t55a 23.01.12, 09:00 totalna inwigilacja społeczeństwa....jakos kojarzy mi sie to z totalitaryzmem powtórka z rozrywki - komuno wróć w gorszym wydaniu, czy to nas czeka? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sebcioo Re: ACTA 23.01.12, 09:25 Przeciez za komuny bylo tak dobrze ze niektorzy wciaz chca jej powrotu. Twierdza ze wtedy bylo tak dobrze, ze kazdy mial prace, ze pieniedzy kazdemu starczalo do 1-go itp itd Czyzby oni nie mieli racji? Odpowiedz Link Zgłoś
magdalii Re: ACTA 23.01.12, 10:27 Totalitaryzm przegrał z internetem. Okazało się, że ludzie potrafią zorganizować się w sieci i skutecznie z nim walczyć. cóż...cała nadzieja w hakerach. Odpowiedz Link Zgłoś
bielskujacy Re: ACTA 23.01.12, 17:08 Większość z tych hakerów to tacy ludzie jak my. Nie trzeba mieć wielkiej wiedzy informatycznej by blokować strony. Za każdym razem jak łączymy się z jakąkolwiek stroną, serwer na którym się ta strona znajduje musi zrobić kilka czynności, by tą stronę odesłać. Jeśli łączy się kilkaset ludzi do kilku tysięcy to nie powinno sprawiać dużego problemu. Ale w tych atakach łączy się kilka tysięcy ludzi i wysyła żądanie do serwera kilkadziesiąt razy na minute o odesłanie strony i serwer po prostu nie wyrabia. Jakbyśmy zebrali 1000 osób, kazali im otworzyć stronę Urzędu Miasta i wciskać F5 (odświeżanie strony) przez kilkadziesiąt minut to prawdopodobnie też zostalibyśmy hakerami :) Odpowiedz Link Zgłoś
lechowski51 Re: ACTA 24.01.12, 16:14 Ciec Graś powiedzial ze zadnego ataku nie bylo,tylko lud tak kocha Naszego Ukochanego Przywodca,ze ciagle klika na jego strony.Z kolei TW Boni stwierdzil ze skoro ACTA to wielki sukces Tuska i polskiej prezydencji to podpisujemy,bo Angela nas opierniczy. Odpowiedz Link Zgłoś
zdrafko Re: ACTA 26.01.12, 10:13 Potrafią się zorganizować, tylko co z tego? Pokrzyczą trochę i na tym się skończy. Panowie włodarze i panie włodarki naszego pięknego kraju i tak zrobią co im każą. Odpowiedz Link Zgłoś
mexico86 Re: ACTA 26.01.12, 00:09 www.facebook.com/pages/Ewa-Kopacz/213282625349772?sk=photos Odpowiedz Link Zgłoś
zdrafko Re: ACTA 26.01.12, 10:10 t55a napisał: > totalna inwigilacja społeczeństwa....jakos kojarzy mi sie to z totalitaryzmem > > powtórka z rozrywki - komuno wróć w gorszym wydaniu, czy to nas czeka? Kiedyś wszystko było pod dyktando Wielkiego Brata zza wschodu, dziś liżą dupę dla Wuja Sama. Oba-ma każe podpisać ACTA, to trzeba być posłusznym. A może nawet kiedyś zniesie wizy?! Odpowiedz Link Zgłoś
t55a Re: ACTA 26.01.12, 11:58 cyt.WP:"Jeździcie samochodami? Tymi używanymi,bo nie stać Nas tak jak bogaty zachód na nowiutkie? To teraz uważajcie! Po POdpisaniu ACTA znikną tanie zamienniki części samochodowych! Kapujecie co się qwa dzieje?" Odpowiedz Link Zgłoś
zdrafko Re: ACTA 26.01.12, 12:53 Wrzuć coś jeszcze z Onetu. "Onetowcy" potrafią wykazać się lepszą twórczością. Odpowiedz Link Zgłoś
marecki-34 Re: ACTA 26.01.12, 22:08 Ty się nie śmiej bo koncerny samochodowe od dawna walczą z zamiennikami rozprowadzanymi przez producentów części pod innymi markami czy jako "no name". Umowa ACTA bardzo nieprecyzyjnie definiuje pojęcie "dzieła" i jest możliwe, że wszystkie zamienniki mogą być potraktowane jako podróbki. Mało się o tym mówi ale w sieci jest informacja, że Megaupload został zamknięty nie za to, że za jego pośrednictwem internauci wymieniali się chronionymi plikami a za to, że wzorem Rapidshare zaczął odpłatnie udostępniać pliki i płacił za to artystom. A ponieważ płacił więcej niż koncerny to został zamknięty. ACTA wymiecie z rynku średnie firmy, zostana giganci, któryz będą dzięki tej umowie jeszcze bardziej łapczywi i chciwi. Odpowiedz Link Zgłoś
kahuna11 Re: ACTA 27.01.12, 10:20 Znalazłam coś takiego: "Porozumienie ACTA nie tylko wprowadza cenzurę internetu jaka dotychczas była tylko w Chinach i daje rządowi i korporacjom możliwość zatrzymania i uciszenia bez dowodów każdego kto jest dla nich niewygodny. To porozumienie zakazuje wszystkich zamienników markowych produktów. Np. nie będzie zamienników drogich części samochodowych, tonerów do drukarek, ubrań i wielu innych... pomyślcie o ile pieniędzy więcej będzie trzeba przez to wydać, a to dopiero początek. Nie będzie też zamienników drogich leków (płać kupę kasy korporacjom albo umieraj). A najgorsza jest ochrona patentów na organizmy genetycznie modyfikowane (obecnie większość kukurydzy, soi, a także świń jest genetycznie modyfikowana). Wkrótce korporacje doprowadzą do wyginięcia naturalnych upraw (pyłki roślin genetycznie modyfikowanych przenoszą się na uprawy naturalne i mieszają z nimi swoje geny, w ten sposób rolnik, który nawet nie chciał siać GMO ma już takie rośliny na swoim polu i musi płacić korporacjom za licencje). W ten sposób w ciągu kilku lat korporacje przejmą kontrolę nad wszystkimi uprawami, a potem będą mogły dowolnie podnosić ceny nasion (przez ACTA rolnik traci prawo zatrzymania części nasion na następny wysiew). Domyślacie się już co się wtedy stanie...? Zapamiętajcie datę 26 lutego 2012, bo to początek nowej epoki. Witamy w NWO! /skopiuj ten komentarz i dodaj gdzie się da by każdy mógł się dowiedzieć jaka jest prawda/ " Odpowiedz Link Zgłoś
bedivan Re: ACTA 14.02.12, 21:31 t55a napisał: > totalna inwigilacja społeczeństwa....jakos kojarzy mi sie to z totalitaryzmem www.youtube.com/watch?v=_oCRFcx1Bio&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś