mcrek 11.03.11, 20:34 jak wysoko może skoczyć 4-ro miesięczny kotek Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tomasza12_1 Re: skoki 12.03.11, 09:25 zalezy od rasy, płci, rozwoju fizycznego. pojedynczy skok moze nie byc wysoki, ale potrafia kombinowac aby wejsc wyzej Odpowiedz Link
kasiak37 Re: skoki 14.03.11, 18:21 jw.Moje dorosle brytki nie wskocza wyzej niz na 1 metr. Odpowiedz Link
asfo Re: skoki 15.03.11, 11:01 Mój pięciomiesięczny syjamek bez problemu wskakuje na stół i na parapet. Przeskakując po meblach potrafi się dostać na szafę a potem z niej zejść. Zależy od kota, ale ja bym zakładała, że jak kot się uprze, to wlezie wszędzie. Odpowiedz Link