Dodaj do ulubionych

Wróżka Katowice -Pani Lidia

30.11.13, 17:01
Kochani , kiedyś na forum prosiłam o podanie namiarów na dobrą wróżkę z okolic Katowic, Mysłowic, Sosnowca itp.. Chyba osoba o nicku Kwinnan próbowała mi pomóc i konkretnie podała przykłady kilku wróżek. Niedawno również z forum dowiedziałam się o istnieniu Pani Lidii, która przyjmuje w superjednostce w Katowicach.Oczywiście umówiłam się na seans. Słuchajcie byłam w pozytywnym szoku- miałam postawiony horoskop urodzeniowy, wróżono mi z obu rąk (niesłychane rzeczy), potem był tarot, oczywiście zadawałam również pytania. Wizyta trwała ponad 1,5 godziny. Wszystko to zastało mi nagrane na kasetę , co mogę sobie odtworzyć w domu. Zostały mi podane konkretne informacje związane z przeszłością.Byłam pod wrażeniem. Tu jeszcze muszę dodać ,że to wszystko w dostępnej cenie. Szkoda tylko ,że nikt wcześniej nie napisał na forum , że taka wróżka przyjmuje w Katowicach (25 lat doświadczenia). Ludzie podają na forum często bezsensowne informacje i rozpisują się nietrafnie i małokonkretnie. Jeżeli ktoś z Państwa korzystał z usług tej Pani proszę o wypowiedż.
Obserwuj wątek
      • uuuu.ttt Re: Wróżka Katowice -Pani Lidia 21.10.15, 14:22
        Witajcie.Byłam u Tarocistki Doroty która przyjmuje w Centrum Medycyny Naturalnej w Katowicach jest naprawdę rewelacyjna ,sama nie wypytuje jak to robią inne Wróżki ,prosi żeby jej nic nie opowiadać, sama wszystko co się u mnie dzieje zobaczyła w kartach i faktycznie wszystko się zgadza .Dostałam wizytówkę od Pani Doroty, nie wiem czy mogę podać prywatny numer telefonu ale podaję e-maila tarocistkadorota@vp.pl . Bardzo dziękuję za namiary które dostałam od Pani Kasi i podaję dalej .
        • uuuu.ttt Re: Wróżka Katowice -Pani Lidia 21.10.15, 14:25
          Witajcie.Byłam u Tarocistki Doroty która przyjmuje w Centrum Medycyny Naturalnej w Katowicach jest naprawdę rewelacyjna ,sama nie wypytuje jak to robią inne Wróżki ,prosi żeby jej nic nie opowiadać, sama wszystko co się u mnie dzieje zobaczyła w kartach i faktycznie wszystko się zgadza .Dostałam wizytówkę od Pani Doroty, nie wiem czy mogę podać prywatny numer telefonu ale podaję e-maila tarocistkadorota@vp.pl . Bardzo dziękuję za namiary które dostałam od Pani Kasi i podaję dalej .
    • kasia_5500 Re: Wróżka Katowice -Pani Lidia 29.11.17, 16:10
      lubię Donatę Jabłońską, jest na FB, ciepła osoba i pomocna, jest też opiekunem duchowym, więc przychodzisz z jedna sprawą, a dostajesz jeszcze inne rozwiązania, fajna osoba, podaje kontakt, przyjmuje tylko online: wrozka_donata@op.pl
    • magda640 Re: Wróżka Katowice -Pani Lidia 05.12.18, 17:37
      Jak dla mnie strata czasu i pieniędzy u pani Lidii z Katowic ul Korfantego. Byłam dzisiaj, opowiedziała że do 29 roku życia byłam pesymistką a od 29 do 59 rż jestem już optymistką i wszystko od 29 roku życia układa się wprost wspaniale. Jednakże właśnie od 29 rż jest na odwrót wszystko się wali. Mam dar wg Pani Lidii dosłownie kreowania przyszłości, że jak coś powiem to tak będzie - cóż jakoś tego nigdy nie widziałam.... No i do tego jeszcze ze moja mama jest długowieczna i będzie żyła jeszcze 30 lat, cóż.... nie żyje od 11 lat....
      Stracone pieniądze i czas
    • monebiabio Re: Wróżka Katowice -Pani Lidia 31.01.19, 14:22
      ja byłam u wróżki i doznałam szoku, jest dokładna dużo mówi treściwie, można dużo zadawać pytań, potrafi odnaleźć przeszłość dzieci faceta, kochanki itd. nie wierzyłam, posprawdzałam i to prawda, powiedziała mi, ze obecny facet jest ze złego środowiska, ze mnie oszukuje ma dziecko na które nie płaci alimentów, że siedział w więzieniu, ja myślałam , ze jest po studiach, mówił, ze ma własna działalność gospodarczą, nawet miał kręcone rzęsy, czytałam że to świadczy o dobrym i wrażliwym charakterze, nieprawda, wróżka ostrzegła, że ma długi.
    • laurabutter Re: Wróżka Katowice -Pani Lidia 11.03.19, 12:15
      Nie jestem wróżką, która chce naciągnąć na pieniądze ale pomóc. Opinie ludzi zawsze będą podzielone co do rzetelności wróżek, ale ja podchodzę do wróżb rzetelnie i poważnie.
      Oferuję rozkład kart Tarota, aby rozwiać wszystkie wątpliwości Klienta, a także przedstawiam obszerny opis na najbliższe miesiące, w odniesieniu do wszystkich sfer. Staram się odpowiedzieć bardzo rzeczowo na każde pytanie.

E-mail: laurabutter@wp.pl
    • true99 Re: Wróżka Katowice -Pani Lidia 03.01.20, 13:41
      Lokalnie ze Śląska to nie znam, ale wróżka z Krakowa do której chodzę od wielu lat wróży też przez telefon, a ma wysoką sprawdzalność, więc warto do niej zadzwonić jak ktoś potrzebuje porady. wrozkakrakow.pl/
    • lilia88 Re: Wróżka Katowice -Pani Lidia 23.05.20, 08:26
      Byłam ostatnio nie polecam. Fakt faktem Pani Lidia miła starsza osoba nie bierze dużo pieniędzy, ale nic konkretnego nie mówi wyuczona z książek znaczenia kart na pytanie odpowiada nie konkretnie jedyne co może jej wychodzi to czytanie z ręki ale ile w tym prawdy ... horoskop bierze ze strony i ternetowej ... szkoda czasu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka