Dodaj do ulubionych

Ogłoś się za darmo!

IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 24.10.04, 21:36
Do końca października można dodawać za darmo ogłoszenia biznesowe do nowego
katalogu kontaktów biznesowych. Ogłoszenia mogą być w trzech językach:
polskim/angielskim i niemieckim, bo katalog ma w założeniu łączyć ludzi
biznesu z całej Europy. Zapraszamy!
Obserwuj wątek
        • firmanet.pl Re: Ogłoś się za darmo! 26.10.04, 19:44
          Cześć byłem i obejrzałem serwis... no cóż gratuluję zapału i ambicji w
          podejmowaniu próby, która jest sporym wyzwaniem ale chyba jest skazana na
          porażkę. Też tworzymy coś dla tych co prowadzą firmy z tym, że nie ograniczamy
          darmowych wpisów po prostu reklamujemy czyjąś firmę bez zobowiązań i gratis.

Ograniczanie dostępu do darmowych ogłoszeń po tak krótkim czasie ...wybacz
          chyba jest ignorancją powiązaną z absolutną nieznajomością rynku, do którego
          uderzacie. Oczywiście każdemu wolno spróbować dając coś za darmo macie szansę
          ale jeżeli będziecie chcieli za to co jest, brać jakikolwiek grosz, to nikt Wam
          nie zapłaci... :-(( Zerknij na firmanet.pl oferujemy troszkę inny produkt dla
          firm i będziemy cieszyć się jak zdobędziemy kilka tysięcy wpisów -wizytówek
          absolutnie darmowych (przykład wizytówki (firmanet.pl/anetka) na dodatek dla
          pierwszych wprowadzamy dane gratis, przedstawiciele chodzą do firm i zbierają
          dane w terenie. Kampania będzie kosztowała kilkanaśce tysięcy złotych. Życzę
          powodzenia mam nadzieję, że nie uraziłem Twórców ja byłbym i będę wdzięczny za
          słowa krytyki na temat naszego produktu pozdrawiam wm.

• Gość: Malika Re: Ogłoś się za darmo! IP: *.unregistered.net.telenergo.pl 27.10.04, 17:55
            Dzięki za opinię. Docelowo to nie ma być katalog firm z ich reklamami-
            wizytówkami, ale coś jakby zbiór ogłoszeń drobnych np. "sprzedam 75 tys. szt
            wycieraczek samochodowych..." Chodzi o to, że są chwile w życiu każdej firmy
            kiedy potrzebuje jakiegoś kontaktu z innymi firmami i my chcemy stworzyć tą
            możliwość kontaktu. To, że na razie dominują reklamy, wynika chyba z tego, że
            firmy nie potrzebują zamieścić jakiegoś konkretnego ogłoszenia, a po prostu
            wykorzystują możliwość zareklamowania się za darmo. Co my zresztą popieramy:))
            Chętnie wpiszę naszą firmę do Waszego serwisu:)
      • firmanet.pl Re: Nie ma nic za darmo! 27.10.04, 19:06
        Jasne, że ktoś musi zapłacić. Zazwyczaj jest tak, że najpierw się inwestuje, a
        potem następuje (lub nie :-)) zwrot inwestycji. Czasem zyskiem jest reklama
        firmy - jej marki, czasem zysk oblicza się (zwrot inwestycji) na kilka lat...
        Jeżeli chodzi o kasę to ja lubię sam dokonywać wyboru, co chcę kupić i nie
        lubię jak mi coś - ktoś na siłę podsuwa... Jednak, żeby dokonać tego wyboru
        muszę wiedzieć, że coś czego mogę potrzebować istnieje... dlatego mimo, że mnie
        nieraz reklama denerwuje, to jestem w stanie przełknąć jej upierdliwość, a
        jeżeli jest przyjemna dla oka czy nienatarczywa nawet chetnie ją przyjmę. Uff,
        ale napisałem obrzydliwie mdługie i złorzone zdanie...fee
    • Gość: Alkana 605616649 Re: Ogłoś się za darmo! IP: *.dolsat.pl 28.10.04, 20:17
      Widzę ,że nie za wiele wpisów,no ale "złego dobre początki". Życzę, udanego
      startu. Chociaż nie owijacie bawełnę, swoich celów. Popieram ,więc Wasz
      pomysł. Jeżeli wypali, a z istnienia poczuję smak opłacalnośći, wówczas dam Wam
      też zarobić. Więc do dzieła.Promujcie mój towar i moją rodzinną mini firmę.
      1. nie teraz, jest pora na reklamowanie mojej oferty, bo zbliża ię zima ,a mój
      biznes jedynie funkcjonuje jedynie w ciepłych miesiącach.Co to takiego.?
      DOMKI LETNISKOWE dla max. 6 osób.drewniane z tarasmi, w okolicach ŁEBY.
      zadbane,odrestaurowane, dobrze wyposażone.Zapiszcie sobie ten namiar a może
      okazać się "strzałem w 10-tkę". Pozdrawiam ciepłom w te zimne dnie.Byle do
      wiosny.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka