onion68
29.05.08, 08:57
Kochani, wydaje mi się, że przyda nam się pozytywny wątek.
Poprzez przypomnienie sobie rzeczy, które lubimy, nastroje powinny ulec
polepszeniu i wyciszeniu, przy okazji dowiemy się, jak nasze upodobania są
zbieżne, no i w jakim stopniu są zbieżne z upodobaniami naszych ulubionych
(jednych z) bohaterów.
Proponuję nie zastanawiać się zbyt długo nad wpisem, nie wartościować i nie
szeregować - zobaczymy, co nam wyjdzie.
A więc piszcie, jako i ja piszę :-)
Lubię:
- czytać
- kolor czarny na sobie, lawendowy i zielony we wnętrzach,
- dziwaków, lecz nieszkodliwych
- obserwować ludzi i zwierzęta
- widok kota w oknie domu, który mijam
- kożuch z mleka
- truskawki, czereśnie, morele i śliwki
- chleb
- filmy, w których niewiele się dzieje
- ludzi innych niż ja
- ludzi podobnych do mnie