uwierz_w_to 15.03.15, 15:38 forum.gazeta.pl/forum/f,252459,Szalenstwo_i_Metoda.html Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
uwierz_w_to Re: Nowe forum 15.03.15, 15:42 Patrz ditto ja tu będę pisał ale wam zostawiam do dyskusji a tam będę sobie pisał bo tu okrojone wsio. Odpowiedz Link
uwierz_w_to Re: Nowe forum 15.03.15, 15:43 oddział B psychiczny zostawiam wam nie pasuje mi ta nazwa więc dzięki tu spamować nie będę. Odpowiedz Link
ditta12 Re: Nowe forum 15.03.15, 15:46 Wstaw sobie na swoje forum tę główkę ze znakiem zapytania jako ilustracje.Chyba że Ci się nie podoba. Odpowiedz Link
uwierz_w_to Re: Nowe forum 15.03.15, 15:48 ditta12 napisała: > Fajnie to wygląda pasuje do mnie więc spadam jak by co myśli i pierdoły już tam płyną tu tylko to co trzeba Odpowiedz Link
uwierz_w_to Re: Nowe forum 15.03.15, 15:46 forum.gazeta.pl/forum/f,252459,Szalenstwo_i_Metoda.html No dobra linka macie jak by co ditto tam tu też będę czytał ale pisał tylko w ramach pytania lub odpowiedzi Odpowiedz Link
ditta12 Re: Nowe forum 15.03.15, 15:55 W jakiej kategorii jest Twoje forum Uwierzu?Bo w Zdrowiu nie widzę. Odpowiedz Link
ragnarv Re: Nowe forum 15.03.15, 16:35 to niech nazwie 'Tarzan władca dzungli' bo szaleństwo i metoda to mi sie z forum informatycznym kojarzy Odpowiedz Link
uwierz_w_to Re: Nowe forum 15.03.15, 16:41 macie tam też ditta i eszmera prawa adninistracyjne. Odpowiedz Link
ditta12 Re: Nowe forum 15.03.15, 16:41 A mnie ze zwariowanym Hamletem. Ale informatyk to chyba też szaleniec. Jak zwał tak zwał.Jest szaleństwo?Jest i już.Musi być na to jakaś metoda,albo i nie musi. Odpowiedz Link
ditta12 Re: Nowe forum 15.03.15, 16:43 Nie widzę tych praw administracyjnych ale to nie ważne.Nie muszę ich mieć. Odpowiedz Link