Dodaj do ulubionych

wybieracie się

25.11.05, 15:04
w niedzielę na pl.Konstytucji?
Obserwuj wątek
    • tukee Re: wybieracie się 25.11.05, 15:09
      A co tam bedzie sie dzialo? Codziennie jezdze przez plac Konstytucji ale dzis
      akurat jechalam metrem to pewnie dlatego nie widzialam zadnych przygotowan. :-)
    • sloag Re: wybieracie się 25.11.05, 16:32
      ojej, tak mi się spać strasznie chce!!!
      jeszcze 30 min...
      z tym Placem to sie troszke boję, ponieważ mam zaplanowane spoptkania w pracy w
      poniedziałek, obecność obowiązkowa!
      A tak żartem: cały dzisiejszy dzień śmieję sie z mojego męża, który przez cały
      wczorajszy wieczór miał wrażenie, że częśc z Was skąś zna hihihih
        • terenia.nasweter Re: wybieracie się 27.11.05, 15:31
          Są nieustające ataki ze strony SLD,PO, PD, ZSMP, KPP, ZHP, Ligii Kobiet
          Polskich i innych na prawicę, a zwłaszcza na miliony prawych i uczciwych
          słuchaczy Radia Maryja i TV TRWAM za to, że przyznaje się katolikom jako
          katolikom miejsce w życiu publicznym, zwłaszcza politycznym, i że kontynuuje
          się życie polskie i tradycje narodowe.
          • gienia.gienia Re: wybieracie się 28.11.05, 12:14
            terenia.nasweter napisała:

> Są nieustające ataki ze strony SLD,PO, PD, ZSMP, KPP, ZHP, Ligii Kobiet
            > Polskich i innych na prawicę, a zwłaszcza na miliony prawych i uczciwych
            > słuchaczy Radia Maryja i TV TRWAM za to, że przyznaje się katolikom jako
            > katolikom miejsce w życiu publicznym, zwłaszcza politycznym, i że kontynuuje
            > się życie polskie i tradycje narodowe.
            Pogięło Cię, stary i zboczony moherowy bereciku ?!!!!
        • kawiusz Re: wybieracie się 29.11.05, 16:06
          warszawianka_jedna napisała:
          > kawiusz napisał:
          >
          > > ja juz bylem, warto bylo.
          >
          > zeznaj coś więcej ;-)

No co tu jest do zeznawania :P
          W sumie wsjo w telewizji powiedzieli i pokazali, co do ilosci osob to na moje
          oko z 500-600 moglo byc, ale napewno nie 200 i nie 1500 jak niektore media
          podaja :] Pozytywnie zaskoczyla mnie sladowa ilosc kontrdemonstrantow, widac z
          naszym miastem nie jest ejszcze tak zle ;]

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka