Dodaj do ulubionych

Wróżba za darmo

11.08.16, 10:04
Witam!

Po krótkiej przerwie wracam i ćwiczę dalej. Jeśli ktoś ma pytania to proszę napisać jedno konkretne (chodzi o to żeby nie zasypywać mnie kilkoma w 1 poście)i podać swoję imię/imiona (a także cos co charakteryzuje daną osobę,bądź daty urodzenia). Raczej nie podejmę się odpowiedzi na pytania dotyczące zdrowia,ciąży.Nie określę czasu.
W związku z tym,że jestem początkująca w kwestii kart mogę się mylić,źle zinterpretować, dlatego proszę o wyrozumiałość,cierpliwość i weryfikację!

Pozdrawiam :)
Obserwuj wątek
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 11.08.16, 12:33
        Nie wiem ile się znacie,czy jesteście parą,ale jak dla mnie to on zbyt dojrzały nie jest (k.dziecko), liczy przede wszystkim na dobrą zabawę, w tym też celu może angażować się w tą relację (jeśli w niej jesteście) -k.prezent,strata,wesolosc. Na pewno mu się podobasz, a ja napisałam jak jest na chwilę obecną. Mogę się mylić.
        • zetka788 Re: Wróżba za darmo 11.08.16, 15:03
          Nie myli się Pani i nie jesteśmy razem. Dziękuję :) Moja siostra Daga urodzona w tym samym dniu prosi o sprawdzenie czy Artur 4.02.1984 odezwie się do niej. Zrobił jej awanturę i od tamtej pory nie mają kontaktu.
          • greymoon Re: Wróżba za darmo 11.08.16, 18:40
            A czy Ty i ona to czasem nie jedna i ta sama osoba? ;)
            Szanse są niewielkie,że się odezwie( 3z 4 kart były na nie).On obecnie musi sobie wykalkulować coś,przemyśleć wszystkie za i przeciw odnośnie tego związku (k.ślub,tesknota,strata). Oni w jakimś długim związku już są?
            • zetka788 Re: Wróżba za darmo 11.08.16, 19:05
              Nie :) Zapytałam najpierw o siebie, bo znam odpowiedz i mogłam zweryfikować. Nie są w długim związku i nie byli. Podobno sprawdza co u niej poprzez konta w Internecie i myśli o niej, ale czy to prawda - nie wiemy.
              • greymoon Re: Wróżba za darmo 11.08.16, 19:25
                Ale znaja sie?Rozmawiali chociaz? Jeśli tak to moze byc tak, ze jemu sie fizycznie podoba (ta k.tesknota) i zastanawia sie (k.strata)czy mialo by sens wchodzic w zwiazek/poznac ja blizej (k.slub).
    • zetka788 Re: Wróżba za darmo 11.08.16, 20:01
      W telegraficznym skrócie : znają się, byli przez chwilę razem, było ok i nagle zrobił jej awanturę i zablokował gdzie się dało, tak że nie mogła się z nim skontaktować. Siostra do dziś nie wie o co chodziło, bo przecież mogli być koleżeństwem, cokolwiek. Od tamtej pory nie mają kontaktu, ale podobno wchodzi na jej konta internetowe i patrzy, co u niej. Natomiast Pani pokazało się, że się nie odezwie i w porządku, ale ciekawe dlaczego, skoro o niej myśli ;/
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 12.08.16, 08:02
        Karty pokazują Twoją emocjonalną samotność,melancholię oraz rozglądanie się wokół w poszukiwaniu partnera (k.zasmucenie,wiadomość). W przyszłości możesz kogoś poznać,on często będzie gościem w Twoim domu (ewentualnie ktoś z rodziny Cię z nim pozna). Na razie karty pokazują mozliwosc spotkan z tym czlowiekiem. (K.wizyta,dom,oficer). Jeśli podoba Ci się ktoś zajęty to lepiej o nim nie myśl.. (Nie wiem ale w przeszlosci Ty albo Twoj partner nie byliscie sobie wierni,ktos z Was, badz tez probowalas mieszac w cudzym zwiazku..k.wiernosc,wrog)..
        • m_osiag Re: Wróżba za darmo 12.08.16, 20:46
          Zgadza się, obecnie rozglądam się za kimś nowym, ale z nikim się nie spotykam, więc nie wiem o jakiego człowieka może chodzić:D Jeśli chodzi o przeszłość, to wychodzi,że mój były partner nie był fair. Może Pani sprawdzić,czy mój były chłopak Artur będzie się starał wrócić do mnie, dziś się odezwał z przeprosinami?
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 12.08.16, 13:54
        Karty jednoznacznie nie odpowiedziały czy powinnaś szukać innej pracy. Podobnie wyszło w przypadku roku,który przed Tobą - przesadnie pomyślny to on nie będzie (2 karty na tak 2 na nie). Będziesz chyba ciągle jakby wypatrywała innej pracy (k.ślub,tęsknota),możliwości związania się z innym miejscem. Czy Tobie czasem życia nie uprzykrza w obecnej pracy jakiś starszy mężczyzna? (K.wdowiec). Zaletą obecnego zatrudnienia jest prestiż,chyba masz jakieś dość dobre stanowisko (k.oficer). Być może obecnie masz na oku jakąś inną pracę,kto wie może nawet dostajesz jakieś oferty,bądź coś Cię zaciekawiło (k.list). Według kart zostając w obecnym miejscu możesz spotkać się z jakimś rozliczeniem,oceną Twojej osoby (k.sędzia),natomiast dzięki podjęciu ryzyka zmiany pracy może okazać się,że spotka Cię bardzo pozytywne zaskoczenie,również pod względem materialnym..
        Jak to się ma do rzeczywistości?
        • wiola2361 Re: Wróżba za darmo 12.08.16, 17:21
          Do rzeczywistości ma się to następująco: przez cały ten rok dosłownie walczyłam z dyrekcją, żeby się przyjrzała pracy innej osobie, z którą musiałam ściśle współpracować, ponieważ wszystko musiałam rozbić za nią, a i tak mimo to wszystko co złe było na mnie- niestety ze znajomościami nie wygram. Teraz okazało się że z tą osobą zostanę rozdzielona, przydzielona do mnie zostanie inna osoba ale na dzień dobry mi powiedziano że tak różowo nie będzie i mam wrażenie że w tej pracy teraz tylko się będzie czekało na mój najmniejszy błąd. Dlatego stąd moje wcześniejsze pytanie;)
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 12.08.16, 15:21
        Według kart ogólnie podsumowując z wyjazdu nie bedziesz zadowolona. Dużo będziesz rozwazac za i przeciw,ale stwierdzisz,ze wyjazd to nie byl dobry pomysl (k.strata). Plusem mogłoby byc to,ze dogadasz się jakoś ze wspolpracownikami (k.slub), okolica rowniez by Cię urzekła (k.prezent). Wyjazd sprawiłby,że poczułabyś się bardziej obyta w świecie ,poszerzyłabyś horyzonty(k.wiadomość),nauczyłabyś się również zarabiać prawdziwe pieniądze (k.pieniądze). Natomiast przeszkodą byłby Twój rodzinny dom i zżycie z rodziną,wydaje mi się,że bardzo tęskniłabyś,ciężko byłoby Ci się przyzwyczaić do życia na obczyźnie (?) jako rada powinnaś realnie spojrzeć na sytuację,być może lepiej byłoby tu w Polsce coś poszukać ,uzbrajając się wcześniej w cierpliwość? (K.tesknota)
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 12.08.16, 17:34
        Obecnie Twoja sytuacja jest w miarę stabilna, jesteś w miarę niezależna i samodzielna,ale być może doszły Cię jakieś wieści dot.pracy (k.wytrwalosc,wdowa). W najblizszej przyszlosci (do 6 msc) wydaje mi sie,ze ktos nowy moze zostac zatrudniony (zmiana kierownika?)k.prezent,wizyta. Kolejne 6 msc mozesz dostac jakis dokument,który wprowadzi Cię w zły nastrój (bo chyba nie wybierasz sie na zwolnienie chorobowe,nikt na Twoje miejsce nie ma byc przyjety?) k. List,choroba.
        • shyana Re: Wróżba za darmo 12.08.16, 20:58
          Pierwsza część się zgadza. W firmie mamy rewolucje i myślę, że być może zbankrutuje, na pewno będzie ciężko. Ja pełnię funkcję kierowniczą i zastanawiam się czy czeka mnie zwolnienie albo degradacja? Nie wybieram się na chorobowe i z tego co wiem nikogo nie szukają na moje miejsce. Czy powinnam zostać w obecnej firmie czy lepiej szukać nowej pracy (jeśli tak to kiedy ją znajdę?)?
          • greymoon Re: Wróżba za darmo 14.08.16, 19:41
            Karty nie dały jednoznacznej odpowiedzi czy powinnaś szukać nowej pracy(2 na tak,2na nie).Znów potwierdziły Twoją w miarę stabilną pozycję (k.oficer,wytrwałość). Ale co do szukania mają pewne ale.. karty wiadomość,pieniądze (dociągnęłam k.prezent)-wydaje mi się,że możesz dostać propozycję innego wynagrodzenia i to może wpłynąć na Twoją decyzję:szukać czy nie?
            • shyana Re: Wróżba za darmo 15.08.16, 21:10
              Bardzo dziękuję :) A czy mogę dopytać czy to będą pozytywne czy negatywne zmiany?
              Jeśli miałaby Pani jeszcze ochotę to czy mogę poprosić o wróżbę dotyczącą spraw uczuciowych na następne 12 miesięcy, kiedy poznam partnera z którym będę mogła iść przez życie?
              • greymoon Re: Wróżba za darmo 20.08.16, 20:53
                Zycie uczuciowe:
                Obecnie moze z kims piszesz,badz jakas wiadomosc dostalas (k.wdowa,list).Kolejne 6 msc: nie widac niestety nikogo (na dzien dzisiejszy), Twoja nadzieje i madrosc w tej kwestii,moze ta samotnosc az tak Ci nie doskwiera (k.os.duchowna,nadzieja-ta 2 karta moze miec zwiazek z osoba np. Pracujaca/mieszkajaca w innym kraju),kolejne 6msc znow niezbyt kolorowo-k.prezent,zasmucenie,mozesz kogos uwodzic/ktos Ciebie,mozesz sie komus spodobac,ale dalej widac samotnosc,zycie w swiecie marzen/iluzji.Karta rada:zlodziej :D moze wykaz się sprytem i poderwij kogos?
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 13.08.16, 07:27
        Nie wiem na jaki okres jestes przyjęta,ale na początku,w bliższej przyszłości (do kilku msc)w kartach widać stabilizację u Ciebie w pracy (k.wiernosc)..być może bardzo pragniesz żeby tak już zostało? (K.tęsknota ..bądź rozgladasz sie juz za inna pracą badz bedziesz). Kolejne miesiące nie wyglądają optymistycznie, bardzo możliwe,że pojawi się jakiś konkurent na Twoje miejsce/badz ktos bedzie zle do Ciebie nastawiony, to może pociągać za sobą negatywne skutki w postaci strachu przed utratą pracy (k.nieszczescie,wrog). Jako rada od kart k.miłość, jeśli kogoś by przyjeli postaraj się współdziałać z tą osobą,bądź tolerancyjna,pomagaj a wszystko ułoży się z korzyścią dla Ciebie. Jeśli byłaby to osoba z którą już pracujesz- przyjmij postawę pokojową.
    • rybcia_x Re: Wróżba za darmo 13.08.16, 09:24
      Witam, czy odzyskam mój skradziony telefon. Sprawa zgłoszona jest na policję i wiadomo kto jest złodziejem. Bardzo mi na tym zależy. Czy będzie chciał się dogadać? Renata
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 14.08.16, 19:12
        W kartach pokazały się duże szanse,że telefon odzyskasz (ok.75% 3z4 kart na tak). Musisz zachować spokój,a bardzo możliwe,że sytuacja zostanie pomyślnie rozwiązana. Ktoś Ci pomoże jeszcze w tej sprawie/dostaniesz jakąś wiadomość bądź będziesz musiała komuś tych wiadomości udzielić.
              • greymoon Re: Wróżba za darmo 25.08.16, 19:44
                Teraz k.wdowiec,niebezpieczenstwo-tak to wyglada jakby Ci sie zawalil zwiazek ze starszym mezczyzna/po przejsciach. Kolejne 2 msc-zasmucenie,strata- pierwsza karta mowi sama za siebie..dodatkowo uciekniesz w glab siebie,bedziesz fantazjowac,ale i kombinowac co tu robic zeby kogos spotkac, nastepne 2msce-k. Przykrosc,zamyslenie,moze byc tak,ze z kwitkiem jakiegos faceta odprawisz,chociaz bedzie robil podchody, albo moze byc na odwrot-ktos Ci się spodoba, ale nic nie wyjdzie z tej znajomosci. Rada: k.dom- na razie poswiec czas rodzinie,bliskim,odprez sie,relaksuj w domowym zaciszu. I tak kogos spotkasz w koncu, samotnosc tez jest fajna,wiec korzystaj :)
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 14.08.16, 19:16
        Bardzo ciężkie pytanie dla mnie i moich kart. Chyba tarot lepiej by Ci odpowiedział. Wylosowałam karty,ale nawet nie spróbuje interpretować..może sama spróbuj?.
        Ty - k.osoba duchowna
        Dlaczego dzieje się tak jak się dzieje?
        K.wizyta,oficer,strata
        Co powinnaś robić,żeby odwrocic zly los?
        K.fałsz,ślub,wróg
        Z kart cygańskich korzystam :)
    • loolit_a Re: Wróżba za darmo 13.08.16, 11:43
      Witam, w tym tyg poznałam starszego faceta,jeszcze się nie spotkaliśmy.Stąd pytanie, czy dojdzie do spotkania między nami i jak bedzię wyglądać nasza znajomość w przyszłości? ja Aleksandra on Maciek.
      Pozdrawiam.
    • najort24 Re: Wróżba za darmo 14.08.16, 22:53
      Dzień dobry,

Pisałem do Pani w starym wątku na temat homoseksualnej relacji z osobą która nie akceptuje swoich uczuć. Ponieważ ta sprawa stoi w miejscu i nie mam na nią wpływu chciałem zapytać czy mam może szansę do końca roku poznać, nawiązać jakąś miłą znajomość/związek z kimś nowym kto dla odmiany nie ukrywa się i jest otwarty na tego typu relację? Pozdrawiam Michał (25/03/1992).
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 16.08.16, 11:11
        Na razie chyba jesteś ostrożny w podejmowaniu jakichkolwiek kroków (k.wytrwałość,os duchowna). W najbliższej przyszłości (do 2msc -wrzes-pazdz) będziesz sam, bądź też będziesz wierny w myślach tamtemu chłopakowi (k.wdowa,wierność),kolejne miesiące listopad -grudzien pokazał się mężczyzna w karcie kochanka,który może zwiastować gorący romans,to może być tak,że komuś tą osobę podprowadzisz/uwiedziesz,albo on Ciebie (k.złodziej,kochanek),w najgorszym przypadku będziesz bardzo mocno takiej osoby szukał,ale obstawiam,że ją poznasz ;) napisz weryfikację czy się sprawdziło,sama jestem ciekawa..
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 17.08.16, 20:29
        Witam :)
        Sprawy uczuciowe:
        Jestes osobą doświadczoną przez życie w sprawach sercowych,być może rozpamiętujesz przeszłość,a obecnie jestes samotna (k.wdowiec). W przeszłości trochę przeszłaś,może ktoś Ci serce złamał,ale doszły Cię jakieś wieści,które wyrwały Cię z letargu i czarnowidztwa (k.
        Choroba,niesp.radość). Teraz mogło się okazać,ze jest nie do konca tak jak myslisz,nie chcesz dostrzegac pewnych spraw ,probujesz sie oszukac(?) k.wdowa,falsz. W przyszlosci (akurat zapomnialam na 2 msce pytac) powiedzmy ,ze w najblizszej przyszlosci widac jakis zwiazek.na horyzoncie u Ciebie,moze byc on odgornie podyktowany (k.slub,wytrwalosc). Musisz uzbroic sie w cierpliwosc.
        Praca: co do niej wydaje mi sie,ze zostalas zwolniona obecnie (k
        Przykrosc,dziecko),badz tez poszukujesz pracy,a nie mozesz jej znalezc,masz za slabe kompetencje,lub tez cos zlego się dzieje- duze nieprzyjemnosci. Do msca -k.wrog,podroz -odejdziesz na dobre z miejsca pracy w którym źle się czujesz, kolejny miesiac -k.dom,zamyslenie-byc moze bedziesz doslownie na bezrobociu i bedziesz zastanawiac sie co dalej. Karta rada -k
        Wiadomosc - rozglądaj się :)
        Zweryfikuj proszę, nie wiem czy pracujesz czy nie, roznie w tych 2 przypadkach czytalabym karty.
    • dina_61 Re: Wróżba za darmo 15.08.16, 15:13
      Witaj Grejmoon :)
      Powiedz proszę, czy w najbliższym czasie mam szansę zakończyć moją dłuuugą samotność?
      Czy w tym roku kogoś na stałe poznam?
      Alicja 1961
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 17.08.16, 20:47
        W kartach najblizszy rok niestety nie widac nikogo (ale to teraz,kto wie co by karty np za pol roku pokazaly). Obecnie widać Twoją nadzieję na poznanie tej 2giej osoby,być może starasz się wykorzystać swoją wewnętrzną mądrość,być może nawet próbujesz zwrócić się o pomoc w tej kwestii do sil wyzszych (k.nadzieja,os.duchowna). Najblizsze 6mscy -k. trochę pieniedzy,falsz-moze tak byc,ze ktoś Ci się nawinie,ale nie będzie on godny uwagi, nie będzie Ci odpowiadać,nie da Ci tego na co będziesz liczyć,
        Kolejne 6 mscy- k.wytrwałość, smutek -tu widać zatracenie się trochę w samotności,życie w świecie marzeń,spokojne wyczekiwanie.
        Radą jest karta wdowiec-powinnaś otworzyć się na nowe,rozliczyć z przeszłością..może też to.też być karta rada dosłownie mówiąca-może masz w swoim zasiegu mezczyzne wdowca badz rozwiedzionego, moze warto wlasnie wrocic do przeszlosci i on tam jest?
    • lazysneil Re: Wróżba za darmo 16.08.16, 22:10
      Witam :)
      Ostatnie ponad półtora roku nie jest dla mnie łatwe. Czy jest dla mnie jakieś światełko w tunelu? Czy poukładam swoje sprawy w związku, czy może raczej spotkam kogoś, z kim będę miała szansę na zbudować coś bardziej trwałego?
      Magda 21.06.1970
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 17.08.16, 21:01
        Karty postawiłam na 6 msc :)
        Pokazałaś się w karcie fałszu-może być tak,ze nie chcesz spojrzec prawdzie w oczy,chcesz w jakiś sposób wybrnac z sytuacji dla Ciebie niekorzystnej. Jakis czas temu k.wdowa,smutek -jestes nieszczesliwa,czujesz sie samotna,próbujesz uciekać w swiat marzen,innej rzeczywistosci. Obecnie tak jak.napisalas robisz /zastanawiasz sie jakby tu poukladac swoje sprawy (k.strata,dom) -mieszkasz razem z partnerem/mezem? W najblizszych 6 miesiacach nie widac nowej osoby (k.wiernosc,wiadomosc,choroba),bedziesz wierna obecnemu partnerowi,bedziecie razem,ale bedziesz poszukiwac,byc moze tylko w myslach -innego mezczyzny. No i widać Twoj obnizony nastrój -lekko depresyjny.
        • lazysneil Re: Wróżba za darmo 18.08.16, 16:17
          Trafnie określiłaś moja sytuację :) w obecnym związku czuję się jak ryba bez wody, mój partner bardzo mnie zranił, nie chodzi mi o zdradę, czasem słowem i czynem można "zdziałać " więcej...jestem zdołowana, zastanawiam się czy nie lepiej zakończyć wszystko i każde pójdzie w swoją stronę, ale on przekonuje mnie, ze bardzo mu zależy i nadal mnie kocha tylko, że dla mnie niema to już większego znaczenia.
          Co do poszukiwania innego mężczyzny to jest ktoś na kim bardzo mi kiedyś zależało (Marek) i mam pytanie czy jest szansa na to, żebyśmy odnowili kontakt?
          • greymoon Re: Wróżba za darmo 18.08.16, 20:49
            Na razie widać,że tej miłosci poszukujesz (k.podroz,milosc). Do 3 msc bedziesz gotowa na romans,bedziesz wyczekiwac go,ale może Ci się taka sytuacja przydarzyć,że przystopujesz,widzenie sprawy trochę Ci się odmieni (k.kochanka,śmierć).Kolejne 3 msce to niestety zanurzenie się we własnych myślach,możesz być wewnętrznie rozbita (k.os.duchowna,choroba). Na chwilę obecną nie widać mężczyzny. Karta rada :wiadomość.Musisz poszukuwać,rozglądać się dobrze a znajdziesz.
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 18.08.16, 21:00
        Obecnie coś sie zawaliło,jakieś stabilne konstrukcje waszego małżeństwa,może wydarzyło się coś co ugodziło w Twoje przekonania (k.nieszczęście,os. Duchowna). Kolejne 3 msce to chyba Twój mąż (lub Ty?) będzie się starał, być może będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony-taki wzór kochającego męża (k.oficer,dom) bądź też w domu u was bedzie taki w pewnym sensie wymuszony "rygor" panował,tak aby wszystko było idealnie. Kolejne 3 msce ..mam problem :karty kochanka i zlodziej. Odrzuce moze wersje doslowną,ze Twoj maz ma kochanke i bedzie chciala mieszac (czy to jest mozliwe?).. Moze to Ty nieszczera wobec meza bedziesz? Rada :karta slub-sprobujcie się dogadać,zarowno Ty jak i Twoj maz musicie angazowac sie w poprawe jakosci Waszego zwiazku a bedzie dobrze.
    • symetra Re: Wróżba za darmo 18.08.16, 11:26
      Witaj Greymoon:-) Proszę o odpowiedz na pytanie czy mężczyzna z którym byłam w związku wróci do mnie i czy darzył mnie szczerym uczuciem...jego data 7.08.1986
      Pozdrawiam Monika 08.01.1976.
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 19.08.16, 18:40
        Czy wroci? 2karty na tak 2na nie,albo Ty nie jestes mile widziana w jego rodzinie,albo na odwrot (k.wrog,dom),moze on tak mysli.Czy darzyl uczuciem? Znow pol na pol -chyba przy Tobie są jakieś nieszczerosci,moze on myslal,ze go nie kochasz (k.falsz,wdowa),a moze myslal,ze masz kogos..
            • symetra Re: Wróżba za darmo 19.08.16, 20:57
              Greymoon....jesteś wyjątkowa osoba. ...i twoje wróżby się sprawdzają. .interpretacja oczywiście wiem że jest względną Ale wkoncu nie do końca przecież przedstawia tu każdy sprawę. ...bo to tylko i aż daty urodzin....w kazdym razie bardzo Ci dziękuję. ..zdecydowanie możesz się kierunkowac na wróżenie bo świetne masz początki. ...bo to początki jak się domyślam.....jeżeli chcialabys/chciałbyś poznać bliżej moja sytuacjami być może wtedy lepiej mogłabyś mnie i mój przypadek zinterpretować to chętnie podam mail lub ja napiszę do Ciebie. ..co Ty na to?
              • greymoon Re: Wróżba za darmo 20.08.16, 20:02
                Dzięki wielkie za miłe słowa,ale bez przesady,nie wszystko się sprawdza-poczytaj sobie werfikacje co poniektórych,może część to po prostu fart ;) a ja bym chętnie Ci pomogła,maila podała,ale po prostu nie mam aż tyle czasu,żeby jeszcze mailowo odpowiadać. Mimo wszystko trochę energii i czasu w taką 1 wróżbę trzeba włożyć inaczej bzdury wychodzą. Pytaj tu,chętnie pomogę ;)
                • symetra Re: Wróżba za darmo 20.08.16, 21:09
                  Dobrze Greymoon....dziekuje również. ...:-) proszę powiedz co widxisz u mnie w najbliższej przyszłości. ..co się wydarzy...na co mogę się przygotować. ...
                    • symetra Re: Wróżba za darmo 22.08.16, 22:56
                      No tak...faktycznie ze zbyt ogólnie. ..Greymoon powiedz proszę czy będę zadowolona z pracy która mam obecnie czy tu czekają mnie jakieś zmiany i co jeśli chodzi o moje życie osobiste i relacje...widzisz kogoś. ..?
                    • symetra Re: Wróżba za darmo 22.08.16, 23:06
                      Tak...faktycznie...zbyt ogólne. ..powiedz proszę jak ułoży się moje życie zawodowe. .zmieniłam niedawno pracę. ..oraz...co do tych nueszczerosci o których wspomnialas z mojej strony. ..rozwodze się. ..od dawna nie jestem juz mezem Ale zona na papierze owszem...mężczyzna o którego Cię pytalam też miał to zrobić. ..jak się domyslasz wycofał się...a i ja skoro brak było pewności z jego strony co do naszej wspolnej przyszlosci pozwolilam mu odejsc...jak jemu układają się sprawy.....czy zawalczy o siebie i zrobi coś ze swoim życiem
                      • greymoon Re: Wróżba za darmo 23.08.16, 17:13
                        Praca:
                        Teraz k.smierc,zasmucenie-po tej zmianie pracy widać nie jestes zadowolona.. Najblizsze 3msc k.niespodziewana radosc, oficer- pozytywnie bedzie,moze sie okazac, ze w jakims sensie awansujesz,badz bedziesz po prostu kobieta "na stanowisku", vedziesz sie pewnie czula,obstawiam jednak,ze wydarzy sie cos zadkakujaco dobrego, kolejne 3 msc- k.nadzieja,wiadomosc- bedziesz miala nadzieje,bedziesz czekac na jakies wiesci Ciebie dotyczace,tak doslownie te karty przeczytalam :P radą karta dziecko-pokonaj to dziecko w Tobie -staw czoła obowiązkom..i jak to sie ma do rzeczywistosci tym razem?
                        • greymoon Re: Wróżba za darmo 23.08.16, 17:28
                          Uczucia..
                          Teraz k.kochanek,niespodziewana radosc-pokazal się facet,byc moze nawet jakis nowy mezczyzna,ktory wprowadza powiew swiezosci w Twoje zycie,no chyba,ze ten "stary" na nowo wkroczył
                          Najblizsze 3msc-przykrosc,wiernosc-wydaje mi sie,ze mozesz przezywac jakis konflikt wewnetrzny, moze to miec zwiazek z dochowaniem komus wiernosci ewentualnie ktos negatywnie wplynie na Twoj nastroj pokazujac,ze nie jest wobec Ciebie uczciwy,lojalny
                          Kolejne 3msce- k.oficer,list-mozesz dostac wiadomosc,byc moze od Twojego meza,to moze byc jakies oficjalne pismo /druga mozliwosc moze to byc wiadomosc od mezczyzny,znajomego z pracy. Rada k.wrog- moze sprobuj wyeliminowac wroga,ktory jest w Tobie-cechy, ktore nie pozwalają rozwinąć skrzydeł? /(a moze masz w swoim otoczeniu nieprzychylna Ci osobę?)..
                          ?
                          • symetra Re: Wróżba za darmo 23.08.16, 23:36
                            Dziękuję Greymoon:-)))...faktycznie pojawił się i mnie mężczyzna...Ale kolega i na tym etapie zostaniemy...niemniej wspiera mnie w tym trudnym dla mnie czasie....czasie złamanego serca, które nie chce przestać bic dla mężczyzny i którego na początku pytalam...nowy kolega uważa że wszystko się poukalada między mną a tym "starym" mężczyzna....Ale jak będzie ...zobaczymy. ..Ty też pisałaś że pół na pół...wiadomość of znajomego z pracy..hmm...moze to właśnie od niego ta wiadomość. ..wkoncu razem pracowalismy..????????jak uważasz???? A co widzisz i niego. ..i to też Cię pytalam....czy podniesie się i zawalczy o siebie. ..zrobi coś ze swoim życiem...jest szczęśliwy?jestem ciekawa co pokażą Ci karty na temat jego sytuacji i wyborów których dokonał nie do końca sam.....??co widzisz Greymoon?
                        • symetra Re: Wróżba za darmo 23.08.16, 23:23
                          Witaj Greymoon...dziękuję za odpowiedź. ..cóż jeżeli chodzi o nową pracę jestem zadowolona pół na pół..z jednej strony spokój z drugiej nostalgia za poprzednią...mężczyzna o którego pytalam na początku tam został. ..i te myśli ciągle nie dają mi spokoju i być może rozwinąć siły w pełni...także masz sporo racji :-***....liczę na to ze najbliższy czas okaże się i udowodni że dobrze zrobiłam dając się "podkupic" innej firmie...:-))))
                          • greymoon Re: Wróżba za darmo 25.08.16, 18:40
                            Jego zycie uczuciowe ; k.wiadomość,przykrość,milosc,sedzia- on chyba na swój sposob przezyl to Wasze rozstanie. W środku przeżywa, boli go to. Teraz moze myśleć sobie coś w stylu: "Na następny raz 2 razy zastanowie się czy dobrze lokuję swoje uczucia, jeśli źle,to nie bede się angażować". Na chwilę obecną szczęśliwy na pewno nie jest,watpi rowniez żeby się z kims spotykal. Kobiety przy nim nie ma ;)
                            • symetra Re: Wróżba za darmo 26.08.16, 14:00
                              Witaj Greymoon:-)))dziękuje...jak zawsze...tak...przeżyliśmy strasznie nasze rozstanie...tym bardziej że bylo pełne niedomówień..
                              Powiedz, proszę, rozwód mam we wrzesniu...czy to spowoduje jakąś lawine dobrych zdarzeń w moim zyciu,...czy "karta" sie wreszcie odwróci i bedzie lepiej...po mojej myśli..
                              czy mężczyzna o którego pytam cię stale (07.08.1986) skontaktuje się ze mną....kiedy to nastąpi i czy wogóle...czy uda nam się wszystko wyjaśnić....naprawić...szczerze porozmawiać?
                              • greymoon Re: Wróżba za darmo 29.08.16, 14:53
                                Najblizsze 6msc miedzy Wami k. Dom falsz, chyba obydwohe bedziecie oszukuwac Waszych bliskich, chyba, ze to tylko Ciebie sie tyczy ;)
                                Kolejne 6msc -smierc, niespodziewana radosc-w tych kartach mozna zauwazyc, ze cos sie odmieni i to zdecydowanie na lepsze, kto wie, moze za kilka miesiecy jednak bedziecie sie spotykac, zwlaszcza, ze karta rada jest k. Zazdrosc..a czy Ty nie myslalas, zeby zrobic ruch w jego kierunku? Moze sprobuj, masz cos do stracenia?
                                • symetra Re: Wróżba za darmo 29.08.16, 16:11
                                  Dziękuję Greymoon.....cóż moja sytuacja się klaruje we wrześniu..zresztą od poczatku wszytko w tym wzgledzue bylo jasne...co do niego. ..Tak jak pisałam. ..wycofał się. ..wrócił jednak do żony..ja w sumie sama go do tego pchnelam...no skoro miał wątpliwości to po prostu się wycofalam (dziwię się ze nie widzisz obok niego kobiety, ale interpretacja może być taka że tam było źle i bez uczuć, ani od niego ani od niej. .więc tak jakby jej nie bylo)...więc co do oszukiwanua (dom falsz) to chyba on swoich bliskich bo uczuć względem niej nie ma...i to tylko kolejne przedłużanie agonii....nie mige wykonać pierwsza kroku. ..muszę czekać na ruch z jego strony...on musi być pewny czego chce...ja postawiłam wszytko na naszą miłość. ..nie chce nikogo oszukiwać stąd rozwód. ..on jest krok bliżej...zawahał się. ...stąd moje pytania....
                                  • symetra Re: Wróżba za darmo 29.08.16, 17:01
                                    A czy możesz sprawdzić czy udział w jego wahaniach miały osoby trzecie. ..ona...rodzina...znajomi...czy samodzielnie podjął taką decyzję (on wyjechal za granicę po to żebyśmy mieli lepszy start. ..żeby miał kasę na rozwód. ..tam coś się stało...myślę że został zaszczuty...zaszantazowany ze zaczął mieć wahania i w efekcie go zostawilam).....?????
          • greymoon Re: Wróżba za darmo 20.08.16, 19:48
            Na chwilę obecną może kogoś szukasz wsrod osob,które spotykasz na różnych spotkaniach typu impreza itp (k.strata,wesołość). Do 3 msc z takiego może trochę zabawowego trybu życia wyjdziesz i będziesz rozmyślać nad przyszłością,być może odnajdziesz jakieś nowe możliwości działania,trochę jakby "zmądrzejesz". (K.dziecko,os.duchowna).Kolejne 3 msc mysle,ze jest szansa na spotkanie mezczyzny-moze to byc ktos samotny badz ktos z przeszlosci,kogo juz znasz. I moze to byc znajomosc zaskakujaco mila lub taka nieoczekiwana (k.wdowiec,niespodziewana radosc).Radą jest karta szczęście,być moze musisz sie zmienic w pewnym sensie.(?)
    • majolka11 Re: Wróżba za darmo 18.08.16, 20:03
      Witam serdecznie,chciałabym uprzejmie spytać dlaczego mężczyzna P. ur. 21.11.71 nie odezwał się do mnie po powrocie z wyjazdu w zeszłym tyg.? nie odpisał mi też na mojego maila z wtorku. bardzo dziękuję i pozdrawiam Jola 7.05.71
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 19.08.16, 18:54
        Wydaje mi się,że związek to moglo miec z pracą. Nie wiem jakiego rodzaju to był wyjazd,ale chyba z poczucia obowiązku musiał (być może) wykonać jakieś zadanie,polecenie,być może dzięki temu dostał jakąś premie/bonusy? (K.wytrwałość,oficer,nadzieja,pieniadze).
        • majolka11 Re: Wróżba za darmo 21.08.16, 06:58
          Bardzo dziękuję za odpowiedź i poświęcony mi czas, pewnie tak jest, jak praca to zapomina on o całym świecie:)) A czy mogłabym mieć jeszcze jedno pytanie: kiedy on się do mnie odezwie? ( ja nie chcę sie z nim kontaktować - nie chcę się narzucać, ale może karty powiedzą, że powinnamsie odezwać, może on czeka jednak na mój kontakt?pozdrawiam gorąco Jola
          • greymoon Re: Wróżba za darmo 22.08.16, 17:52
            Czasu nie umiem okreslac :) a co do kontaktu z Twojej strony karty odradzają ten krok 3z4kart(k.wrog,choroba,zazdrosc). On w środku jakies rozterki/ konflikty przezywa chyba,moze troche sie izoluje,ma dołka,nie wiem z czym to jest zwiazane (moze z praca? Inna kobieta ..moze nie..). Ogolnie 2karty mi sie skleily- smierc i milosc,cos mu sie w uczuciach poprzestawialo (?!)
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 19.08.16, 19:39
        Szanse wyszły,ale niewielkie. Być może w tym jego powrocie może paradoksalnie przeszkodzić to,że jesteś nastawiona na przyjecie go z powrotem mimo jego zdrady (k.choroba,niesp.radość,wierność). Może nie lubi takich kobiet uległych i pokornych..Moze tez tak byc,ze bedzie juz wierny tej drugiej kobiecie,ale obstawiam to co wyzej napisalam..
      • greymoon Re: Wróżba za darmo 20.08.16, 21:40
        Czy się skontaktuje szans ok 50%,on chyba ocenił Cię niezbyt pozytywnie,jako osobę oszukującą,wyrachowaną (?)k.falsz,sedzia.To moze przeszkodzic w spotkaniu..czy czasem ktoś z Was nie jest w związku? (K.zazdrosc,prezent)
        • greymoon Re: Wróżba za darmo 29.08.16, 15:24
          Rozłożyłam karty na rok..na razie malzenstwa w kartach nie widac..
          Chyba on Cię ocenia(badz Ty jego? Nie biorę pod uwagę,ze ma kogos i Cię z tą osobą porownuje..) to obecnie k. kochanka,sedzia. Najblizsze 6 msc-k.wrog,zazdrosc,moze pojawić się osoba,która moze byc wrogiem dla Waszego zwiazku (czyzby zdrada?)ewentualnie Ty/on mozesz byc wrogiem przez sprzeczne uczucia, ktore beda Toba targac. Kolejne 6msc - k.zlodziej,milosc- cos niepomyslnego moze sie wydarzyc,uwazaj na osoby,ktore moga zagrozic Waszemu zwiazkowi..Radą karta fałsz..zastanów się czy czasem wasz zwiazek jest takim jakim myslisz,ze jest.., czy moze byc ktos nieszczery w poblizu? Karta ta mowi,ze ocena sytuacji moze byc falszywa.
          Oczywiscie MOGĘ SIĘ MYLIĆ.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka