Dodaj do ulubionych

Nowe forum

15.03.15, 15:38
forum.gazeta.pl/forum/f,252459,Szalenstwo_i_Metoda.html
Obserwuj wątek
    • uwierz_w_to Re: Nowe forum 15.03.15, 15:42
      Patrz ditto ja tu będę pisał ale wam zostawiam do dyskusji a tam będę sobie pisał bo tu okrojone wsio.
      • uwierz_w_to Re: Nowe forum 15.03.15, 15:43
        oddział B psychiczny zostawiam wam nie pasuje mi ta nazwa więc dzięki tu spamować nie będę.
        • ditta12 Re: Nowe forum 15.03.15, 15:46
          Wstaw sobie na swoje forum tę główkę ze znakiem zapytania jako ilustracje.Chyba że Ci się nie podoba.
          • ditta12 Re: Nowe forum 15.03.15, 15:46
            Fajnie to wygląda smile
            • uwierz_w_to Re: Nowe forum 15.03.15, 15:48
              ditta12 napisała:

              > Fajnie to wygląda smile

              pasuje do mnie smile więc spadam jak by co myśli i pierdoły już tam płyną tu tylko to co trzebasmile
        • uwierz_w_to Re: Nowe forum 15.03.15, 15:46
          forum.gazeta.pl/forum/f,252459,Szalenstwo_i_Metoda.html
          No dobra linka macie jak by co ditto tam tu też będę czytał ale pisał tylko w ramach pytania lub odpowiedzismile
          • ditta12 Re: Nowe forum 15.03.15, 15:55
            W jakiej kategorii jest Twoje forum Uwierzu?Bo w Zdrowiu nie widzę.
    • ragnarv Re: Nowe forum 15.03.15, 16:26
      na cholere ci tyle for
      • ditta12 Re: Nowe forum 15.03.15, 16:32
        Uwierz chce być Panem i Władcą u siebie wink
        • ragnarv Re: Nowe forum 15.03.15, 16:35
          to niech nazwie 'Tarzan władca dzungli' bo szaleństwo i metoda to mi sie z forum informatycznym kojarzy
          • uwierz_w_to Re: Nowe forum 15.03.15, 16:41
            macie tam też ditta i eszmera prawa adninistracyjne.
          • ditta12 Re: Nowe forum 15.03.15, 16:41
            A mnie ze zwariowanym Hamletem.
            Ale informatyk to chyba też szaleniec.
            Jak zwał tak zwał.Jest szaleństwo?Jest i już.Musi być na to jakaś metoda,albo i nie musi.
            • ditta12 Re: Nowe forum 15.03.15, 16:43
              forum.gazeta.pl/forum/k,1281317,Zdrowie.html
              • ditta12 Re: Nowe forum 15.03.15, 16:43
                Nie widzę tych praw administracyjnych ale to nie ważne.Nie muszę ich mieć.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka