11.03.11, 20:34
jak wysoko może skoczyć 4-ro miesięczny kotek
Obserwuj wątek
    • tomasza12_1 Re: skoki 12.03.11, 09:25
      zalezy od rasy, płci, rozwoju fizycznego. pojedynczy skok moze nie byc wysoki, ale potrafia kombinowac aby wejsc wyzej smile
      • kasiak37 Re: skoki 14.03.11, 18:21
        jw.Moje dorosle brytki nie wskocza wyzej niz na 1 metr.
    • asfo Re: skoki 15.03.11, 11:01
      Mój pięciomiesięczny syjamek bez problemu wskakuje na stół i na parapet. Przeskakując po meblach potrafi się dostać na szafę a potem z niej zejść.

      Zależy od kota, ale ja bym zakładała, że jak kot się uprze, to wlezie wszędzie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka