Dodaj do ulubionych

Najlepsza wróżka Online top 3

07.10.20, 23:09
Wróżka Ala - wrozki.net/wrozkaonline
Obserwuj wątek
      • tadeusz1960 Re: Najlepsza wróżka Online top 3 11.10.20, 20:12
        Jedyna PRAWDZIWA wróżka godna polecenia to p. Agnieszka tel 500 273 383
        Trafiłem do niej przez polecenie kilka lat temu i wracam do dziś. Zawsze korzystam z prywatnych sesji telefonicznych u niej. Wszystko przez te lata się sprawdziło, pomogła mi niejednokrotnie bo nie tylko rozkłada karty ale jest też psychologiem , naturopata i coachem par. Specjalizuje się też w prawie przyciągania dzięki jej wiedzy nauczyłem przyciągać do życia szczęście. Pokazała błędy jakie nieświadomie popełniałem.
        Jej wróżby to nie tylko odczyt kart ale wartościowa duchowa rozmowa , po której człowiek dostaje skrzydeł i chce się żyć. Pani Agnieszka mówi o przyczynach, pomaga w wielu kwestiach ( mnie postawiła diagnozę którą potwierdziłem w badaniach), wskazuje drogę i możliwości, podaje konkretne rozwiązania a nie zostawia człowieka z niczym jak inne...Jest niedroga. Dusza człowiek.
        Odpowiedz Cytuj Link
    • true99 Re: Najlepsza wróżka Online top 3 02.11.20, 14:25
      Najlepiej osobiście na spotkaniu w Krakowie ale można też telefonicznie (opłata jak za każde połączenie) albo przez WhatsApp-a, więc z każdego miejsca w Polsce i z zagranicy też można. Ja korzystam już ponad 10 lat a ostatnio telefonicznie bo mamy takie czasy i również z telefonicznych przepowiedni bardzo dużo się sprawdza. Warto jej posłuchać, po latach można ocenić, że dużo podpowiedzi które w danym momencie życia były dla mnie istotne lub mniej ważne i tak się okazały słuszne. Jej strona wrozkakrakow.pl/ i nr tel 887 543 000

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka