małe wyrzuty sumienia może pokazywać.
            2. Jego uczucia do Agaty - 7 Kielichów - wspomina to, co było, chce pamiętać Agatę z przeszłości, idealizuje ją. Stworzył sobie jakiś jej, może taka jaka była kiedyś, może taka jakby chciał aby była. Ale Agata się zmieniła. On snuje marzenia z nią związane, ale to nie jest realne, rzeczywistość jest inna.
            3. Jak się wobec niej zachowuje - Rycerz Mieczy - chłodno, powściągliwie, "urzędowo".
            4. Jego intencje - 10 Buław - sytuacja go przerosła. Może i chciał być znowu z Agatą, ale... nie czuje się jeszcze gotowy na związek, a może ma za dużo pracy, a bo kto ich tam wie. Oni zawsze znajdą jakieś ale. Przytłoczony się czuje, chowa ogon i tyle.
            5. Czy cos ukrywa - Wieża - jak ci czymś sypnie Agata, to z krzesła spadniesz. Facet może mieć cos na sumieniu, dlatego mu tak te 10 kijów ciąży.
            6. Uczucia Agaty - 7 Buław - a dziewczyna mętlik w głowie ma, skołowana chodzi i z myślami swymi się bije.
            7. Jej plany z nim związane - Moc - przetrwaliśmy już niejedną burzę, to może i przetrwamy i tą. Silna dziewczyna z tej Agaty, da radę, z nim czy bez niego.
            8. Przeszłość relacji - Rydwan - rozłąka
            9. teraźniejszość - Koło Fortuny - teraz wszystko jest możliwe. Zależy, co on ci powie i jak ty na to zareagujesz.
            10. Przyszłość - 6 Kielichów - zobaczymy, czy powróci to, co było, czy tylko zostaniecie dobrymi znajomymi na facebooku.
            11. Czy jest szansa na powrót - 7 Monet - nie powiem nie, ale jeszcze nie teraz. Nad relacją trzeba będzie solidnie popracować, ale na efekty trzeba czasu.
            • gosia44114 Re: dla Gosi 23.07.14, 19:56
              OGROMNE DZIEKI smile)fakt,to ktoś z pracy,kto wciaz jest gdzieś obok i nie pozwala zapomnieć o sobie...smile do tego wysoko postawiony..jest flirt,fascynacja,jakaś chemia też, ale do niczego nie doszło (nad czym trochę ubolewam wink ) on działa na zasadzie dwa kroki do przodu trzy do tyłu...może ma jakies obawy , nie wiem...zobaczymy czy cos da sie z tego jeszcze ukręcić smile
              Agi nie ma teraz obok, jak tylko sie pojawi-zweryfikuje swoją wróżbę smile

• gosia44114 Re: dla Gosi 23.07.14, 20:34
                Witam ponownie smileAgusia wróżbe przeczytała i jest pod wielkim wrażeniem smile 90 % wróżby sie pokrywa i w związku z tym ma tylko jedno dopytanie.
                Ponieważ sytuacja z tym obecnym Panem jest niepewna , czy w grę wchodzi w najbliższej przyszłości jakiś inny mężczyzna ?
                • jasmirah Re: dla Gosi 23.07.14, 20:53
                  rozłożę jej chętnie karty jutro - dziś uszła ze mnie już cała energiasmile chyba pomyliłam imię agata zamiast agnieszka, przepraszam soczewki kontaktowe mi się przeterminowałysmile
                    • jasmirah Re: dla Gosi 24.07.14, 10:43
                      To dla Agusismile pytałam o uczucia
                      teraź - Rycerz Monet - ja bym powiedziała, że jakiś inny facet jest na horyzoncie, dość stabilny emocjonalnie i życiowo, wiek ok. 25-35 lat, dość rozsądnie patrzy na życie, sytuacje zawodową też ma dość ok, uczniakiem już nie jest, raczej krok po kroku pnie się w górę. Rycerze Monet są dość pragmatyczni, więc niech się aga nie zniechęca, że on ją swoją romantyczną naturą nie powali na kolana.
                      najbliższa przyszłość do m-ca - 10 Monet - wszystko powinno zmierzać w dobrym kierunku, nawet jakieś rozmowy o wspólnej przyszłości by się mogły pojawić, jakoś to wszystko dość poważnie będzie wyglądać
                      dalsza przyszłość do 3 m-cy - 9 Buław - i może nazbyt poważnie, będziesz potrzebowała złapać tchu, trochę cię tempo związku zmęczy, będziesz chciała trochę odetchnąć i z dystansu spojrzeć na sytuacje
                      Jak się będzie rozwijała relacja - Rycerz Kielichów - 5 Buław - 4 Mieczy - czyli początki są piękne, motyle w brzuchu, ochy i achy, czyli milutka pierwsza faza relacji - potem dojdzie do spięcia, o coś się tam pokłócicie, może ognisty temperament dojdzie do głosu - i zechcecie od siebie trochę odpocząć rzeczywiście.
                      Aga szansa na chłopa jest, źle też nie będzie, pilnuj środka, bo w fazie docierania coś wam się może wymknąć spod kontroli

A dla Gosi - ten twój rycerzyk nie może sobie pozwolić na romans z tobą, bo jesteś jego podwładną, a wasze stosunki sprowadzi do spraw czysto zawodowych. Ty mu powiejesz chłodem i słusznie. Powiem ci tak, lepiej tak, a nie inaczej, bo sobie możesz w pracy mosty popalić. Nie wiem jaka tam u ciebie sytuacja, ale jakieś podniesienie kwalifikacji ci się szykuje, chociaż przed tym parę zmian może się wydarzyć. Wyskoczył mi Rydwan, a potem Królowa Monet. Zakończy się dla ciebie dobrze.
                      • gosia44114 Re: dla Gosi 24.07.14, 13:08
                        mega podziękowania od nas obu smile koło Agi ktoś sie kręci,to prawda,chociaż starszy trochę smile hmmm...u mnie zmiany jakieś w pracy sie zapowiadają ??? oby nie na gorsze..smile
      • jasmirah Re: caro-caro 23.07.14, 18:58
        Dobra passa trwasmile
        Przeszłość - Teraźniejszość - Przyszłość

2 Buław - As Kielichów - 9 Kielichów

Po okresie stagnacji znów wyjdziesz z ukrycia i zapragniesz kochać i być kochana. Osoba, która w ostatnim czasie miała ciebie na oku w końcu zrobi pierwszy krok i może się z tego wywiązać całkiem miła znajomość. Przynajmniej miłe spędzanie czasu we dwoje lub w większym gronie znajomych. Dobra atmosfera w pracy, mili koledzy, szefostwo też spojrzy łaskawszym okiem. Finansowo też się nie powinnaś zbytnio martwić. Jakiś większych pieniędzy może nie będzie, ale będziesz się cieszyła tym, co masz. Bardzo miłe karty. Każdy dzień można zaczynać z uśmiechemsmile
        • caro-caro Re: caro-caro 23.07.14, 19:23
          Ooo teraz moja kolej smile i jakie ładne karty mi wyciągnęłaś! Spokoju mi trzeba i trochę beztroskiej radości, a widzę, że mam szansę. Żadnych wież diabłów i innych horrorów - super kiss
        • caro-caro Re: caro-caro 25.07.14, 10:24
          Nie wiem na jak długo przewidziałaś wróżbę Jasmiro, ale ubawiłam się przez łzy i to chcę Wam opowiedzieć.
          Wczoraj popołudniu mój synuś zaczął serię eleganckich hafcików, a po północy dołączyła córcia smile - to ten asik wylewało się aż miło wink . Teraz jestem już po efektach specjalnych. Mam nadzieję, że wszystko wróciło do normy. Siedzę sobie wygodnie przy kawie, relaksuję się i próbuję dojść do siebie po dłuuugiej nocy - tu oczywiście mamy 9 kielichów wink No same powiedzcie, że mogłoby się zgadzać.
          Jeżeli kogoś uraziłam wyobraźnią i beztroską interpretacją przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać. Natomiast mam cichą nadzieję, że to jednak nie jest jeszcze spełnienie przepowiedni - marzy mi się nieco większy rozmach i raczej w miłej atmosferze smile
      • jasmirah Re: dla ledy 23.07.14, 20:10
        Intencje osoby - 2 Mieczy - ktoś by coś chciał od ciebie, ale się waha, nie wie jak się do sprawy zabrać, boi się zapytać, może wstydliwy/-a?
        Atmosfera podczas obiadu - 2 Buław - cos ten osobnik wstydliwy niemiłosiernie. Stolik to raczej dla dwóch osób wybierzecie, gdzieś, gdzie można spokojnie porozmawiać. Ale jakoś tak niezręcznie będzie, większe oczekiwania, a rezultat taki sobie.
        Chęć na następne spotkanie - Kapłanka - będziesz musiała to sobie wszystko na bardzo spokojnie przemyśleć.
        EXTRA: co zamówisz na obiad - 10 Mieczy - tylko błagam cos bez oścismile
        Chyba mi się już energia kończysad
        • leda-is-one Re: dla ledy 24.07.14, 05:41
          .....co zamówisz na obiad - 10 Mieczy - tylko błagam cos bez oścismile....

Jasmirahsmilebardzo Ci dziękuję,ja chyba jednak z tego obiadu zrezygnuje,co?

Racja,pan się chyba zdecydować nie może,bo zaproponował..i umilkł..
          Tak mnie jakoś zapał opuścił i ochota przeszła....Niezależnie od tego to mnie ubawiłaś ta premiąwink

Napisze jeżeli to będzie miało dalszy ciąg.Tymczasem dziękuje pięknie.
      • jasmirah Re: dla nikix 24.07.14, 10:56
        1. twój stosunek do X - Umiarkowanie
        2. stosunek X do ciebie - Głupiec
        3. Jak się zachowujesz wobec X - As Monet
        4. Zachowanie X wobec ciebie - Rycerz Kielichów
        5. Rozwój relacji do 3 m-cy: 5 Buław - Księżyc - 2 Buław

Traktujesz go z dystansem, może i go lubisz, ale głowy dla niego nie straciłaś i nie biegniesz w pląsach na każde jego skinienie. Grasz wobec niego fair play i w otwarte karty. dajesz mu do zrozumienia, że oczekujesz relacji z solidnymi podstawami, która ma widoki na przyszłość.
        Ty twardo po ziemi, a ten twój X buja sobie na obłoczku.
        Traktuje waszą relacje jak coś świeżego, podejrzewam, że to pierwsze etapy. On przynajmniej jest jeszcze na starcie. Chłopak albo dziecinny, radosny i pełny życia, albo kompletnie niedojrzały. Potem masz Rycerza Kielichów - on jest miły, sympatyczny, tuli cię, szepce miłe słówka, jaki to on jest zakochany... tylko co poza tym, czy są to tylko słowa, czy też czyny?
        Póki co ogniście między wami, dojdzie do konfrontacji, wyjdzie z cienia to co ukryte, albo sytuacja nie będzie taka, jak się wydaje. Miej go na oku, czy on cos tam ci mącić na boku nie będzie. Na końcu przyjdzie stagnacja. Każde z was podejrzewam będzie się trzymało swoich racji i nie będzie chciało pierwsze zrobić kroku. Pzdr.
        • nikix Re: dla nikix 24.07.14, 12:37
          Bardzo Ci dziękuję smile
          Cały czas mam wrażenie, że lepszy by był z niego kumpel niż coś więcej. Chyba czas sprowadzić tą znajomość na "właściwe tory" wink
      • jasmirah Re: dla re-ne 24.07.14, 11:21
        1. Energia miesiąca - 4 Mieczy
        2. praca - 7 Kielichów
        3. życie uczuciowe - 2 Buław
        4. relacje z ludźmi - cesarzowa
        5. finanse - 10 Buław
        6. rodzina - Paź Mieczy
        7. perspektywy - Głupiec
        8. przeszkody/ wyzwanie - Król Buław
        9. to być musi - Cesarz
        10. jak podsumujesz ten miesiąc - 7 Buław
        11. Rada - 7 Mieczy

Dużo spraw we wrześniu trochę zawiśnie i będziesz musiała przeczekać, aż wszystko ruszy dalej. Masz w energii 4 Mieczy - to odpoczynek, rekonwalescencja, czas na wylizanie ran. To ci będzie towarzyszyło. Zadbaj o siebie, nie stresuj się tak. Jeśli wcześniej miałaś problemy, ta karta jest dobrym omenem, znaczy, że nadszedł czas na leczenie ran.
        W pracy będzie dosyć spokojnie, generalnie wszyscy zostawią ciebie w spokoju, lub ty będziesz myślami gdzieś w ogóle obok. Trudno ci będzie skoncentrować się na obowiązkach.
        W uczuciach batalia nadal trwa. Tzn. jeżeli była kłótnia z partnerem, to żadne z was nie będzie chciało pierwsze wyciągnąć ręki. Mogłabym powiedzieć, że też może być mężczyzna w twoim otoczeniu, który cię od dawna obserwuje, ale jeszcze nie jest gotowy na pierwszy krok. Może być niezdecydowany partner, który nie potrafi się określić.
        Relacje z otoczeniem bardzo dobre. Jesteś lubiana, towarzyska, możesz mieć w otoczeniu też bardzo oddaną przyjaciółkę, której energia będzie ci towarzyszyła we wrześniu. Wypady w babskim gronie.
        Finanse - mogą ciebie czekać niespodziewane wydatki i aby przetrwać do dziesiątego lub do końca miesiąca.
        W rodzinie może powiać chłodem. Jakieś drobne kłótnie, nieporozumienia i niesnaski. Lub jakaś młoda osoba w rodzinie może trochę narozrabiać.
        Możesz zacząć coś nowego, jakiś projekt, jakieś nowe przedsięwzięcie. Pojawią się nowe szanse, całkiem dobre, które należałoby wykorzystać.
        Masz przeszkody w Królu Buław - możesz mieć do czynienia z jakąś osobą na szczeblu, która będzie ci chciała narzucić swoją wolę. Albo czeka cię jakieś przedsięwzięcie, które będzie cię kosztować sporo energii i zaangażowania.
        Musi być coś w Cesarzu - nie będziesz przypadkiem podpisywać jakiejś umowy? załatwianie czegoś w urzędach. Negatywnie nie będzie. Cesarz gra fair play. Może w tym miesiącu będziesz musiała pozamykać wszystkie swoje sprawy.
        We wrześniu będziesz miała wrażenie, że się bijesz sama ze sobą, że cały czas wszyscy ci rzucają kłody pod nogi. A sama będziesz się czuła jakby cię ktoś podłączył do gniazdka z wysokim napięciem. Pamiętaj głową muru nie przebijesz. Nie próbuj niczego na siłę. Jeśli nie możesz czegoś załatwić, zostaw i poczekaj aż załatwi się samo.
        Nie przejmuj się, co mówią inni. Zostaw to. Całemu światu nie dogodzisz. Jeśli jakaś gangrena wbija ci szpile potraktuj ją olewająco. Nic nie działa bardziej elektryzująco jak odrobina obojętności.
        Masz dużo siódemek. Wnioskuję, że ostatni czas kosztował ciebie sporo energii. Spróbuj się wyciszyć i zapanować nad emocjami.
      • jasmirah Re: dla jagody 24.07.14, 11:35
        Witajsmile
        Finanse do 3 m-cy: 3 Buław - 7 Buław - Umiarkowanie
        Sprzedaż mieszkania - 6 Mieczy - Królowa Kielichów - 5 Mieczy
        Przeszkody - 3 Kielichów
        Z finansami jest ok - wydatki będą, nie naruszą budżetu, ale były one już planowane od dawna. W najbliższej przyszłości może się trochę zrobić goręcej. Jakiś zapomniany przelew będzie trzeba zapłacić, rachunek za telefon przekroczy limit. Będziesz sobie finansami w każdym bądź razie ostro zaplątać głowę. Skąd wezmę pieniądze na to, a na to. Tylko spokojnie, sytuacja tylko wydaje się stresująca. Wszystko będzie dobrze i znowu odzyskasz płynność finansową. Pieniądze będziesz wydawać z głową, może coś zaoszczędzisz. Jakieś drugie źródło dochodu może przybyć.
        Finanse są ok. Ale z mieszkaniem coś mi karty się dziwne pokazały.
        6 Mieczy - planujesz wyjazd za granicę? Mi się wydaje, że ty emocjonalnie tkwisz w tym mieszkaniu, nie możesz się z nim rozstać. Jakaś kobieta ci doradza przy sprzedaży? Jeśli już je sprzedasz, to a) z trudem b) po niższej cenie niż zamierzałaś.
        I przeszkody w 3 Kielichów, to dobra karta... z rurami cos jest nie w porządku, nieciekawa okolica czy głośni sąsiedzi. Coś mi te karty jakieś nie takie wyszłysmile
        • jagoda1818 Re: dla jagody 25.07.14, 08:52
          Dzięki serdeczne. Trochę pocieszenia w finansach, choć na razie "czarno widzę". Jeśli chodzi o mieszkanie, to ta szóstka mieczy może będzie oznaczać przeprowadzkę, bo nie wybieram się nigdzie. A przeszkodą jest zapewne brak radości, bo chyba będę musiała sprzedać poniżej wartości.
        • jasmirah Re: dla sabiny 24.07.14, 12:02
          Hallosmile
          Uczucia dom/potrzeby finanse
          P 9 Buław 6 Monet 10 Buław
          T Śmierć 3 Buław Król Buław
          P Rycerz Kielichów 7 Mieczy 7 Kielichów

Najpierw uczucia - w przeszłości związek mógł przechodzić dobre i złe chwile. Potrzebowałaś czasu, żeby nabrać dystansu do całej sprawy i na spokojnie sobie wszystko przemyśleć.
          Teraz rozpoczyna się dla was zupełnie nowy etap w związku. To, co było złe odeszło, umarło i zrobiło miejsca na nowe. Urazy zostaną zapomniane i w waszym związku znowu nadejdzie wiosna, rozkwit uczuć, miłość, serdeczność, znowu zapanuje harmonia między wami. Nie jestem specem w przepowiadaniu potomstwa, ale po Śmierci rycerz kielichów - jeśli tego pragniesz, życzę ci tego z całego serca.
          Dom/ potrzeby - macie stabilną sytuację materialną, trochę na koncie odłożone. Z głową podejmujecie życiowe decyzje. Jeśli dom, to tylko taki, który będzie odpowiadał wszystkim waszym potrzebom i służył wam przez latawink
          Walizki macie już spakowane i tylko czekacie, aby się przeprowadzić. W przyszłości (patrzyłam do końca listopada) ktoś lub coś może wam mącić spokój ogniska domowego. Jakiś wścibski sąsiad, członek rodziny ciągle wpadający bez zapowiedzi. Ktoś po prostu może wam zazdrościć tego waszego gniazdka. Pamiętaj olej to, pogada to pogada, a na przyszłość zamknij mu furtkę przed nosem. Po co masz sobie humor psuć.
          W finansach czekają was wydatki trochę większe, ale z tym się chyba liczyliście. W przeszłości zaczęło być pod górkę, teraz przeprowadzka może wymagać dodatkowego zastrzyku gotówki. Coś mi tu na bank i kredyt wygląda. W przyszłości dokładnie planujcie wydatki i raczej nie wydawajcie pieniędzy lekką ręką. Następne tygodnie mogą przynieść trochę zmian, ale wkrótce stabilizacja powinna powrócićsmile
        • beens Re: chętnie rozłożę karty 24.07.14, 06:10
          Poprosze rowniez , jesli czasu starczy. Stoimy z mezem na rozdrozu.Zupe£nie nie wiemy w ktora strone isc. Czy walczyc jeszcze o ten zwiazek, uda sie ...? Czy dac sobie szanse na normalne zycie. Maz jest zamknietym cz£owiekiem, anio£ami nie jestesmy. Co bedzie, jak sie rozstaniemy? Wiem , ze nikt za mnie tej decyzji nie podejmie.Pozdrawiam.
          • jasmirah Re: dla beens 27.07.14, 10:54
            Dzień dobry, ja tylko napiszę, co pokazały karty.

1. Małżeństwo (obraz) - 8 Kielichów
            2. sedno problemu - 5 Kielichów
            3. Z czego wynika problem - 5 Buław
            4. Co należy zrobić - 6 Mieczy
            5. Czego nie należy robić - 7 Monet

6. Wasz wspólna karta - Król Monet
            7. Wzajemne uczucia pani/ mąż - 4 Buław/ 2 Kielichów
            8. jak się czujecie w małżeństwie pani/ mąż - Król Mieczy/ 10 Mieczy
            9. Co powoduje niezadowolenie pani/ mąż - Qrólowa Monet/ 4 Mieczy
            10. co zamierzacie zrobić, wasz kolejny krok pani/ mąż - Paź Monet/ Umiarkowanie
            Przyszłość zw. (teraźń-najbl.przyszł.- przyszł.do 4m-cy) - 6 Monet-Rycerz Kielichów-As Monet

Rzeczywiście stoicie na rozdrożu. Zastanawiacie się czy odejść, czy zostać. Nie chcecie palić za sobą mostów, każde z was nie podjęło jeszcze ostatecznej decyzji, w każdym bądź razie zostawiliście sobie otwarta furtkę.
            W waszym małżeństwie nazbierało się mnóstwo negatywnej energii, brak zrozumienia ze strony partnera, smutek, żal, łzy, niewypowiedziane uczucia, przemilczane sprawy. Czy wydarzyło się coś w przeszłości, co któreś z was tak mogło zranić?
            Karta jako problem pokazuje tutaj kłótnie, ciągłą wymianę zdań, tutaj jest ogromna energia, żadne z was nie daje za wygraną, nie chce odpuścić przystopować. wasze małżeństwo ostatnio mogło być ciągłym polem bitwysmile
            Jako rada pokazała się 6 Mieczy - należy usiąść i na spokojnie - bez emocji!!! bez emocji!!! porozmawiać o małżeństwie. Rzeczywiście może terapeuta, osoba, która z boku mogłaby spojrzeń na państwa problemy. Ta karta daje uwolnienie, jest szansą na uwolnienie się od tego, co było. Należy wyjaśnić to, co was dzieli i raz na zawsze zostawić za sobą przeszłość. Nie wracać więcej do tego, co było.
            Czego nie robić - proszę nie czekać, aż sytuacja rozwiąże się sama. Weźmy sprawy na przeczekanie... Proszę szukać pomocy, rozwiązania, jeżeli nie dla małżeństwa, to dla siebie samej. Każda kobieta, zasługuje na szczęście.
            Waszą wspólną kartą jest Król Monet - przypuszczam, że małżeństwo z większym stażem. To was trzyma razem, solidarność małżeńska - na dobre i na złe. Wspólnie przeżyte lata, wspomnienia, wspólny dobytek, to na co całe życie pracowaliście. Doszliście do pewnego kresu, osiągnęliście stabilizację, bezpieczeństwo i teraz nie macie pomysłu na to, co zrobić z waszym małżeństwem dalej...
            Uczucia macie względem siebie. On ma 2 kielichów - to karta miłości, więc pani mężowi obojętna nie jest. Gdzieś pomiędzy złością a rezygnacją myśl o pani nadal tkliwie ściska mu serce. Pani pragnie odnowienia waszej relacji. Wyjść poza nudne mury małżeństwa i sprowadzić relację na nowy tor. Trochę trudno ugryźć 4 Buław w uczuciach. Jest to radosna karta. Mąż mógł być dla pani dobrym towarzyszem, mile spędzała pani z nim czas, również w gronie znajomych. Może tęskno pani do tych chwil. A może tego brakuje...
            Wasze małżeństwo was bardzo unieszczęśliwia. Pani mąż zamknął się w sobie i wieje od niego chłodem. Nie okazuje pani żadnych uczuć. Jest chłodny, wyniosły, nieobecny - taki jest właśnie Król Monet.
            Pani mąż - nie wiem, co się wydarzyło. Ale on w tym momencie bardzo, ale to bardzo się wycofał. Sytuacja dręczy go okropnie.
            Pani jest niezadowoloną Qrólową Monet - wszystko było i jest na pani głowie, to pani podejmuje wszystkie decyzje, jest pani i szyją i głową w tym małżeństwie. Qrólowa Monet jest niezwykle cierpliwą i wyrozumiałą partnerką i dla swojej rodziny potrafi wskoczyć w ogień. Ale nigdy nie zniesie pogardy, kłamstwa, zdrady i złego traktowania.
            Pani mąż musi się wyciszyć, on potrzebuje teraz spokoju...
            Pani powolnymi kroczkami będzie próbowała ratować relację, pracować nad naprawą małżeństwa. Pani mąż dyplomatycznie będzie brał w tym udział. Na swój sposób rozsądnie, z dystansem, ale na "nie" nie będzie.
            Kart świadczących o definitywnym rozpadzie małżeństwa nie ma. Sporo się u was popsuło, niedomówienia, wydarzenie, które przyniosło ból i nie możecie się po nim pozbierać.
            Karty mówią, że teraz należy usiąść i zrobić rozrachunek waszego małżeństwa. Musicie rozliczyć się ze sobą. W waszym małżeństwie musi zapanować harmonia, nie że tylko jedno daje, a drugie bierze. Z takiego układu rodzi się to niezadowolenie w 8 Kielichów, które obrazuje wasze małżeństwo. Dalej karty mówią, odnajdzie w sobie tą pierwszą miłość, dajcie sobie odrobinę czułości , miłości, nie bądźcie dla siebie jak obcy ludzie. As Monet kończy waszą podróż do ok. listopada i daje wam szansę na odbudowanie relacji na zdrowych zasadach.
            Pozdrawiam panią serdecznie i życzę wytrwałości, nieważne jaką decyzję pani podejmie.
        • jasmirah Re: dla majeczki 27.07.14, 09:49
          Nie zrobiłam rozkładu na 3 lata. 3 lata to bardzo długi okres czasu i wiele w naszym życiu może się zmienić. Tutaj już działa przeznaczeniesmile
          Rozłożyłam tobie karty ogólnie na miłość - jeśli czegoś jest za mało, zawsze można dopytać.

1. Maja podejście do uczuć - Cesarzowa
          2. Blokady - 5 Kielichów
          3. Idealny partner - 3 Mieczy
          4. Jakiej miłości Maja pragnie - Rycerz Kielichów
          5. Obecna sytuacja uczuciowa - 2 Mieczy
          6. Przyszłość do 3 m-cy - Sąd
          7. Dalsza przyszłość do końca roku - 10 Mieczy
          Czy Mai jest dane odnaleźć miłość - Król Kielichów - 10 Monet - As Mieczy

Jesteś osobą dojrzałą emocjonalnie, wiesz czego pragniesz od mężczyzny, znasz swoją wartość. Jesteś również gotowa na zbudowanie trwałej relacji, związku. Dorosłaś do roli żony i matki. Pamiętaj, że każda kobieta, której przeznaczone jest być żoną i matką zawsze znajdzie swoją drugą połówkę.
          Blokuje cię smutek, rozczarowanie, jeszcze nie doszłaś całkowicie po utracie mężczyzny, którego kochałaś. Nie potrafisz zaufać, jesteś pełna cierpienia, jeszcze nosisz to wszystko w sercu. Może i pragniesz miłości (kto jej nie pragnie), ale kojarzy ci się ona ze smutkiem, stratą, łzami.
          Idealny partner w 3 Mieczy - a) kochasz mężczyznę, którego nie możesz mieć b) masz w głowie ideał faceta, który prawie nigdy nie pokrywa się z rzeczywistością i przychodzi bolesne rozczarowanie c) boisz się zaufać mężczyznom, lęk, że znowu zostaniesz zraniona jest zbyt silny.
          Cóż życzysz sobie miłości romantycznej, ciepłej, poczucia bezpieczeństwa, romantycznych randek, porywów serca i czułych zapewnień o miłości. Pragniesz znowu się zakochać i poczuć motyle w brzuchu. Pamiętaj tylko, miłość to także bycie we dwoje w codzienności, kiedy motylki odlatują. Ale to już inna bajkasmile
          Obecnie się wahasz, to cię trochę obciąża i spędza sen z powiek. Czujesz się jak w potrzasku. Możesz wahasz się pomiędzy dwoma mężczyznami lub zastanawiasz się, czy wrócić do byłego lub czy pozostać w obecnym związku (ale karty raczej pokazały, że jesteś samotna).
          Do 3 miesięcy nie powiem, że znajdziesz partnera. Raczej bardzo dużo wyjaśni się w twoich uczuciach. Wydaje mi się, że twoja relacja z byłym facetem raz na zawsze się wyjaśni. Da ci to wolność, choć na początku będzie bolało jak cholera, bo masz tą 10 Mieczy.
          Szansę na miłość masz. Spotkasz mężczyznę, który obdarzy cię uczuciem, da ci stabilizację, której potrzebujesz. Słuchaj zawsze swojego serca, ono ciebie nie oszuka.
          • maja.1987 Re: dla majeczki 27.07.14, 10:45
            Dziekuje smile to prawda ze ktos mnie bardzo zranił i oszukał... Po takim czyms trudno sie pozbierać uncertain dobrze ze to wszytsko sie w koncu wyjaśni i sie od tego uwolnie... To fakt ze boje sie ponownie zaufać dlatego daje sobie czas by sie porządnie zresetować. Juz nie płacze za nim... Najwidoczniej jest mi przeznaczony ktos inny smile po tym czasie jaki przeszłam teraz juz zaczynam patrzeć z optymizmem w przyszlosc smile a było ciezko... Naprawde ciezko... a były niech zniknie z mojego życia raz na zawsze... Juz narobił wystarczającego burdelu... Nie chce miec z nim juz nic wspólnego.
            Hmm jesli moge to czy mozna podpytac karty kiedy spotkam człowieka ktory jest mi przeznaczony i w jakich okolicznościach albo kim on bedzie?
            Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za poświęcony czas smile
            • maja.1987 Re: dla majeczki 27.07.14, 11:07
              Przeczytałam jeszcze raz i przestraszyło mnie to ze napisała pani ze bardzo duzo sie wyjaśni w sprawie uczuc związanych z byłym... Nie wiem czego sie spodziewać... Cieszę sie ze sie uwolnie ale boje sie tego w jaki sposob do tego dojdzie... Nie chce kłótni ani żadnych sporów...
              • jasmirah Re: dla majeczki 27.07.14, 11:51
                Karta Sądu nie jest karta kłótni i sporów, o to nie musisz się martwić. To jest możliwość dla nas odrodzenia się, powstania na nowo jak "feniks z popiołu". Może być tak, że sama dojdziesz ze swoimi uczuciami do ładu, coś w tobie pęknie, powiesz sobie, nie chcę tak dłużej, chcę się uwolnić. Karta Sądu przynosi oczyszczenie, to szczególnie duchowe. Po Sądzie masz 10 Mieczy, dlatego napisałam, że ciebie to będzie boleć. Może to być okres rekonwalescencji, dasz sobie czas na wypłakanie się i zamkniesz ten rozdział na zawsze mówiąc: koniec z cierpieniem jestem już wolna! po 10 Mieczy może być już tylko lepiej - pamiętaj!!!
                • maja.1987 Re: dla majeczki 27.07.14, 12:24
                  Dobrze ze w koncu bede to miała za soba... Naprawde. Bardzo tego pragnę. Juz nawet nie chce chyba zebywrocil chce tylko miec w koncu spokoj jesli chodzi o rozdział związany z nim.
                  Moge jeszcze na zakończenie zapytac o to co napisałam w poście powyżej? smile
                  Dziekuje pieknie za poświęcony czas smile ja sie z niego wylecze smile
                  • jasmirah Re: dla majeczki 27.07.14, 14:03
                    Pani Majeczko, rozłożyłam karty jeszcze raz i raz jeszcze. Jeśli o panią chodzi, moje karty ciągle mi pokazują, że pani tkwi w przeszłości. Pokazują mi pani pragnienia, pani blokady, ale nie nowego mężczyznę. Może w danym momencie moja energia się wyczerpała... Ja panią rozumiem jako kobieta, bo też jestem świeżo po rozstaniu. Każda z nas pragnie miłości i nikt nie chce żyć w pojedynkę. Ale czasem los chce dla nas czegoś innego. Ja nie cierpię takich przestojów emocjonalnych. Ale w takich momentach może warto zainwestować w siebie, jakieś kursy, szkolenia.
                    Przykro mi, że nie mogłam dalej pomóc. Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia.
                    • maja.1987 Re: dla majeczki 27.07.14, 17:45
                      No szkoda uncertain nie wiem juz jak pozbyć sie tych blokad i sie uwolnic z tamtej relacji... Nie chce juz w niej tkwić pragnę czegoś nowego, innego. Myślałam ze po tych 5 miesiacach juz jestem na bardzo dobrej drodze i ze sie uwalniam... Do tego mowilam sobie ze przez najbliższy rok nikogo nie chce ze chce odpoczynku od zwiazkow. Chciałabym poznać kogos po przyszłych wakacjach. Nie wiem czy sie uda.
                      Dziekuje pani za poświęcony czas smile
      • jasmirah Re: dla ag_at5 27.07.14, 09:21
        Z opóźnieniem karty, ale lepiej później niż wcalesmile

1. Biznes (ogólnie) - Paź Buław
        2. Co mówi na tak - As Monet
        3. Co mówi na nie - Gwiazda
        4. Tak będzie - 4 Buław
        5. Tak nie będzie - 2 Monet
        6. Wynik - 8 Monet

Karty masz na ten biznes całkiem pozytywne. Ja przynajmniej nie widzę tutaj żadnych ukrytych haczyków, ani czyhających niebezpieczeństw.
        Biznes oznacza dla ciebie coś nowego, przyszło dość z Nienacka i wymaga na raz więcej zaangażowania, ruszenie z miejsca, wyjście na przeciw nowym wyzwaniom. Bo o ty mówi Paź Buław - to początki, szansa, nowy powiew wiatru w żagle.
        Za wejściem w biznes przemawia karta Asa Monet - jest więc bardzo optymistycznie. Jest szansa na zrobienie dobrego interesu, parę złotych też powinno wpaść do kieszeni. Widoki na przyszłość są dobre. As Monet to szansa od losu, którą nie codziennie dostajemy. Ale czy ją wykorzystamy, zależy już tylko od nas.
        Na nie mówi Gwiazda - jako na nie bym sprawdziła płynność finansową danej firmy. Zrobiła listę za i przeciw i zastanowiła się, co może mi dać ta propozycja i co ja realnie po tym oczekuje. Należy zweryfikować swoje wyobrażenia z rzeczywistością. Gwiazda jako bardzo pozytywna karta może mówić w minusach, że może warto zaryzykować, a nie żyć w świecie marzeń i przez parę następnych miesięcy dumać, a co by było gdyby.
        Wydaje mi się, że zdecydujesz się jednakże na wejście w ten interes. Machniesz na to ręką i powiesz - ah co ma być, to będzie. 4 Buław jest kolejna pozytywną kartą. Mogą się dla ciebie otworzyć nowe możliwości, poznasz sporo nowych ludzi, co może potem zaowocować w przyszłości. Chyba będziesz chciała zostawić to co znane i wyjść naprzeciw nowemu.
        Nie będzie 2 Monet - a więc wahania, zastanawiania się, a może tak a może inaczej. Więc raczej nie powinnaś żałować.
        Wynik 8 Monet - praca praca i jeszcze raz praca. Na brak zajęć nie będziesz narzekać, może kilka nadgodzin się szykuje. Ale nie ma nic złego, co by na dobre nie wyszło.
        Pzdr.
          • jasmirah Re: dla ag_at5 27.07.14, 10:08
            Może nadejdzie cos innego, albo proszę przeanalizować, co możesz zrobić z tym, co już masz. Jeśli chodzi o pracę masz dobrą passę, może trzeba to wykorzystać. Proszę ruszyć znajomości, bo o tym mówi też 4 Buław. Pzdrsmile i zycze powodzenia
            • ag_at5 Re: dla ag_at5 27.07.14, 18:23
              Progresywne słońce weszło mi do skorpiona, coś się chyba we mnie zmienia.
              Cieszylabym się z 20 lat prosperity finansowej smile
              Rozglądam się, obserwuję i mam nadzieję na dobre lata.
              Dziękuję raz jeszcze.
      • jasmirah Re: owieczka:) 27.07.14, 12:07
        Moja Droga, na sprzedaż i kupno patrzyłam do 3 m-cy.
        teraźniejszość - przyszłośc do m-ca - przyszłość do 3 m-cy

Sprzedaż: 9 Mieczy - 3 Mieczy - 3 Kielichów (wynik 5 Buław)
        Kupno: Księżyc - 2 Buław - 10 Buław (wynik: Głupiec)
        Kupno mieszkania do końca roku: Świat - Śmierć - Qrólowa Kielichów

Z tą sprzedażą to tak pod górkę masz. Martwisz się, co zrobić, czy uda się sprzedaż, trochę ci to spędza sen z powiek. Potem masz 3 Mieczy - karta średnia, wyłącz serce, kieruj się rozsądkiem, Mądrze wybieraj potencjalnych kupców, nie daj się wodzić za nos. I ty też musisz się emocjonalnie odgrodzić od obecnego mieszkania, bo w sercu masz kolec. Trochę ci będzie szkodasmile Na końcu masz 3 Kielichów, więc wszystko powinno zakończyć się dobrze i wszyscy będą szczęśliwi i zadowoleni. Jako wynik 5 Buław - będzie to dość gorący okres, i nie wszystko pójdzie z górki, ale mieszkanie powinno zostać sprzedane.
        Z kupnem do listopada będą trudności. Uważaj, żeby w Księżycu nie dać się oszukać, szczególnie jeśli teraz masz jakąś ofertę na oku, prześwietl ją porządnie. Potem może być 2 miesiące stagnacji, będziesz się wahać, oglądać, trochę niezdecydowana będziesz. Kończy 10 Buław i w wyniku masz kartę Głupiec (Wędrowiec), dźwiganie czegoś ciężkiego, nowy początek - czyżby przeprowadzka?
        Jeżeli do listopada będzie lekki marazm, to potem jest już jasność. Świat - koniec drogi, przeprowadzka, patrzmy dosłownie, potem masz Śmierć - stare odeszło, czas na nowe. Qrólowa Kielichów - będziesz mogła urządzać swoje gniazdko.
        Życzę powodzenia i wytrwałości w sprzedaży szczególnie, bo na odcisk parę osób pani nadepniesmile
    • pinia1214 Re: chętnie rozłożę karty 24.07.14, 15:22
      Bardzo milo z Twojej stronysmile)
      Moje pyt.dotyczy faceta,ktorym absolutnie nie jestem zainteresowana.tylko co z tego,skoro on ma inne emocje.chyba, bo w glowie mu nie siedze. Po moim zachowaniu i lodowatosci powinnien wiedziec ze nic z tego. Niewiem czy on juz w takiej desperscji?
      Co Twoje karty na ta cala sytuacje i jego? Czy
      zrozumial? Napisze pozniej.
      pozdrawiam
      • jasmirah Re: pinia:) 27.07.14, 12:25
        Witaj, faceta prześwietliłam w następujący sposób. Mam nadzieję, że karty trafnie go opisały.

1. Obraz mężczyzny - Papież
        2. Co o tobie myśli - 2 Mieczy
        3. Dlaczego się tobą interesuje - 4 Buław
        4. Jego zachowanie wobec ciebie - 4 Kielichów
        5. jakie ma zamiary - Sprawiedliwość
        6. Co ty o nim sądzisz - Qrólowa Monet
        7. Rozwój sytuacji w najbliższym czasie - 2 Buław
        Wynik - Koło Fortuny

Facet wydaje się dojrzały, nawet może i za bardzo. Konkretny, wie czego chce, ma jasne cele i jasne zasady. Może być osobą dominującą, chętnie narzucającą innym swoje zdanie. Dość poważny, poczucie humoru i spontaniczność raczej nie należą do jego największych zalet.
        On sam do końca nie wie, co od ciebie właściwie chce. Sam się waha i walczy ze sobą. Może by coś zaproponował, ale boi się zrobić pierwszy krok, więc póki co siedzi i kalkuluje wszystko i dzieli włos na cztery.
        Chce z tobą miło spędzić czas, wyjść gdzieś niezobowiązująco, jesteś dla niego świetną towarzyszką. Szansę na coś więcej to i tak by chciał, ale póki co, stawia na spędzenie miło czasu.
        W 4 Kielichów to i on może wielkich nadziei na pozytywną reakcję z twojej strony nie ma. Póki co przysiadł sobie lekko obrażony i duma, co ma zrobić dalej. Jest trochę rozczarowany twoją postawą i moim zdaniem bierze cię na przetrzymanie. Kręci się gdzieś w pobliżu jak zbity pies i czeka, aż może kiedyś kiedyś twoje uczucia się odmienią i spojrzysz na niego łaskawym okiem.
        Zamiary wobec ciebie ma jasne. On wie czego chce.
        Ty jesteś Qrólową Monet - konkretna, życiowa. Postawiłaś sprawę jasno, nie wodzisz go za nos. Jeśli chcesz być sama lub bez niego, to jest twój świadomy wybór. Ty dobrze się czujesz sama ze sobą, a bycie z mężczyzną nie jest dla ciebie wyznacznikiem szczęścia.
        On sobie relację z tobą nie odpuści do końca. Wycofa się w cień na pewny czas, będzie ciebie jednak bacznie obserwować.
        Jak potoczy się cała sytuacja? Kto wie, zdarzyć może się wszystko. Nie dociągałam do Koła Fortuny jeszcze jednej karty. Może czasem trzeba się dać życiu zaskoczyć.
        Pzdr
        • pinia1214 Re: pinia:) 27.07.14, 13:10
          Bardzo dziekuje za Twoje dobre serce i tak obszerna odpowiedz Wrozko.smile

Co do tresci: szczerze mowiac zmartwilo mnie ze on sobie nie odpusci bo ja jestem na 10000000% na nie.dla mnie on,jego bez klasy zachowanie jest nie do przyjecia.z mamuska chce miec zone na gwalt. A ja unikam go jak moge,nie daje zadnej szansy-nawet na dzien dobry.krolowa monet jak nic.smile
          Jak dla mnie to on jest chyba jakis chory psych.,bo zachowanie doroslej osoby jak dziecka.
          Sleczenie pod klatka to tez sie zgadza.
          Wrozko ale skoro wyszla Ci ta 4kielichow to przeciez jednak widzi brak szans.?..
          Ja zupelnie inny tryb zycia prowadze niz on.z nim nigdy nie zamienilam ani slowa.z jego natarczywa i szukajaca mu zony- matka 2-3x. Dalej bede Ci pisac co i jak.buziaki
          • jasmirah Re: pinia:) 27.07.14, 13:25
            Holender dlatego wylazł Papież! ze Sprawiedliwościąsmile Rodziny mu się chce. To on z tych typów: kościół kuchnia dzieci... Z tego co pokazały karty, on się wycofa, ale ciągle gdzieś będziesz czuła jego oddech na plecach.
            Teraz bez kart - słuchaj jeśli facet będzie zbyt natrętny, konkretnie ucinaj każde jego awanse. Nie chcę mieć z tobą nic wspólnego, jasno, ani dziś ani jutro ani za rok. Zastrasz go policją, jakiś członek rodziny niech się wstawi za tobą. Mam nadzieje, że się obejdzie bez takich. Pzdr
            Ps. Że ciebie weźmie na przetrzymanie miałam na myśli, że będzie wzdychał i kichał w nadziei, że może jakimś cudem ci się odmieni. Koło w takim razie weź za omen, że jakiś pozytywny zbieg okoliczności ciebie od niego uwolni i sprawa rozwiąże się sama.
            • pinia1214 Re: pinia:) 27.07.14, 14:41
              Dziekuje Ci bardzo.amen to amen.smileja juz angazowalam moja mame nawet.i dlatego mysle ze o zdrowiu jego to nie swiadczy.tak na moj rozum. swoja droga desperacja lub chorobs sie czai. Bede Ci mowic co i jak.pa
            • pinia1214 odp 08.08.14, 14:29
              Witaj ponowniesmile)

Sprawdziło sie, bo ewidentnie obrazony, usunął sie jakby w cień (nie wystaje na klatce, wychodzi inna drogą, nawet odwraca glowę jak mnie widzi)..
              nawet nie wiesz jak sie ciesze.smile)

teraz tylko chciałabym kogoś sensownego i na poziomie. Licze na to kolo fortuny które mi wywyróżyłas.

buziakismile)
              • jasmirah Re: odp 08.08.14, 20:27
                Toi toi toi żeby nie zapeszyćsmile
                Ciesze się, że odetchnęłaś i mam nadzieje, że "wielbiciel" dał sobie spokój na zawszesmile

Jakbyś była w tarotowej potrzebie pisz proszę śmiało na moim blogusmile
                www.lawendowa-wiedzma.blogspot.com

pozdrawiamsmile i miłego weekendu
      • jasmirah Re: dla szafy - tej z Gdańska:) 27.07.14, 13:53
        Witam Paniąsmile u Pani z trzy razy rozkładałam karty, bo nie wiedziałam z której strony to ugryźć. Teraz też nie jest lepiej, ale pewne karty się powtarzają, więc spróbuję. Jeśli wyjdą bzdury z góry przepraszam.
        Jako wstęp powiem: od nienawiści do miłości jeden krok i na odwrót od miłości do nienawiści ta sama droga.
        1. Wspólna karta - 9 Kielichów - a więc miłość i szczęście, idylla, kochać się powinniście do grobowej deski!!!
        2. Obraz Pani - 2 Monet - w tym momencie u pani jest tak jak w tej piosence Rysa na szkle, niby wszystko pani ma, ale ciągle czegoś pani brak, nie czuje się pani szczęśliwa.
        Mąż - ostatnio sporo stresów ma, chodzi ciągle nastroszony i nie może sobie znaleźć miejsca.
        3. Uczucia pani/ mąż - Paź Buław/ 5 Buław Nie mam pojęcia, o co Państwo koty drzecie, ale najchętniej skoczylibyście sobie do oczu, aż iskrzy między wami. On gdzieś tam panią ciągle irytuje, gdzieś ciągle szuka zaczepki. Pani mąż to w gotowości do boju 24h na dobę. Nie odpuszcza, ciągle wałkuje to samo. Temperamenty to wy Państwo macie.
        4. Jak się czujecie w małżeństwie - samotność we dwoje - pani w Pustelniku wycofała się emocjonalnie strasznie z tej relacji. Potrzebuje pani czasu, żeby przemyśleć, co jest dla pani ważne. Pani mąż za to strasznie się waha - 2 Mieczy - nie wie jaką decyzję ma podjąć.
        5. To co ukryte - pani mąż - 2 Buław. On przyjął pozycję obronną. Stanął z boku i czeka, uniósł się dumą i pierwszy ręki nie wyciągnie. U pani reakcją na zachowanie męża jest 4 Kielichów - pani nie ma już nadziei, że cokolwiek się zmieni. Opieszałość męża, jego niezdecydowanie lub odcięcie się od pani, pogarsza jedynie sytuację.
        6. Co was łączy - Gwiazda - piękna karta. Karta nadziei, szczęścia. Wszystko czemu patronuje Gwiazda ma ogromne szanse na spełnienie, to dar od losu. Ale otrzymana szansa nie świadczy już o spełnienie, to od nas zależy czy i jak ją wykorzystamy.
        7. Co was dzieli - Rycerz Mieczy - kłótnie, nieporozumienia. Rzecz, która państwa poróżniła, przeszła przez wasz związek jak tornado. Znienacka, zniszczyła wszystko i teraz trzeba wszystko budować na nowo.
        8. Przeszkody - Słońce - trudno wam będzie się porozumieć. Sami odrzucacie dane wam szanse. Po każdej burzy przychodzi słońce, a po każdej nocy dzień. A wy to słońce odrzucacie. Przepraszam, że zapytam, czy ma pani trudności z zajściem w ciążę? czy dzieci w jakiś sposób stoją pomiędzy państwem?
        9. Rada - 10 Kielichów - ludzie spójrzcie wstecz, było wam dane tyle szczęścia, a wy to chcecie zaprzepaścić. Karta również może pokazywać (obok) Słońca, że wszystko, co było wam pięknego przeżyć razem już to dostaliście. Doszliście już razem do pewnego etapu.
        10. teraźniejszość - Mag - czy szuka pani obecnie pomocy u prawnika lub u terapeuty?
        11. przyszłość do paźdiern- Diabeł - oh nie odpuścicie sobie niestety
        12. do końca listopada - Paź Mieczy - zimna wojna nadal trwa
        Zapytałam karty o powód kłótni między wami i wyszło 6 Buław i Cesarz - różnice charakterów, któreś z was bardzo dominuje w związku, mogła też być jakaś sprawa urzędowa. Pani się od tego odcięła i zaczęła żyć dalej (Śmierć), pani mąż tkwi nadal w przeszłości (6 Kielichów). Pzdr
    • jasmirah Re: problemy techniczne 26.07.14, 18:09
      Dziewczyny od dwóch dni nie mogłam wejść na stronę forum, jakieś licho było. Karty dla wszystkich was rozłożyłam i interpretacja pojawi się jutro na 100%. Dziś mam wychodnesmile
      Pozdrawiam
    • cinderella14 Re: chętnie rozłożę karty 27.07.14, 08:06
      Dzień dobry. Poproszę o rozłożenie kart na znajomość z Mm. Czy rozwinie się w coś więcej? Czy wyjdziemy poza to co łączy nas teraz? Ciekawa jestem jego zdania na mój temat,jego uczuć,podejścia. Narazie jesteśmy dobrymi znajomymi,których "ciągnie" do siebie,czasem pokazuje mi coś więcej ze swojej strony,chwile później robi się zachowawcza. Nie wiem jakam interpretować jego zachowanie. A jeśli nie on to co innego czeka mnie (ja- M. wodnik z 1987) w uczuciach. Czy nadejdą w końcu zmiany na lepsze? Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.
      • jasmirah Re: cinderella 27.07.14, 13:57
        Witam Ciebie. Rozłożyłam ci karty na znajomość tym Panem. Ale mam wątpliwości, bo nie wiem z której strony to ugryźć. Karty wyszły mi trochę dziwne jak na początek niewinnej relacji... proszę mi tylko krótko napisać, czy relacja ma przypadkiem miejsce w miejscu pracy?
          • cinderella14 Re: cinderella 27.07.14, 18:29
            Dwa dni temu wyszła poza prace i ciekawa jestem czy to będzie się trafiali częściej czy to tak raz i koniec smile ps. Jak Zobaczyłam pytanie które na mnie czekało to aż poczułam szybsze bicie serca i dreszcz emocji na myśl jaka odp mnie czeka smile
            • jasmirah Re: cinderella 27.07.14, 19:11
              Hallosmile Zapytałam ciebie, czy to znajomość w pracy, bo mi dużo Monet wypadło. Generalnie wszystko byłoby ok, ale wypadło mi parę dziwnych kart. Cóż zobaczymy.

1. Sygnifikator - Król Mieczy
              2. Uczucia wobec siebie: ty/ kolega - 6 Monet/ Cesarzowa
              3. Jak siebie widzicie: ty/ kolega - Mag/ Król Monet
              4. jak się wobec siebie zachowujecie ty/ on - 8 monet/ 9 Buław
              5. plany wobec siebie ty/ on - Diabeł/ 7 Mieczy
              6. teraźniejszość - 5 Mieczy
              7. dokąd związek zmierza - 4 Buław
              8. przeszkody - 5 Kielichów
              9. Wynik - Świat

Jako karta waszej relacji wyszedł Król Mieczy - rozsądek, chłód emocjonalny, etykieta zawodowa - relacja szef - pracownik, wystawienie jasnych granic postępowania, kierowanie się rozsądkiem.
              Ty jesteś rozważna w stosunkach z nim, zastanawiasz się, co możesz stracić, a co zyskać. Na ile gra jest warta świeczki.
              Podobasz mu się jako kobieta i to bez żadnego ale. Jako kobieta w każdym sensie tego słowa.
              Tobie imponuje relacja z nim, jest szarmancki, elokwentny, coś sobą reprezentuje. Mag jako mężczyzna jest zawsze urzekający i potrafi stopić niejedno serce. Flirtuje, czaruje, zabiera na randki.
              U niego zaczynają się schody - Król Monet? On zaczyna myśleć i analizować. Romans w pracy to żadna tragedia, ale jak się nie uda, to trzeba się codziennie widywać, a po co psuć sobie atmosferę. On chyba jest od ciebie wyżej na stanowisku, bo tutaj Mag, tutaj Król Mieczy i Monet. Mu chyba zaczyna chodzić po głowie, czy jego kariera na tym nie ucierpi.
              Ty starasz się jeszcze spychać wasze stosunki na sprawy zawodowe, jeśli rozmawiacie, to bardziej o pracy. Może szukasz z nim kontaktu poprzez omawianie różnych spraw zawodowych. Ciągle ta praca u was się kręci. On zaczyna się wycofywać, nabiera dystansu, musi sobie coś tam poukładać. Zachwiałaś jego męską równowagą i znowu musi osiągnąć pion.
              Jakie macie plany wobec siebie - u ciebie zaczyna się powoli kino w głowie, z jednej strony masz ochotę na romans i chemia jest niesamowita, z drugiej strony sama się nakręcasz, czy warto. On boi się plotek jak diabli. 7 Mieczy, boi się strasznie być na językach.
              5 Mieczy - zaczynacie grać ze spalonej pozycji. Albo boicie się konsekwencji, albo ktoś już wam robi koło ogona i "życzliwie" doradza bądź donosi.
              Generalnie macie chęć na to samo, wspólnie wyjść nawet poza pracę, pośmiać się, miło spędzić czas. A może wyjdzie z tego coś więcej. 4 Buław z gruntu jest pozytywną kartą, która może symbolizować związki zmierzające do kolejnego etapu. Ale też często wypada na nieruchomości, 4 ściany - czy czasem wasza relacja nie ograniczy się tylko do miejsca pracy.
              Macie 5 Kielichów w przeszkodach, dlaczego smutek, żal, rozczarowanie mają być dla was przeszkodą zanim się romans na dobre rozkręcił. Chyba, że któreś z was jest w związku i chodzi o zranione uczucia partnera.
              Karta, która mnie tutaj zupełnie zbiła z tropu to Świat. Chyba dacie sobie po prostu czas i wolną przestrzeń, a to, co było puścicie w niepamięć.
              Takie mi te karty nie takie wyszłysad
              • cinderella14 Re: cinderella 27.07.14, 20:38
                Dziękuję serdecznie. Bardzo wiele z tego to prawda. On boi się plotek,praca jest dla niego ważna o ile nie Najważniejsza. Nasze relacje wyszły pomału poza prace,sam był inicjatorem jakiś spotkań poza pracą,zaprosił na spotkanie. Jedynie to co nie mogę przypisać nam to relacja szef- podwładny bo stanowiska mamy równe. Jeśli mogę jeszcze skorzystać z dobroci i chęci pomocy to proszę mi powiedzieć czy to.co ostatnio zaszło między nami to miało dla niego jakieś znaczenie i czy będzie dążył do tego żeby to nie skończyło się po tym jednym razie? Dziękuję raz jeszcze
                • jasmirah Re: cinderella 30.07.14, 22:26
                  Dobry wieczór.
                  Co z romansem - i tak i nie.

1. Obecna sytuacja - Kapłanka
                  2. najbliższa przyszłość - 3 Kielichów
                  3. dalsza przyszłość - Cesarz
                  4. Wynik - Król Mieczy
                  Póki co państwa relacja zwolniła tempo. Są uśmiechy, ukradkowe spojrzenia, coś powiedziane mimochodem, tylko tak, żeby nikt nie widział i nie słyszał. Relacje w Kapłance dzieją się ukradkiem, są zmysłowe, delikatne i subtelne. Nie ma tutaj burzy hormonów i szału ciał.
                  W najbliższym czasie powinno dojść do kolejnego spotkania, może być w szerszym gronie, a zakończy się w węższym... Trochę alkoholu, miła atmosfera. 3 Kielichów pachnie romansem.
                  Później w Cesarzu trzeba będzie podjąć pewne decyzje, co zrobić z tą relacją. Powinny się wtedy pewne istotne sprawy wyjaśnić między państwem. Cesarz jest prawy i postępuje zawsze zgodnie ze swoim kodeksem prawno-moralnym.
                  Patronuje wam Król Mieczy. Za pierwszym razem chyba wyciągnęłam wam te kartę na początek, a teraz na koniec jako wynik. To jest tak, kiedy wyłączamy serce i słuchamy rozsądku. To chłodny świat rozumu. Tutaj nie ma zmiłuj się. Jest tak jak Król Mieczy postanowi.
    • krakuskaa Re: chętnie rozłożę karty 27.07.14, 14:14
      wink witaj jasmin
      Również poproszę o karty, jeśli można oczywiściewink, co wydarzy się do 15 sierpnia w moich znajomościach z panami: A,B,C. Zrobią wreszcie coś konkretnego wobec mniesmile? Oczywiście każdy z osobnawink
      Dziękuję bardzowink
        • jasmirah Re: dla szamanki 30.07.14, 23:31
          Dobry wieczórsmile zeszło mi trochę czasu, wybaczsmile

1. Obecna sytuacja uczuciowa - Paź Kielichów
          2. Podejście do uczuć - Śmierć
          3. Przeszłość - Moc
          4. blokady (co trzeba zostawić za sobą) - 5 Buław
          5. Nowe energie - As Buław
          6. Sierpień - październik - 8 Mieczy
          7. listopad - grudzień - Król Buław
          8. Wynik - 9 Buław

Taka trochę huśtawka uczuciowa mi wyszła. W danym momencie jest ktoś, kto kręci się wokół ciebie. Może być to osoba, która okazuje ci dużo sympatii, codziennie rano wita uśmiechem. czasem wyśle miły sms, który wywoła uśmiech. W każdym bądź razie jesteś otwarta na miłość, przynajmniej rozsiewasz wokół siebie przyjazną energię.
          Karta Śmierci pokazuje, że dużo się w tobie zmieniło w podejściu do uczuć. Odrzuciłaś to, co nie funkcjonowało, wydoroślałaś, zaczęłaś walczyć o siebie. W przeszłości w uczuciach masz Moc, dlatego wydaje mi się, że zaczęłaś sama wyznaczać granice, mówić nie, nauczyłaś się sztuki dyplomacji i nie pozwalasz, aby ktoś bawił się twoimi uczuciami. Moc to kobieta pełna temperamentu, ma w sobie ogromną siłę i jest w stanie pokonać każdą przeszkodę. Tylko karta Mocy pokazuje niejednokrotnie, że rzeczywiście w naszej przeszłości musieliśmy sięgnąć po pokłady naszej wewnętrznej mocy.
          Blokuje ciebie 5 Buław, sama szarpiesz się ze sobą, jesteś jakby podłączona do gniazdka elektryczności. Może brak ci cierpliwości w związku, przy tej pierwszej fazie docierania się. Jeśli facet cię wkurza, to ślesz go do wszystkich diabłów i szukanie kompromisu ci nie w głowie. Najważniejsze, że poraniona emocjonalnie nie jesteś. Bardziej najeżona i gotowa do walkismile
          Romans na horyzoncie się szykujesmile W każdym bądź razie zrywy i porywy serca będą. Nudzić i narzekać na powodzenie nie powinnaś.
          A tutaj niespodzianka, karty masz płomienne, a ty się nagle zamykasz, uciekasz, blokujesz.
          Na końcu widać mężczyznę, który mam nadzieję poda ci rękę i wyciągnie cię z tej klatki 8 Mieczy.
          Uczuciowy wynik 9 Buław - sporo się działo, dzieje i przed tobą także w miłości. Czasem będzie ci za dużo, będziesz potrzebowała uciec, nabrać tchu, aby znów dać się porwać nowej fali emocji.
          Ps. tak mi teraz przez głowę przeszło - mi to wygląda na jakiś "niezobowiązujący" romans z mężczyzną, który może być już zaangażowany w trwały związek. Są ciągłe wzloty i upadki. On jest - jest pięknie, potem odchodzi. Czas na przeczekanie, I znowu. Takie przeczucie.
          Pozdrawiam i życzę szczęścia w miłoścismile

----
          zapraszam na mój blog: www.lawendowa-wiedzma.blogspot.com
      • jasmirah Re: dla krakuski 30.07.14, 22:51
        Witam, ze sporym poślizgiem, ale do 15 sierpnia się wyrobiłamsmile
        Ty to masz powodzenia, aż 3 ci się trafiło, teraz wiem, czemu my pozostałe wiedźmy na forum mamy posuchę emocjonalnąbig_grin

Facet (portret) - Zamiary i intencje - twoje nastawienie - wynik
        A) Qrólowa Monet - 10 Buław - Papież - 2 Mieczy
        B) Król Mieczy - Sąd - Rycerz Mieczy - Rycerz Kielichów
        C) 7 Buław - 2 Monet - Król Kielichów - Słońce

Te twoje chłopy niezdecydowane strasznie!!!
        A) Ten pierwszy pan, to chyba taki elegancik, ma styl, dość dziewczęcy urok lub podoba się kobietom. Lubi rzeczy piękne, ceni sobie niezależność. Może pracuje w miejscu, gdzie ma do czynienia z wieloma kobietami. Może i on by cos chciał, ale nie może biedak, mnóstwo ma teraz na głowie i jakiś taki przytłoczony jest strasznie. Może urlopu mu trzeba. On chyba dla ciebie zbyt konserwatywny jest, jego poglądy na pewno. Jeżeli on ci się w papieżu jawi, to on raczej od razu ślub, dzieci, żona to żona. Stereotypowy podział ról, a ta Q Monet, to on może by raczej nad kobietami chętnie dominował? wahać się będziecie, dobrze, że pozostali 2 w kolejce stojąwink
        B) Cóż facet charakter ma niełatwy i trudno go czymś obłaskawić. Zresztą w Rycerzu Mieczy zalazł ci już czymś za skórę! Ale wygląda na to, że niezbyt miły pan przejrzy na oczy i wyjdzie ze swojego iglosmile Tutaj szansa, że znajomość rozkwitnie jest spora, miłe spotkanie lub ocieplenie stosunków całkiem możliwe.
        C) Ten trzeci trochę nerwowy być musi, może obecnie ma jakieś sprawy, które go nazbyt pochłaniają. Chyba często bierze zbyt wiele do siebie i nazbyt się wszystkim przejmuje. Ty go widzisz jako Króla Kielichów i tylko teraz jest pytanie, negatywnie czy pozytywnie? Pan teraz sporo kalkuluje i sam nie wie, czego chce. Jednego dnia by napisał, drugiego się wycofuje.... Słońce to dobra wróżba, ale moim zdaniem z numerem 3 zostaniecie dobrymi przyjaciółmi. Będziesz się mogła wypłakać na jego ramieniu, on doda ci otuchy, będzie się z tobą umartwiał, bo Król Kielichów może mieć to do siebie. Ale po ci facet, który sam ze sobą do ładu i składu dojść nie może.
        Moim faworytem jest Nr.2 - zimny drańsmile

----
        zapraszam na mojego bloga www.lawendowa-wiedzma.blogspot.com
        • krakuskaa Re: dla krakuski 30.07.14, 23:21
          Dziękuję za kartysmile, coś wIęcej napiszę jutro, bo z tel korzystam teraz, a to dość niewygodnesmile, aha, mam też prywatnego mężawink, ale na pozycji nie zagrożonejsmile
        • krakuskaa Re: dla krakuski 31.07.14, 12:46

>
          > Facet (portret) - Zamiary i intencje - twoje nastawienie - wynik
          > A) Qrólowa Monet - 10 Buław - Papież - 2 Mieczy
          > B) Król Mieczy - Sąd - Rycerz Mieczy - Rycerz Kielichów
          > C) 7 Buław - 2 Monet - Król Kielichów - Słońce
          >
          > Te twoje chłopy niezdecydowane strasznie!!!
          > A)
          Pan jest fajny, lubiany przez kobiety, ma zasady, dość konserwatywny, nie daje się ponieść emocjom i uważa, że to dobrzesmile, rozpoczął urlop więc odpocznie, podejrzewam do połowy sierpnia ciszęwink
          > B)
          To mój faworyt, idealny kandydat do przyjaźni; w rozmowie i obyciu taki jak ja--czyli ideałsmile, choć często jest zimny i zasadniczy, to z powodu mojego m. , który skutecznie go blokujesmile, stawiam na ruch z jego strony w omówionym czasie
          > C)
          A to Król Kielichów nie jest nerwowy, to facet pannasmile, zakochany, jednak nie w swojej żoniewink, pojawia się i znika, ale jest i trwa, przyjaźń jest, ale też sporo innych emocji, hmmm, w sumie to historia jak z filmu,
          > Moim faworytem jest Nr.2 - zimny drańsmile No właśnie, nr 2 to nie jest zimny drań, to przeuroczy facet, ten Król Mieczy mnie zastanawia, to pewnie jego podejście z dystansem, kalkulacja pełna, strach jest powodem takiego działania,,bardzo pięknie dziękuję za obłędny rozkład, jestem wdzięczna, napiszę co i jak za dwa tygodniesmilesmile
          >
          > ----
          > zapraszam na mojego bloga www.lawendowa-wiedzma.blogspot.com
        • krakuskaa weryfikacja :) 07.08.14, 14:31
          Witamsmile
          mogę dokonać częściowej weryfikacji:
          ad 1. A znajomość kontaktowa, pan na urlopie, poza tym nic nowegosmile
          ad.2 B znajomość odżyła, kontakt miły, plan na spotkanie, jest przyjemnie i miło smile czyli rozwojowo, pan uroczy jak zawsze i zarobiony też jak zawsze hihi wink
          ad.3 C znajomość kontynuowana, mój przyjaciel od lat, spotkanie, plotki, rozmowy od serca, fajnie, zaproszenie do ciągu dalszego, a co dalej? smile czas pokaże,,
          na razie tyle do 7 sierpnia, do 15 jest tydzień zobaczymy co się zadziejesmilesmile
    • funnylittlething Wakacyjny romans 27.07.14, 22:44
      Jesli jeszcze sie da to bardzo prosze smile poznalam niedawno mezczyzne, sam mnie poderwal, upatrzyl sobie, postaral sie, milo nam sie spedzalo czas, duzo namietnosci, chemii. mial duzo wczesniej zaplanowany urlop, wyjechal na 2 tygodnie i... Cos malo kontaktu miedzy nami teraz jest sad wszystko sie dobrze zapowiadalo i nie wiem co sie dzieje, nie podoba mi sie to. Czemu tak sie zachowuje? Bedzie jeszcze dobrze po jego powrocie? Znajomosc odzyje na nowo? Spokojnie i nie panikowac?
      • jasmirah Re: w intencji pracy po macierzyńskim poproszę 30.07.14, 22:11
        Witam ponownie big_grin
        Rozłożyłam Pani karty na powrót do pracy. Jednoznacznej odpowiedzi nie mogę Pani dać, bo rzeczywiście tutaj są 2 możliwości.
        1. Obecna sytuacja - Papież - jest Pani na urlopie macierzyński (to wiem od Pani) i obecnie zajmuje się Pani rodziną.
        2. Pracodawca i jego zamierzenia - Śmierć - a) po powrocie do pracy czeka na Panią całkiem nowy etap zawodowy, nowe obowiązki, będzie Pani mogła zacząć z czystą kartą.
        b) Sytuacja w pracy już przed urlopem nie była najlepsza. Coś nie funkcjonowało jak należy i potrzebne były zmiany zarówno ze strony Pani jak i pracodawcy. Możliwe, że umowa z Panią rzeczywiście nie zostanie przedłużona, bo to nie jest karta drastycznych rozwiązań. To raczej płynne przejście z jednego etapu, który się kończy do drugiego.
        3. Tak będzie z powrotem do pracy - Mag - a) tak jak mówiłam optymistyczna wersja, pani wraca i zaczyna wszystko od początku. Nowe szanse, nowe możliwości, będzie się Pani mogła w końcu wykazać. b) Pani przeczucie mówi już teraz, że coś nie jest tak jak być powinno i boi się pani zwolnienia. Proszę zasięgnąć rady prawnika, co mogłaby Pani zrobić w tej sytuacji. W karcie Maga pokazują się często osoby (makler, prawnik, lekarz), którzy mogą nam w jakiś sposób pomóc. I jeszcze jedno, gdy dzidzia śpi, a Pani ma resztki siły, wysyła Pani podania o pracę.
        4. Wynik - Paź Kielichów - w tym momencie powinna się Pani skoncentrować na rodzinie i na dziecku, a reszta się sama rozwiąże.
        Dołożyłam jeszcze karty z zapytaniem jak będzie z Pani pracą:
        Księżyc - Cesarz - Rydwan
        W danym momencie sytuacja jest niejasna, ma Pani za mało informacji, aby trafnie ocenić położenie. Nie wszystko może wyglądać tak jak się wydaje. W Cesarzu wszystko się powinno wyjaśnić. Albo dojdzie Pani do porozumienia z pracodawcą, albo dostanie Pani nową ofertę zawodową. Ale raczej to drugie, bo ma Pani Rydwan na końcu.
        Namieszałam Pani strasznie. Jedno jest pewne bez pracy Pani nie zostanie.
        Proszę zasięgnąć rady, jak się Pani powinna chronić prawnie przed zwolnieniem i ubiegać się o pracę gdzie indziej, asekuracyjnie. Bezrobocie Pani grozić nie powinno.

---
        www.lawendowa-wiedzma.blogspot.com
    • bronxi w imieniu mojego chłopaka 31.07.14, 12:54
      Chciałabym zapytać jak bedzie z pracą u R? złożył wypowiedzenie i niby jest umówiony na 18.08 na 2 tygodnie próby u nowego pracodawcy czy dostanie umowę o pracę? czy znajdzie inna pracę? jak finanse się mu poukładają?
      Bedę wdzięczna, pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka