26.05.15, 19:16
mi przysłało jakieś coś do płacenia ale nie wiem co to,coś na życie.
Takie rachunki jak to rachunki i nie wiem co z tym mam zrobić.
Może to jakaś podwyżka czy cóś?
Obserwuj wątek
    • ditta12 Re: PZU 26.05.15, 19:29
      Coś tam jest o uszczerbku na zdrowiu,no to ja chyba jestem nieźle wyszczerbiona.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka