Dodaj do ulubionych

Marcin Tarot

05.03.18, 15:02
Chciałem Wam kogoś polecić a mianowicie siebię :) Zapraszam na mój profil facebookowy @marcintarot :) Oferuję tanię wróżby z kart Tarota oraz rytuały. Piszcie śmiało! Wszystkiego najlepszego Wam życzę :)
Obserwuj wątek
    • milrita Re: Marcin Tarot 08.03.18, 15:13
      Wrózki dziela sie na oszustki i te króre rzeczywiscie bezblednie przepowiadaja terazniejszosc i bliska przyslosc. Wile razy tego doswiadczylam sprawdzlnosc w 100%, wystrzegajcie sie tych!!!!!. Zastanówcie sie skad maja ta wiedze, nie od Boga, oznacza to ze zly duch byc moze wam dobrze podpowie wile razy, zdobyje wasza ufnosc, by nastepnie zniszczyc wam Zycie. Wiem cos o tym, nigdy nie bylam osoba pobona, ludzie nie zdaja spobie sprawy jak to moze zaszkodzic,zniszczyc cala rodzine , modlcie sie do Boga, lub stawiennictwo Swietch , Swietej Rity.
    • margitmoser159 Re: Marcin Tarot 05.03.20, 13:50
      Niestety, ale większość negatywnych komentarzy uważam że są prawdziwe. Miałam przyjemność skorzystać z usług tego Pana. Mimo gwarancji że w ciągu od 4-8 tygodni wszystko będzie dobrze muszę stwierdzić że pomimo 12 tygodni czekania nic się nie zmieniło poza straconymi pieniędzmi.A nie były małe. Kontakt super do póki nie zapłaciłam pieniędzy. Potem najpierw zdawkowe odpowiedzi i w końcu wcale. Na pytanie co jeśli rytuał nie zadziała otrzymałam odpowiedż że trzeba będzie sprawdzić dlaczego. Może ze względu na działanie osób trzecich. Na pytanie jakie to mogą być osoby i o co chodzi już odpowiedzi nie otrzymałam.
      Tak więc ku przestrodze myślę że nie warto wierzyć w rytuały. Wydałam bardzo duże pieniądze w nadziei że ktoś mi pomoże w mojej sprawie. Jednak niestety dziś muszę stwierdzić że rytuały to bajka i pobożne życzenie ludzi zdesperowanych takich jak ja.
      • maliznaczek Re: Marcin Tarot 14.04.21, 17:45
        Zgadzam się, również straciłam u tego pana 1700zł za rytuał krwi. Pan początkowo sprawnie odpisywał na moje e-maile po wpłacie zupełnie inaczej zaczął mnie traktować. Odpowiadał zdawkowo i lakonicznie później kontakt z nim się urwał.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka