ditta12 26.05.15, 19:16 mi przysłało jakieś coś do płacenia ale nie wiem co to,coś na życie. Takie rachunki jak to rachunki i nie wiem co z tym mam zrobić. Może to jakaś podwyżka czy cóś? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ditta12 Re: PZU 26.05.15, 19:29 Coś tam jest o uszczerbku na zdrowiu,no to ja chyba jestem nieźle wyszczerbiona. Odpowiedz Link